Jump to content
Roman

Дизелова Алфа си търси Хонди

Recommended Posts

така е много са страхливи всичките вти от цяла България, шубе ги е да бият път до Русе да се "престрашат" за старт с твоята кола !!!

Е стига де. Не може да няма в цяло Русе ВТИ-ки които да ползват форума.. Аз имам един познат примерно с дел сол, но той няма желание. Все други хора трябва да има...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги.Само един VTI ли се престраши от цяла България да се пусне с мен? Човека от Пловдив дойде да ме уважи, а тука гледам из Русе постоянно бръмкат някакви Хонди, ама никой не се включва в дискусията...

Понеже съм със слаб двигател продължавам да си бръмкам и да си трая....ако взема нещо по-яко ще се включа в мача !!! :)
Колко слаб? За какво си говорим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти се оплакваш че В Руси няма Вти-аики ела в Бургас които е 2-а пъти по голям и има 2-3броики..... !!! :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста хора притежатели на ВТИ които не са в форума .. в пловдив има няколко които аз знам ,а колко незная !!! Но сивика на Пламен е един от най бързите Б16 ски в града ни .. такаче от това което той каза и каквото гледам в клипа алфата се справя чудесно (макар и за дизел) според мен си е има титлата Бегачка :) А тоя сивик е победил доста коли ,и е малко по бърз от сток Б16а2 .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти се оплакваш че В Руси няма Вти-аики ела в Бургас които е 2-а пъти по голям и има 2-3броики..... !!! :):)

Абе проблема, е че знам за ПОНЕ 3 да има, но нито една не мога да намеря.Това е като с C20XE-тата на опел. Търсех сигурно 1 година такъв и наскоро ми наскача цяла секта с такива. Дано нещо и тука се получи такова.П.С. Русе е малко по-малък от Бургас ( ходил съм много пъти ) и точно това ми прави впечатление, че как е един от най-големите градове в България не мога да намеря ВТИ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста хора притежатели на ВТИ които не са в форума .. в пловдив има няколко които аз знам ,а колко незная !!! Но сивика на Пламен е един от най бързите Б16 ски в града ни .. такаче от това което той каза и каквото гледам в клипа алфата се справя чудесно (макар и за дизел) според мен си е има титлата Бегачка :) А тоя сивик е победил доста коли ,и е малко по бърз от сток Б16а2 .. :)

За жалост единствения начин за връзка е форума.. Няма как да почна да лепя обяви из града, че си търся гонка с ВТИ.Мери за комплимента. На Пламен хондата е наистина е визуално красива и силна кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш път към Пловдив и аз съм навит да се пуснем. Карам сток д16у7 в 6ген купе.

  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш път към Пловдив и аз съм навит да се пуснем. Карам сток д16у7 в 6ген купе.

За жалост път имам само или към Букурещ или към Варна ( което включва по пътя си шумен и разград )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш път към Пловдив и аз съм навит да се пуснем. Карам сток д16у7 в 6ген купе.

За жалост път имам само или към Букурещ или към Варна ( което включва по пътя си шумен и разград )
Във Варна се ще се намери някой за гонка !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш път към Пловдив и аз съм навит да се пуснем. Карам сток д16у7 в 6ген купе.

За жалост път имам само или към Букурещ или към Варна ( което включва по пътя си шумен и разград )
Във Варна се ще се намери някой за гонка !!!
Като имам път натам ще пиша. За сега остава само за Русе офертата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Русе има вече 10 - тина VTI та но надали момчетата ще се навият на гонка защото не са си купили колите за това и както предполагам си забелязал повечето са сток .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Русе има вече 10 - тина VTI та но надали момчетата ще се навият на гонка защото не са си купили колите за това и както предполагам си забелязал повечето са сток .

Стокова Хонда трудно се намира да ти кажа честно. Имам познат с ВТИ-ка, който не иска да се гоним и даже тя има известни подобрения без да я ползва за гонки.Какво означава "не са си купили колите за това" ? Аз не ги карам да ходим и да залагаме пари или нещо. Някои хора обичат на риба да ходят, други на пикник, аз обичам да се погонвам от време на време. За това сме си взели що годе бързи градски коли. Ако не я вземаш "за това" си купуваш нещо бавно и икономично. Просто повечето хора буквалнo си ги е страх, но въпреки това ги виждам как цепят колите си по светофарите срещу разни голфари и тн.1 път ми се е случвало да видя някой да кара спортен тип хонда бавно из града. Винаги когато имаш шанс ги настъпват и съм бил свидетел на това безброй пъти. Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Русе има вече 10 - тина VTI та но надали момчетата ще се навият на гонка защото не са си купили колите за това и както предполагам си забелязал повечето са сток .

Стокова Хонда трудно се намира да ти кажа честно. Имам познат с ВТИ-ка, който не иска да се гоним и даже тя има известни подобрения без да я ползва за гонки.Какво означава "не са си купили колите за това" ? Аз не ги карам да ходим и да залагаме пари или нещо. Някои хора обичат на риба да ходят, други на пикник, аз обичам да се погонвам от време на време. За това сме си взели що годе бързи градски коли. Ако не я вземаш "за това" си купуваш нещо бавно и икономично. Просто повечето хора буквалнo си ги е страх, но въпреки това ги виждам как цепят колите си по светофарите срещу разни голфари и тн.1 път ми се е случвало да видя някой да кара спортен тип хонда бавно из града. Винаги когато имаш шанс ги настъпват и съм бил свидетел на това безброй пъти.
Виждал си нас като се разкарваме из града и някой от колегите от клуба а реално повечето VTI в Русе не са от клуба и са си ги купили просто защото някой им е казал че са страшни коли и е вярно ,че ги е страх да ги карат .Иначе има само една и тя е на Яшко но тази година не я е вадил от гаража заради кризата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ако ми подари б16ка отивам в русе да се разправям :)алфата е бърза наистина за килограмите си няма какво да се спори но колегата роман ако си махне седялките и някой други излишни работи от колата да спечели някой друг килограм по-малко ще му е в много плюс:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След има няма 2 дни съм на пътя отново с нещо по слабичко вече , б18ц4-170 коня . Ако си навит срещаме се посредата на пътя Шумен-Русе и си правим веселото .... абсолютно сток ц4 , ако не вярваш ела да го погледнеш още докато е разглобено , нямам грам гуми(ако може да се каже че са гуми де по скоро галоши) нито знам мотора в какво състояние е нито мога да карам .... Ти си на ход ;) Даже за да е по интересно предлагам този който загуби да плати пътя на другия :) Естествено ще поразгледам в коша ти за някоя скрита дюза или неюо от сорта :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата роман ако си махне седялките и някой други излишни работи от колата да спечели някой друг килограм по-малко ще му е в много плюс:)

....Роман ако искаше да олекотява нямаше да се занимава с 166-ца и да я оглозгва щеше да си вземе нещо по лекичко най много да се реши да свали музиката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След има няма 2 дни съм на пътя отново с нещо по слабичко вече , б18ц4-170 коня . Ако си навит срещаме се посредата на пътя Шумен-Русе и си правим веселото .... абсолютно сток ц4 , ако не вярваш ела да го погледнеш още докато е разглобено , нямам грам гуми(ако може да се каже че са гуми де по скоро галоши) нито знам мотора в какво състояние е нито мога да карам .... Ти си на ход :) Даже за да е по интересно предлагам този който загуби да плати пътя на другия :) Естествено ще поразгледам в коша ти за някоя скрита дюза или неюо от сорта :D

Съжалявам колега. Скоро няма да мърдам от Русе поради лични причини. То по начало темата беше само за коли които са от тук или имат път насам като колегата Пламен. И все пак когато отивам към Варна ще се уговорим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата роман ако си махне седялките и някой други излишни работи от колата да спечели някой друг килограм по-малко ще му е в много плюс:)

....Роман ако искаше да олекотява нямаше да се занимава с 166-ца и да я оглозгва щеше да си вземе нещо по лекичко най много да се реши да свали музиката :)
Прав си :D Не свалям нищо от колата. Най-много ми се е случвало резервната гума, ако се гоня със силна кола. А и при мен не тежат седалките толкова, колкото корите, изолацията и тн. А тях няма да махна по смъртно. Това ми е всекидневната кола с която возя гаджетата и ходя в университета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...днес се обадих на Роман и той дойде представих го на момчетата от клуба видяха,че е точен мислех да се премерим пак с него да видят разликата колегите и да преценят дали има шанс ВТИ, но уви едни с Опел не разрешиха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не са едни раздавейски кадети дето уж са били много бързи ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение ...те такива бяха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да излезе преди да се е развалило времето тотално?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая се престраши oще една VTI-ка да застане срещу алфата ми. Евала на момчето.Колата е Дел Сол 1.6 VTI с права генерация и BMC интейк.Предполагайте резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая се престраши oще една VTI-ка да застане срещу алфата ми. Евала на момчето.Колата е Дел Сол 1.6 VTI с права генерация и BMC интейк.Предполагайте резултата.

ако е била и с девствен компютър, резултатът е твърдо в твоя полза, защо не ги напишеш направо резултатите или да пуснеш клипчета ако има....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Било е интересно значи тая вечер... и аз трябваше да присъствам, но имах гости (собственика на една от другите VTI я беше извадил и я докара до нас) Дайте да видим видио. Тая алфа не веднъж съм я засичал из града и върви здраво. Евала за ентусиазма и труда по нея :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:7bc4e605Да отбележа, че съм объркал описанието. Не е BMC интейк, а просто спортен филтър от същата марка.И конете са си точно 160.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Било е интересно значи тая вечер... и аз трябваше да присъствам, но имах гости (собственика на една от другите VTI я беше извадил и я докара до нас) Дайте да видим видио. Тая алфа не веднъж съм я засичал из града и върви здраво. Евала за ентусиазма и труда по нея :D

Можеш ли да ми намериш другите VTI-ки за замерка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да ми намериш другите VTI-ки за замерка?Ами едната вече си се разхожда из града (въпросната която идва снощи до нас) и преди малко пак бях с момчето и говорих с него по въпроса, но в момента не е много навит, но нищо не се знае. Други 2 за които знам освен дел сола който си бил снощи и 6-тата хеч. И двете са седани, но едната е на трупчета бес задни гуми а другата не я кара голям ентусиаст и.... Остава на Яшо, но ще видим какво ще каже малко по натам във времето. Евала за колата.. наистина върви здраво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами едната вече си се разхожда из града (въпросната която идва снощи до нас) и преди малко пак бях с момчето и говорих с него по въпроса, но в момента не е много навит, но нищо не се знае. Други 2 за които знам освен дел сола който си бил снощи и 6-тата хеч. И двете са седани, но едната е на трупчета бес задни гуми а другата не я кара голям ентусиаст и.... Остава на Яшо, но ще видим какво ще каже малко по натам във времето. Евала за колата.. наистина върви здраво :honda:

Тя тази, дето е идвала до вас каква B16-ка по точно е? Не съм запознат с тази на "Яшо" също каква точно е ;)Все пак, ако се навие някой от тях, пиши ми тука или на личен и да се разберем нещо. Няма да им отнема повече от 30 мин от времето.Мерси за комплимента. Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ли по вашия край няма една леко побутната или поне да е в 5та хеч ;):honda: :honda: или някой D16 рекс :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо има има.... ама се скатават;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..ебати умрелия ДелСол ...между другото защо на клипа Алфата е писана 178кс. доколкото знам тва е на колелата или бъркам ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо има има.... ама се скатават;)

Абе има наистина, но нещо спортния дух тука не е много голям май... Еди държи здраво фронта, но.... Има и един несериозник тука дето от една камара време се гласи да турбинира една ама все не я докарва до там :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и един несериозник тука дето от една камара време се гласи да турбинира една ама все не я докарва до там :honda:

...тоя несериозник не е същия ентусиаст който помня от първите срещи ;) ...то и аз занемарих гонките като няма пари за ъпгрейди по колата :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

..ебати умрелия ДелСол ...между другото защо на клипа Алфата е писана 178кс. доколкото знам тва е на колелата или бъркам ;)

Пише 178 на колелата, не се прави на ударен. Защо не дойде снощи умрелия дел сол да ти сложи на тебе 1 тир?Каня те за 10 път на гонки и все се оправдаваш с нещо, а после определения даваш за колите на другите. Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

..стоков ДелСол няма как да ми направи ТИР освен ако шмекерува ;) .. а и ти казах защо не идвам знаеш,че не ме притеснява никой ма абсолютно никой просто не винаги мога да сложа 15 лв за да бия 40 км минимум и да се пусна с двама човека

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..стоков ДелСол няма как да ми направи ТИР освен ако шмекерува ;) .. а и ти казах защо не идвам знаеш,че не ме притеснява никой ма абсолютно никой просто не винаги мога да сложа 15 лв за да бия 40 км минимум и да се пусна с двама човека

Аз ти правя 2, той на теб ще ти направи 1 спокойно. Гарантирам ти. Не се надценявай :honda: По-добре от всеки друг тук знам как вървиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ОК разбрах кое е момчето с ДелСола ще гледам на следващата среща да дойда ако може и той и да се замерим.Извинявам се,че съм му обидил колата :shy: ...като се пуснем ще видим колко ТИР-а ще ми направи аз на една среща му бях предложил,но тогава нямаше желание ...и пак се извинявам за думата УМРЯЛ ЦРХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С доста падна делсола алфата върви бая :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...