Jump to content
Aphex

Една мечта - една съдба :cry:

Recommended Posts

Колеги тази тема я бях предвидил преди доста време но не за този раздел, но с течение на обстоятелствата я пускам тук.Така и неможах да и измисля подходящо заглавие.

Ще оставя снимките да говорят вместо мен.Мисля че това до известна степен ще вдъхне малко разум на всички по окаяните пътища на нашата родина:

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Най-общо казано "кола слънце" след тотален ребилд на купето и пребоядисване, налети не малко пари налети за глезотии.Който ме познава знае и колата и мен как си изпипвам нещата.Надявам се предните 2 снимки да са Ви харесали, защото следващите вярвам на никого няма да се харесат:

 

 

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

За мое най-голямо щастие съм цял, жив и здрав.Отървах се без дори драскотина.Останах само с мъката по любимата и купищата пари налети в нея които се изпариха така безвъзвратно и мигновенно.Все пак живота продължава :dunno:

 

 

п.п: Извинявам се ако бройката и размерана снимките са извън допустимите за форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено ти съчувствам за случката, но ти сам го каза, "живота продължава" и не се измерва с една ламарина, варел или както искаш го наречи и налетите пари в него.Здраве, здраве и пак здраве, всичко останало се купуваП.С. Слабото място на Хондите са меките ламарини, изпитах го веднъж, дано не се повтаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съболезнования колегаА причината за удара каква беше? Като гледам пораженията си бил доста над ограничението.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При ограничение на Автомагистрала Хемус - 130 км/ч, аз бях със 110.Причината за цялата работа е изтичащата се вода диагонално на пътя от лява към дясна лента,последва занасяне на задницата поради аквапланинг, предницата среща разделителната мантинела,оттам колата се завърта и със задницата се бие в дясната мантинела.Това успях да запечатам в главата си, от този момент,а как точно се е въртяла колата - божа работа.Може би хората които са карали зад мен са видели, но естественно само намалиха да огледат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти написаха АКТ за несъобразена скорост нали? От сега да си знаеш, точки не се взимат, глобата е от 100 до 200лв, ако са ти писали

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писаха ми, мам........имСамо незнам кой ги викна и на него м... му.Пътна помощ даже 5 мин след това беше дошла с тарифа 2.5 лв на километър + по 20 лв товарене и разтоварване.Искам да благодаря на @Boby70 за оказаната помощ, worthy.gif worthy.gif worthy.gif незнам братле колко неща станаха вече, но сигурно едно прасе и един камион с кюфтета и кебапчета ще са малко worthy.gif Евала и на момчетата които ме превозиха до София.Ще пийнем по ракия някоя вечер, комшии сме все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ,когато се видяхме в очите ти имаше нещо ,което не е по-слабо от мъката и разочарованието..............имаше ХЪС и Стимул да продължиш.Следвай ги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено Ти кво очакваш помощ ли ? Българина освен да се присмива на изпаднал в беда друго няма да направи .Иначе Мишо е прав за тея ламарини, Аз с 20км се завартях и се ударих в мантинелата и 300лв ремонти ,имам странното чуство че ламарините са рециклирани кутийки от кока кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре не се отказваи брато,всичко се нареди не губи кураж аз кот имах да ти казвам друго ти го казах знаеш каде.Като си доидеш се обади да се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ти го казах Жорка, важното е че си добре. Искрено се надявам и Б18-ката да е добре, а ти ще поопъваш кабелчета и ще намериш къде да я боднеш и пак да и се радваш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ще бъде наред сигурен съм. Ще си намериш по добра кола, ще я направиш по добре и ще й се радваш повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай положително колега, важното е че си добре ТИ, да жалко за колата, жалко за сбъднатата мечта, но пък сега ще имаш още по голям стимул да я сбъднеш отново. Страхотен седан, надявам се другата кола каквато и да е да стане най-малко два пъти по добре от тази. Само напред колега и горе главата.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти същото се случи и с мен ,и моита беше некаква кукла на 80к .Радвах и се много само дето не си спах във нея.Наи -важно сега е ,че си жив и здрав -кофти е ,ако нямаш каско като при мен :) . Дано скоро да се качиш пак на хонда ,за да забравиш случката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно клише относно жените с които се разделяш и идва ред на новата : " ВСЯКА СЛЕДВАЩА Я ОБИЧАШ ПОВЕЧЕ " ! Много пъти сме си лафили по месечни,знам че си пич и че имаш мерак..не се отказваи за нищо на света,щом ти е на сърцето трябва да ти е в ръцете :) Ако имаш нужда от нещо,знаеш че всеки тук ще ти помогне!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При ограничение на Автомагистрала Хемус - 130 км/ч, аз бях със 110.Причината за цялата работа е изтичащата се вода диагонално на пътя от лява към дясна лента,последва занасяне на задницата поради аквапланинг, предницата среща........

Аз ли не разбрах нещо? :) Откъде накъде ще ти пишат акт?Ти си в ограничението на скороста.Да не си Ванга или оня октопод дето познаваше резултатите от световното,че да знаеш какво има на пътя!Според мене требе да ги съдиш,че са ти съсапила колата и застрашили живота!Имало ли е обозначение някакво на това место?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек сори за случката действително е гадно да се случи нещо такова с любимата кола. Трудно ми е да си представя как се чувстваш защото предполагам и аз бих се почувствал по същия начин. Живота продължава ще намериш втора любов след първата :) .П.П. А относно магистралата ако може така да се нарече толкоз често пътувам по нея че и зная почти всички кусури. Това не е магистрала това еднопосочен селски път, аз не бих го нарекъл по друг начин. Толкова е зле, че направо не ми се говори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадна случка :) Съчувствам ти, колега!За съжаление преминаването върху "течаща" вода е много коварно нещо. 110км/ч е висока скорост за този автомобил в такива условия. Колата е лека, гумите са ти по-широки от необходимото и предпоставките стават много. И на Хемус и на Тракия има коварни места за аквапланинг. На Хемус пък особено към Варна по време на дъжд е като филм на ужасите.Умната в дъждовете! За теб - горе главата! Всичко ще се нареди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При ограничение на Автомагистрала Хемус - 130 км/ч, аз бях със 110.Причината за цялата работа е изтичащата се вода диагонално на пътя от лява към дясна лента,последва занасяне на задницата поради аквапланинг, предницата среща разделителната мантинела,оттам колата се завърта и със задницата се бие в дясната мантинела.Това успях да запечатам в главата си, от този момент,а как точно се е въртяла колата - божа работа.Може би хората които са карали зад мен са видели, но естественно само намалиха да огледат

Колега, с малко си се разминал, пари за коли се изкарват, стига да сме живи и здравиИ аз съм минал по този път, тотализирах толкова любима кола, че месеци след това не можах да се възстановя психическиНа връщане от срещата по магистралата карах със 90 и усещах тези реки как дърпат колата на страни. Един прелюд ме изпревари с не повече от 110, и малко след тунелите беше в канавкатаИ това се води не първокласен път, а магистрала ... ужас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз ти видях снимките във фейсбук още вчера но не мога да коментарим да ти изкажа колко много съжалявам. Спокойто ако това ще те успокои - аз имам 4 подобни тоталки, 3 като шофьор, 2 по моя вина и 1 като пасажер. Имал си късмет, че всичко с теб е наред. Живота продължава, ако си с каско ще имаш за нова или за оправяне на тази, както преценят. Поздрави и само напред. Мисли от сега за новите проекти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво да ти кажа... отиди и запали една свещичка в църквата че си жив и здрав, колкото и грозно да звучи майната и на колата ... инцидента е можел да завърши с много по тежки последици! Сега си мислиш че си голям куцузлия за това че вече си без кола, но аз ще ти кажа че си голям щастливец за това че си останал невредим!Горе главата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега изключително съжелявам за случилото се! Аз минах по - късно по магистралата и видях колата, дори спрях да видя какво става, но нямаше никои :) Грозна гледа причинена от немърливоста на тъпата ни държава. Важното е, че си жив и здрав! Горе главата:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще повторя колегите по-горе.След две хубави карастрофи мога да ти кажа само - късмет че си жив и здрав,другото му се намира цаката.Кураж и пак напред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да ти кажа колега важното е,че ти си жив и здрав,а ламарини се купуват и се правят. Преди няколко месеца и аз бях в същото положение,но и аз се разминах без драскотина. Наистина много обичах колата си,ако така мога да се изразя,но се преживява. Дано да нямаш по-вече такива случки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Искренно ти съчувствам колега,
дано си имал каско и да покрие поне материалната част от нещата :)


ПС .... Следващата ще е по хубава... :)



Аз ли не разбрах нещо? :) Откъде накъде ще ти пишат акт?Ти си в ограничението на скороста........

За съжаление ЗДП казва: Чл. 179. 6. (2) Който поради движение с несъобразена скорост, неспазване на дистанция или нарушение по ал. 1 причини пътнотранспортно произшествие, се наказва с глоба от 100 до 200 лв., ако деянието не съставлява престъпление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ли се проектира магистрала? Дали е нормално диагонално да се оттича вода във вид на реки по магистралите? Сигурно да, при някакво наводнение може би, когато полята отстрани са плувнали във вода, иначе едва ли... Стандарти?Нашите магистрали са едни по-широки селски пътища в по-голямата част... Че и акт разбира се - върхът! Скоро друга и по-хубава Хонда!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особено магистрала Тракия, на места наклона е на вътре, и като вали се събира вода в лявото платно... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега изключително съжелявам за случилото се! Аз минах по - късно по магистралата и видях колата, дори спрях да видя какво става, но нямаше никои :) Грозна гледа причинена от немърливоста на тъпата ни държава. Важното е, че си жив и здрав! Горе главата!!!:)

Колега там съм бил, просто се бях изтеглил по в страни, че знае ли човек дали няма някой друг да се нареди до мен и да ме помете.С каква кола си бил.Видях един Type R 7ма генерация черен на цвят неможах да запомня регистрацията но не беше софийска.Мерси колеги за съчувствието, не съм паднал духом, дори мисля и за нов проект вече но няма да се започва преди нова година.Концепцията ще е същата предполагам.Стига мотора да е читав мисля да го бодна пак него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти направо ме депресира страхотно, честно :) Чак не ми се шофира вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз ако ми се случи такова нещо с колата бих си поплакал сигурно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен Сивик като твоя. Намалих минах наблизо...нямам думи... трагедия! Жив и здрав да си другото се оправя:)

Колега изключително съжелявам за случилото се! Аз минах по - късно по магистралата и видях колата, дори спрях да видя какво става, но нямаше никои :D Грозна гледа причинена от немърливоста на тъпата ни държава. Важното е, че си жив и здрав! Горе главата:) :)

Колега там съм бил, просто се бях изтеглил по в страни, че знае ли човек дали няма някой друг да се нареди до мен и да ме помете.С каква кола си бил.Видях един Type R 7ма генерация черен на цвят неможах да запомня регистрацията но не беше софийска.Мерси колеги за съчувствието, не съм паднал духом, дори мисля и за нов проект вече но няма да се започва преди нова година.Концепцията ще е същата предполагам.Стига мотора да е читав мисля да го бодна пак него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам как се чувстваш !До сега от 12г. зад волана , 3 мечти ги разбих.И стигнах до един извод живота е толкова кратък , че не си заслужава да оплакваш и страдаш за нещо което е заменимо.Само човек не може да се замени!Радвай се че си жив и здрав - отиди запали 1 свещичка и почерпи за здраве !А и сестрата - Pemy и тя мина през това !Горе главата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, както вече ти казах - пожелавам ти по-хубава Хонда и повече късмет занапред! С времето нещата се нареждат :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е ти да си добре другото лесно се оправя.ПП:Всяко зло ,за добро :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След всяка сбъдната мечта идва следващата. Важното е да има кой да мечтае! Радвай се на живота и преглътни поредната горчива глътка от родната ни мизерна държавица!П.П. Не съм сигурен, но ограничението на подобни отбивки си мисля, че не е 130. Поне в "б"ългария.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оххх Колега никак не е лесноо да си гледа6 колата в това състояние , като знае6 с каква любов си е киприл и си се радвал. 1 искам да ти кажа Ламарината се купува , ЖИВОТА НЕ ... Успех със следва6тата красавица :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много жалко (Имайте впредвид - при тестове на нови автомобили с чисто нови гуми, всички коли "изплуват" при тестовете за аквапланинг при 80-90км/ч - а тестовете се правят на 4-5мм слой вода

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям всичко, което са ти казали колегите по-горе! Жив и здрав да си, да се оправиш по-бързо, само напред и нагоре! Следващата да е още по-голяма красавица!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрав ли си филма продължава.Следвай мечтите си! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти направо ме депресира страхотно, честно :cool: Чак не ми се шофира вече.

По-добре е малко да се депресираш и замислиш от колкото да свършиш като тях или да завлечеш и някои със себе си!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...