Jump to content
Roman

Дизелова Алфа си търси Хонди

Recommended Posts

Толкова ли няма кой да се пусне със стокова такава ?

Те там е проблема дали са останали стоковици :D .Следа я темата и ми е мноо любопитно кво ще стане :rolleyes: Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека търси стокови, а не барани. Не че ще откаже старта ама все пак да видим срещу стокова как е, че и на мен ми е интересно. Толкова ли няма кой да се пусне със стокова такава ?

а бе теро кое муе барано на този сивик че говориш ,какво е сменяно по мотор или по глава и т.н кажи нали всичко знаеш, колегата с алфата него слушаи (терото) сивика си е пален сток ,неговорете глупости без да сте наясно само се исхварляте да не казвам като какво на сухо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами НЕ е стокова. Или там по някой изкривени логики може и да е. ЛСД, генерация, изпускателен колектор, чип, Б16А, който е 170 коня. По моите виждания не е много "сток" !

До колкото разбрах тази стокова ВТЙ-ка станала 1-ва на Жап Феста. Пламка ако ще минаваш през Габрово ела пак да сверим часовниците с една "стокова" Д15-ка .....

 

Излагате се .....

 

 

Фен , има доста стокови ама явно куража на собствениците го няма. Уж дизел била, уж 3 тона пък никой не излиза ?? :rolleyes: Все барани Хонди дето са сигурни че ще го разтегнат.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като казвате "Civic VTi" бихте ли уточнявали какво точно имате пред вид: Сивик 5ген ВТи или Сивик 6ген ВТи, щото до колкото чета има доста разлика в килограмите и вървежа.ЦРХ ВТ и Сивик 4ген ВТ предполагам вървят повече от 5ген сивик ВТи, да не говорим за 6ицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми Терорист ... Каквото дойде с това ще се пускам. То ако тръгна сега и да ги отсявам VTI-ките.... Никога няма да намеря предполагам.Пак повтарям: Не държа да е точно Сивик VTI или нещо конкретно. Интересувам се и от VTI и V-tec на CRX.

Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заставам ...... хондата е B16t2 разредена до безобразие ,че ми е много силна ....... давам 400-500 метра преднина на 800 :rolleyes::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заставам ...... хондата е B16t2 разредена до безобразие ,че ми е много силна ....... давам 400-500 метра преднина на 800 :D:D:P

Абе шефе :lol: С теб бих се пуснал само за да ме забавляваш с лафове, не за друго. Ма русенец съм, а ти софиянец и доста сме далече :rolleyes: Ама да знаеш че освен обещаната преднина си искам и на максимална скорост да е :yes: Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риба имай милост де :worthy:

Няма нужда. Аз съм мазохист. Не си ли личи, щом съм тръгнал да търся VTI-ки :lol: Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не исках да прозвучи все едно те подценявам просто колата на Традиули е малко по-сериозна от вти вече :worthy: и не би било равностойно най-малкото хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Иван (рибата) колата е доста сериозна мисля, че колегата Роман трябва да н амери друга ВТИка не тази на Иван, фен ако имаш път към София имам за теб една Б16А 170 коня :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заставам ...... хондата е B16t2 разредена до безобразие ,че ми е много силна ....... давам 400-500 метра преднина на 800 :lol::lol::lol:

Абе шефе :D С теб бих се пуснал само за да ме забавляваш с лафове, не за друго. Ма русенец съм, а ти софиянец и доста сме далече :worthy: Ама да знаеш че освен обещаната преднина си искам и на максимална скорост да е :P
Колега не се засягай ама и на максимални нямаш шанс.... като знам колко върви една д-серия с духалка със стиснати очи ти казвам че на Иван сивика ще си поиграе с алфата... Но той е друга категория де и е "почти" сток :P:D :D Редактирано от Sako_DJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета...Не съм паднал от луната, следя интернет гонките и знам за всеки който се гони сериозно по нещичко :lol: Няма нужда от пояснения всеки по отделно да ми дава :worthy:Koлегата ви го помня още от едно време по форумите със SCoupe-то, което беше "сток" Докато не му гръмна двигателя :lol:Дано и тая не е тръгнала по тоя път.

Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не беше толкова сток :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета...Не съм паднал от луната, следя интернет гонките и знам за всеки който се гони сериозно по нещичко ;) Няма нужда от пояснения всеки по отделно да ми дава :)Koлегата ви го помня още от едно време по форумите със SCoupe-то, което беше "сток" Докато не му гръмна двигателя ;)Дано и тая не е тръгнала по тоя път.

СКупето сега ми е евридейката ..... и може ако искаш с нея да замерим 0-200 , 0-250 , доускорения каквото кажеш ... върви повече от VTi-ка и ще е миродавно С един колега с VTi от форума правихме старт от 100 ..... аз на 5-та той на 3-та и припада сериозно :):);):dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета...Не съм паднал от луната, следя интернет гонките и знам за всеки който се гони сериозно по нещичко ;) Няма нужда от пояснения всеки по отделно да ми дава :)Koлегата ви го помня още от едно време по форумите със SCoupe-то, което беше "сток" Докато не му гръмна двигателя ;)Дано и тая не е тръгнала по тоя път.

СКупето сега ми е евридейката ..... и може ако искаш с нея да замерим 0-200 , 0-250 , доускорения каквото кажеш ... върви повече от VTi-ка и ще е миродавно С един колега с VTi от форума правихме старт от 100 ..... аз на 5-та той на 3-та и припада сериозно :):);):dry:
Scoupe-то още ли е с по-голямото турбо или му върна фабричното? Да въреи повече от VTI-ката надали, даже да е чепвано. Забравяш голямата подробност, даже и да имаме и желание двамата. Погледни местожителството ;) Ако ти се разхожда до Русе, заповядай. Ще има и къде да спиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета...Не съм паднал от луната, следя интернет гонките и знам за всеки който се гони сериозно по нещичко ;) Няма нужда от пояснения всеки по отделно да ми дава :)Koлегата ви го помня още от едно време по форумите със SCoupe-то, което беше "сток" Докато не му гръмна двигателя ;)Дано и тая не е тръгнала по тоя път.

СКупето сега ми е евридейката ..... и може ако искаш с нея да замерим 0-200 , 0-250 , доускорения каквото кажеш ... върви повече от VTi-ка и ще е миродавно С един колега с VTi от форума правихме старт от 100 ..... аз на 5-та той на 3-та и припада сериозно :):);):dry:
Scoupe-то още ли е с по-голямото турбо или му върна фабричното? Да въреи повече от VTI-ката надали, даже да е чепвано. Забравяш голямата подробност, даже и да имаме и желание двамата. Погледни местожителството ;) Ако ти се разхожда до Русе, заповядай. Ще има и къде да спиш.
С голямото турбо е да и движи на 1бар ...... снощи стартирах с на брат ми волвото с60 чипнато 2.4 дизел 185 коня .... 20-200 пада 5-6 коли и постоянно има разтегляне ;)Ако си стартирал с такова ще е ясна горе долу работата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голямото турбо е да и движи на 1бар ...... снощи стартирах с на брат ми волвото с60 чипнато 2.4 дизел 185 коня .... 20-200 пада 5-6 коли и постоянно има разтегляне :dry:Ако си стартирал с такова ще е ясна горе долу работата

Ами нямам опит с такова Волво, честно да ти кажа... Най-много посочените клипове които съм дал, като примери.Имам интрига с чипнато 330d 184 коня, ако това те насочва нанякъде...Някъде из 15-ките междукам, ама къде точно не е ясно.Ама ей така с хвърляне на боб нищо няма да се разбере, честно казано. Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...явно в Русе няма Вти-та които са членове на този форум според мен резултатът щеше да е или равен или победа за ВТИ-то ако е сток,но засега няма как да разберем :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нямам опит с такова Волво, честно да ти кажа... Най-много посочените клипове които съм дал, като примери.Имам интрига с чипнато 330d 184 коня, ако това те насочва нанякъде...Някъде из 15-ките междукам, ама къде точно не е ясно.Ама ей така с хвърляне на боб нищо няма да се разбере, честно казано.като гледам клипа със "сток астратА"Ц20хе" ;) трябва да си на 15.8-9 :lol: ако наистина е сток де:D защото за опел сток е чип генерация пауар кап :D

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами НЕ е стокова. Или там по някой изкривени логики може и да е. ЛСД, генерация, изпускателен колектор, чип, Б16А, който е 170 коня. По моите виждания не е много "сток" ! До колкото разбрах тази стокова ВТЙ-ка станала 1-ва на Жап Феста. Пламка ако ще минаваш през Габрово ела пак да сверим часовниците с една "стокова" Д15-ка ..... Излагате се .....

ЛСД - то и Б16А -мотора са му съвсем фабрични бих казал :punk: Генерацията и чипчето на тази малолитражка едва ли му дават толкова пауър, вероятно са извадили някой друг стар кон от прахтта.Но каквото и да е правено по колата целта на поста ми беше по-скоро саркастична Теро ;) По-добре да бяхме излезли с довода, че колата е SIR а не VTI - щях да съм по-съгласен! :honda: ПП:Ей, човек не може да се забавлява вече в тоя форум... :bg:ПП: Пацо, сори, че ти коментирам колата без твое съгласие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да се забавляваш влез в "технически". Както се казва:" там смях има на пропорции" :bg: Абе като зная една генерация как се отразява на стокова д14-ка , предполагам няма да е по-малко на б16а ;) Просто не мога да приема, че кола различна от това как е излязла от магазина е сток. Колицата не е пипана много спор няма и върви добре, ама ако върви колкото стокова, защо се правят тези манипулации ? ;) Само пари на вятъра :honda:;) За ЛСД-то знам ама то не влиза в оборудването на ВТЙ :punk: Просто изброих разликите от фабричен ВТЙ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук пак си в грешка ;) някои ВТИ-та както ги наричaте (тия със присажданите двигатели ) имат фабрични лсд-та.За това че.... ;) пак не е слагано допълнително хахахаха :honda::punk::bg:Дори д15б ВТИ някои имат лсд

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори д15б ВТИ някои имат лсд

Те имат и много хубава кутия :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sako_DJ

1.9 JTD 105 коня няма нищо общо с 2.4 136 к.с. :) Ето как се справям срещу алфа 145 1.9 jtd с подобрения почти едно към едно, като моите (фронтален, кулер, ремап и тн) : http://vbox7.com/play:3f2c7e5d

Но това не означава, че не си прав за VTI-ките естествено. За това съм тук, да разбера дали имам шанс срещу такава машина. Засега без успех ;)

Ако някой може да каже как Aстра C20XE върви срещу VTI ще можем лека прогноза да направим от сега.

 

тази алфа не е ли варненска, и тук сте правили старт на лукойл-а, защото ако е тя ,като гледам колко и вземаш, мисля че ВТИ-то ще ти направи поне 2 коли понеже и аз съм правил старт с моята срещу него и му взех една кола, а ВТИ понавървява доста повечко, а по клипа до колкото виждам ти си му взел 2-3 коли и то май вече след 400-те метра , но НЕ СЪМ СИГОРЕН дали става на въпрс за същата алфа

Редактирано от Mom40_87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една сива ВТЙ-ка 6-та ген.Само,че не познавам човека оглеждай се за такава :cry:

Е аз и да се оглеждам файда, ако не мога връзка да направя с него : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич пусни се с Пламен,направете клипчета хондата му е точно за теб! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич пусни се с Пламен,направете клипчета хондата му е точно за теб! :)

Каза че ще ми се обади, когато е в Русе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимай с камера за да видят всички какво е станало...Както в останалите ти клипове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимай с камера за да видят всички какво е станало...Както в останалите ти клипове!

Само ако собственика на Хондата позволи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерете един със рекс в-тек да му покаже :) :) колкото до клипа със 325И мноооогооо ме съмнява :) или не е 325 или е сдало багажа

Редактирано от Ivan_crx_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване ти карал ли си 325i ?! едва ли , няма такива спреляци з апоказателите си а относно рекса витек ще върви 5-6 коли зад въпросният син сивик :) такаче сам си прави сметката поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бавареца беше 325 със сигурност аз бях там.Роман направи много по добър старт от него,а и от другите коли които се пуснаха с него,може би и затова се получи такава разлика :)

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още 8 страници ще има общи приказки и пак няма да има гонка. Аз ако бях шефче тук, щях да и забия шута на тази тема още на първата страница. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Roman,Относно снимането на клип от гонката нямам нищо против. В събота съм в Павликени и ще се обадя да се оговорим за часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...