Jump to content
west bam

Бях сериозно ужилен от един колега

Recommended Posts

И аз съм за събирането на пари :o Много историики мога да разкажа за него.Но мога да ви кажа едноТой отдавна няма нищо на негово име :D и мен ме беше завлекал с 12бонаНо още имаше апартамент.Откупих апартамента от двама лихвари и мо додадох пари.Общо 75 000 евроОт тези пари нищо не останадори остана длажник на един с 800лвЧаках го 6 месеца да си продаде апартамента за повече пари....Накрая аз го продадох.Майка му до последно незнаеше че синчето и е разпродало всичко.Този човек няма пари отдавна.Дори тогава не си взе поука :) А е продалжил по този начин... Ако мислите че ви трябва негова снимка имам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки това си мисля, че все пак трябва да направи опит да си получи парите от него, по един или друг начин. Все пак ти си си взел парите :oП.П. При подобна случка и посещение при майката на човек занимаващ се с подобни дребни измами, тя доста бързо успя да намери пари. Има си начини за всичко.

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Лошото е че много трудно по законен ред можеш да си вземеш кинтите.полицията не вярвам да го търси,не е направил нищо.Единствената идея е пусто езеро,двг от жигула на кръста,електрошокова палка и.......Поне ще ти олекне :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки това си мисля, че все пак трябва да направи опит да си получи парите от него, по един или друг начин. Все пак ти си си взел парите :)П.П. При подобна случка и посещение при майката на човек занимаващ се с подобни дребни измами, тя доста бързо успя да намери пари. Има си начини за всичко.

тои по принцип е много страхлив ;) но начина да ги върне е да излъже друг :o при него всичко започна горе-долу така.Наби се при лихварите и.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можем да спасим света от ужилени! Като не може той, ще плаща мама. В случая важното е колегата да си вземе парите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за съжаление той не изглежда особено млад за да е длъжна майка му да плаща - не го защитавам - просто ми е жал за тази жена. В случая вземете си и вие поука - наистина е добро дело да помогнеш на някой, когато е в трудност, но не се втурвайте да помагате на всеки срещнат, защото, когато се подписват документи се носи отговорност. Много пъти съм виждала хора да подписват документи без да се замислят - не правете така. Замисляйте се малко повече. Дано нещата се наредят някак и тоя лъжец да си понесе последствията, защото на мен лично отдавна ми е известно за тези задлъжнявания, но е немислимо новите потребители постоянно да бъдат тормозени и завличани...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да звуча критично, но 80% от темата ти е пълна с вайкания, тюхкания и идеи за саморазсправа.

Така и не разбрах точно какво се е случило между теб и въпросния тарикат.

Най-добре ще е кратко и сбито да обясниш всички събития, касаещи случая, а след това да се свържеш с добър юрист.

Например ходи ли изобщо с този човек в банката или просто се подписа на някакъв документ, без да четеш?

Имаше много случаи на хора, оказали се поръчители без изобщо да знаят за това! Пробвай се да минеш за такъв... ;)

Може да опиташ да атакуваш самият документ:

Реално това не е нищо повече от твоите лични данни плюс твоя подпис.

От тук има различни варианти:

- Подписът не е твоя

- Подписът е твоя, но документа след това е бил променен (добавена една нула към сумата).

- Бил си подлъган и не си знаел какво подписваш

- ... Някои по начетен да помага с други варианти...

Разликата е, че в случая ще се съдиш с банката, а те уж имат цели отбори юристи. Но това не трябва да те притеснява много - Банките не плащат добре, следователно и кадърни кадри там не се задържат дълго ;)

Ясно е, че тоя пари няма, по-добре гледай да оставиш банката да си ги търси от него. Все пак тя е не по-малко виновна, че е дала кредит без изобщо да проучи получателя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги утре ще приложа документа от Камарата на частните съдебни изпълнители ще го снимам но сега на първо време мога да напиша какво пише в него : На основание чл.458 от ГПК и чл.191 от ДОПК с настоящото Ви оведомяваме за започнатото принудително изпълнение срещу Евгения Тодорова Василева (жената на Грина), Славейко Танев аз, Оля Дебърлийска (втория поръчител) по изпълнително дело номер 20098380405645 по описа на Частен съдебен Изпълнител Милен Бъзински. На основание чл.458 от ГПК, във връзка с чл.191, ал .3 от ДОПК най късно в 14 дневен срок от получаването на съобщението следва да се издаде удостоверение което съдържа информация за размера на публичните задължения на длъжника, за наложените върху имуществото му мерки за обезпечаването, им ако има такива, както и имуществото, върху което е започнало принудителното изпълнение.Моля посочите сметка по която да бъдат превеждани събраните от нас суми и вида на плащането.При неполучаване на отговор в горепосочения срок ще се смята, че няма такива и постъпилите суми по делото ще бъдат превеждани по сметка на взискателя. Вотговор на настоящото уведомление задължително посочвайте номера на изпълнителното дело Това получих по пощата тоя мошеник можеше поне да ме предуприди а не да ми пада като гръм от ясно небе, за съжаление префрових навсякаде и немога да намеря нищо за тоя кредит имам чуството, че не ми е даден нито договор нищо мина бая време даже от ядове немога да се сетя коя е банката от която е теглен гредита голям проблем според мен е това, сега ще правя някакви опити да се свържа с другия поръчител да видим дали има него по този кредит запалила ми се е направо главата утре ще приложа този документ от който за който в по горните редове съм писал благодаря на всички за помоща незнам как да Ви се реванширам колеги тези редове ги пиша със сълзи на очиДокументите ги подписах във банката но сега се мъча инемога да се сетя коя беше тази банка леле мале затова казвам, щес е опитам да се съвржа с другия поръчител, казаха ми, че щом са двама поръчители са теглени пари над 15 даже 20 хил, нямам спомен колко е тая съмачесно, и това е моя голям минус, беше преди няколко години и няма никакви спомени

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че според наличната информация кредитополучателя (greenwater) не разполага с пари/имущество и не е съвсем ясно дали е в България, не мисля, че колегата има нужда от правна консултация - ситуацията е ясна за всички.

Подобна случка, макар и косвено, удря върху реномето на целия фен клуб, тъй като човека ясно се е самоопределял през годините като хонда-фен.

 

Смятам, че най-логичния подход и най-доброто решение в случая би било, да се организираме активните членове и всеки да допринесе с малко, за да може да се сподели тежестта на това задължение и за да може колегата west bam да не носи това бреме сам.

Твърдо заставам зад идеята да се направи едно ориентировъчно преброяване в отделна тема, където всеки, който смята, че ще има възможност да помогне, да се запише и въз основа на това да определим една ориентировъчна вноска от всеки.

 

@ west bam - Смятам, че е изключително важно, да събереш от банката нужната информация и да я предоставиш под някаква форма тук. Най-важните аспекти смятам са:

- Какъв е размерът на задължението в момента?

- Колко е само главницата? (възможно е, ако бъде предсрочно погасен, да се спести значителна сума от лихви).

- Да бъде наличен документът (договора) за поръчителство? - тук идеята е, че всеки, който ще се включи в инициативата би имал право да се увери, че каузата, за която ще плати действително е такава.

- Да откриеш сметка, на твое име, която да има за цел да набере средствата.

 

В момента не се сещам за друго, но вярвам, че ще се обединим около този неприятен проблем и ще покажем, че хонда обществото е готово да подкрепи колега в нужда.

Идеята, ако и когато парите се съберат от длъжника (greenwater) да се предоставят за благотворителност много ми хареса ;)

 

Едит: @ west bam Колега, дори да нямаш никакви документи и да не помниш от коя банка е, споко - по това Изп. дело No. 20098380405645 ще е налична цялата информация по случая. Ето тук са телефоните на ЧСИ Милен Бъзински http://www.milenbazinski.com/. Според мен се обади, представи се и те ще те ориентират. Може да се наложи и да отидеш до кантората им.

 

От текста на това съобщение съдя, че то не е отправено до теб, а по-скоро до НАП или Агенция за държавни вземания, които следва да дадат информация дали и какви са публичните задължения на длъжника, тъй като те се покриват с предимство. Не бързай да се притесняваш, може все още изпълнението да не е насочено към теб, ако са установили някакво имущество на длъжника (greenwater).

Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да издиря тези документи, сега като се сетя колко лекомислено съм постъпил ми иде да си счупя главата от някоя, стена нямам в момента никакви налични долументи относно този кредит, тия дни ще правя проба да ги намеря, в случай,ч е нетокрия документите какво ще ме посъветвате да направя просто съм яко обърган и сдухан чесно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този инцидент и неговата открита дискусия във форума виждам и две положителни неща:1. Консолидиране на Хонда феновете около кауза, в помощ на човек в нужда. Досега само се деляхме и се карахме за какво ли не.2. Колегата WestBam вече получи един добър урок от живота и надявам се че си извлича необходимите поуки от това. Човек във всяка ситуация трябва да се старае да постъпва маклсимално интелигентно и да знае че носи отговорност за действията си особено ако са изразени формално и парафирани от самия него.@WestBam : Знам че си объркан в момента, но това което ще те посъветвам е да седнеш и спокойно да си съставиш план за действия.1.2.3 и т.н. Колегите са ти дали доста насоки за действие. Притеснението и самосъжалението няма да ти помогнат в случая. Все пак имаш уверението на много от нас, че ще помогнем със средства, което е едно добро начало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме е жал за теб. В такава ситуация си се нахендрил, че не е за разправяне. Дай боже всеки да помогне с колкото може и всичко да свърши както трябва. Да попитам някой потърсил ли те е че този ахмак не си плаща кредита? А този пич въпросния от София ли е. Направете някаква организация н и го открийте. От някаде трябва да се започне, трябва да му се даржи сметка на този тарикат. Трябва да се спре този боклук по някакъв начин щом и преди го е правил значи ще продължи да го прави като вижда,че всичко минава лесно и безнаказано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нека не го съдим този тарикат. За всяко зло сторено рано или късно се връща, нека да се съберем хора и да помогнем на колегата пък онзи има кой да го наказва. Все пак и да го намерим 50 души зор ще го биеш, защото навалицата около него ще е голяма. Ще трябва да се редуваме по 2-ма, че 2-ма човека бият най-зле, защото могат да си го разпределят. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нека не го съдим този тарикат. За всяко зло сторено рано или късно се връща, нека да се съберем хора и да помогнем на колегата пък онзи има кой да го наказва. Все пак и да го намерим 50 души зор ще го биеш, защото навалицата около него ще е голяма. Ще трябва да се редуваме по 2-ма, че 2-ма човека бият най-зле, защото могат да си го разпределят. ;)

Колега най лесно е да му се опънат шамарите. Едвали ще има ефект, трябва да му се покаже че този път няма да мине безнаказано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При условие, че има още един поръчител, не би ли трябвало кредита да се събира от двамата поръчители ?! Нека някой юрист да се произнесе.Ако е така, то сумата би станала доста по-малка(не броя лихвите, защото нямам идея колко са) и съответно задължението конкретно на W.Bam ще е по-малко ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия дни ще правя проба да ги намеря

ами защо не се задействаш?! имам чувството че само седиш и се вайкаш, още не си ходил до банката, до съдебния изпълнител, ние ли да отидем, ние ли да ти преровим чекмеджетата за това какво си подписвал?отделно какви са тия 12000лв с които започваш темата, половината от кредита или целият кредит, ти се оказа че не знаеш какво дължиш, или май се обърка?

преди време станах поръчител на въпросния човек за заем от 12 хиляди лева

казаха ми, че щом са двама поръчители са теглени пари над 15 даже 20 хил, нямам спомен колко е тая съмачесно, и това е моя голям минус, беше преди няколко години и няма никакви спомени

абе нещо не е наред тука, освен съчувствие и да правим втора "БГ Коледа", да видим някакви нормални документи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега прав си още утре ще се задейсвам за взимане на сериозни мерки и вече като изясня всичко ще пиша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига си плакал без да се размърдаш малко.Ако на мен ми се пържеше такова яйце на гъза,последното нещо дето щях да правя е да пиша в интернет.Имам позиция по въпроса,имам и стратегия за оправяне на казуса.Покажи действеност.!!!Следя темата от началото и даже е обсъден евентуален план за разрешаване на проблема.НО това няма да се случи до като не видя адекватни действия от твоя страна.Подкрепям безрезервно акцията на колегите,които както виждаш са готови за действие ,но нямаме твоето съдействие.Не виждаме личната ти заинтересованост изразена в правилния вид.Представям личната си гледна точка и не искам да се свързва с името на Клуба.Подкрепям мнението на gin.М/у другото само аз и Мачо май сме успели да си вземем парите от тоя глупак,но НИКОГА не сте знаели за проблемите ни.(защото не сме плакали тук)За това ти казвам:............... 99% е твоя работа.Готов съм за всякакво съдействие

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иди внеси в банката 100 лв и три месеца няма да търсят нищо,през това време ще мислиш нещо да го търсиш този колега,може в чужбина да е заминал да изкарва пари

.Това няма да помогне ,аз съм на същия хал,за да прекрати делото срещу него трябва да внесе 30% от дължимата сума,така е по закон.Ако не са идвали съдия изпълнители у вас значи делото не е в напреднала фаза,а ти дори незнаеш че трябва да ти отдържат 1/4 от заплатата това е първото което правят.Аз как постъпих тъикато и аз няма как да ги изплатя тез 4200лв.анулирах си мижавите кредитни карти,прехвърлих движимуто си имущество на жена си с която намам брак но имам дете и чакам второ,накарах шефа да ме уволни фиктивно-сега продължавам да работя но без договор и без осигуровки ,ама няма ко да ми земат.това сичко го направих при второто обаждане от банката че оня не плащал.Сега и аз сум на неговото положение уж-безработен-и така съдия изпълнителите ме оставиха намира и се заеха даси дирят парите от истинският им притежател.Ааа да ти кажа боя не помага оня така го млях че беше стигнал до самоубииство,ама така не му важи застраховката.Мога само да ти пожелая успех. Редактирано от Zenko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз просто ще замълча! Кви хора има по тоя свят бее,бахти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,малко послъга че не познаваш гриина добре! :huh:твой цитат: " от west bam » Сря Юли 02, 2008 10:11 -Eми аз добре познавам Грина и мога да кажа, че е пич и не е голям фен на бетона на Божура колата му варви много приятно и двубоя ще бъде доста равностоен защото колата на Жорката варви бая добре и ме кефи " от http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=5&t=94516 ,поздрави и успех във лова!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой от двамата е грозника? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дългокосия.Още не мога да повярвам,че това се случва и то,че виновника е толкова стар член на форума!Аз също съм от доста време тук и познавам човека от постовете му,но бях останал с друго добро впечатление за него! :huh: За пореден път се потвърждава версията-ВЯРА НИКОМУ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега west bam,

 

Разбирам напълно супер неприятната ситуация, в която си изпаднал. Също като останалите колеги съм готов да ти съдействам с каквото мога!

 

Според мен трябва да се успокоиш и да започнеш трезво да "движиш" въпроса по излизането ти от тая неприятност... Като цяло погледни и от добрата страна на нещата - все пак си жив и здрав, не се е случило нещо с твоето здраве или със здравето на някой близък човек (а повярвай - от това по-хубаво няма!) - това може да ти даде сили да се стегнеш! Аз бих разглеждал проблема си като трудност, с която трябва да се справиш, а не като края на света, който всеки момент ще настъпи. Освен всичко - виждаш, че има много хора, които се опитват да ти помогнат тук по всякакъв начин!

 

Поради това, че си стресиран, или поради друго, нещата, които пишеш не са съвсем ясни...

 

*** Колко всъщност е дължимата сума? Ако заемът е бил 12 000 лв и е бил взет отдавна (за да не си спомняш почти нищо по въпроса)... значи е бил плащан дълго време, тъй като такива действия банките предприемат около 5-6 месеца, след спиране на плащане... значи доста време (доскоро) въпросният човек е бил изряден платец... и малко или много главницата трябва да е намаляла чувствително... Сега пишеш, че от ДСК са ти казали, че сумата е 11 800 (btw, не го намирам нещо тоя твой пост за ДСК, запорираната сметка и 11800, а снощи го четох)... Та - сигурно има някаква грешка. Затова - трезво и спокойно разбери за какво ТОЧНО става дума и за всичко взимай документ с информацията черно на бяло... а не само като устна информация.

 

*** Реално заемът е на името на "Грина" или на съпругата му (както изглежда от текста на документа, който си получил)? Ти не помниш ли поне НА КОГО си станал поръчител? Свърза ли се с тази жена? Свърза ли се с нейното семейство и със семейството на "Грина"? Свърза ли се с другия поръчител?

 

*** За банката, в която си подписал документите и не си спомняш коя е - разбери от съдия изпълнителя детайлите... колегите няколко пъти ти написаха как можеш да го направиш - една разходка или телефонно обаждане до него. За два дни все щеше да можеш да събереш инфо по казуса, но няма значение - просто не отлагай според мен повече! И после от банката, като страна по договора - да вземеш пълна информация за всичко. Това са ти двата основни контакта по казуса - съдия изпълнителят и банката. Досега с някой от тях говори ли?

 

*** Пробва ли някой от съветите, които колегите ти дадоха тук? Колегата marto_1.8 доста подробно ти разясни как се процедира в такива случаи и от начина, по който пише, съдя, че познава добре процеса... Колегите gin, policaja, Ombre и още няколко други също ти дадоха конкретни насоки какво да задвижиш като първи стъпки по изясняване на въпроса...

 

*** За финансовата помощ - ти готов ли си да приемеш такава, в каква степен, по какъв начин? Трябва да дадеш отговор и на този въпрос според мен, защото тук има много хора, които искат да ти помогнат, но ако ти не го искаш - няма как да стане.

 

 

По отношение на "Грина" - колегата greenwater (който аз не познавам лично)... Доста странно се чувствам от това как всички изведнъж се нахвърлят върху него... как всички започват да го квалифицират като измамник, лъжец и какво ли още не... как сума народ е готов да го пребие от бой барабар с близките му... че даже и по-лошо!!? Аз лично си задавам няколко въпроса в тая връзка:

 

*** По конкретния случай - някой разбра ли всъщност с какво greenwater е излъгал или измамил колегата west bam? Защото аз не разбрах. Разбрах, че се държи (най-вероятно) некоректно, като не осигурява връзка със себе си. Но... да станеш поръчител на някого означава точно това - да гарантираш, че ако той има зор, ти си насреща с неговото задължение... Това е. Не става дума за това "аз да се подпиша, пък ти да ми дадеш/направиш нещо" или някакви други условия. Друг е въпросът какво greenwater е обещавал на west bam и не е изпълнил - но информация за такива неща няма до момента?

 

*** По принцип - разбрах, че човекът е създавал доста проблеми на немалко хора тук. НО - не разбрах някой да е бил завлечен в крайна сметка (да не си е взел парите обратно)? ...което значи, че все пак има начин "да се оправи човек" с него, въпреки всичките неприятности, до които това очевидно води.

 

*** Как всички изведнъж се нахвърлиха толкова бързо върху колега от форума... с 2000+ мнения тук... който изглежда да е "един от нас"? Как никой не пощя да се чуе и неговата теза или поне да отчете, че може би има и негова такава. Как този човек няма ни един приятел измежду всичките си съфорумци... който да каже 2 думи актуални за него? Въпреки всички разказани за него неща - все пак има вероятност обективно той да няма възможност да се обади или да осъществи връзка, нали така? И нали искаме да гледаме и двете страни, независимо колко най-бяло изглежда бялото и колко най-черно изглежда черното...

 

(дано си личи, че не защитавам никого конркетно, защитавам единствено нашата обективност!)

 

Та...

 

Колега west bam, според мен се опитай да се стегнеш и да гледаш по-прагматично на проблема и се задействай с някакви конркетни стъпки първо по изяснаването му! Както казват разни мъдри хора - "първата стъпка към решаването на даден проблем е неговото точно дефиниране".

 

Колега greenwater, дай знак какво е положението при теб!? Колегата west bam навремето ти е помогнал, върни му жеста и му помогни ти в момента - най-малкото като си наличен за контакт и изговаряне на "нещата"!

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слави напълно подкрепям Омбре за нещата които ти написа.Аз ти се обадих и ти дадох холандския номер на Даниел,дадох ти и адресите на майка му и на родителите на жена му,а ти кво направи седиш пред компютъра и хленчиш.Вземи се в ръце и се задействай ако трябва пак ми се обади да те заведа аз до там да си оправиш нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, видях, че greenwater е ONLINE в момента във форума... и много се надявам "да се обади"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано днеска видим някакви документи и развитие по въпроса ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, видях, че greenwater е ONLINE в момента във форума... и много се надявам "да се обади"!

Last Seen: Private бе Янчо .. как го скиа ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъхх, Роуди, мой и да съм се объркАл, знам ли дали видях правилно... Мисля, че пишеше днешна дата и час на мястото на "Private" преди малко като писах аз... ама да не съм гледал "Local time" сега се зачудвам ;).

 

...а освен туй - вчера на мястото на "Private" не пишеше ли конкретна дата доста месеци назад във времето?

 

Ама както и да е, де... по-скоро може би съм се объркАл за това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Админите могат да съдействат кога за последно се е логвал greenwater?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде без Кирето че като нищо ще го отнесе някъде :)

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От цялата тая помия колеги се кефя искренно на едно нещо , че поне още се е запазило чуството ни за загриженост от колега към колега.Радвам се че толкова много хора помагаме и се организираме заради колега , който с квото може.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това е човека за сега събирам инфо, за банката документация и след няколко дена ще пиша какво е станало колеги

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ian, няма как да си съставим друго мнение и/или да чакаме неговия отговор, при положение, че 20 човека споделиха, че са жилени, някои споделиха и за големи суми. И мен се е опитвал да опари, но не можа. West bam нямаше да напише темата по този начин ако имаше отговор от Green-а. Такаче факта, че не отговаря е достатъчен да си изградя мнение по въпроса!Уестбам, не доставяй информацията след няколко дни - кажи какво си свършил днес, утре и така след това пусни всичко накуп. Защото много хора те мислят, ти събуди тяхното притеснение и сега поне заслужават да чуят как се развива въпроса и какво би следвало да се предприема.Айде, успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така разбрах коя е банката и утре ще ходя да си взема нужната информация и да я постна тук фенове, днес имах и други аганжименти и то доста цял ден съм на педал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега wesbam ,не че нещо ама май не си ми прочел поста,няколко мнения по нагоре??? :Колега,малко послъга че не познаваш гриина добре! твой цитат: " от west bam » Сря Юли 02, 2008 10:11 -Eми аз добре познавам Грина и мога да кажа, че е пич и не е голям фен на бетона на Божура колата му варви много приятно и двубоя ще бъде доста равностоен защото колата на Жорката варви бая добре и ме кефи " от http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=5&t=94516 ,поздрави и успех във лова!Я сега обясни на кратко,че познаваш грийна от гонките на бояна и доста често сте били заедно на ОМВ-то където са се събирали разцерите.Снощи до 3 часа съм чел цялата тема от 19 страници във тунинг.бг и разбрах само едно,че спестяваш инфо на момчетата тука и се правиш на великата жертва ,която нищо не е подозирала за тази измама! Прав ли съм? Айде сега им обясни ти откъде познаваш грийна,от колко време се познавате и как аджаба измисли заглавие ,че грийна те е измамил ,след като ти е приятел и съзнателно си се подписал във банката,която уж си забравил коя е!!! Интересно!П.П. Нищо лично ,ама от постовете ти във тунинг.бг не излиза това което обясняваш тука! Айде със здраве и само едно нещо ще ти кажа: "Когато човек си причини някво зло сам,никой друг не може да му го причини!" ,всеки си носи кръста за деянията под слънцето! Айде успех и чакам,аз и колегите една кратка история за приятелството ви със грийна. Аз като цяло въпрек и че съм безработен бях готов да помогна,но историята не е това което е тук! Който не ми вярва ,да отвори линка който по нагоре съм постнал ида чете от 1-та страница до последната.Поздрави!

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мене не ми се четат отново тези 1576-серийни латиноамерикански сериали особено в тунинг.бг, но ако някой има желание нека също си даде мнението тук - ще ми е любопитно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох темата, но не всяко мнение а мненията само на West bam. И наистина изглежда сякаш се познават. Westbam говори на Greenwhater на малко име "Дани" и му предлага да му е шофьор и тем подобни. Малко ми е неприятно, че така се получава, защото и аз останах с влечатлението, че колегата не познава Green-a!И аз бих поискал обяснение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...