Jump to content
newman

и вие ли карате Civik

Recommended Posts

Малко смешно, но само аз ли карам CIVIK в големия талон така са ми написали органите на реда ;) При вас как е колеги?

Ето и снимка:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е.. И аз търкалям един civiK ;) Даже напоследък забелязвам, че не само в талона го пишат така. Явно ще има покръстване ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм при мен си е ок в талона явно печатна грешка е станала ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от КАТ трябва да ни дадат по една риза ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен и в малкия талон ми пише civiK ;). На баща ми форда по принцип е хечбек, но в талона му пише комби.

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене и на големия и на малкия талон го пише така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен и на големия и на малкия пише Civik, яко неграмотни са тия. Още като ги взех се смях ама какво да направя.Гледайте от добрата страна, можеше да пише цижиц ;)

Редактирано от Se†heriaL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно така си го пишат, щото и при мен е така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Civik, ама сега със кой служител да спориш, че не се пише така Civic, няма смисъл. Тъпаци ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно в базата данни на КАТ така е въведено името на модела. Погледнете го от хубавата страна, сега когато правим модификации по колите си няма да могат да ни излизат с номера, че от завода моделът не бил излизал така, щото няма такъв модел ;) п.п. И аз карам Civik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички сме със CiviK-ове ;) А, Сивик 3-атата ген. която от 1995-а година я караме и смени няколко регистрации и талони при нас... някога тя си беше "CIVIC" в талона (онези сивите, хартиените), след което (при смяна на документи и регистрационни номера) в новите талони вече са я преправили на грешното "CIVIK" - нема такава глупост.

 

На Дел Сол-а пък (който по междодругото са го писали "КАБРИОЛЕТ" в големия талон) ;) бяха объркали VIN-а - вместо станадартното "JHMEG2..." баха го записали "JNMEG2"... това го забелязах съвсем случайно един ден в който си нямах работа и просто си подреждах документи в папка, случайно за загледах в големия талон и видях грешката, след това и в малкия я имаше и така - едни разправии, едни чудесии в кат после... но поне хората излезнаха печени и смениха талоните за тяхна сметка - лев не съм дал за смяна на грешката им (все пак грешката си е била лично тяхна, недоглеждане на някой служител в кат по време на регистрацията). Така с грешния номер на рама съм си карал над половин година и сумати полицаи са ме спирали за проверка и т.н.

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мислех че само моя талон е объркан :) .Тея в КАТ изобщо не са наясно май с моделите на колите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен че съм CiviK, англичанката ми я писали КОМБИ :) :) :) Няма такива бъбреци.

 

Като си регистрирах мотора 1 час не могат да не мерят колко коня е :) Накрая написаха 65, защото според тях бил толкова :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моето "Civik" го видях още при регистрацията. Ядосах се, ама няма какво да направя. И си седи така. Обаче факта, че едни са "Civic", а други "Civik" показва, че явно във всеки КАТ (явно не става дума само за един град) има грамотни и не чак толкова грамотни служители. И всичко зависи от това кой е на смяна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CiviK от Type K явно идва :) Нова модификация :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в новите документи за самоличност има 17 грешки, вие за нашия siviK- и сте се хванали :)Който не вярва да цъкне ТУК!Ама нали знаете:Прост народ-слаба държава.Айде да не се сърдим на управниците, нали ние си ги избрахме.А може и в "Господари на ефира" да звъннем, белким помогнат.

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в клубът на Civik Цък

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен че съм CiviK, англичанката ми я писали КОМБИ :) :) :) Няма такива бъбреци.

Спокойно, аз след 30 ми. спорове се отказах и записаха хечбека CIVIK Coupe, и това при положение, че я пререгистрирам с друг български талон на който чисто и ясно си пишеше "CIVIC HATCHBACK"Коментара беше, че от КАТ от града от който бях купил колата им е грешна програмата :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се чудите на български е СИВИК на английски трябжа да е максимално близо CiviK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с два вида коли-според единия талон карам Sivik CRX,в другия съм със Civik.Така е и на малките :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Civik, много ясно...А когато я регистрирах в общината и отидох да платя данъка с новата бележка, разбрах, че имам Хюндай! :dry: Върнах се да оправя това недоразумение, а човекът каза, че е допуснал грешката, защото не въвеждал с букви името на марката, а с някакви кодове ;) 2-3 минути да се оправи със системата, за да може да ми коригира името на марката и ме попита: "Кво беше последно сега, Тойота ли каза?" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колега от бургаската агитка в талона му пише CiviК CRX, а колата е хечбек 5-та генерация:dry:

 

@darius, какви ти избрани управници, държавните служители по начало си се чувстват удобно на местата си, и са доста необезпокоявани и сигурни за работното си място. Други неща ги вълнуват. Говорят по служебните телефони по лични въпроси, докато пред тяхното гише търпелива опашка хора и им е писнало от чакане за неща, които реално се уреждат за минути (даже по съществуващата система). По важно е да нямат неразтворена захар на дъното на чашката с кафенце, така че, нека и ние им влезнем в трудното положение... Само не засягай корените на българския абсурд - няма да се оправим, поне не скоро :P;):(

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както по-горе споменах, документите са ни грешни, кво остава за талоните.КАТ е 90%изградена от невежи и корумпирани полицаи и служители, другите са мухльвци и си траят!

... Само не засягай корените на българския абсурд - няма да се оправим, поне не скоро :mellow::) :)

Затова аз лично дигам скандали яко и изобщо не ми пука като съм в правото си.Искаха да ми запишат колата 160kW, вместо 160hp.В общината като влезна и охраната ходи след мен.И ви призовавам и вас, НЕ СИ МЪЛЧЕТЕ, само така ще се извадим от това безразличие което ни владее!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам всички сме със CIVIK-и само господари на ефира друга оправия няма хахахахахх СМЕЕЕЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така е на старата и новата на талона си пише siviK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен CiviK, който явно много от нас караме, ако сте забелязали: на български е напечатано *** хетчбек *** (като една дума) и странно защо на латиница (щото т'ва тяхното не е англииски) става *** HATCH BACK ***, поне в моите талони е така.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне на Български е написано правилно :) иначе си е 1 дума hatchback. Странно, толкова грешки по талони и документи, ама ако си смениш двигателя, веднага ще те надушат, че номера на блока не е същия :)пс.

CiviK от Type K явно идва :angry: Нова модификация

АА тва си е мой прототип, моля моля :) Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги няма са притеснявате на аверчето в застраховката е писано ПрелУд а аз съм от клуб :Civik: :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че ав хваля ама аз мислих че карам civic а то било civik :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от CIVIK ... че и на талоните ми пише: HONDACIVIK CRX 1.5I COUPE :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее мисля, че колегата CiviC PoweR разби всякаква конкуренция. Освен ако не се появи някой с Honda Integra Cr-v NSX hatchback :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа,и аз съм в клуба на CiviK-a...индианска работа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и по голям и по малък талон аз имам честта да карам Honda CiviK!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят талон е такъв - явно оператора на БД Е много "грамотен" или любител на кирилицата.. :wub:

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама то никфа логика няма, ако ще е транскрибирано от СИВИК ще бъде SIVIK, а то нит рак нит риба - CIVIK. Тфа едва ли ще се намери човек, който да може да обясни защо са го написали с K а не с C накрая ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Тфа едва ли ще се намери човек, който да може да обясни защо са го написали с K а не с C накрая ...

Мога бе колега: "Така е дошло!"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така дошло ли.... толкова им е акълЪТ, казвам аз:angry: и по малък и по голям талон карам Civik ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...