Jump to content
HONDA

Ускорение...

Recommended Posts

Днеска замерих Прелюда с G-Tech, като колегата murdera ме посъветва да направя едни настройки с които да няма никакво време за толеранс и това били реалните времена и на писта.

Ето резултата на стоковия кораб.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недко, кога ще направим една срещичка м/у хасковската и първомайската група и ние да пуснем по една такава снимка, че тук не остана онда, която не и е правена магия.п.п.само моята още се държи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядайте тая Събота(ако не е работен ден) или в Неделя да се позабавляваме :)пп... да не е оффф на тематаЕто тая машина днеска даде най добро време 13.8Не е Хонда ама все пак :)http://vbox7.com/play:63b0df418c

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бърза бре, сигурно е 350, че и повече на колелцата. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега тая д13 скоростна хич няма да напраи пожече от 90 на втора ако е 4.4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Как няма да направи .. ФД 4.437 и най-късата 2-ра скорост на Д серийте от ЦРХ при 8000 оборота прави 98кмН Д13 2-ра е 1.76 което си я прави доста дълга и при 8000 оборота си на 108 км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Uri6vEE8dZs F22 VTEC в сивик 5 Редактирано от stoian stoianov
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
д16з6 ,сток седанче на газ! Редактирано от batko777

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да потренирам малко ама ето това сътворих днес http-~~-//vbox7.com/play:6cae62b78d

Тодоре тя е умряла от студ ти я дзвериш. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутията редена ли е ? Доста къса идва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Радо, много мъжки върви, като уточня и мойта ще пусна клип

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,мерси,не бях пускал клип тука от година и половина,когато колата беше само с чип и генерация.Сега ще чакам мнение от Рулмейкъра,с колко ще ме бие :ph34r::ph34r:;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,мерси,не бях пускал клип тука от година и половина,когато колата беше само с чип и генерация.Сега ще чакам мнение от Рулмейкъра,с колко ще ме бие :ph34r::ph34r:;)

Със стоковото купе 105 коня ще ти направи поне 2-3 коли разлика. А ако е нагоре в баира поне 4-5 коли в негова полза :lol: Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D вече имаш някви шансове Радо, ама са докато сменя кутията. Иначе наистина не ме впечатли ускорението, имайки предвид всичко което е правено по колата, а да не говорим и колко е олекотена.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е кой знае колко олекотена, и върви доста добре, като знам как се движи спрямо мен. Не че се имам за бърз, но си мисля, че резултата на Радо е доста добър. Застанете на чертата и решете спора. Аз лично залагам на 3 до 5 коли в полза на Радо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е ниска 15-ка на 400м ако може да се вярва на километража Върви добре;):rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е кой знае колко олекотена, и върви доста добре, като знам как се движи спрямо мен. Не че се имам за бърз, но си мисля, че резултата на Радо е доста добър. Застанете на чертата и решете спора. Аз лично залагам на 3 до 5 коли в полза на Радо.

и аз си мисля, че с толкова ще падна, а спор между нас няма, всичко си е майтап между нас :P
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа,повърждавам,всичко е майтап между мене и Рула,той много добре знае за какво става въпрос...Колко е олекотена бе,махнати са само задните седалки,клипа го снимах даже с резервната патерица-10кг,нямам свален и един панел по колата,тежеше 895 кг,със седалките и патерицата- 920,теглена на морга,щях да я предавам,ама като видях колко е лека,се отказах...И аз мисля,че ще е толква,15 и малко,километража уж не лъже,то си личи по смяната на предавките,късички са,а не показва много км.ч при смяната

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм впечатлен. Бих казал, че късата скоростна и теглото на колата оправдават напълно очакванията за засилена Д16.Изненадва ме, че върти до 8к. Иначе върви сериозно за Д серия. Както се казва "адмирации за резултата". Колко е сгъстена?

Редактирано от Ryuugan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите мнения,аз по скоро очаквах смях,защото знам,че колата ми не е кой знае какво,просто една добре направена Д серия,за което съм благодарен на любимите на някои габровци,nastezatelq и Стефан Панчугов...

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво за колата колега,както попита колегата на колко си я сгъстил, и колко си свалил от главата да се ориентирам :) поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Николко не съм свалил... :D:D Тепърва ще правя това,сгъстена е колкото Д16У8 глава върху Д16А6 блок..По оня калкулатор излиза,че 10,03 към 1.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако направи добър старт колата ще е около 15,3-4 , сега с това въртене е 15.5++ Като я сгъстиш и мапнеш и с хубав старт може би ще паднеш на 14.9х :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да падне на по-малко,само трябва да потренира малко стартове.Колата си върви доста добре,лично съм я карал и знам какво може пущината й,всеки лев налят в нея оправдава всичко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K1r1L браво, много добро ускорение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:6c9767cf87 :rolleyes: :rolleyes: Аиде да видим една стоковица ;) от бургас още ненаправена както трябва ;):D :D :D

Впечатляващо,адмирации!!:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това може ли да е реално?От 0-100 за 5 и малко секунди?http://vbox7.com/play:658e631395

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забързано е това клипче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или колата е с нитро... ама какъв пък ще е тоя старт та 5сек да даде до 100 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д15з6 2ма човека вътре + бас каса и пълна бутилка с газ . Много лошо каране ... Но клипа е HDhttp://www.youtube.com/watch?v=vdFToD6zyTY&feature=plcphttp://www.youtube.com/watch?v=1_hgM9hvtmg&feature=plcp

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:90ac82a4afd13b2 матор + дуал карб и вал од д15-ка Powered by Fenabg. :D 2ма в колата туба + газова 14-ки гуми
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хаха не върви толкоз просто е сложил километража си на някой мотор :Д Базикам се Радо много ме радва . Този клип днес ли го прави към 10 и нещо щот те видях мина покрай НИТИ .

Редактирано от 6gen115hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

екстра е колега,9 сек.до 100км.добре върви ,на равно сигурно към 8 ще даде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От клипа,сниман отвътре,забавям 3-та доста.От този отвън,от старта,до включването на 3-та,където съм на 95км.ч са 6,50 сек....Тоест,около 7 сек 0-100 на баир...Да,Димчо,аз бях!

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бравос Радо, има демек полза от файдата!Публикувано изображение ... И го няма вече онзи синкаво -сивкав фон на който газираше преди , като те гледам отзад . Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от IcoZL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...