Jump to content
west bam

Бях сериозно ужилен от един колега

Recommended Posts

Мда и аз немога да се сдържа... кви са тея филми бе хора....като са новаци хората и значи сме негови профили да прай кинти....направо вече се чудите какво да измислите...просто новаците сме по-задружни май и по-надъхани....старите фенове вече нямат вяра на никой и се съмняват във всяко мнение и всяка тема......нямам думи! Мисля, че който ще помогне ще го направи така или иначе, без да се интересува кой какво мисли. Изказвания насочени срещу колегата според мен са неуместни. Човека не е дал сметка и не е искал пари! Стига вече черногледство :rolleyes: Аз не познавам колегата и затова не бих тръгнал да говоря лоши нещи по негов адрес :huh: Бъдете позитивни и не започвайте винаги с лошото :huh: Мнението ми не е насочено към конкретни хора, просто съм дал пример. Неискам да засягам никой :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Болно ми е че тук в тази тема се намериха тооооооолкова много доброволци да дадат някой лев на вятъра, а когато става дума за спасяване на ЧОВЕШКИ ЖИВОТ, 70% от тях се изпокриха.....е момичето не е от Форума, разбираемо е :rolleyes:

... ЕВАЛА на колегата!!!!!!!!!!!!!

++++++++++++ 1 !!!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ти препоръчвам да хванеш частен детектив....нашето семейство преди време имаше проблеми с роднина(аз лично не го познавам),че въпросния роднина имаше да дава някакви документи.Лицето което бяха наели си свърши много бързо работата и го намери чак на 500 км от мястото където се предполагаше че е.Платихме скромна сума и успеха беше учевиден :angry:Твоя проблем е доста големичак,направо ужасен!Успех ти пожелавам!П.С. опа не бях прочел темата докрай,съжалявам,но видях че нещата са тругнали :)

Редактирано от Nile

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя темата от началото и имах надежда,че не всичко написано от колегата помолил за помощ е една изценировка и все още се надявам.

Вярно глада е по силен от тока,но може ли човек да си затвори пътищата заради труден период от неговия живот.Има много опитни и кадърни хора в този форум и всеки е готов да помогне я съвет,опит дори да направи услуга.По горе четох коментар на колега "заслужаваме поне да видим документ с изтрити твой данни с оставено името ти на документа" и съм съгласен.

Има много хора като мен дето не са писали в темата но са готови да ударят едно рамо на човек е труден момент.

А още по лошото е когато някой се възползва от тяхното доверие,опари жестоко , парите се печелят доверието у хората трудно.Затова сме на този хал .

Не цитирам имена да не обидя някой

Аз бих оставил темата за да я има черно на бяло до къде може да стигне човешката глупост и да имаме едно на ум преди да организирате нещо.

Успех на всички и поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя темата от началото и имах надежда,че не всичко написано от колегата помолил за помощ е една изценировка и все още се надявам.

Вярно глада е по силен от тока,но може ли човек да си затвори пътищата заради труден период от неговия живот.Има много опитни и кадърни хора в този форум и всеки е готов да помогне я съвет,опит дори да направи услуга.По горе четох коментар на колега "заслужаваме поне да видим документ с изтрити твой данни с оставено името ти на документа" и съм съгласен.

Има много хора като мен дето не са писали в темата но са готови да ударят едно рамо на човек е труден момент.

А още по лошото е когато някой се възползва от тяхното доверие,опари жестоко , парите се печелят доверието у хората трудно.Затова сме на този хал .

Не цитирам имена да не обидя някой

Аз бих оставил темата за да я има черно на бяло до къде може да стигне човешката глупост и да имаме едно на ум преди да организирате нещо.

Успех на всички и поздрави!

+1 :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм мойто положение се закрепи криво ляво, момичето наистина се нуждае от помощ отставете ме мен давайте да се организира нещо за нея ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да... и аз гледах така, vex...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Да ви кажа честно срам ме хваща от мненията в тази тема. 1. Ако всички си припомним в самото начало на темата колегата west bam искаше помощ, за да открие човекът, комуто вересии ще плаща !!! една отметка имали го или го няма никой не може да бъде сигурен, всеки сам си прави преценката.2. teror1sta реши да помогнем на тоя колега и всички бяха съгласни.3. Сами си забъркахме л-ната и още повече започнахме да обижфдаме колегата че е измамник и т.н.!!! отметка - всеки сам си рави изводите дали е или не е измамник , но не е нужно да се сипят обиди и закани. 4. Не съм коравосърдечен пън, НО хайде стига сте навирали в очите да се помага на тая жена. ОК аз съм ЗА да й помогнем, но нчинът, по който се преекспонира не ми пасва на концепцията. Това е нещо "ала телевизията" и миризливите им кампании, коледи и тем подобни. Насила не можеш да ги накараш колега. Насила хубост не става.5. колегата, който много ратува за каузата "Цвети" вече се пали и хули навред. НЕ така колега. Който има желание ще помогне и съм сигурен, че добрият човек няма да се пъчи из форума и да разправя наляво и надясно" Аз отидох днес и дадох Н на брой пари. Той ще отиде и ще помогне бъди убеден, ако има желание! Ако е въпросът за показност да вземем, който дари пари да си прилага фотокопие на бланката издадена му от съответната банка, само че не знам кому е нужно това?6. Всеки е преживявал нещо неприятно в своя живот. И аз бях излъган, но няма да разказвам, за да не ме вкарате и мене в "пирамидата", че нещо ви убеждавам. Та колегата west bam най-вероятно се е изтървал и е направил огромната грешка да разкаже за бедата, която го е сполетяла. Казвам грешка, тъй като българският народ се е напатил много и е недоверчив (особено ако някой има нужда от помощ), понякога с право.Това, че някой споделя мъката си пред други хора в България е голяма грешка, уверил съм се за енти път. И в заключение: "Не е важно на мене да ми е добре, а на Вуте да му е зле". Познато ли ви е? Сигурно!Правете си сами изводите що за хора сте. Мене ме е срам па макар и "новак". Замислете се какъв пример давате на новаците отдавнешни членове на "милия НИ форум"?????????

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Да ви кажа честно срам ме хваща от мненията в тази тема. 1. Ако всички си припомним в самото начало на темата колегата west bam искаше помощ, за да открие човекът, комуто вересии ще плаща !!! една отметка имали го или го няма никой не може да бъде сигурен, всеки сам си прави преценката.2. teror1sta реши да помогнем на тоя колега и всички бяха съгласни.3. Сами си забъркахме л-ната и още повече започнахме да обижфдаме колегата че е измамник и т.н.!!! отметка - всеки сам си рави изводите дали е или не е измамник , но не е нужно да се сипят обиди и закани. 4. Не съм коравосърдечен пън, НО хайде стига сте навирали в очите да се помага на тая жена. ОК аз съм ЗА да й помогнем, но нчинът, по който се преекспонира не ми пасва на концепцията. Това е нещо "ала телевизията" и миризливите им кампании, коледи и тем подобни. Насила не можеш да ги накараш колега. Насила хубост не става.5. колегата, който много ратува за каузата "Цвети" вече се пали и хули навред. НЕ така колега. Който има желание ще помогне и съм сигурен, че добрият човек няма да се пъчи из форума и да разправя наляво и надясно" Аз отидох днес и дадох Н на брой пари. Той ще отиде и ще помогне бъди убеден, ако има желание! Ако е въпросът за показност да вземем, който дари пари да си прилага фотокопие на бланката издадена му от съответната банка, само че не знам кому е нужно това?6. Всеки е преживявал нещо неприятно в своя живот. И аз бях излъган, но няма да разказвам, за да не ме вкарате и мене в "пирамидата", че нещо ви убеждавам. Та колегата west bam най-вероятно се е изтървал и е направил огромната грешка да разкаже за бедата, която го е сполетяла. Казвам грешка, тъй като българският народ се е напатил много и е недоверчив (особено ако някой има нужда от помощ), понякога с право.Това, че някой споделя мъката си пред други хора в България е голяма грешка, уверил съм се за енти път. И в заключение: "Не е важно на мене да ми е добре, а на Вуте да му е зле". Познато ли ви е? Сигурно!Правете си сами изводите що за хора сте. Мене ме е срам па макар и "новак". Замислете се какъв пример давате на новаците отдавнешни членове на "милия НИ форум"?????????

на 100 % съгласен :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам, ама колегата west_bam беше готов да приеме със сълзи на очи подадената ръка за помощ, и изведнъж нещата се обърнаха на "абе не се занимавайте с мен, айде кой от къде е... ако ми потрябвате ще се обадя" ... аз така ги приемам нещата...

Редактирано от vex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4. Не съм коравосърдечен пън, НО хайде стига сте навирали в очите да се помага на тая жена. ОК аз съм ЗА да й помогнем, но нчинът, по който се преекспонира не ми пасва на концепцията. Това е нещо "ала телевизията" и миризливите им кампании, коледи и тем подобни. Насила не можеш да ги накараш колега. Насила хубост не става.5. колегата, който много ратува за каузата "Цвети" вече се пали и хули навред. НЕ така колега. Който има желание ще помогне и съм сигурен, че добрият човек няма да се пъчи из форума и да разправя наляво и надясно" Аз отидох днес и дадох Н на брой пари. Той ще отиде и ще помогне бъди убеден, ако има желание! Ако е въпросът за показност да вземем, който дари пари да си прилага фотокопие на бланката издадена му от съответната банка, само че не знам кому е нужно това?6.

Koлега,никой никому не е опирал нож на гърлото да помага,просто съм изумен от активноста която беше показана за помощ на Уеста,а когато става за животоспасяваща помощ.... никой.Много се радвам че си помогнал,но ако няама какво друго да пишеш просто си замълчи,няма смисъл от подобни изказвания.В тази кауза аз съм г/н НИКОЙ,просто повдигах темата.Не приемай това лично :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно!Поне ако ми трябва поръчител ,ще знам към кой да се обърна! :D)))От 17 страници по темата не можах да разбера ще помагаме ли и на кого?Без никой да се обижда,но и мен са ме лъгали доста пъти ,но с доста по малки суми,така че е по добре да действаме.Предлагам да съберем парите за да помогнем на колегата и колежката.А онзи убавец освем с твърда намеса няма да се оправи.Имал тунингована кола - няма да има!Нямал апартамент?Нали все спи някъде - няма да има къде!Има дррехи - няма да има!И т.н.Просто ми е писнало от такива хрантутници които живеят на гърба на другите.Някой не пита пострадалият(в случая колегата) има ли възможност и как ще се оправи.А ако има малко дете,ако единият е безработен.Нещото което най много ме вбесява е че на онзи не му пука.Живее си живота и му е гот.Кара си тунингованата кола и му е гот.Има хора които теглят такивва пари и си купуват жилище,а такива като онзи никога не си получават заслуженото!Стига съм се се дразнил,нека отворим сметка и мисля че 10 лв. не са проблем на никой.Пък после ще се занимаем с колега бизнесмен.Сговорна дружина планина повдига!!Приятел в нужда се познава!Нека сме заедно и сега ,а не само когато се пие бира след сбирките!Сигурен съм че много на много са помогнали!Ако съм обидил някой с нещо да ме прощава,на прошки ще го черпя ракия :P))P.S.А и май като се замисля законен начи да си вземеш парите от него няма.Мой познат държи запис на заповед за 30 000 хиляди,но човекът отсреща няма нищо на негово име.Адвоката казал,че според нашата законова система ,за сега може само да си избърше гъ... с въпросният докуменет!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Да ви кажа честно срам ме хваща от мненията в тази тема. 1. Ако всички си припомним в самото начало на темата колегата west bam искаше помощ, за да открие човекът, комуто вересии ще плаща !!! една отметка имали го или го няма никой не може да бъде сигурен, всеки сам си прави преценката.2. teror1sta реши да помогнем на тоя колега и всички бяха съгласни.3. Сами си забъркахме л-ната и още повече започнахме да обижфдаме колегата че е измамник и т.н.!!! отметка - всеки сам си рави изводите дали е или не е измамник , но не е нужно да се сипят обиди и закани. 4. Не съм коравосърдечен пън, НО хайде стига сте навирали в очите да се помага на тая жена. ОК аз съм ЗА да й помогнем, но нчинът, по който се преекспонира не ми пасва на концепцията. Това е нещо "ала телевизията" и миризливите им кампании, коледи и тем подобни. Насила не можеш да ги накараш колега. Насила хубост не става.5. колегата, който много ратува за каузата "Цвети" вече се пали и хули навред. НЕ така колега. Който има желание ще помогне и съм сигурен, че добрият човек няма да се пъчи из форума и да разправя наляво и надясно" Аз отидох днес и дадох Н на брой пари. Той ще отиде и ще помогне бъди убеден, ако има желание! Ако е въпросът за показност да вземем, който дари пари да си прилага фотокопие на бланката издадена му от съответната банка, само че не знам кому е нужно това?6. Всеки е преживявал нещо неприятно в своя живот. И аз бях излъган, но няма да разказвам, за да не ме вкарате и мене в "пирамидата", че нещо ви убеждавам. Та колегата west bam най-вероятно се е изтървал и е направил огромната грешка да разкаже за бедата, която го е сполетяла. Казвам грешка, тъй като българският народ се е напатил много и е недоверчив (особено ако някой има нужда от помощ), понякога с право.аТова, че някой споделя мъката си пред други хора в България е голяма грешка, уверил съм се за енти път. И в заключение: "Не е важно на мене да ми е добре, а на Вуте да му е зле". Познато ли ви е? Сигурно!Правете си сами изводите що за хора сте. Мене ме е срам па макар и "новак". Замислете се какъв пример давате на новаците отдавнешни членове на "милия НИ форум"?????????

Абе ти кьорав ли си къв си...не видиш ли че оня се е изпокрил кат мишка и е заел позиция на ощипана мома..."оставете ме мен ит.н"...още ли вярваш че изобщо нещо му се е случело...спрете да прайте забележки на хора опитващи да помогнат((((това ли е основния проблем на форума?????Виж ги ти някви мишки ни навират пред носа непрекъснато един зов за помощ....Ако е така...а че си дал пари май говореше хипотетично!!!!!!!!!!! Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Edmundo, няма да е зле да посмекчиш малко тона, и да не обиждаш колегата Мartjo. Доста хора споделят неговото мнение, аз също, и тъй като това е форум той просто изрязява своето мнение, така че изрази от сорта "Абе ти кьорав ли си къв си..." и т.н. си ги запази за себе си!!! А за колегата West Bam...ми май ще излезе изпечен мошеник/надявам се да греша/. Най-малкото което можеше да направи е да покаже тоя прословут договор за поръчителство, ама май няма такъв!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едмундо нещо напоследък доста рязко се изказваш пич,нещо агресията ти е в повече.Не се карай на хората,всеки има право на мнение.Тая тема според мен е за коша,оттук нататък ще предизвика само негативи и помия.Много се изврати всичко.Време е да се сложи край.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам кои какво да смекчава ама истината боли май .Докато се разпаравяхте можехте и да минете през банката .Мноо "помошчий" се извъдиха а когато трябва да се помага никои .Един куп рекетйори и какво ли не :D .

Така се се събират задължения как вие си мислите щот не ви се е налагало .И аз имам заем ако има желаещи нека го връщат само да кажат.

Един бил насилвал нещата на друг тона му бил остър. Проблема дойде от там че щом е за пари ,ще се помага, а щом трябва някой да живее заради тях ........................................

 

И georgivanov1 и едмундо и аз сме повече загрижени за тук http://forums.hondabg.com/index.php?showto...t=0&start=0 и се опитваме да дадем гластност на проблема вие тръгнахте чуждите борчове да връщате .И на мен ми дължат пари ама немоо ги събера ,ако има желаещи нека кажат да видя как ще ги съберете!

 

 

Кой какъв пример бил дал е нема що .Те ви пример, малко са ама поне съм си направил труда и ако отделя пак пак ще отида да внеса.Бях се зарекъл повече да не пиша ама мани че се улях тая вечер па и се нервирах даже.

 

П.п

 

Katana верно е за коша ,стана много ............ то и заради това са такива вече и изказванията.невярвам колегите да имат нещо лично в думите си :P

 

Публикувано изображение

Редактирано от fenabg
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека всичко свързано със Цвети става в темата пусната за целта. Не е малко, сложена е във "важни теми" все пак. Не съдете колегата пуснал темата за действията му, и очакваните такива от негова страна, няма смисъл. Ако той изяви желание ще пише по неговия си случай във собствената си тема. От наша страна се видя, че готовност за помощ има. Достатъчно е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще помоля всички да си припомнят заглавието на темата и конкретно за какво пита колегата. Той имаше нужда от конкретна информация, ако искате да коментирате него или някой друг, направете си тема и си коментирайте в нея. Съгласен съм, че всички имате мнения и очаквания, и аз имам, но се опитвам да си ги държа за мен. Аз изводите си ги направих. А вие, нямате ли достатъчно информация за да си ги направите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм мойто положение се закрепи криво ляво, момичето наистина се нуждае от помощ отставете ме мен давайте да се организира нещо за нея :tease:

Какво стана в крайна сметка,

той започна да си погасява дълга от там или....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След всичко,което прочетох в тази тема ми стана ясно едно,повечето от българите сме добри хора и в нужда сме готови да помогнем на човек попаднал в беда,но много натрапчиво в съзнанието ми изниква и другата мисъл:ДОКАТО ИМА БАЛЪЦИ ЩЕ ИМА И ТАРИКАТИ.В този ред на мисли имам конкретен въпрос към Stefan Milev, хора като West bam и Даниел Greenwater имат ли място в този форум или аз просто съм се объркал и не ми е мястото тук.И веднага мога да се аргументирам,защото съм дал на кредит 1400 лв,не 12 000 и имам нотариално заверен договор,с който в случай че човека спре да ми плаща диретно отива при ЧСО.Цялата история смърдеше от самото начало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз изчетох 18 страници момчето искаше информацип за връзка с грийн нов телефон, нов адрес нещо си.аз си представям човек на който му пристига писмо от съдия изпълнител за кедит подписан преди 3 години и че му искат 12000лв звъниш на човека и никой не ти дига отсреща какво правиш ? ами почваш да го издиваш както всички ст правили в този момент си даваш сметка как този е приятел само от разни гонки с коли и че ти за него почти нищо не знаеш. човека искаше телефон за възка с този човек, адрес и съвет какво се прави в такива случаиКого да виним че сме добри хора и че над 150 човека се поставиха на мястото му и взеха да му помагатм да избързали сте и какво от това това е благородно, С информацията която му дадохте и която и други са му дали си е дал сметка че положението не е толкова страшно, факта че взе да се говори за този грийн може би го застави да се покаже и да се обади на човека, дали ще си плаща това вече е друг въпрос Като съфорумци помогнахте на човеа с това което той искаше а то беше въпросният грийн да с обади и да се разберат. МОЖЕТЕ ДА СЕ ГОРДЕЕТЕ а той можеше да благодари като хората, но къде се успокои , къде се уплаши че ще го обвините в кво ли не, педпочете да не се излага повече колко наивно постъпил и с попечителството и с поста. но всеки си ма гордоста и на много хора не им е лесно да признаят сгреших е да ги линчуваме ли?помогнахте по два страхотни начина и аз се възхищавам на хората които го направиха шапка им свалям най чистосърдечно. ЕВАЛАТА и продъължете да бъдете все така хора и да се подкрепяте много ъти няма да ви каат благодаря но други хора ще оценят подобаващо това което казахте и написахте тук и в темата +1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,и мацки, пардон.....предполагам, че има мн готини мацки с Хонди, трябва да уважаваме дамите все пак :) Междудругото вчера видях най-яката нормална мацка (т.е. без силикон, Хикс шестицата, говори по телефона, постоянно е в нарушение на правилника, гледа лошо все едно е мутра и т.н.), хем да кара като хората, хем си беше десетка. Русичка, чаровна мнооо яко направи за смях един с Голф четворка, пускам аварийки, тя пуска, личеше си че ги чува нещата..... отплеснах се малко. Виждам, че темата май е стара песен и малко тъпо да се включвам чак сега, но не можах да се сдържа. Хора прочетох си ги всичките 18 страници като пич и щях да падна от смях - направо сме си като турски сериал. Баси то не бяха драми, то не беше чудо, обрати имаше, три бързи гола в допълнителното време....както казва Петър Василев - "каква поредна футболна драма", само че драма във форума :P Айде лека и успех!П.С. Изкефих се в началото на темата, където всички се бяхте обединили около идеята да помагате!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...