Jump to content
Roman

Дизелова Алфа си търси Хонди

Recommended Posts

Здравейте.Карам алфа 166 2.4 JTD 136 коня и си търся Хонди за сверка от РУСЕ и никой друг град.Интересувам се главно от V-TEC i VTI на CRX. Eстествено няма да откажа и на по-слабите мотори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега нищо лично но имаш нужда от сериозен психиатар :D:lol::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе какво лошо .Нека си пробва колата човека ,па после ще си знае каде е неговата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ Романе как сме, фенове не се заблуждавайте това момче има доста стартове зад гърба си, но надявам се да не се обиди алфата му е доста над 136 коня :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алфата не е случаина тоя мотор е обичан поради куп причини 2,4 -то ...! :(:Dи тук имаме 1-на такава със 6-т скорости чип генерация по голямата турбина за модела (мисля че така беше)към 180 коня :P и върви прилично :lol:а ако е случаина е пълна трагедия ;) Без да се обижда колегата

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Дано не стане като на месечната на Булгара...п.с - Нищо лично, но просто в нашия форум нямаме раздел "предизвиквам те" както в тунинг.бг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично се сещам за 2-3 D13-ски ама за съжаление не са от Русе.Колега нищо лично,ама какъвто и да е CRX бил той и с карбуратор (има и такива) ще набие алфата, стига да не е с присаждана по голяма турбина...Ако е така поне пусни коректно заглавие "Назлобена алфа търси....... " Ако пускаш темата за ингрига във форума или за трупане на постове,те разбирам...но не това е начина според мен.

Редактирано от Aphex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди, ще каже за тоя Русенски рацер :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека е писал в 1 тема в тунинг.бг - има информация за гонки. Само че, никъде не видях информация за мод-овете по мотора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички са 1 дол дренки "Хайде да се гониме аз карам еди какво си" А то какво няма нищо общо с Алфа 136 коня и накрая ... "Мале тия хонди, опели, голфове.... и др. много куци ала бала само плюят да си каже какво има и тогава да предизвиква. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Романе аз съм навит! дори може и ключовете да сложим ако искаш де :lol: 402 метра 2 от 3 като ще ти дам и около 2 коли пред мен за да ми е по интересно :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и забравих колата ми е сток B20vtec ако ти говори нещо това де :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само прочетете Алфа ... печка :lol: стига бе момци ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за това всички ни хранят..един път да влезне някои и да попита съвсем нормално дали някои рацер наи-страшен ще излезне за да си свери момчето колата..и веднага бесна храна..ми като е така не ми пускаите теми как в Ауди форума ни хранят...ХАХАХАХАХ Е КАК НЯМА БЕ ? Тая алфа върви с по 5 коли пред всички дето го нахраните до сега..аиде като изключиме Яжо-не ти отива баце,не те познавам,но ти се кланям за това което правиш,което ще рече че си сериозен човек т.е не ти отиват такива подигравателни приказки като си в спорта!!! НЕ видях човека да се заяжда..и веднага бесните фуриииииииииии с д13ките се обадиха... ЕВАЛАТА :lol::P НЕ си губи времето пич..тука ще намерия само превъзбудени рацери които ще ти хвърлят един тон храна...и всеки ще смиши на чертата!

Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно коментара на Дилян Митев: :lol::P :P Останали сме още трезвомислещи хора тука.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Алфата , туко виж някой приятен мапер я пипнал , колко ще ревете тука надъханите комплексчета ! Цялата тема , комплексарщина , ЛАМЕРИЯ и лайнория !!!!! Хванете се стегнете малко бе хора !!!! Нещо много ви станаха бързи колите на всички :lol: Ако има някой интерес към колегата с Алфата , да си пишат и да се разберат !!!! А другите мишотини , цъкайте на NFS-то и ТИХО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Стига ни срахте по сектата сами !!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диляне този роман ме е хранил доста пъти в тунинг форума без да съм го предизвиквал, в неговите очи ние караме оризови чиний а не автомобили и не мисля че с нещо съм го обидил точно сега напълно си заслужи това ми отношение! извинявам му се публично ако съм го обидил, но мисля че не е редно аз да вляза в алфа форума и да пиша неща от рода на търся си алфичка за сверка! Няма да го направя поради простата причина че и там има много хора като мен, които са бачкали над колите си и по този начин бих подценил труда им! влезте в тунинг бг и му вижте на Романчо мненията и тогава ми казвайте дали съм прав или не! това е хонда форум и мисля че трябва да го посещават само определени хора които знаят каква е идеята на този форум! я намерете един пост в който да съм написал търся си друга хондичка за сверка или каквато и да е била кола!повече няма да коментирам тази тема! Дори бих помолил модератора да я изтрие защото мястото и не е тук!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диляне този роман ме е хранил доста пъти в тунинг форума без да съм го предизвиквал, в неговите очи ние караме оризови чиний а не автомобили и не мисля че с нещо съм го обидил точно сега напълно си заслужи това ми отношение! извинявам му се публично ако съм го обидил, но мисля че не е редно аз да вляза в алфа форума и да пиша неща от рода на търся си алфичка за сверка! Няма да го направя поради простата причина че и там има много хора като мен, които са бачкали над колите си и по този начин бих подценил труда им! влезте в тунинг бг и му вижте на Романчо мненията и тогава ми казвайте дали съм прав или не! това е хонда форум и мисля че трябва да го посещават само определени хора които знаят каква е идеята на този форум! я намерете един пост в който да съм написал търся си друга хондичка за сверка или каквато и да е била кола!повече няма да коментирам тази тема! Дори бих помолил модератора да я изтрие защото мястото и не е тук!

При това полужение , като човек сериозно гледащ на нещата !!!!!!!!!! Не виждам причина да му обръщаш внимание и да му отговаряш изобщо !!! А и не си писал само ти в темата :lol: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз коментирам това което видждам тук,и не сметнах че тона му е заядлив...но ако е така както казваш ти,и ти се е отяждал ,сигорно си заслужава...ама другите дето го нахраниха без дори да си имат и понятие ме дразнат..и не са прави според мен! ДА Хонда форум е,и не е правилно да се разискват въпроси около други марки коли,но в случея става дума за сверка-нищо нередно-пак според мене! Няма лошо в сверките..нали всички искат да видят до къде са я докарали,още преди пистата(ако ходят)..въпроса е да има уважени и да няма ирония... Нищо лично към теб Яжо,просто не ми се иска после всички хондаджии да ни слагат под един знаменател като ни сипват с големия..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе,човека съвсем културно си поръчва русенка,да си одарът по едно мъдо.кво му наскачахте кат мухи на лайно. :lol: я бързо някой от наще франкенщайни да защити форума я :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля спазвайте добрия тон! После се чудим защо ни излиза лошо име.. А алфата на Роман съм я виждал лично и мога да ви кажа че върви зверски. Само незнам защо е написал това 136 коня :lol: Ще ми е интересно да видя как ще завършат с някое барнато ВТИ. Дано изскочи такова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трънчо . Няма проблем. Разбирам ги хората, че се афектират от това, че ги предизвиква дизелов кораб и усещат някаква заплаха някои от тях. Кораба наистина е правен и е над 136 коня, но за жалост не знам колко са и няма как да пиша числа в които не съм сигурен.Замервал съм се с най-различни бегачки на марките и искам да се пробвам с VTI. Безуспешно търся такива Хонди от месеци насам и както виждате е безуспешно. Какво по-добро място от това да намеря ентусиасти?yajo Aко се е случило да съм те "нахранил" както го наричаш е имало причина поради някое твое неуместно изказване.Не съм тук да провокирам или да дразня някого. Просто наистина си търся хонди за да разбера докъде съм стигнал като резултати с дизела си. Нито ги мисля за "оризови купи" Даже съм искал да съм собственик на Prelude, но поради поддръжката на сегашната ми кола, нямам тази възможност.Който твърди, че ще ме оставя на чертата, моля нека заповяда а не да пише за това във форума.P.S. http://vbox7.com/play:171ad159 Леко демо срещу какво ще се гони човека който търся. На клипа се виждат няколко от подобренията.

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елате ни на гости някой път на Габрово :lol: Има една 90 коня Хонда дето би се пробвала :P Еди-то го биете ама да знаете че малкия Втек не е сила :P (особено стоков) Щяхме да идваме на ралито и да направим някой друг старт ама беше скапано времето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елате ни на гости някой път на Габрово :lol: Има една 90 коня Хонда дето би се пробвала :P Еди-то го биете ама да знаете че малкия Втек не е сила :P (особено стоков) Щяхме да идваме на ралито и да направим някой друг старт ама беше скапано времето ;)

Коя 90 коньова хонда? Ици с типото ли дето я би на междени? http://www.vimeo.com/12535878 12:09 ? Тя не е ли твоята?За жалост нямам път до Габрово. Иначе когато щяхте да идвате ви бях приготвил 2 форда ( фиеста с присаден зетек и есокорс рс тубо ) и 1 пежо МИ16

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата дето я би от 2-рия път че на първия много ме подцени :lol: Мен с пежака ми беше интересно. С търновския 205 замервали ли сте го ? п.п. линка е същия

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата дето я би от 2-рия път че на първия много ме подцени :lol: Мен с пежака ми беше интересно. С търновския 205 замервали ли сте го ? п.п. линка е същия

Не те е подценил. Просто не е искал да кърти полуозки или кардан :PКато съм говорил с моя човек с пежото, той ми казва че търсновския е по-силен. Познават се и единия е помагал на другия за проекта му доколкото знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто му казах да не подава много на старта да излети с 4-ката ама с малко газ и му лагна и нямаше време да ме догони. Пък и беше с човек и гуми вътре :lol: Търновския Пежак преди беше доста успорвана битка с него. Вървеше малко повече от мен . Ама последно като се пускахме направо ме разцепи :P Тя и колата ми не беше много в час ама пак с много ме би :P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто му казах да не подава много на старта да излети с 4-ката ама с малко газ и му лагна и нямаше време да ме догони. Пък и беше с човек и гуми вътре :P Търновския Пежак преди беше доста успорвана битка с него. Вървеше малко повече от мен . Ама последно като се пускахме направо ме разцепи :lol: Тя и колата ми не беше много в час ама пак с много ме би ;)

Е... няма как. 2.0 срещу 1.5 и двата правени и олекотени... Нормално според мене ;) Иначе колкото до мен... Няма нужда от 13-14 секундни коли. Все пак съм градска кола и имам подобрения колкото да не ме бие някой в-тек, като на Еди :PДаже в по-предния си пост съм пуснал клип с малкото подобрения да не кажат пак хората, че крия нещо или се правя. Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Еди не го знам бие ли някой въобще :P Вие там го дерете на лягане и ставане ;) Ама той упорит и не се дава :lol: Добре че няма пари иначе щеше да избухне с нещо изродско :P

 

Наистина ще е интересно да се замери стокова ВТЙ-ка с теб. Ако е читава ще те бие ама въпроса е с колко. Пък ако е 6ген не се знае.

 

п.п. Базикам се бе. Еди е фен ! Ама обичам да го дракам ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Еди не го знам бие ли някой въобще :D Вие там го дерете на лягане и ставане :D Ама той упорит и не се дава :lol: Добре че няма пари иначе щеше да избухне с нещо изродско :D

;):lol: :lol: Не е така, бе. Ял е бой от мене само и една TDS-ка като мен леко бутана. На малолитражките тука той е краля :) Даже оня ден препарира някаква астра 1.8 116 коня :unsure: и чипнато БМВ 320е46 ( което бяга повече от другите между другото ) . Той доколкото знам искаше да се гони с едни 2 русенски рекса ( едни оранжеви ) ама все са "заети" Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш път към Шумен свиркай :unsure: Имаш право на избор назобана 5-та или почти сток 6-та едното е над 200 на колела другото под 100 :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш път към Шумен свиркай :unsure: Имаш право на избор назобана 5-та или почти сток 6-та едното е над 200 на колела другото под 100 :lol: :lol: :lol:

Съжалявам, ама не ви разбирам абревиатурите на колите? Все едно да кажа "имаш избор между QV или Q4" Въри ги разбери тия италиански съкращения. Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една 5-та и една 6-таP.S Аз лично ако бях дошъл в вашия форум и някой ми напише така щях да пробвам с гоогле.ком

Редактирано от b18c-Ripper

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една 5-та и една 6-таP.S Аз лично ако бях дошъл в вашия форум и някой ми напише така щях да пробвам с гоогле.ком

А нещо междинно няма ли :unsure: Ми затова съм и тук. Да се образовам на Хонди малко с ваша помощ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-та с б16а2 и леки модове и чипната = демек 160 с леки + :unsure:Aма честно казано и с 6-тата ще ти е зор :lol: :lol: :lol:

Редактирано от b18c-Ripper

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-та с б16а2 и леки модове и чипната = демек 160 с леки + :lol:Aма честно казано и с 6-тата ще ти е зор :lol::D:lol:

Няма лесни неща :) За това и търся такова предизвикателство, но за жалост нямам никакъв път към Шумен та затова и казах, че търся само Русенски коли :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я направо кажи че си търсиш многоооооо издухано вти , че да може да го биеш и после да плямпаш ... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То по Русе няма много дето ще се навият. Те тея дето се гонят ги познаваш - Еди :unsure:

Накарай го да извика Митака с Д15-ката или BLEIN MONO с рекса (д16з5). Те поне ще се навият. Той Митака станал 200 кила и колата му няма да върви ама все пак да се пробва :lol::lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я направо кажи че си търсиш многоооооо издухано вти , че да може да го биеш и после да плямпаш ... :unsure:

Предполагам това ще е оправданието тук, ако се получи така че случайно бия такава хонда, а :lol: Защо ли ми намирисва на БМВ форума....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То по Русе няма много дето ще се навият. Те тея дето се гонят ги познаваш - Еди :lol:

Накарай го да извика Митака с Д15-ката или BLEIN MONO с рекса (д16з5). Те поне ще се навият. Той Митака станал 200 кила и колата му няма да върви ама все пак да се пробва :):lol: :lol:

E как да няма, бе. До скоро имаше един момък с де сол VTI дето я настъпваше из града ( долкото знам е форумен ), та чаках един познат да се върне от Франция , че да направи връзката с момчето, ама чух че я е блъснал. Все други хора ще има, които се крият някъде тука :unsure:

 

п.с. също така имам и познат с дел сол 125 коня, ама и него го пратиха на елисейските полета заради гонки... Големи каскадьори тука с хондите...

Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...