Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Абе мани ги тези хонди :D гледайте какво им пишат по капаците

Публикувано изображение

обаче злосторника е изловен ,и неделя ще черпи :P че и първата буква объркал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро къв е тоя дето се ебава с ръбатите коли? ;) Фордове - мордове некви :D

Само рацери пък като излезем на пистата и гледат смутено от страни докато чоплят семки :P

 

 

АМД, такъв неграмотник освен Маугли няма кой друг :) (познах ли ? )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на работа един френд идва сутринта и се хвали на ляво и дясно че сдухал една хонда. Тръгвам от хуя надолу и гледам 1 хонда се мъчи да ме испревари, веднага 2-3 и 60-70км. в час и го загубих :P , оня само ревеше зад мен. Викам а как така то само познати имат такъв аспух. Какъв цвят беше? ->черна една ръбата. А че с твоя автовоз (червено комби Форд 90к.с. 2 вала) малко се съмнявам че си го здухал? Аз го познавам викам Геоги се казва ще го питам довечера. А не ве той на коня на завоя ме испревари, тръгнах веднага след него ама изостанах и така, набързо си призна .... :D

Док, доста хора влизат в заблудата като карам за работа на 5-та без газ (по разбираеми причини :) ) , освен това возя и хора с мен и в повечето случаи се мъча да изпреварвам почти по инерция, но шума пак го има. И всеки си мисли че едвам успявам да го изпреваря с 70-80 км/ч.Не си го спомням този форд, ама щом казва сигурно е така.Вчера един колега по същия начин приказвал на Калоян, че ме застигнал и ме е отвял, а аз само съм бръмчал с тия изгнили и пробити гърнета :).А той кара Рено 19 май 75 коня :). Рядко се впрягам от такива приказки, ама ако някой държи да разбере грозната истина ми го води ;)П.П. Пичове взел съм ви талоните за отстъпка на бензиностанцията"Генимекс" . Офертата е добра, но нямат А98 :(. Ще ви ги дам в неделя в Алеко. Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да играем на играта " познайте субекта и какво кара !" :)

 

ето го и него:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито да му е честита таз четворка, ама гледам ел.пакет нещо има, много екстри бе Миленски. Утре ела да я загледаме. Това чудо с какъв двигател е? Дайте снимка и отвън.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маугли каза че ви чака много работа :):(:)Освен ел пакет си нямаш на идея какви други екстри има.Ще го оставя като разгадае как работи да демонстрира.

Редактирано от Butch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момци не останааа 4ки от вазе бре ооу :cold: .Миленски джанти трябват ли ..... :lol: .Със здраве да си я караш :cold: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм кандидат за бокса с 4-ките. Ама имам едно питане: Може ли да ви закача по една каравана отзад и така да се гониме :cold: (че да имам някакъв шанс :cold: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноого грозен тоя на снимката , познаватели го :cold: !И какви са тези 1800 оборота ?Сега сериозно: Миленски да ти е честита новата придобивка със здраве да си я караш и дано остане на улицата , а не да ходи в моргата :cold:. че много студ брахме докато я спазариш :lol:. Добра сделка :cold:П.П. Давам един жокер за наличните екстри - има дистанционно запалване :cold:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Банда - скрападжий. Така вече ще ви викам. Не са спряхте да купувате тез грозотий. И все пак, честито Миленски. Макар, че незнам дали да не те оплаквам. :cold:Аз трябваше да ходя днес в Севлиево, че има авто крос на сняг. Можех и да се пусна ама, както забелязвате още съм в леглото. Тъй, че ш нъмина към то Алекото да въ въдя.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Банда - скрападжий. Така вече ще ви викам. Не са спряхте да купувате тез грозотий. И все пак, честито Миленски. Макар, че незнам дали да не те оплаквам. :cold:Аз трябваше да ходя днес в Севлиево, че има авто крос на сняг. Можех и да се пусна ама, както забелязвате още съм в леглото. Тъй, че ш нъмина към то Алекото да въ въдя.

Колега тоя "автокрос"с лицензирани пилоти ли ще е или "селска кушия"!То по скоро ще е рали-крос де защото не вярвам някой да се качи на бъги в тоя студ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селска кушия с елементи на състезание. Опа, моя грешка - да се чете "Рали крос" не "Авто крос". Бъгита не участват.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре по разчистихме пистата днес :)

Теро пускай клипа на ЦРВ-то

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

П.П:И ако има и клип на моите опити за дрифтове :)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=NBKGDrQSwZs

http://www.youtube.com/watch?v=_doKRmKxtHs

http://www.youtube.com/watch?v=oFqV9QBAFjg

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

(така става като се кара с вратите на пред :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Сивик - Автобус Сканя 0:1

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен важното е ти да си добре .Тенекии се правят :lol: .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен с Фена , тенекии се правят ,най важното е ти да си ОК.Ако вярно показва скайпа ,Док ЧРД много здраве,щастие и да стягаш бялата трамбовачка .Също така ЧРД и на pepi :)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док честит рожден ден да си жив и здрав.И една по бърза хонда тая година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД Док :( Да си жив и здрав най-вече :) И да видим бялата JDM-ка на писта тая година :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Happy Burthday Докторче. Жив и здрав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД Док :(Да си жив и здрав!Пожелавам ти до напролет да излекуваш бялата 4-ка от астмата :) Наздраве :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хаиде и от мен едно ЧРДС наи добри пожелания :dry:

Редактирано от Chori

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията, незнам ама вчера ходих и пазарувах въдици, макари, кеп ... абе все рибарски работи, ще спирам това ХобиТВ че полудях по тия скобари. Благодарности и на Божко за яката торта в стил "Шивача от Панама" -ама нали съм шивач така е никой не ме свързва с бързи коли.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те свързват, защото нямаш още :D Иначе тортата е трепач. Ама Хондю даде по-добра идея за торта: 6ген (най красивата) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска след известно бухане с чука и скачане по капака (той ще се сменя по принцип :angry:) излезе следното:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Ще вземе да стане и тиникиджия от мен :):D

 

Ако не намеря фарове ще бодна по един фенер в дупките и съм бек ин дъ гейм :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е по изправил си я браво :angry: тя и не беше много силно прасната де радиатора здрав ли е ? един колега продаваше капак за 70-80 лв трябва да видя кой беше точно ако те интересува

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, идеално се е получило ,сега е момента да направиш капака намръщен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска след известно бухане с чука и скачане по капака (той ще се сменя по принцип :() излезе следното:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Ще вземе да стане и тиникиджия от мен ;) ;)

 

Ако не намеря фарове ще бодна по един фенер в дупките и съм бек ин дъ гейм :lol:

колега, кажи какво те ядоса автобуса та го ковна.... дърпахте се , та те засече ли ? ;)

еи дано си окс, майната и на ламарината .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, кажи какво те ядоса автобуса та го ковна.... дърпахте се , та те засече ли ? :)еи дано си окс, майната и на ламарината .......

Не бе, просто д15ката е абна, и кат са е заиграл от далеко да изпревари автобуса, не е успял да кривне в ляво на време... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае той маи не само не е крвнал ами е влезнал под автобуса.... ако бе6е кривнал смао 1 фар щеше да я отишал.. или се бъркам :Dтероряга по бързо възстановяване на БОЛИДА и напред :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая вечер си дадох малко зор и вече съм на пътя :D Сега съм само за снимка! Ако знаете как съм се ухилил :D Все още съм с омачкания капак ама черния скоро ще стане и той :D п.п. Повече не искам да сядам в седана :D то било голяма мъка и аз се чудя защо не ми е кеф като се кача вътре :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи внимаваи, че то са се навъили лоши шофери на автобуси :D а ти от монтьор, наркя да не станеш тенекеджия .... пази се ей:D дръж на положение ..... мисли да правим моята б 16 или б18 ка :0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още съм с омачкания капак ама черния скоро ще стане и той :D

Аз ти казах, че скоро те виждам с телоподаващото ама........ :D .Фен скоро и капак и кат преди ;) ,само дет мноо бързо се опитаха да я отпишат колицата :D;) Де пусни една снимка де :D:D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де пусни една снимка де :D:P .

Ето ти две :P:D

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Днеска само го наложих и малко го дооправих, ама при -10 и силен вятър се отказах да кисна повече на вън :D От дясната страна зее малко, ама само да се постопли и ще го оправя :D

 

 

п.п. Нищо против седаните. Просто вече те разбирам на пълно защо искаш да го продадеш :cool:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти две :D:D

Луд умара няма само се поти. :D .Напредваш въпреки студа евала.Та какво рече за седаните? :D П.п едно спойлерче моо ли да ми направиш :cool::P Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре да не забравите да носите по 20 пари !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу тя много арна бе танасе...няма как, скоро ще дойдем на гости със Станчо1 :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес НАЙ-КРАСИВАТА закъса здраво и след 2 часа мъки в ринене и буксуване се обадих на НАЙ-ПРОХОДИМАТА, а именно на колегата Hondю. Благодарение на него и един колега съсед се измъкнах от зимния ад. Лошото е че дупката за въжето на сивика е 2см. в кръг и без кука не става. Питах за пожарогъсители днес и се оказа че 1кг. струва 13лв. вече а 2кг. е 20лв. но пък доставката е безплатна и не искат количество както по рано. Имат стикери за валидност и манометри. Благодарности на Hondю за оказаната помощ, абе требе си едно 4х4 за зимата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес гледам има обява за дросели в дрифт форума:

Дросели от GSXR К6 ПОЧТИ НОВИ :)

не са на повече от 2000км.

Камикадзето приключи рано рано !

Диаметър 42 с 8 дюзи,рейка ,МАП и ТПС

Цена 400 лв

Публикувано изображение

Направо се сетих за Hondю добре ще му паснат ми се струва, и аз се размечтах за такива ама има време 1-2 години и ще стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...