Jump to content
doorshs

това ли е новата хонда сивик?

Recommended Posts

хонда не ме кефи нещо. ако разбира се тва е новата генерация.Може да е някъв модел за азиятския пазар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е тя, ама се надявам това да е няква версия за европа и да изкарат нещо по-смислено, че верно и на мен не ми допада, особено отзад :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето направо картинка:

 

Публикувано изображение

 

Аз много се надявах новият седан да ми допадне на външен вид и да го предлагат с 1.6-1.8 литра дизелче (имат нов 1.5 литра бензин, би трявало да пуснат и дизел, поне аз така бях чел). Обаче това, което виждам, никак, ама никак не ми допада. Това вероятно е версията за САЩ, тази за Европа може би малко ще се различава, но дори и така да е, пак няма да е нещо особено. :(:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще са пестили за дизайнер ми се струва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то остана ли от какво да НЕ пестят ? Това е братя - във VTEC.net има снимки на "шпионски" замаскирани седани и купета снимани из САЩ, тази по всички линии си показва, че това ще да е 9-ата генерация Седан. Просто без коментар.PS: май никой няма да кажа, че му харесва този Седан, съдейки какви са и тук и по разните американски форуми мненията, как реагират хората. Просто не ми е ясно, от хонда правят ли въобще проучвания, допитват ли се до бивши, насотоящи и т.н. собственици, не приемат ли мнениета и вкусовете на хората... така като гледам, тая марка се е запътила по трънлив път, в тия смутни времена в които трябва да предлагаш повече за цената, а не обратното... не знам къде ще му изкочи края, щом най-масовия си модел осират и хората едва ли ще купуват като топъл хляб, при положение, че конкуренцията е много силна и откровено казано по-добра на моменти, а Сивик определено не е от евтините в своя клас, дори напротив... Това не е онази марка "ХОНДА" от преди 20, 15 или дори 10 години :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста ми мяза на сегашната Корола , явно и това са целяли - да има голям багажник , който да предлага достатъчно място за какво ли не ;) Според мен от там идва дизайнерското решение :lol: а предницата съм леко разочарован :P 8-ма генерация като излезе беше фурор и още си е , но като направиха фейслифта и утрепаха коча с вилица :( а сега са мъчели коча с клечки за зъби :P Еми това е , какво да се прави ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не мога да си редактирам горното мнение, пускам оставащото в ново (повече картинки тук):

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

ПП Като се замисля, тези с тунинга, вместо да се пънат и да променят идеално изглеждащ автомобил, що не се захванат с 9-тото поколение. Май има доста голяма нужда. :( А после ще гласуваме за най-добър вариант и ще го пратим до Honda. :lol:

Редактирано от user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва дори не е нова кола. Купето си е на 8ген седан със сменен интериор, предница и задница. Вижте линиите на покрива и стъклата/вратите. Публикувано изображение

Подобно нещо имаше и когато направиха седана на 7ген, които си е като мощен фейслифт на седан 6ген.

 

За сега аз му давам оценка: "FAIL"!

 

П.С. А новата дизайнерска линия е предниците на хонда(особено щатските Accord, Crosstour, City, Insight и пр) е ужасна и изобщо не ме привлича.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това може да е маркетингов ход, с който да вдигнат продажбите на настоящия модел. Показваш някаква грозотия и феновете се втурват да купуват доброто старо, докато все още е в производство :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да не е новото City за Азиатския пазар. Повече прилича на кръстоска между сегашното City и седана на Civic.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това не е ли за американския пазар защото не виждам абсолютно никаква прилика със сегашния през 2009 пуснаха фейслифт на сегашния седан и не е ли малко рано да пускат новата 9-та генерация?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм напълно разочарован от дизайна на тази кола.Да не казвам въобще че ми е неприятно че точно Хонда могат да измислят нещо такова.Нямат ли някакъв официален меил на който да изразим груповото си недоволство и разочарование.След като не правят достатъчно за да проучват мнението на хората,може би ние феновете на марката трябва да се опитаме да им втълпим какво очакваме от Хонда занапред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли виждам, че има камуфлаж? Иначе да, нищо впечатляващо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има камуфлаж :Sспоред един US Хонда дилър постващ във vtec.net това е новия сивик-хибрид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има камуфлаж :Sспоред един US Хонда дилър постващ във vtec.net това е новия сивик-хибрид.

Аз се чудих защо ми мяза на Приус ;) Редактирано от WingMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не смятам че нещата ще тръгнат на зле.Когато излезе новата Импреза имаше същите отзиви,феновете бяха недоволни,но колата се оказа успешна.Лично на мен също не ми харесва новият Сивик и се надявам хечбека да изглежда по добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има камуфлаж :S

според един US Хонда дилър постващ във vtec.net това е новия сивик-хибрид.

Може и да има нещо вярно в това - вижте големия зелен бутон на таблото (снимката в предишното ми мнение).

 

Хонда надали не са направили проучване на потребителския вкус, преди да се насочат към тази визия. Новият Одисей също отговаря на нея:

 

Публикувано изображение

 

Може би това е модерно в момента в САЩ, това и предлагат. Като частна компания целта им е да продават и да печелят пари. Българският вкус (и пазар) надали ги интересува много (при 150-200 продажби годишно), а за Европа като цяло ще предложат нещо различно от това. Седма генерация май беше последната, която се продаваше по цял свят в един и същи вид (за седана говоря).

Като видях новата Тойота Корола седан за първи път ми се стори много грозна и несъразмерна, но хората си я купуват. Все още смятам, че е голяма и грозна, но това не пречи да са на първо място по продажби в България, примерно (Тойота като цяло говорим; не знам с колко Корола/Аурис допринася за това, но доста често ги срещам по пътя). Така че на нас може да не ни харесва, но това не значи, че няма да се продава добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе да ви кажа, равзвалиха сивиците... ;) То 10+ годишен сивик, изглежда с пъти по-добре. Поне акордионите ги правят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 99% сигурен, че това е модела за САЩ. Стилът е точно като новите Акури. За Европа ще е с по-плавни черти, подобно на CR-Z. Конкуренцията е по-силна от всякога, няма как да си позволят подобен гаф...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С и без комуфлаж задницата е напаво гадна :) а като сравня с дупето на 5г напаво ми се драйфа. А и висока като кон ако искат мога да им услужа с един 25кг чук да я пооформим ;) . Нещо и тесничка ми се вижда направо като рено и дачия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропускате нещо много важно, а именно основния пазар на Хонда, който е щатите.Аз си мисля, че този модел ще се хареса много за онзи пазар, което пък от своя страна би довело до нужните продажби ;).А относно моето мнение, и на мене не ми харесва грам !!! ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе явно ги пере съчмата.

Първо поругаха CRX с това еко-недоразумение CRZ, сега прецакват може би най-красивият си автомобил за последните десет години с тоя леген.

 

Виж, тука някви слухове за наследник за NSX се носят, дано поне там не се осе_ат....

 

Така де, не може комшията дето товари Лагуната с каци зеле от лозето да ме бъзика, че кара спортна кола, щото Рено напоследък имали повече спортни автомобили от Хонда :thumbs1: Прав си е човека...

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не дава кеф това нещо.Не може да ми се обърне езика да го нарека Хонда.И да,явно печалбата преди всичко.Възможно е да правят всичко за да се съобразят с вкуса на американците,там е най-големия им пазар предполагам.Не съм съгласен с това че нещо като излезе и феновете не го харесат после нещата се променят.Продажби все пак ще има много ясно.И те ще са предимно от хората които не искат да сменят марката защото са доволни,просто искат да обновят автопарка си.За пореден път се убеждавам че дълго време ще си карам старите Хонди.В тях има дух,а не само пазарна политика. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За американския пазар , ама никой не се сеща , че Сивик седан 8-ма се предлага и сега в Европа и САЩ и разлика в дизайните им почти няма :( В крайна сметка се надявам нещо да обостри фацата на седана , защото или иначе не ми се мисли колко ще са разочаровани купе феновете !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка се надявам нещо да обостри фацата на седана , защото или иначе не ми се мисли колко ще са разочаровани купе феновете :(

Може би това обострящо нещо да са вариантите Si и/или Type R !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, не може комшията дето товари Лагуната с каци зеле от лозето

Как така вади зеле от лозето бе колега ? Иначе модела си е типичната линия която Хонда напоследък държат, явно както казвате в Америка това се харесва.Иначе забравете скоро да видим автомобил, като старите хондички, вече пазара е ориентиран към съвсем други икономически аспекти. Редактирано от Newbie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка се надявам нещо да обостри фацата на седана

Тцъ, вече не правят остри коли от съображение за сигурност на пешеходците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ето това е сглобил един човек от втек.ком въз основа на филмчето и снимките.

Същия е правил преди това нееднократно много успешни рендъри въз основа на снимки (професионалист е)

Може би малко не е акцентирал страничната линия

Мисля изглежда не зле :lol:

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези щръкнали стопове :lol: ако са така де , или иначе е почти 1:1 с Insight , която има достатъчно консервативна , но и не-натрапваща и незабележима визия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Показаното за мен си остава фейслифт на сега съществуващия седан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПАк издънка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелее ужас, дизайнът тип ютия няма да бъде изоставен лесно... Сегашната 8-ма генерация седан направо ме натъжава, тази последната интерпретация изглежда малко по-сносно, но дали е реална?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това в стоповете ми прилича на Audi A4 (B5). :) Нека изчакаме европейската версия, там стоповете и предницата ще са маа-а-лко по-различни и да се надяваме на най-доброто. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...