Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Здравейте пичове.Готови ли са колите за утре??? Ще има ли дрифтинг??? ;):D Я ме светнете как да сложа снимка тук в съобщението??? Голем съм лаик...

Редактирано от shmorca

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гоше;) Дай си номера ве пич... Щото ти го нямам... моят е 0893644401

Редактирано от shmorca

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро поздравления за генерацията :lol: нмого добре е станала.p.s. като остави колата да ти праят генерацията доста се чудиха от каде да я почнат сигурно са те чакали да идеш да им кажеш какво да правят. защото на мен ми правиха гърнето на буса и една гума , много съм доволен от работата им сега едната ми гума е с посока напред другата назад ама така е да нямам проблеми с маневрите :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея там са само уникати . когато си бил за генерацията, като отидох да си взема колата направо ми призля. Бяха срязали старата генерация на две (а беше на няколко месеца) и до средата беше на 45 мм и след това тръгваше на 55 мм :) след лекия скандал който им вдигнах се наложи да качат пак колата и да направят всичко наново с нова тръба , защото им казах че заварки не искам да виждам освен в двата края. за гърнето добре че пак бях там (то като ги видях нямаше и как да ги оставя сами) и като на малките деца "сега хвани това срежи го тука, огъни го така" иначе не знам какво щяха да изсерят тоя път.

 

i4o , идвал ли си по сбирки че нещо не се сещам кой си :) ВТИ 5 ген седан не се сещам даже да съм виждал из Габрово :lol:

 

 

п.п. няма телоподаващо иначе не ме бърка , винаги съм предпочитал да си правя сам всичко. (стига да имам нужните инструменти)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Теро рано или късно те виждам с ръкохватката на телоподаващото :lol: ама айде :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, направо накрая е трябвало те да ти платят, за дето си ги научил как се прави :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то втитата в габрово са 3 моя седан т.син на илян хеча св.син и отскоро 1 червен хеч ти знаеш на кого е аз не го познавам. сега карам червения хеч с броните http://forums.hondabg.com/index.php?automo...si&img=8308

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

:D

 

Трябва му дросел от ВТЙ :rolleyes: няма и датчика за темп.

А и е малко студено , иначе така като го мерих, ще влезе като у тях си :lol:

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Д16А6 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) top speed : 125+ км/ч (тоя малкия го дърпахме бавно ама после стана страшно :) )

 

Публикувано изображение

 

п.п. Марта, имам един колектор от а6 може да ги трампим ако искаш , че тоя малко мръсен ми се вижда :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелеее като се заснежи и направо ви се вледеняват мозъците бе момци, на един завой без малко да обере мантинелата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Както има една приказка" всеки луд с номера си " :) Аз ходих сутринта до полигона, идеално е за въртенеТеро на седана няма да му ходи такъв колектор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" всеки луд с номера си " :)

... някои с цяла програма :P

 

Колекторчето не го мисли ;) то под капака няма да се вижда :)

 

 

ЗА УТРЕ : давайте идеи! примерно 13:20 пред Алеко ??? ако няма други предложения остава тогава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкарвайте шейната, че такъв сняг може скоро да не завали :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита коледа на всички и дано новата година донесе на всички повече коне в конюшните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамка му дано на мен ми донесе участие в TIMEATAK пък било то и с D15B2-двигател, искам повече повер-усещане ама ще чакам сигурно 2г. като добре отлежалия алуминий на Емо. Дано поне 1 бегачка от Габрово вземе някоя купа пък било то и от драг. Успех на всички и ЧНГ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весели празници и от мен. Док какви са тея заплахи дето отправяш. Явно серизони неща си замислил да правиш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стягайте галошите че утре може да направим някое друго замерване :D 14:00 Алеко ! Днеска слагайте тЮнензите дето Ви ги е донесъл Дядо Ви Коледа и утре на пистата :D п.п. Док , ако имаше клас 1.6 (на Драг) със сигурност щяхме да отнесем купа :D Пък още малко и на Италиянското може да се пробва ме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дядо Коледа хубави подаръци е донесъл на Хондю :) Вече бая се изпотявам :tease: (дано в същност неговата е тръгнала повече , а не моята по-малко :sad2: )

 

ето една снимка на стартовата линия и някакви Онди по нея :yawn:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е-е-е само моя параход го няма на линията :)На пролет ще ви навестя,че вече ми липсва емоцията :tease: До тогава тренирам стартове то място :sad2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде качете и някой клип да се види че сме се и пускали. Вече 3 среща нося лепенки на севлиевци ама студа ги оплаши, все идват като искарам бялата. Биелите на Д13 са с 4мм. по дълги от Д15 ама ще ги меря в блока и така ще взимам решения на пролет..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноу готина снимка от teror1sta... Ама дай и другите и малко клипчета... :(;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докторче, ако съм знаел за лепенките..... Владко с червения Прелюд си има тъй, че само аз немам. Ще гледам другата неделя ако е живот и здраве да дойда да се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докторче, ако съм знаел за лепенките..... Владко с червения Прелюд си има тъй, че само аз немам. Ще гледам другата неделя ако е живот и здраве да дойда да се видим.

Защо да чакаш до другата неделя ,като може още в четвъртък :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не за Нова Година да си по нашият край Живаче. Ще бъда приятно изненадан ако е така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не за Нова Година да си по нашият край Живаче. Ще бъда приятно изненадан ако е така!

:):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една снимка от сериала " Аз ремонтирам Пежо " :drunk: То по скоро се превърна във филм на ужасите :santa:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:santa: горкото пежо филма на ужаса щеше да е под името "Как се гаси Пежо с пожарогасител " :drunk:П.П:Теро , скоро ще имаш и възможноста и по една 5 ген да работиш с този инструмент Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой май ме конкурира с ФЛЕКСА :santa: остава да се усаваршенства и по-големите ЧУКОВЕ и .........оп готово :drunk: Адаш ти си роден за този инструмент:fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати грубияна! КАкъв е тоя флекс бе малък?Добре че си в Пежо , а не в Хонда :drunk:Младежи, в неделя трябва да обсъдим едно предложение за помещение (говорил съм с човека, само трябва да обсъдим и да решим). Дано да сме повече мераклиите, че да ни излезе по-тънко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за под наем, и да е като за сервиз смятайте ме почти за +

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Флекса е "малък" само 2 КW :) Иначе е универсал става за Пежо, Хонда, Тойота абе каквот са сетиш :fun:

 

Пежо луд той. Вчера се замервахме със седана ..... С голяма мъка да го мина , разликата е доста малка. Взема да стягам и седана че е голяма скръб :drunk:

 

 

hondю, казваш кога и къде и отиваме да го видим и да се разберем.

 

G_M, имам и голям чук ама е към 10-на кила и щеше да стане МНОГО грозна гледка :santa:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...