Jump to content
HONDA

Ускорение...

Recommended Posts

е с двигател Д16А8 и:чип,настроен от Сакогенерация на 60 вътрекутия рексова с Файнъл 4,7валове Нипон ниво 2степен над 12,5фрезовани буталапортната и свалена с 0,8 глава и портнат всмукателизпускател 4-1тегло-800кгна тия клипове е със сликове Тойо Р888П.С. И леко,ама не много леко плъзгаща керамика,момчето на няколко пъти връща газта,при смяна на предавките Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо е объркано по настройките,това върви колкото стоков рекс(даже по-зле) !0-100 8.6 с.0-140 16.3 с.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
го срещу стоков Рекс,с читав мотор.1 и 2 не спира да върти,а и казах,че керамиката още не е окарана и връща газта постоянно.Като вкара 3 и подминава стоковия като спрял,тука се вижда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минава го но след доста време....не се заяждам, само казвам, че според мен, нещо не е като хората... Поне от клипа на 400м разликата е минимална, а стоков рекс е 16 сек. кола...... реално трябва разликата да е в тирове.... а не да го изпреварва след 15-16с даване на газ

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам,че не се заяждаш!!! И аз се опитвам да обясня,защо така се получава,едно,че късата кутия му дава минуси за направо,друго,че плъзга сайда,трето,че върти сликове(малко поизхабени) в несвяст.Но и ти си прав,настройките нещо куцат...валовете май не са завъртени накъдето трябва :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо е объркано по настройките,това върви колкото стоков рекс(даже по-зле) !0-100 8.6 с.0-140 16.3 с.

Той след 100 умира, софта 100% е добър щом е от сако, остава нещо частите да са не добре подбрани. (а и теглото на самата "кола" е доста редуцирано като гледам)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тоя сетъп, на тия кила колата трябва да се реже адски много,ама адски...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая керамика едва ли ще се оправи или може би като замине в коша ще си дойде всичко на мястото :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радославе без да се обиждаш ама какви са тези коли по 150-60 коня със сликове които немогат да тръгват ?!?!?! :rolleyes::o :o :o :o :o някои замисля ли се че проблема може и да е някъде във сетъпа. ?! :blink:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда сивик д16а8 лека шаиба на коляновия вал 1.5 кг и нямам хидравлика , маховик 7 кг ,колектор 4-2-1 генерация ф 50 дросел ф58 с интеик олекотена до 950 кл в колата сме трима с мн въртене тръгнах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След градивната критика,за което са и пуснати клиповете тука,малкото ми братче реши да махне валовете и керамиката.Ще има пак замерване и клипове,дано пак и критика,да се коригираме!!!/>Защото,наистина,с тия подобрения,тоя рекс трябва да наказва здраво.А и не мисля,че има друг,такъв правен в БГ в момента.Затова и пускам клиповете,да си видим грешките и да направим една добра кола!!!

Редактирано от RadoslavKZ
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махнете валовете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, подгответе го тоя РЕКС за мен, като си сглобя моя. Срещаме се, правим старт, заснемаме го и го пускаме в тази тема. Да видим кой сетъп е по-добър. ;)Само за справка искам да вметна, че с моята керамика главата ми се откъсва на старт, тоест няма никакво буксуване, а е чисто нова. ;) Та не знам каква е тази керамика вашата, която буксува...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези валове нямат спецификация, а и в цял свят тунерите ги плюят че са лоши... А имайте в предвид че километража закъснява жестоко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не стават тея валове,дайте ги на paRADOx,да стане по-бавен,че вече се кани на всички ;)/> .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
работи скоростомера,затва снимам оборотомера,но,който има представа,ще разбере.Б16 с валове Б18 ,лек маховик и настройкаОт 0 до близо 180 Редактирано от RadoslavKZ
  • Нагоре 5
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е какво е правено по нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16Z6 всмукател, B18C4 дросел, 4-2-1 изпускател суперспринт....

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоростната кутия с фаинал 4.43 ли е и с рексови 3 и 4 ли е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 и 4 са от рекс, но крайното е gear-x 4.9

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, кажете дали толко трябва да върви стокова б18 ка комби. Пак почвам да си мисля, че не върви... Старта не е добър, че малко пясък захапа пък и аз хем снимам, хем карам та малко терсене...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To попринцип б18ц4 е наи бавния б серия мотор в сток вид ;). и КАто е в комби е още по зле бягат ти 0.5 сек В ускорението).

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува дали толко трябва да върви по принцип, да знам че не е сдала багажа... Ако толко трябва да върви стокова съм ок :)

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен 1 резултат - от няколко опита. 18' римс, последно лято летни гуми + баир около 30 градуса нагоре(пътя на вторични Добрич). Не съм "рейсар", сигурно и тръгването ми куца. Резултатът е по гпс.

post-12725-0-51061500-1378324285.png

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To попринцип б18ц4 е наи бавния б серия мотор в сток вид ;)/>. и КАто е в комби е още по зле бягат ти 0.5 сек В ускорението).

И как го реши това? 10 коня повече и 14Nm повече с диапазон м/у макс коне и момент 1400 оборота. Спрямо на б16, диапазона е в скромните 600 оборота.Може би трябваше да кажеш, че s9b не е подходяща кутия за атмосферните Б-серии. По-правилно щеше да е :)
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реших го понеже съм ги имал всичките даже по 2-3 . :lol:/>/> с С9б никога не съм карал.. :huh:/>/> Просто ц4 заводски е много запушен. А в англичнка.... е още по зле работата там заводски са 16 секундни. :lol:/>/> Ецу-то му е много зле само при монтажа на п28-п30 с база дърпа 2 коли напред :lol: Ама само които не е пробвал незнае .

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, кажете дали толко трябва да върви стокова б18 ка комби. Пак почвам да си мисля, че не върви... Старта не е добър, че малко пясък захапа пък и аз хем снимам, хем карам та малко терсене...

Сток толкова върви. Колата си е добре. Омаляла ти е вече :D . Трябва да засилваш.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неколко бара наблеганье у цилидрите ще я освежат доста :D/>

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих при някой си Боби от Дружба, който тунинговал само Хонди. Каза ми цена от 5000 лева за турбиниране с абсолютно всичко, включително и поръчков колектор за да си оставя климатика,генерация и т.н....Спирам да пиша за това, че темата не е проекти :) помежду другото не мога да разбера защо хората ми натиксат минусите. Пускам си аз друга тема, в която се оплаквам от разхода на газ и гледам веднага 3 минуса... Еми ако трябва няма нищо да пиша в този форум... :)

  • Нагоре 3
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да разбера смисъла на това мнение...в тази тема??? Как да не ти набие човек минус???

  • Нагоре 4
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кво пък получих минус от d15b2power???? Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Ебати смехорията. ХАхахАха

  • Нагоре 5
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо я жалиш маи ,нещо 8к 8.2к :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май не върви тази кола. .

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Дооообрее ее!Тръгваш от малко ниско,виж как се замисля към 5 и нещо,изпържи го тоя Сир и 1-2 малко рано превключваш.Тука не вървеше така,като,че ли тоо мотор.Трябва да те пробвам! Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...