Jump to content
west bam

Бях сериозно ужилен от един колега

Recommended Posts

аз бях готов и все още съм готов да помогна но колега с 10-20-30 няма значение но трябва да сме много коректни като искаш помощ от 1000 човека според мен трябва колегата west bam да покаже документ за това че дължи тез пари щото все повече ми прилича на измама

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към уестбам: Колега, и без това вече разказа историята, ако постнеш документите няма да направиш по лошо, а по скоро можеш да си върнеш доверието на хората. Към останалите потребители на форума: Колеги, поздравявам тези, които, бяха готови да помогнат без да се интересуват от нищо, поздравявам и тези, които не бяха готови да го направят и се надявам да не изпадат в подобна ситуация, за да разберат положението на колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако иска да ги поства. Негова си работа.Той сам се е наврял в устата на вълка и се опитва да се изкара жертвено агънце. Станал гарант по кредит, ама не знаел на кого??? Ама не знаел банката??? Бил я забравил? Сигурно с нахлупен чувал на главата са го карали до банката и е посписвал в тъмна стая...Цялата история смърди от самото начало и се спестяват неща на форумците. Логичното се случва -> все по-малък интерес и скоро темата ще бъде забравена.Аз лично приключвам да се интересувам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Поуспокойте се малко :huh: .Нека си спестим излишни приказки.Да почакаме - никой не ни гони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета в крайна сметка май доста избързахме с темата, с коментарите и заключенията. Първо West_Bam - ами и на мен да ми бяха казали трябва да даваш 12000 които не си харчил и на мен щеше лошо да ми стане. Той е действал импулсивно и се е оплакал тук. След което много хора му откликнаха както става ясно без да са запознати много с подробностите ( все пак сме хора ). Всички знаем, че ако West_Bam ги беше казал в началото щеше доста повече сол да му сe изсипе на главата (от сорта е нали ти е познат как така се е получило) докато стигнем до полезните съвети (това не го оправдава). Следва темата на terror1sta (човека и той добро иска да стори) не вярвам West_Bam да го е молил да я прави, та всеки почна да казва че ще помага. Ето че дойде и времето когато PATE_TONG спомена малките подробности който явно са биле спестен в по-ранен етап на темата. За съжаление дойде веднага след това и поста на West_Bam в който обяснява че има надежда нещата да се оправят без наша помощ. Което за обикновения човек е доста странно и понамирисва. Не вярвам някой изпечен измамник да си мисли, че някой ще му даде пари без документи, не вярвам и West_Bam да си е мислил че ще излъже всички по толкова лесен начин. Тук е момента да кажа не познавам нито West_Bam нито greenwater и не се застъпвам за никой. Аз лично изчаках малко да се развият нещата та чак тогава да заема позиция. В момента пак бих помогнал ако е необходимо, но без документи и преди и сега не бих помогнал за съжаление в България има доста измамници и доста от тях са много изпечени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...не съм някой мерзавец и мошеник за да се възпозлвам да дам някаква сметка и всички те пари които ми ги внесете, ще ги изхарча за друго разбран човек съм ни никога няма да излъжа, никой тук във форума евала на всички колеги евала голямо, дано всичко се оправи ще ви държа в течение на нещата

И оправи ли се или измамната боза се лее навсякъде ? :dry::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва west_bam да се е опитал да измами форума с цел печалба. Това, дори аз не можах да повярвам, как целият форум се вдигна да помага на мига. Направо съм възхитен! Но фактът че west_bam запазва мълчание след като е хвърлил бомбата, изобщо не му прави чест.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм страшно озадачен и разочарован!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрал съм се с Даниел, свързал се е със съдия изпълнителя, и сега се чака как ще се развият, нещата аз ако искам сериоозно помощ ще приложа всички документи, сега нужно ли е да разхвърлям лични данни на всякаде ако стане така, че ми трябва помощ ще пиша най ми е лесно да дам една сметка и да се наливат пари в нея и после да си правя какво то искам не съм такъв човек, ще изчакам да видя дали ще почне да се внасят пари по кредита, ще се свъража пак със съдия изпълнителя за сега ще почакам седмица да видим какво ще стане ще пиша пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ако искам сериоозно помощ ще приложа всички документи, сега нужно ли е да разхвърлям лични данни на всякаде

Мхм .. тревогите ти бяха доста "лични" , до определен момент , сега изведнъж всичко се уреди ! Ми браво ! Обаче .. остава едно съмнение у хората , които се ангажираха "лично" с твоя проблем ! "Лично" аз си направих изводите .. и те не са в твоя полза ! Поздрави и успех в казуса !... мислех да не пиша в тая тема .. ама ... Редактирано от Road®ocк'R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от цялата история ми хареса че всички във форума са задружни и са готови да помагат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сигурен ли си, че сега вече биха помогнали? Разбирам колегата, че не иска да излага лични данни... ми нека ги закрие, не може да няма един приятел, който да може да изтрие най-личната информация на фотошоп и да остави само името му. Колега west_bam, аз и колегите се нуждаем от просто доказателство за това, че не сме те мислили напразно, че се събрахме да ти помогнем без да мислим особено. Нужно ни е само да видим, че всичко наистина е било проблемно, защото така нещата остават много подозрителни. Разбирасе, не си длъжен легално, но си длъжен морално според мен. Пред хората, които отвориха анкети, закачиха темата като важна, търсиха снимки, информация и се занимаха лично с твоя проблем, макар да има свои проблеми на главата си. Аз лично не те познавам, и можеби няма да те видя никога през живота си, но е некоректно. Оставяш едно горчиво чувство в нас, поне при мен е така. Ясно, може и да се решат проблемите ти, но поне отдели минутка да ни успокоиш, че не сме се пънали и събирали напразно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега наистина ще е правилно и честно спрямо нас , тези които по един или друг начин се опитаха да ти помогнат , да постнеш поне писмото от съдия изпълнителя !!! Сканирано , с изтрити твои данни - ЕГН и адрес . Просто така както остави нещата , вярвай ми , че след месец когато Даниел спре да плаща или пак изпадне в други задължения и се наложи пак ти да покриваш кредита , никой от форума няма да се трогне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрал съм се с Даниел, свързал се е със съдия изпълнителя, и сега се чака как ще се развият, нещата аз ако искам сериоозно помощ ще приложа всички документи, сега нужно ли е да разхвърлям лични данни на всякаде ако стане така, че ми трябва помощ ще пиша най ми е лесно да дам една сметка и да се наливат пари в нея и после да си правя какво то искам не съм такъв човек, ще изчакам да видя дали ще почне да се внасят пари по кредита, ще се свъража пак със съдия изпълнителя за сега ще почакам седмица да видим какво ще стане ще пиша пак

Аз мисля,че анкетата за west bam за момента трябва да се премахне.И по-писаното горе не става много ясно-темата с цел събиране на помощ ли си я пуснал или само да се оплачеш? Редактирано от sunny

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес разбрах що за човек е Даниел Greenwater, преди време станах поръчител на въпросния човек за заем от 12 хиляди лева, той не е плащал нищо и сега аз като такъв поръчител трябва да плащам въпросната сума, моля ако някой има някакви данни за това лице нека ми даде за да можем да се разберем, че чужди суми не ми се дават отчаян съм !

колега към коя банка си поръчител? Аз работя това в БДСК, евентуално бих могъл да проуча въпроса. Иначе по КТП то само ти ли си поръчител? На колко вноски закъснение е кредита?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля,че анкетата за west bam за момента трябва да се премахне.

Аз пък имам една друга идея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да направим добро дело, така както сме се събрали!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да направим добро дело, така както сме се събрали!

:) Ето един човек дето ми чете мислите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеАз до момента не съм писал никъде в темата, но личното ми мнение е такова: тази тема е за триене изцяло !!!но колега west bam, замислял ли си се, че след като изтрият темата от форума (така лесно, по същия начин) ще се изтрят и впечетленията и негативната нагласа за/към теб самия като човек от всички наши колеги, които бяха готови да ти помогнат ? отговорът разбира се е НЕ...Доказа, че може да разчиташ на колегите от форума- така е, но и доказа, че не ти пука за нито един от тях.Айде със здраве

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ако искам сериоозно помощ ще приложа всички документи, сега нужно ли е да разхвърлям лични данни на всякаде

Мхм .. тревогите ти бяха доста "лични" , до определен момент , сега изведнъж всичко се уреди ! Ми браво ! Обаче .. остава едно съмнение у хората , които се ангажираха "лично" с твоя проблем ! "Лично" аз си направих изводите .. и те не са в твоя полза ! Поздрави и успех в казуса !... мислех да не пиша в тая тема .. ама ...
Е тва е цялата истина по тая сапунка...автогол и то голям си набута колегата....абе мишкарска история..триите и тва е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се поспрете ли малко да дадем последна дума на човека.Който явно е действал повече емоционално,отколкото рационално...но...хора сме все пак.Радвайте се на това че трудностите ни сдружават.Все още... :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще я трият тази тема нека си седи. Не знам колко хора ме познават в този форум не са малко не са и много но ако искам помощ от тях и после почна да се измятам мене ще ме е срам.Колега дръж се мъжки и ми помогни да ти повярвам чесно иска ми се да ти повярвам но трябва с нещо да ме убедиш иначе ставате двама в този форум

Редактирано от atanasbe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се поспрете ли малко да дадем последна дума на човека.Който явно е действал повече емоционално,отколкото рационално...но...хора сме все пак.Радвайте се на това че трудностите ни сдружават.Все още... :)

Доги, колко време да му дадем? Погледни постовете му преди седмица. По 10 на ден. Сега колко са - николко. Радвам се, че в тази тема се видя, колко задружен може да е един малък свят, като нашия форум. Пича скри един куп неща от нас, накара ни да му повярваме и сега какво? "- Всичко се оправи, не ме мислете." Не така пич. Това което ти поискаха колегите го направи. Сканирай документа, но да се вижда изходящия номер - скрий си които решиш данни, не че на някой му трябват (в тоя ред на мисли, как сега стана толкова загрижен за данните си, а подписваш документ с лека ръка и дори не помниш в коя банка е?) И вече не "остава гадно чувство" то вече е факт и ние се чувстваме идиоти, че ти се вързахме. По тоя начин вредиш на всички, защото след време ще има друг на който ще му трябва помощ и може да не я получи, заради теб. Макар, че като се замисля, каквото и да направиш вече и господ да дойде за свидетел няма да ти повярваме. Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се поспрете ли малко да дадем последна дума на човека.Който явно е действал повече емоционално,отколкото рационално...но...хора сме все пак.Радвайте се на това че трудностите ни сдружават.Все още... :cool:

Доги, колко време да му дадем?...
Колеги,Поуспокойте се малко biggrin.gif .Човекът мълчи. Може и да си има причина. Винаги може да му изпраскаме една ана'тема.Ако замълчи завинаги-работата е ясна. Но както и да се развият събитията стана ясно, че тук има над 200 самоотвержени колеги.И само това да беше - на мен лично ми е достатъчно.Благодаря им.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както бях писал в анкетата бих помогнал при условие,че има легални доказателства за това.

Бих помогнал с удоволствие,но трябва всичко да е минало през адвокат и да е легално,да не стане така че някой съфорумец да се появи с ново возило,все пак сме над 10 000 члена и не всички се познаваме и не можем да си имаме пълно доверие,WestBam e жив пример.Не можем да се доверяваме дори и на познати

Не съм си загубил доверието,ако има човек в нужда пак бих помогнал,но трябва да ме убеди че наистина се нуждае от помощ Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, прочетох цялата тема и бях готов да помогна и аз още преди доброто развитие на нещата. По подобен начин и аз изгорях със 7 бона но важното е,че все още са останали истински хора,които са готови да се поставят на човек в беда, каквато и да е причината. Има толкова гадости,които стават всеки ден в държавата, нека бъдем човечни и когато се наложи да сме сплотени, дори и да не се познаваме лично. Според мен каквото и да стане, тази тема трябва да стои за да показва че добрите хора все още не са изчезнали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... какво да кажа?! Като по-голямата част от обществото и тук се прояви голяма част "боклуци" (да не се обижда никой). От скоро съм регистриран във форума и първоначалното ми впечатление беше добро, но... Никой не е карал "невярващите" да гласуват, че ще помогнат с парични средства. Като се хванем на хорото да го играем до край, в противен случай е по-добре да не се започва. Може и да звучи наивно, но смятам, че колегата West Bam (не го познавам) не е поредния измекяр, който гледа да живее на гърба на другите. Смятам, че всеки от нас, на който и да се беше случило щеше да потърси помощ и да действа импулсивно. Пак казвам, не се отмятам от гласа си, ако ще и десет човека да сме да помагаме на колега. Все ще съберем някой лев, поне месечната вноска да се покрива.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви вноски бе хора ...той се изпокри кат мишка,не приложи никаква документация,трае си сега е олабил и дъртата си кола за продан...просто забравете за случая и тва е..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека поотлежи малко темата. Така или иначе ще се изяснят нещата. Аз вече взех най-доброто от нея - има, може, възможно е, но!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:argue: Ако все още някой му се помага може да го направи тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=44020 ,жената не се изпокрила а се бори за живота си.Аде да видим дали можем да и помогнем има си и приложени сметки ,видео материал, с проблема на момичето /майката на дете/, и всичко .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fenabg, напълно съгласен! Следя тази тема от самото начало. Чаках доказателства от westbam, за твърденията му. Досега ги няма! И с държанието си westbam изгуби доверието, уважението и желанието ми да му помогна каквото и да се случи с неговия случай от тук нататък. Човек може да изгуби мноооооого пари, но е много по-лошо да изгуби доверието на другите в него.Беше добър повод да се съберем хора, желаещи да помагат. Сега можем да помогнем на човек, който се бори за живота си. Нека го направим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Беше добър повод да се съберем хора, желаещи да помагат. Сега можем да помогнем на човек, който се бори за живота си. Нека го направим !

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=44020 Редактирано от zikofb

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cold: Ако все още някой му се помага може да го направи тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=44020 ,жената не се изпокрила а се бори за живота си.Аде да видим дали можем да и помогнем има си и приложени сметки ,видео материал, с проблема на момичето /майката на дете/, и всичко .

ЕПИКРИЗАТАП.С. Ако WestBam също иска да помогне да не се покрива,така и така е изгорял с 12 000лв ,още 10 лв няма да ги усети,поне тук знае къде отиват,а и Грийна може също да се включи ,той е доста на кяр Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може на вноски разбира се ти продължаваш да плащаш неговите месечни вноски... все едно кредита е твой!

Да ясно мерси, утре мисля да видя кака седят нещата в банката, ще издиря договора и ще ходя на место до банката толкова съм се нервирал, че сега не помня коя банка беше мани мани
Колеги , на мен още от тук взе да ми мирише нещо ... ,и таман да вадя чековата книжка :) викам си : я изчакай малко ,то мириса се усилва нещо ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали сте забелязали,но WestBam дава отговори в други ТЕМИ тези дни,но не и тук,май му е през дедовия за Вашето доверие,човека си слуша музика, по важно е.Болно ми е че тук в тази тема се намериха тооооооолкова много доброволци да дадат някой лев на вятъра,а когато става дума за спасяване на ЧОВЕШКИ ЖИВОТ, 70% от тях се изпокриха.....е момичето не е от Форума,разбираемо е :)

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една лека забележка към колегата georgivanov1 .Човече НАСИЛА ХУБОСТ НЕСТАВА хора сме не сме овце да се водим по стадото.Извиняваи ама аз взех да се дразня от начина по който провеждаш кампания за набиране на средства.По полека стига си ръчкал с ръжена ,даването за средства е ПО ЖЕЛАНИЕ не е задължително или насилствено.Който иска нека помогне който не иска не.Стига с тоя зорП.П. Извинявам се ако съм те обидил с поста си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я не се пъни толкова че плещеш едни глупости....кой си ти ,че да правишзабележка на човек който се опитва да помогне за спасението на един човешки живот!!!!!!На фона на броя потребители и възможностите които субективно разбирам че все пак доста хора ги имат активноста е нулева още повече че каузата е 100% прозрачна няма лъжа и измама .....а пребройте се мераклиите в темата на Уеста и втази за Цвети....за 2 години от как съм във форума ни един път не сме успявали да се обединим около някаква подобна идея...така че ЕВАЛА на колегата!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това му е последното мнение в тази тема на човека до тук.

Прочетете го и ще разберете защо не е писал от много време. :rolleyes:

 

 

Разбрал съм се с Даниел, свързал се е със съдия изпълнителя, и сега се чака как ще се развият, нещата аз ако искам сериоозно помощ ще приложа всички документи, сега нужно ли е да разхвърлям лични данни на всякаде ако стане така, че ми трябва помощ ще пиша най ми е лесно да дам една сметка и да се наливат пари в нея и после да си правя какво то искам не съм такъв човек, ще изчакам да видя дали ще почне да се внасят пари по кредита, ще се свъража пак със съдия изпълнителя за сега ще почакам седмица да видим какво ще стане ще пиша пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се сдържа да не взема отношение по въпроса.Забелязвате ли, че повечето колеги които защитават въпросния ужилен са все НОВАЦИ в форума от тук идват мойте съмнения как пича може си направи още няколко профила и да манипулира всички в форума, след като съм изчел цялата тема за момента съм сигурен, че това е нов вид пирамида.Дано да бъркам единственото което може да ме убеди са въпросните документи представени от ужиления. И нека ако може някои да проучи първите които предложиха на всичкиот форума да помогнат дали не са близки с Уест Бам .Надявам се да греша. но просто човека сам си го направи така и съм убеден, че не само в мен ги има тези съмнения. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...