Jump to content
K1r1L

ИСКАМ ДА МИ МАХНЕТЕ ТОЗИ Warn

Recommended Posts

misho Warned on May 13 2009, 11:36 AMRemoved from warn level Давност на WARN за цитати! от половин година го имам... ! и не е махнатза това че ако е възможно господа модератори отървете ме от тоя трън в очите.;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Removed from warn level = Премахнат от предупредителното ниво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То, тези работи май никой не ги гледа - аз имам WARN от година и половина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, недей така с тези caps, споко. Едно лично към модератор, примерно човека който ти го е наложил, можеше да свърши работа /неписаната давност на уорн-а е 6-8 месеца./. А и ти само си го виждаш, никой друг. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Последният ти WARN е на три дни. Така че по-спокойно. С това "ИСКАМ ДА МИ МАХНЕТЕ ТОЗИ WARN"

Warned on Oct 6 2009, 09:10 AM Added to warn level Обявите са лични! Не се допуска потребител да пуска обява на друго лице!

Както знаете от warn-а нито боли, нито хапе и нито е опасен за здравето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ем тогава да ги правя на супа :dry: или по добре колекция...а тези с личните неминават (в нашия ФОрум)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да не би да си опитвал че да знаеш дали минават? 80% от warn-овете съм свалил след лично!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като стана дума за warn-ове , моя е от Warned on Jun 29 ;) До кога ще е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

На 29-ти декември стават 6 месеца ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ви разбера какъв ви е зора с тея уорнове ;) ;) Ай дайте малко на свободна , че за мен си е вече чисто заяждане !!! От опит потвърждавам , че всеки един уорн ми е премахнат след лично към модератора !!! Аман с тоя манталитет ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино, зор нямаме пич и смятам че си напълно прав ;) .ОБАЧЕ, вместо да ми четат личните съобщения с други колеги(което не вярвах че е така), може да проверяват уорновете и да ги махат :P.Щом имат време да четат лични значи не са достатъчно заети :) п.с.Нищо лично, знам че имате много работа...ама....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предупреждение от 30 юли 2008. И кво? Вярвам, че ако му пиша на misho ще го премахне, но пък и не ми пречи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино, зор нямаме пич и смятам че си напълно прав ;) .ОБАЧЕ, вместо да ми четат личните съобщения с други колеги(което не вярвах че е така), може да проверяват уорновете и да ги махат :P.Щом имат време да четат лични значи не са достатъчно заети :) п.с.Нищо лично, знам че имате много работа...ама....

Е аз това като го разправях ,мислихте че много филми гледам,ама се оказва за сетен път че очите са повече от 2 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой ще ми каже ли какво е това Worn, че аз си нямам такова, пък бих искал да си имам, що само другите колеги си имат wOrn пък :) :) :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой ще ми каже ли какво е това Worn, че аз си нямам такова, пък бих искал да си имам, що само другите колеги си имат wOrn пък :) :) :D:)

юапочни да правиш яко коментари с темите купува продава ,пусни няколко теми че продаваш двигатели или други части с цел печалба/защото ако гоправиш с цел да загубиш пари е друго / ще получиш толкова много от това което нямаш че може да се чудиш после какво да го правиш :D Мен лично ме наказаха да немога да пиша в форума 2 седмици и завинаги в раздел продава защото съм писал лично до медератор как техните хора имаха по над 3 теми в купува продава и ги ъпват на ден /За сведение правилата са уж за всички и по 3 теми в продава и се ъпват на седмица/ Айде успешен ден на всички и не хвърляйте поглед в паницата на другите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно знам със сигурност и не мога да си искривя душата.виждам хората, които са ми чели личните съобщения, че бачкат, полагат безвъзмезден труд за този форум и чистят наистина лайната на не малко хора.НО не мога да приема и не вярвах че някой ще ми чете личните съобщения...п.с.Един път при поредната караница лукчо написа нещо от рода на това че лични съобщения биха чели само ако ставало въпрос на живот и смърт(не преувеличавам)...а то май не било такап.с.2 не казвам че лукчо ми е чел личните, нито него обвинявам.просто той е част от модераторския екип

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно знам със сигурност и не мога да си искривя душата.виждам хората, които са ми чели личните съобщения, че бачкат, полагат безвъзмезден труд за този форум и чистят наистина лайната на не малко хора.НО не мога да приема и не вярвах че някой ще ми чете личните съобщения...п.с.Един път при поредната караница лукчо написа нещо от рода на това че лични съобщения биха чели само ако ставало въпрос на живот и смърт(не преувеличавам)...а то май не било такап.с.2 не казвам че лукчо ми е чел личните, нито него обвинявам.просто той е част от модераторския екип

Затова по добре по телефона :) ,ако пък няма как на лични и се трият после :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модераторите НЕ могат да четат чужди лични съобщения.Няма смисъл да вкарвате излишни интриги.Поне аз не мога да чета, а останалите модератори сме в еднаква група права ако не се лъжа за това и те не могат.Джипърс, прякора си го променил на "JeepersИЗГОНЕН от форума".Ти не можеш да пишеш само в "Купува/Продава" - за теб с това ли се изчерпва форума?Правилното не е ли "JeepersИЗГОНЕН от Купува/Продава" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

войвода, недей да си толкоз убеден.не съм човек който прави интриги и бълва плява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де ще го кажа по друг начин тогава.

Аз НЕ мога да чета чужди лични съобщения и в това съм убеден колкото искаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма невъзможни неща :) Предполагам (сигурен съм) че човек с малко повече права във форума в смисъл не това дали е администратор или някакъв мембър по различен от обикновените , а просто да има достъп до мястото където е хостнат сайта може да си чете всичко на воля :) Щом не е проблем да се четат мейлове щом имаш достъп до майл сървъра , какво остава за лични в някакъв форум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модераторите НЕ могат да четат чужди лични съобщения.Няма смисъл да вкарвате излишни интриги.Поне аз не мога да чета, а останалите модератори сме в еднаква група права ако не се лъжа за това и те не могат.Джипърс, прякора си го променил на "JeepersИЗГОНЕН от форума".Ти не можеш да пишеш само в "Купува/Продава" - за теб с това ли се изчерпва форума?Правилното не е ли "JeepersИЗГОНЕН от Купува/Продава" :)

Това го написах когато си бях изгонен от форума за 2 седмици както обясних по горе защо /защото казах на модератор че толерират хората си с 4 обяви и се ъпват всеки ден,няма нищо против колегата даже го уважавам много но правилата никога не са били за всички еднакви както и да е / Бях си изгонен за 2 седмици мина ми наказанието и остана само в раздел продава.А за писането дали само там пиша а? мога да ти кажа че аз съм един от 1вите ,тук бях май около 400тния регистриран с ник катаджията разбивач,но после стана така че си забравих паса /беше на ауто джоин/ и се регнах с тоз ник ,но от тогава насам мога да ти кажа че съм писал и писал далеч повече мнения в другите раздели от колкото в раздел продава ! Сега ще ме питаш ми темите ти са основно там ,ми ще ти кажа няма смисъл да пиша тема за нещо като мога да се обадя на хора които разбират и ще ми кажат директно отговора без да чакам /Емо най вече ,но съм питал и куп други колеги / .Имах и тема и за какво направих по колата си като проект но на много хора им бръкнах в задника с мойта тема и вместо да поемам куп убиди от завистливи хора помолих да я изтрият и да не им пречи ,от тогава насам се зареках да не казвам какво става с колите които правим защото ние като правим не си играем нямаме коли над 14,5 на 400м /а на драга в дупница хондите от околията повечето станаха за смях ,добре че беше д15мкката ......./! Другото което е ти познаваш ли някой колега да кара на 2,5 бара колата си ,защото аз я карам на толкова/ако съм некой лаладжия да пробутва боклуци дали щеше да давам 5цифрени суми за тунинг,или щеше да си гледа само продажбите?/ .Сега как мислиш дали форума го ползвам само за да си продавам боклуците/които всъщност доста хора харесват и продължават да ме търсят на лични / ПП: както и да е и да ме изгоните напълно все таз вие губите човек който е постигнал много и може да помага на други колеги,аз негубя нищо защото пак мога да си чета ,но няма да мога да дам съвет /а повярвай ми доста често ми палеха телефона докъто имах глупавата тема за колата ми / Редактирано от JeepersИЗГОНЕН от форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го написах когато си бях изгонен от форума за 2 седмици както обясних по горе защо /защото казах на модератор че толерират хората си с 4 обяви и се ъпват всеки ден,няма нищо против колегата даже го уважавам много но правилата никога не са били за всички еднакви както и да е / Бях си изгонен за 2 седмици мина ми наказанието и остана само в раздел продава.А за писането дали само там пиша а?

Ами ако това е била причината - вече не си изгонен може да го оправиш, нали.

Освен ако целиш други работи като го държиш така прякора.

мога да ти кажа че аз съм един от 1вите ,тук бях май около 400тния регистриран с ник катаджията разбивач,но после стана така че си забравих паса /беше на ауто джоин/ и се регнах с тоз ник ,но от тогава насам мога да ти кажа че съм писал и писал далеч повече мнения в другите раздели от колкото в раздел продава !

Сега ще ме питаш ми темите ти са основно там ,ми ще ти кажа няма смисъл да пиша тема за нещо като мога да се обадя на хора които разбират и ще ми кажат директно отговора без да чакам /Емо най вече ,но съм питал и куп други колеги / .

Не. Въобще не съм се сещал да те питам точно това.

Аз също практикувам често по този начин. Или звъня, или ровя по чуждестранните форуми - все пак

караме 20 годишни коли и едва ли има проблем,който не е решен...

Ползвам и форума естествено, когато преценя.

 

Имах и тема и за какво направих по колата си като проект но на много хора им бръкнах в задника с мойта тема и вместо да поемам куп убиди от завистливи хора помолих да я изтрият и да не им пречи ,от тогава насам се зареках да не казвам какво става с колите които правим защото ние като правим не си играем нямаме коли над 14,5 на 400м /а на драга в дупница хондите от околията повечето станаха за смях ,добре че беше д15мкката ......./!

Честно да ти кажа от темата ти аз съм запомнил как си написал,че е 400 коня колата и се почнаха али-балите нататък в постовете.

Що не пуснеш една тема, в която описваш всичко правено по колата.

Турбината такава, гейта такъв, уейста такъв, разредена на едиколко си с еди какви си части и т.н.

На мене ще ми е много интересно, а предполагам не само на мен.

 

Другото което е ти познаваш ли някой колега да кара на 2,5 бара колата си ,защото аз я карам на толкова/ако съм некой лаладжия да пробутва боклуци дали щеше да давам 5цифрени суми за тунинг,или щеше да си гледа само продажбите?/ .Сега как мислиш дали форума го ползвам само за да си продавам боклуците/които всъщност доста хора харесват и продължават да ме търсят на лични /

Не не познавам такъв колега, който кара на 2.5 бара.

Но невиждам и какво общо има това, за което говорим.

Самия факт,че си караш колата на 2.5 бара не помага на никой колега.

По горе съм писал мнението си - напиши какво си правил, защо си го правил така.

По този начин ще си много полезен на хората, които искат да тръгнат по твоя път,

а ще си интересно и на тези, които се кефят на проектите(това,че турбото не представлява интерес за мен

не означава,че не се кефя на проектите напротив)

 

ПП: както и да е и да ме изгоните напълно все таз вие губите човек който е постигнал много и може да помага на други колеги,аз негубя нищо защото пак мога да си чета ,но няма да мога да дам съвет /а повярвай ми доста често ми палеха телефона докъто имах глупавата тема за колата ми /

Грешиш в отношението си.

Никой не иска да те гони еле пък още повече аз.

Контактували сме си на лични преди по разни въпроси - останал ли си с впечатление,че съм

някой надут шмайзер дето се кефи да си демонстрира смешната модераторска власт на хората.

Напротив не си използвам и 1/3 от правомощията, наказания налагам на най-нахалните само.

Сигурен съм,че има недоволни потребители от мен, но факт е, че винаги пробвам с добро първо

(освен като видя тема или мнение на шльокавица тогава трия без обяснения и предупреждения).

Та аз като модератор не съм против потребителите.Много хора се опитват да наложат тая интрига -

модератори,админи,прочее срещу потребители - грешите много.

Форума трябва да е подреден и съдържанието му да се чете на български език(по възможност без правописни грешки ;) )

 

В заключение искам да кажа(не само на теб) - най-лесно е да се караш с хората,

най-лесно е да обидиш, най-лесно е разрушаваш и т.н.

Форума е да си помагаме(въпреки,че доста хора го експлоатират(не само търговията и не визирам хората, които си плащат вече за търговия)).

 

П.С. Чакам темата ти за твойта кола :) и оправи го тоз твоя прякор вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джипърс, форума няма да се съобразява с теб. Ти трябва да се съобразяваш с форума :) Затова Петко е модератор а не ти. Виж си заглавието на темата. Ако мислиш че е подходящо, значи напразно съм си мълчал за много неща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не пуснеш една тема, в която описваш всичко правено по колата.Турбината такава, гейта такъв, уейста такъв, разредена на едиколко си с еди какви си части и т.н.На мене ще ми е много интересно, а предполагам не само на мен.П.С. Чакам темата ти за твойта кола ;) и оправи го тоз твоя прякор вече :)

Относно темата ми за проекта беше описано много добре,кое как е направено и с какви части,може би не си я прочел добре,аз немисля че е изтрита а просто скрита за потребителите,но ако не е така мога отново да пусна една тема с много подробно кое как е описано,но графиките немога да пусна защото както казах ги няма ,а се оказа че няма и да ги получа,защото са имали проблем с компа и е бил на ремонт,но затова пък сега ще я продавам колата /защото чакам бебе и ще се женя и не ми трябва да влагам още в нея/ и ще я кача на дино заедно с колега който се реши да я купи като му гарантирам коне от порядъка на 450 500 коня ,но това ще се докаже на куповача.

Джипърс, форума няма да се съобразява с теб. Ти трябва да се съобразяваш с форума ;) Затова Петко е модератор а не ти. Виж си заглавието на темата. Ако мислиш че е подходящо, значи напразно съм си мълчал за много неща :)

Никога несъм искал да се съобразява форума с мен /просто казах че не е коректно да имат потребители 4 обяви и да ъпват всеки ден ! Още повече пък открито има хора които си продават редовно коли с цел бизнез ,но никой не ги закача дори имат по 2 обяви за коли !ПП: Идея нямам за коя тема става дума и кое заглавие да си погледна,май нещо се обърка :) /ко не е така пояснявай за коя тема/ А петко го уважаме момчето въпреки че не го познавам ,да наистина имам хубаво мнение за него,както казах и емо който ми наложи това наказание не го упреквам така е решил така е постъпил ,все пак това ви е работата . Редактирано от JeepersИЗГОНЕН от форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омръзна ми от обвинения и подхвърляния че има хора които си ъпват темите всеки ден.Дори да се случи такова нещо, всяка сутрин когато преглеждам Купува/Продава между 08:00-9:00, подобни постове заминават в кошчето.Нали не смятате че модераторите карат и нощна смяна във форума.Радвайте се, че когато след всеки уикенд заваря над 30 непрочетени (непроверени) от мен във всеки раздел от Обяви и пазар, просто трия излишните мнения. Правилата за купува / продава се нарушават системно, но ние не можем да бдим на всяка секунда над тези теми!!!Когато обвинявате, че има теми на така наречените от вас "наши хора", поствайте ги с линкове, писна ми от празни приказки.Джиипърс, ти специално напоследък репортваш, помагаш ни по този начин и смятах, че наистина си взел бележка от цялата ти история.За съжаление сега като чета се убеждавам, че "вълка козината си мени, но нрава не"С положителното си отношение да помагаш почти бях убеден че има промяна и щях да говоря с админ да ти свали забраната, но сега като чета поредните ти заядливи редове, просто се отказвам от всичко!!!Относно групата която няма права за писане в Купува/Продава, не си единствен, но само ти вдигаш пара!!!Напоследък всяко дръзнало нюби да продава в чужди теми на 2-ро, 3-то и т.н. мнение заминава в non commercial групата.Иванов: Стига и ти налива масло в огъня. Модераторите никога не са имали възможност, нямат и вярвам че няма да имат и за в бъдеще да четат л.с.-тата на когото и да било. Едно е да си спамер, ама прекаляваш с твърденията, че ви четем личните съобщения.Аз лично не мога да чета чужди л.с. освен моите собствени, убеден съм че и другите са така!!!Нека има открит разговор стига недомлъвки и неподплатени твърдения!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе човек аз казах защо съм бил наказан,и казах щом сте решили така,не го оспорвам ,нито един път несъм казал махнете ми забраната !!! Напротив чаках си да си минат и 2те седмици и почнах да си пиша пак .А в раздела за купува продава нямам никакъв интерес да пускам каквото и да било освен евентуално колата ми ,но незнам дали ще имам разрешение ,така че и да ми махнеш забраната все ми е таз одавна вече нося неща само ако някой ме помоли ,дори вече основно за други марки доставям тунинг елементи,а на скайпа ми се разбираме с колеги защото продължават да ме търсят защото съм точен в бизнес отношенията си и никой няма проблеми с мен ! Така че името ми е повече от реклама .

А за това че помагам от времена време бъди сигърен че ще продължавам защото не сте слънца да изгреете навсякъде :) /и знай че не ги правя с цел да се подмажа или нещо от сорта :) / Незнам защо ме нападате,нито темата е моя нито съм тропнал с крак да ми махате наказанията ,дори не съм се заял с вас че да ми говорите с такъв тон !

 

 

ПП: Единственото което съм казал е че споре дмен се четат ЛС и това е,никой неможе да ме убеди че някой не го прави защото за да си помисля такова нещо значи има инфо което съм чул някъде а е нямало как ад се знае :) Както и да е аз нямам какво да крия на ЛС така че и ад се четат и да не все таз ми е ;)

 

ПП2 : За колегите които си мислят че това го правя с цел да ми се махнат някви уорнове ето имам си само 10% и нямам файда да се карам с който и да било,или да играя некви подмолни игрички в които някой ме насадиха ,до 100% имам много хляб да ям че да се претеснявам ;)

 

Публикувано изображение

Редактирано от JeepersИЗГОНЕН от форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

,така че и да ми махнеш забраната все ми е таз одавна вече нося неща само ако някой ме помоли ,дори вече основно за други марки доставям тунинг елементи,а на скайпа ми се разбираме с колеги защото продължават да ме търсят защото съм точен в бизнес отношенията си и никой няма проблеми с мен ! Така че името ми е повече от реклама .

Аз повече няма какво да кажа! Ти сам го каза че доставяш тунинг части! Почни като другите таквиа хора да си плащаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да доставям който ми се е обадил ще му докарам много ясно ,хората се върнаха с 10години назад като се чудехме от къде може да си набавиш някоя част за колата /немога да им откажа ,но принципно доставките са ми за съвсем други коли нищо свързано с хонда и за части струващи над 3000 4000 че и по 7000лв ,така че разбираш защо не се пъна да продавам тук гърненце за 120лв и да взема 20 кинта :)/ако пък си пусна тема официално трябва да платя 100лв за нея и цената на гърнето да стане 220лв така не месец ми и за година немога да го платя,колкото и да ми се иска да ползвам форума продава немога да си го позволя. :D /

Редактирано от JeepersИЗГОНЕН от форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо:1.масло в огъня не наливам2.какво общо има това че съм спамер :D 3.май четеш това което ти е угодно.много ясно се изразих, че уважавам и ценя всичко което правите4.въпреки всичко, уважавам хората, които се грижат за този форум.казвал съм го не веднъж5.нещо си се превъзбудил, но може би е нормално....да се занимаваш с глупости(понеже знам че го правите) по цял ден съм сигурен че е доста напрягащо.Поздрави на всички :)п.с.Благодаря Ви за положението усилия защото това ми даде възможност да познавам много хора, които иначе не бих срещналп.с.2моля те Мишо да ме разбереш правилно.Наистина не се заяждам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):lol::D;) ;) :lol: Бая време нямаше подобни разправии , да разбираме ли , че заради по-студеното време хората имат повече време да стоят пред компютъра , а не под Хондата и ще очакваме всеки месец или на две седмици нови интрижки ? :lol: Не за друго , ама да си направя програмата , да купя пуканки , бира , вафли и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП: Идея нямам за коя тема става дума и кое заглавие да си погледна,май нещо се обърка

Верно. Извинявам се. Така си окопирал темата че реших че е твоя :P Айде да се постараеме по-спокойно да приемаме нещата :) Поздрави :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха на всяка манджа мерудия съм май аз :) Иначе аз съм от най спокойните :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се реши въпроса с личните съобщения, защото наистина обвинението е много неприятно, предлагам администратор и админ да си направят среща в скайп, да се чуят по телефона, някоя вечер и да дадат за 30мин. администраторски права на колегата Иванов. Да разгледа какво-как-защо може да се прави и ако е прав - да докладва, а ако греши - пак да каже. Аз съм бил модератор И администратор във форум, вярно друг тип код /bb/ ама все пак не съм имал възможност да чета личните, макар че можех /като администратор само!/ да променям паролата и нещата от личния профил... но като модератор съм нямал тази неприятна екстра. Такаче решението е такова, за да се разбере какво става в крайна сметка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не искам такова нещо, не съм искал и няма да искам дори и за 1 минута, защото за мен дефакто е без значение дали някой ми чете личните или не.въпросът е принципен.дразня се от друго.това че веднага тръгнаха да ме хранят че правя интриги, а никой не се замисли върху това което пиша и дали наистина е възможно.все тая вече, за мене това е затворена страница.повече не искам да се разправям с когото и да е било, защото каквото и да кажа и както и да го кажа никога няма да излезна чист от калта(никой не е успял).Предпочитам да се прекрати до тук въпроса.Този който може да реши този проблем знае аргументите и фактите и избора си е изцяло негов дали да го направи.Поздрави на всичкип.с.Отново искам да подчертая, че не омаловажавам труда на екипа, който се грижи за този форум.Напротив, дори лично им благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига си се подмазвал е спамър :) ПП: неговата работа е да спами ,не да чете лични :) Всяка жаба да си знае гйола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...