Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Ехееееееееееееее! :) то не останало бе ;) Айде до утре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dundeeee

Многооо неприятно заваля момчеетааа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa

да бееее чак сега забелязах :P .странно като излизах последно вчера не валеше хммм :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я някой да каже в колко часа е тая среща, че случайно разбрах, че е от 12.00ч? Последно в колко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е в 13:00 часа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехаааааааааааааа! малко облачно ми се вижда през прозореца,но поне не вали :D Предната среща беше в 12:00ч но някои хора се успаха :P:):D за това този път я преместихме в 13:00ч и сега,ако пак се успят :):P:):D п.с: Хайде колеги,караите Хондавелките на мивка и 13:00ч да сте на линия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето: Днеска времето е облачно. Но за сега НЕ вали. Така като гледам може и да се разминем. Преди да тръгнете за Междене ако искате звъннете на някой от тука за да ви даде прясна метериологична прогноза, да не се разкарвате напразно.

 

п.п. Слюдка Лукумчева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols
Отговорено (Редактирано)

Ще ви званем teror1sta :P И да ви кажа имаме си двувалка :)  ще ги цепим днес :):D:)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest purkinie

Няма да мога да дойда.Приятно изкарване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Колеги аз се отказвам от мойта кола. Не съм вярвал, че ще е толкова куца. Ако някой я иска му я подарявам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Колеги аз се отказвам от мойта кола. Не съм вярвал, че ще е толкова куца. Ако някой я иска му я подарявам :)

колата си е супер :) Ако няма да я караш, дай ми я на мен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

За сега ще си я карам, но като се върна лятото от бригада и ако съм напечелил парички разбира се, мисля да си взема някоя по-мощничка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си върви колата :) с Кателиев вървяхте наравно, мен не ме гледайте :) Благодарим за посещението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък сам много доволен като за 1-ви път(нищо че не станах първи),но колицата си върви добре за 90 коня,трябваше обаче по рано да разбера че се трагва над 4000 оборота.иначе като цяло добре се получи само че очаквах повече хора на междене.дай боже другия път да е слънчево,че се по вода ни върви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че не можах да дойда, но възникна непредвидена ситуация и нямаше как. Другия път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък сам много доволен като за 1-ви път(нищо че не станах първи),но колицата си върви добре за 90 коня,трябваше обаче по рано да разбера че се трагва над 4000 оборота.

Е много ясно, че ще си доволен все пак нали не беше последен за разлика от някои хора :) Ма то като се замисля май не бях пуснал ръчната. Айде качвайте снимки и клипове, че трябва да се хваля. Да не мислите, че лесно се става последен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехеее и аз бях с пълен багажник ама не го коментирам :Д,колата ти е супер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толс качваи снимките,аз имам само 3 4 снимки и те не са кои знае какви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ekстра се получи момчета :) Толс ,БЛАГОДАРЯ за лепенките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ekстра се получи момчета ;) Толс ,БЛАГОДАРЯ за лепенките ;)

Аз ти благодаря,че ми оправи бебето :) п.с: Да ви се похваля,че пак протече ;) днес съм с поне 20 кинта на заде от загуба на бенз :) ама здраве да е :P;););) Сега всичко е ОК ;) взвх си от "Практикер" маркуче и си го оправих ;) Сега ще кача снимки и видео ;) имайте малко търпение ;);) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И така ....................... ;)

На първо място да благодаря на всички които се отзоваха на поредната среща :) ю

Също така благодарности кам нащите Габровски братя за гостоприемството :P

Ето една снимка заедно,на тези които останаха до краи на Мейдене ;)

Търново и Габрово FOREVER ;):););)

 

Публикувано изображение

 

Тук са всички останали снимки от днес ;)

Цъкни Тук

 

Ето и малко видео ;) Бебе Хонда продължава да ме радва ;)

Видео 1

Видео 2

Видео 3

Видео 4

Видео 5

 

Ами това е от мен колеги ;);)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер са станали снимките 10х

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей! :P забравих да благодария на нашите гости от София и Варна :) Благодарности,че ни гостувахте ;) п.с: Те си знаят кои са ;)  едно момченце и едно момиченце ;););):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелчета някои не е ли заснел ТРИУМФА на ПИПАРС???????? Ако някои го има и покаже ЧЕРПЕНЕТО е от мемПИПАРС-4г хечбег сива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за топлото и гостоприемно посрещане, колеги, радвам се, че се запознах с Хонда феновете в Търново :lol: Срещата, или поне тази част от нея, на която присъствах, беше много добра :bg::P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Съжалявам, че не можах да дойда, но възникна непредвидена ситуация и нямаше как. Другия път.

Няма проблеми Matheo следващия път :P  пък дано вече си с твоита :lol: Аз колко сигорен бях,че някои хора ще пресъстват,ама съм збъркал :bg: Те си знаят кои са :P Въпреки всичко аз съм доволен от днешмата среща :P Много ми се иска и силно се надявам за напреде нещата да се променят и на срещи да се събираме повече фенове :P Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко бяхме в Ла Скала, бяхме спрели с едно Сивик купе - сребристо със регистрацията на другата ми кола. Не бях сигурен кой си за това не се обадих, Дел Сола беше отпред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Преди малко бяхме в Ла Скала, бяхме спрели с едно Сивик купе - сребристо със регистрацията на другата ми кола. Не бях сигурен кой си за това не се обадих, Дел Сола беше отпред.

Да да да :bg:  аз гo скивах, това сиеик купе 6 ген. със софйски номер :P Огледах се ама........... :lol::P Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

И малко снимки на "Лук Ойл-а" :D

 

Публикувано изображение

 

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееееееее! Абе аз съм бил много хубав :D:D:D

Ама разбира се. Те даже хората, ако не забеляза не гледаха Хондите, а гледаха теб :D;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Браво момчета сносна срещичка е станала,като се има в предвид лошото време Браво на фотографа и оператора :) п.с: Кое е това хубаво момче с бялата фенела бе? :) А! как прилича на брат ми :) ха ха ха :)

Редактирано от daddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не е присъствал на срещата май най-добре да не чете после коментарите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не е присъствал на срещата май най-добре да не чете после коментарите :)

Ти пък от ко се засегна? ;) Имал си работа,не си дошъл ;) Следващия път :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не е присъствал на срещата май най-добре да не чете после коментарите :)

Ти пък от ко се засегна? :blink: Имал си работа,не си дошъл ;) Следващия път ;)
Хаха, не съм се засегнам. Имам предвид, че само ме хваща яд като чета, че не съм дошъл ;) разбиириииш?;)Явно с всеки път все по добре се получава и все повече хора се събират. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, тоя път не бяха много хората. :blink: А и дойдоха само не'кви тъпи, куци Хонди ръждясали ... един Golf нямаше, та да им покаже що е резачка! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и да искаш не можеш да видиш голфове, щото те докато стигнат до пистата ще са се счупили :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееееееее! Абе аз съм бил много хубав  :D:D:D  (бялата фанелка  :yes: ) :yes::lol::D:lol::D Благодаря на Morridina за снимките ;) Както споменах и по горе....... благодарим ви за гостуването :cool:

Лелееееееее! Абе аз съм бил много хубав :D:D:D

Ама разбира се. Те даже хората, ако не забеляза не гледаха Хондите, а гледаха теб :P:D :D

Браво момчета сносна срещичка е станала,като се има в предвид лошото време Браво на фотографа и оператора ;) п.с: Кое е това хубаво момче с бялата фенела бе? :yes: А! как прилича на брат ми :D ха ха ха :yes:

Вие не стига че хондите си показвате ами и конкурс за красота гледам сте сформирали(с най добри чуства естествено)можем и ние да се замислим щото и ние по морето сме си убави ;):D:D:D Прекрасна срещичка гледах снимките,дано и Бургас се увеличаваме!Поздрави на всички боляри и околията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Без коментар! ;);)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за топлото и гостоприемно посрещане, колеги, радвам се, че се запознах с Хонда феновете в Търново ;) Срещата, или поне тази част от нея, на която присъствах, беше много добра ;););)

Хмм.. ходиш по Търновски срещи ... а в СЗ не идваш !! Ше видиме тая раота !! ;) Пък на всичкото отгоре скивам един бял Х ... дето мнооо ми е познат ! Петкооооооо ;)! ;) Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Пък на всичкото отгоре скивам един бял Х ... дето мнооо ми е познат ! Петкооооооо :dry:! ;) Поздрави !

Да аз бях.Отидох да ги видя момчетата - нъл' съм Ут рИгиона :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...