Jump to content
kokodaf

Какво ще направя , ако спечеля джакпота от тотото ....

Recommended Posts

Очаква се джакпота , теглен днес да е около или малко над 5 милиона. Какво бихте направили с тези пари ?Аз съм бих ги разпределил така :1 000 000 за първата истински направена бърза Хонда в България , ставаща само за писти и собственост на целият форум ,2 000 000 за национална среща в Монако :P ,1 000 000 за влагане в нов личен бизнес - най -вероятно използване на нови или позабравени горива ,и последният 1 000 000 за жилище /къща/ с рибарник, околосветско пътешествие с жената и дребни ежедневни глезотии .... :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ще накупя магазини които да носят рента и ще се пенсионирам. Само дето не съм пуснал фиш :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пунктовете на тотото работят и днес /неделя/ до 13.00 ... :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то не е ли ясно предварително кой ще ги вземе? :P Ако аз пусна фиш вашите няма смисъл да ги проверявате. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако спечеля, ще си купя БМВ 316 Е36 и ще стана дрифтър :P:drunk::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако спечеля, ще си купя БМВ 316 Е36 и ще стана дрифтър :P:drunk::P

Ако спечелиш , ще ти го подаря БМВ-то, а ти на мен едно НСХ2Става ли ? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Веднага купувам едно кроки с масло и почвам да черпя наред с него :drunk: А с останалите пари...... бе аз да ги спечеля пък после ще му мисля :P

Редактирано от p0n1X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещавам тържествено , че ше купя кола на Конова по нейн избор !! А мен кучета ма яли с тоя NSX ... :drunk: Аааа и още нещо .... ма нема да казвам да има интрига .. абе парти ше е некфо .. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз тържествено обещавам, че няма да изхарча и една стотинка за фиш. Това е една от най - големите държавни далавери в момента. Ще пусна фиш, само ако тегленето на резултатите започва 1 секунда след пускането на последния фиш. Всичко друго си е чиста манипулация. За шест часа с компютъра, които имат в БАН могат да сметнат на цяла Европа тото - то коя комбинация трябва да се изтегли, за да няма познали. Май от всички тук, само аз ще съм с 5 лева напред, поради факта, че не съм играл тото. :Pп.с. А ако някога има такова теглене, идеално след първата секунда и аз съм пуснал фиш и взема, че спечеля гарантирано никой няма да разбере :drunk::P :P

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една от най - големите държавни далавери в момента. Ще пусна фиш, само ако тегленето на резултатите започва 1 секунда след пускането на последния фиш. Всичко друго си е чиста манипулация. За шест часа с компютъра, които имат в БАН могат да сметнат на цяла Европа тото - то коя комбинация трябва да се изтегли, за да няма познали.

И аз така мисля, даже наскоро числата се повториха, което си беше яка издънка, ама простия народ продължава да пуска.

Ако това беше станало в Германия, в затвора щяха да влезнат доста хора.

 

 

Ако спечеля ще си направя ХОНДА автопарк от всички модели и всички генерации и ще си ги карам с голям кеффффф! :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тържествено обещавам, че няма да изхарча и една стотинка за фиш. Това е една от най - големите държавни далавери в момента. Ще пусна фиш, само ако тегленето на резултатите започва 1 секунда след пускането на последния фиш. Всичко друго си е чиста манипулация. За шест часа с компютъра, които имат в БАН могат да сметнат на цяла Европа тото - то коя комбинация трябва да се изтегли, за да няма познали. Май от всички тук, само аз ще съм с 5 лева напред, поради факта, че не съм играл тото. :P

+1

п.с. А ако някога има такова теглене, идеално след първата секунда и аз съм пуснал фиш и взема, че спечеля гарантирано никой няма да разбере :D:P:)

Все си мисля, че в тази наша мила родина все някой ще разбере и най-вероятно няма да са правилните хора!Ако все пак някой ме замери с фиш и цапна някакви си (скромни) 500/600 000 левчета, ще нацепя на по 100 000 и в различни банки ще си имам депозити!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си направя хипер модерен сервиз и ще разглобявам и евентуално зглобявам Хондите там :D:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ще си имам 5 деца и къща край Пловдив, ще метна N22 в четвърта генерация и ще си купя акура mdx и ще спи града :P, ааааааааааа и ще правим НС в моя двор, нп :D:P:):P

Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаква се джакпота , теглен днес да е около или малко над 5 милиона. Какво бихте направили с тези пари ?Аз съм бих ги разпределил така :1 000 000 за първата истински направена бърза Хонда в България , ставаща само за писти и собственост на целият форум ,2 000 000 за национална среща в Монако :P ,1 000 000 за влагане в нов личен бизнес - най -вероятно използване на нови или позабравени горива ,и последният 1 000 000 за жилище /къща/ с рибарник, околосветско пътешествие с жената и дребни ежедневни глезотии .... :P

Шапка ти свалям,пич.Много малко са хората които биха си помислили за първите две неща,камо ли пък да ги напишат в форум. :P:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,аз не че има м фиш ,ама като се замисля незнам какво бих си купил с толкова много пари ,Нищо не ми трябва спешно,но бих си подарил едно огромно околоземно пътешествие,ама не италия англия сащ,а ми в по екзотични дестинации и чак накрая по комерсиалните,но незнам дали една година ще ми стигне :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Половината инвенстирам в един два бизнеса, а другата половина заминава за благотворителност. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Civic 5g, 4x4, H22A turboDC5 - само силов тюнингEvo 8 - само силов тюнингГоляма спретната къщурка, на брега на морето(с голям гараж, та да си човъркам по цял ден)Още една голяма, спретната къщурка, в планината(пак с голям гараж), та да си карам колите от едната къща, до другата.И ще си живея от лихвите на остатъка :( . Скромен съм, и 2-3 милиона ми стигат. Ако някой иска, ще си разделим джакпота двамата...пишете лс за числата :P

Редактирано от LAMER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих изградил най-големия дом в Европа за деца с особенни потребности - говоря за болни дечица, нуждаещи се от специални грижи... Мисля, че те най много заслужават тези пари. Всеки родител на подобно дете знае какво е чувството да искаш да помогнещ на собственото си творение , а да нямаш най-малкото финансова възможност.Ако ми останат пари бих си купил една скромна къщичка в покрайнините на града с който се намирам в момента, да си взема една Хонда Патрул за семейството, да си поскалъпя сивика за състезания и да си доразработя бизнеса.:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Половината инвенстирам в един два бизнеса, а другата половина заминава за благотворителност. :P

+1Спечеля ли, печеля не само аз! Загубя ли, губя за себе си :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже родителите ми се занимават с тия неща, аз ще им поискам само толкова колкото да ми стигнат за Del Sol и тунинговането му :lol::angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ще си направя камиларник в покрайнините на Пловдив и ще организирам сафари в ябълковите градини посока с.Труд :angry:

Редактирано от dufosvti2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Life in Japan! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз спечелих тая седмица около 4лв....не пуснах фиш... :angry: .Но ако някой спечели всичките тия милиони мисля че няма да е жив достатъчно дълго да им се радва.За постановките във всички видове игри съм съгласен,яко се манипулират.Инак чисто теоретично мисля че едни около 60х. лв ми стигат всякак да си изчистя кредитите и да си стегна както трябва къщата и колата.Оттам насетне доста детски домове и градини ще получат всичко необходимо за нормалното си функциониране.Нещо за което "държавата" отказва да се погрижи.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С част от парите - започвам бизнес, задължителноС друга част от парите - ще си пръсна задника от пътуване! Ще пътувам из целия свят!С трета част от парите ще инвестирам в нещо полезно и дълготрайноСлед това ще си оправя колицата и ще я направя такава, каквато я виждам в мечтите сиИ задължително ше дам поне един милион за благотворителни цели - за домове за деца, за домове за възрастни, за детски площадки и всякакви други социални инициативи.....

Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мечтите и истерията могат да продължат. Както и очаквах "Джакпота оцеля". Е това се казва майсторско запълване на бюджета. Браос на Дянков.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще върна на тоя-оня пък другите ще изчакат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в четвъртък ще му мислим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай и аз да споделя, ще ми поолекне :DАко спечеля, ще си оправя колата, такава, каквато я виждам в мечтите си - това на първо място:PЩе си взема някакво малко скромно жилище, обаче или до голям парк, или с двор, за да си взема и куче :lol: Ще си купя каравана и една маршрутка,която да я тегли ;) Ще си изчистя всички задължения към всякакви институции, моите и на близките ми.Ще обиколя света, естествено, не може без това!Не на последно място, значителна част от сумата ще отиде за построяване на поне 2-3 големи модерни центъра за грижи за деца (може и за възрастни също), обаче ще осигуря и транспорт до тях. Иии...някой да ме събуди, моля :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох мечти, мечти ... Да видим сега ... 1.Част от парите за благотворителност 2.Скромна къщичка в покрайнините на Варна ... ,но задължително с двор,че да има къде да тичка кучето и поне 2 гаража за колите на семейството3.Екскурзия до Япония една голяма моя мечта 4.Да си пооправя колицата и да взема една по-голяма,че хеч-а не е особенно подходящ за семейство с куче ...5.Инвестиране в бизнес ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо никой не пише, че ще даде 1 милион за благотворителност на депутатите, защото 10% от печалбата са данъци, които знаете как "държавата" ще похарчи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яхта, скромна вила някъде из Френска Полинезия - Архипелага Туамоту, още една вила някъде в Алпите, Aston Martin DB9, парите по банки и акции - живот от лихвите. Благотворителност - предпочитам да помагам на отделни хора, които наистина имат нужда, а не да дам парите на някаква фондация и 50% от тях никога да не стигнат до нуждаещите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя Акорда 300-400 кончета + още някой друг киловат басче(извинявам се на съседите). За семейна кола ще си взема Муген Акорд комби, а за спорта едно 9ff. За живеене едно апартаментче 150 квадрата по-близо до центъра и една вила около Варна без съседи да може да се дивее на макс. Един милион в банката и останалото в семейния бизнес. Това е от мен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувам на всичките роднини по една нова HONDA!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айдее оцеля пак джакпота до неделя ще е около 8 милиона :honda::thumbs1: Иначе аз ако го спечеля директно заминавам за Маями(Флорида) и ще участвам с Хонда във 'Бързи и яростни 5' :lol:

Редактирано от Hot Sauce

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Както каза вече един колега - ще си направя Хонда автопарк. От всички модели, всички генерации :honda: И НЕ на последно място ще купя на колегата simeonov нов янкомобилайзер да го смени най-сетне тоя стария :thumbs1:

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да се похваля че ударих кьоравото и спечелих една тройка неска си проверих фиша и отивам да пия една студена вода ако ми стигат парите от нея :thumbs1::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е пак си по-добре от мен :lol: Аз последния път 2ка ама останах на сухо. Една дъвка турбо да ми бяха дали поне :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си платя висшето :lol::bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако спечеля ще си купя газова уредба,а останалите пари ще ги натъпча под дюшека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...