Jump to content
HONDA

Ускорение...

Recommended Posts

Евалата! Не мога да кажа нищо за шофьора, клипчето не дава точна представа, но двигателя които се чува, предавките колко са на късо и факта, че колата се кара на писта адски много ме зарадва! Много се кефя, когато видя каквато и да е Хонда на писта да сече завоите. Това е като техния дом. :thumbs1:

Редактирано от chris_barnes
Предходно мнение не се цитира!!!
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клиповете са уникални :D Малко инфо за конфигурацията на колата може ли?Знам, че е б16ка. Най- вече ме интересува с какво окачване и с какви гуми е колата ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е с регулируемо окачване KONY и гуми 15` чист слик ! Колата върви доста прилично.. Леко модифициран мотор маса 920 кг..

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето още един старт,та значисгъстяване 12:1всмукател скунк2 про сериядросел 70ммизпускател 4-1генерация 70ммпружини и тарелки Supertech, валове BC стеич2балансиращите са на вторични :D/>/>/> 4.64 дифгуми 205/50/15

Здравейте,Колко коня е колата и турбина има ли? Редактирано от nikidenik
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем той човека си го е написал :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По желание на enigma-та ... :P/> моето ускорение с много лошо качествоhttp://vbox7.com/play:0812f73f99

  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж клипа в подписа му :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истински 200 коня в 850 килограмова кола едва ли дават 13 сек ??? !!!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

конете са истински ама са 199 на гумитеп.с. колата е 930 кг с мен е 1000на клипа е 1100кг

Редактирано от jivaka
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НА писта с повишено сцепление дават ;) не се чуди 850 кг на 200 whp . :cool: :cool: :cool: :cool: :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истински 200 коня в 850 килограмова кола едва ли дават 13 сек ??? !!!/>

Всъщност от 200 коня мотор, до 200 коня мотор може да има много разлика. Единия може да вади тея коне и да ги държи в 200-300 оборота,а преди и след това да няма никой,а другия да вади 200 к.с в 1000об. диапазон и преди и след това да е близко до тези коне.... разликата във връвежа ще е огромна, макар и на хартия да изкарват 200к.с. и 2та :) Цифрите са просто пример..... ;)
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом колата е 1100 кг на клипа значи сега трябва да прави високи 12 щом е 100 кила надоле! ?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колега ,на клипа с ускорението колата тежи 1120 кг,а на клипа в подписа ми колата е около 970кг с мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колега ,на клипа с ускорението колата тежи 1120 кг,а на клипа в подписа ми колата е около 970кг с мен

Колега какво си правил по двигателя ? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живака , я кажи времената от целия ден , че аз докат бях там , твое време близко до това от клипа не видях ... освен техниката пак да се е бъгнала ...П.С По-спомен имаше няколко пъти 13.8-13.9

Редактирано от ванко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живака ! Не искам да споря колата ти е бърза но едва ли реалното време на 400 м на колата е 13 сек. Да не е имало тогава проблем с измервателната апаратура ?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic: да бе и аз се чудя кви бяха тея толкова 10-ки тоя сезон :D Колега времето на колата е висока 13ка, а това на клипа от подписа на Живко е рекорда му до момента :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 20м на колата са 1.7хх по спомен,но не знам дали може да падне толкова.... другите са от 2.3 до 2.7 сек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми ще е 12 секундна догодина живи и здрави ,мотора няма да се пипа:huh:

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живака , я кажи времената от целия ден , че аз докат бях там , твое време близко до това от клипа не видях ... освен техниката пак да се е бъгнала ...П.С По-спомен имаше няколко пъти 13.8-13.9

Не исках да го казвам аз,че си имаме закачка с Живко отпреди,ама тва го чух и аз.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живака , я кажи времената от целия ден , че аз докат бях там , твое време близко до това от клипа не видях ... освен техниката пак да се е бъгнала ...

П.С По-спомен имаше няколко пъти 13.8-13.9

 

Абе шумянско състезателче я кажи ти каква кола изкара и на колко състезания беше? Въпроса е риторичен, не се напъвай да ми отговаряш. Това завистта в България е голяма работа. И оня с умрялата си 4та , където най -великото му постижение е импровизирано драгче на междене и той се съмнява, Радко к9-та Публикувано изображение/>. Черно на бяло има клип, има бонче с времето и не може да се оспорва, яд не яд - това е положението - правилно купе с правилен двигател - реален резултат. Тръгнали мишоци зимата да анализират. Поздрави баце - не мога да ги търпя тея. Редактирано от zavist_bg
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам на всички, да успокоят тона, за да няма пред коледни подаръци!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живко, нищо лично, ама нали се сещаш, че ако Васко Куков си караше колата щеше да му дишаш праха, а и ясно се чува на гонката с неговата кола как изпуска скорост ... :lol: :lol: :lol: "Най-бързата атмосферна Хонда", недей така бе човек, не се изхвърляй

  • Надолу 8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да евала на куков и колата му ,беше бърза даже много бърза,но, ако и тн несъществуват ..на финала е 1 победителя ..и не се изхвърлям въобще.. да му дишам прахта а ...а можеш ли да ми обясниш как го настигнах тогава ,като ми беше взел 2-3 на втора

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: ми като изпускаше предавките, написал съм го по-нагоре, а и пак ти НАТВЪРДВАМ, че не той си караше колата. 4-ката ти си върви, ама е далече от ниска 13-ка, да не говорим пък за това че била над 900кила с теб в нея :lol: :lol: :lol: това пък беше най-смешното нещо, което бях чел тия дни. Чак пък и 1100 кила била :D :D :D това може да е теглото и с 4 пасажера, ама не и само с теб в нея (освен, ако не тежиш около 250кила)
  • Надолу 8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

руле,мислиш ли че Иван неможе да кара колата ...та дори и е 20-тина кила по лек от Куков,тръгваше си как си трябва и караше колата както си трябва.просто направи грешка като ме видя че се изравнихме и от напрежение не успя да вкара 4-та/само тя не влезе а не както казваш ти "предавките"/ и като писах че го настигам имам впредвид че беше ми взел кола две а на финала бяхме равни. А за килограмите си в голяма ама голяма заблуда колата пак ти казвам тежи с мен 1000кг мерено е, а това 1100 е с втори човек които снима-не виждаш ли че не снимам сам,имам кантарна бележка и невиждам кое ти е смешно

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Живака , я кажи времената от целия ден , че аз докат бях там , твое време близко до това от клипа не видях ... освен техниката пак да се е бъгнала ...

П.С По-спомен имаше няколко пъти 13.8-13.9

 

Абе шумянско състезателче я кажи ти каква кола изкара и на колко състезания беше? Въпроса е риторичен, не се напъвай да ми отговаряш. Това завистта в България е голяма работа. И оня с умрялата си 4та , където най -великото му постижение е импровизирано драгче на междене и той се съмнява, Радко к9-та Публикувано изображение/>. Черно на бяло има клип, има бонче с времето и не може да се оспорва, яд не яд - това е положението - правилно купе с правилен двигател - реален резултат. Тръгнали мишоци зимата да анализират. Поздрави баце - не мога да ги търпя тея.

 

Радко К9-ката душка,душка и какво надушка-хейтър!Хммм,мирише ми на син хейтър.Я си стой и си дрънкай в синия форум.Я.....той не работи!

 

П.С.

Сивик 4-та тежи с цялото оборудване 920кг(теглена лично)

Същата,със всичко махнато,след предните седалки-задни седалки,кори с колани,резервни гуми,крикове...-850 кг(теглена лично)

Бях там и наистина човека,който караше колата на Куков,изтърва само 4-та.Както направи и момчето което кара моята кола и падна от шампиона с една кола,иначе вървяха заедно.

Редактирано от RadoslavKZ
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хейтъри -мейтъри ,темата не е ли за слагане на клипове ? или е за мерене на...и да не съм оффhttp://www.vbox7.com/play:35b46e8dД15-мини ме,4.4 файнъл с 3-та рексова,генерация и автърмаркет всмукател.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С.Сивик 4-та тежи с цялото оборудване 920кг(теглена лично)Същата,със всичко махнато,след предните седалки-задни седалки,кори с колани,резервни гуми,крикове...-850 кг(теглена лично)Бях там и наистина човека,който караше колата на Куков,изтърва само 4-та.Както направи и момчето което кара моята кола и падна от шампиона с една кола,иначе вървяха заедно.Koлега сигурен ли си че ще свалиш от една патерица крик и една задна седалка от дунапрен 70кг ,мене ми изглежда невероятно.Моя Сивик без нищо в багайника и без бензин даде на електронен кантар 980кг

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По талон моята 4-ка е 895кг,но тва май е за ЦРХ и ги шляпат тия цифри наред,ама чак 980кг....Не знам какъв е тоя кантар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По талон моята 4-ка е 895кг,но тва май е за ЦРХ и ги шляпат тия цифри наред,ама чак 980кг....Не знам какъв е тоя кантар

Проблема не е в мойте 980кг аз съм ЕЕ9 нормално е да е по тежка има всичко без клима и хидравлика питането ми беше как си успял да свалиш 70кг от 1 крик една патерица и задна седалка която е общо взето най-леката част .Са да не си помислиш че се заяждам ама ако кажеж че твоя крик е 40кг щотото толко се губат некаде.Питам и разпитвам за да знам има ли смисал аз да свалям че едни 70кг са си тегло за малолитражки без НМ Редактирано от Ico Dimitrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патерицата тежи точно 10кг,корите с коланите съм ги свалил,тежат доста,кората на багажника и тя е десетина килограма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кача и аз един клип от 2011-та с моята барака д15бзле http://vbox7.com/play:cda33e7d8a :D/>

:offtopic: Шшш тва пали като двутактова машина ве :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кача и аз един клип от 2011-та с моята барака д15бзле http://vbox7.com/play:cda33e7d8a :D/>/>

:offtopic:/> Шшш тва пали като двутактова машина ве :ppp/>
минала покрай двувалка така става като се прави тротоарен тунинг :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

keyboard racing seazon - OPENНе се здържах :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...