Jump to content
Aleksandyr

Кой колко Warn има ?

Recommended Posts

Я се похвалете кой колко warn или warning има .. аз съм скромен и имам 0% за сега ,може и да си навлека малко от тази тема. :DАма ми е интересно ,кой води класацийте и на кой му се клати "стола" ? :D (пък и малко нови теми за офф топик :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от сега залагам, че победителя ще да е Данчо Иванов, май беше 90% :D Евала му правя.Аз съм скромен с 30%, ама ще го стигна колко му е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 % от две години. Не знам, кога ще го махнат, той си ми остава кат татус за вечни времена :DОпа, аз съм в грешка. Май скоро, не съм си поглеждал профила, вече нямам нищо, така, че сори, не съм вече от партията с уорновете :D

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си тема където да пишеш да ти махнат warn-а ако ти е минало наказанието: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=40377А тука тази тема е за тези ,които скоро няма да им изтече наказанието. За непослушните, бунтовниците и прочие ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига де :DAleksandyr Аз това лято един сладолед не съм хапнал, и си мисля, че ако бях пуснал тема за това щях да имам повече съчувствия :D

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ако ви е толкоз интересно мога да ви дам 10-те потребителя с най-много уорн. Има с по 100%.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в момената спамиш. За да не си off напиши колко worn имаш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10% ама да си стои :D

Al_Capone: Warned on Dec 15 2008, 08:19 PMAdded to warn level За темите:8. Не цитирайте човека, който е непосредствено преди вас в списъка с мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10%

Stefan Milev Warned on May 10 2010, 10:21 AM

Added to warn level Ъп на темите в Купувам/продавам форумите само по веднъж на 7 дни или 168 часа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм една от черните овци :) с 100%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10% имам само... :) Искам да помоля някой от модераторите да ми нашие поне още 10%, а аз обещавам да направя всичко възможно да си ги заслужа в последствие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начиии.... от 3 години упорито се трудя да си спечеля нещинко, някакфо процентченце така, за хафтуритет, но уви... 0% :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен са 10% само :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30%, но има на къде да вървя. До колкото знам даже 20% са за 2 пъти едно и също нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Геврек - 0%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

69%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, аз се уредих... вече съм с 20% :worthy: :worthy: :worthy: Модераторът, изпълнил молбата ми, ще получи бира следващия път като го видя.... или напитка по негов избор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30%, но мисля че съм стигал и 60 :) после ме занулиха и пак се почна, ама все такива безмислени :D:)

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой от двамата?

Еее за тебе има бутилка цяла.... адаш ти е ;) Другия ще го залъжем или с бира или със сок от моркови ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да го пробвам с бисквитки с овесени ядки... хем вървят с "Бейлис" ;) Ама искам още "warn"... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до скоро бяха 60% но заради давност сега са само 10%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то си има тема за махане..... http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=40377

Стига де ;)Aleksandyr Аз това лято един сладолед не съм хапнал, и си мисля, че ако бях пуснал тема за това щях да имам повече съчувствия ;)

;)

Ако ви е толкоз интересно мога да ви дам 10-те потребителя с най-много уорн. Има с по 100%.

Кой от двамата?

Кой от двамата?

Еее за тебе има бутилка цяла.... адаш ти е ;)

Другия ще го залъжем или с бира или със сок от моркови :P:D

 

Пробвайте го с "Бейлис". :D

;)

Бях си казал, че няма да се заяждам повече, ама не се сдържам.

Както полицаите в БГ са най-големите престъпници, така и тука се вижда кои са спамери. То не беха пазарлъци, то не беше чудо, само дамаджани гроздова дето не се мятаха. Езък, че нема кой да им бие по 10% и една седмица "болничен от мързел".

 

П.П. Знам, че до час ще имам още 10%, ама да знаете, че няма да ви черпя :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предният ник x_plod_x имах само 40% и направо ми го спряха и до ден днешен е спрян ;) На този имах само 10% спорен мен не заслужени но след дълго слушане вече съм с 0% ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бих ти сложил 10% само щот ни ма кефиш, ма нимоа ... ;) .. обаче моите 20 са невероятни ! 10 са ми от Емо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 са ми от Емо :D

;) Така е като го тормозиш ;) малко ти е закачил, трябвало е да са повече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамооооо а аз викъм,само аз имам warn и то цели 10%.Е и аз бях послушен и аз вече съм чист като момина сълза ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес още 10 съм качил, вече 40% и то даже не се опитвам. Явно няма да се науча да ползвам форума ;). Егати и строгите правила, а толкова се страя да не ги наруша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не знам ама Стефан като си идва пак насам, ако пак е забравил лентичките за номера не му закача аз един уорн с пирон по вратите :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...