Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Бавно ставаше слагането защото бяха объркали колата :blush1: на сивата или черната по щяха да и ходят :) Утре ако е хубаво времето може да направим един рекорд ,по смяна на съединител .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е малко замряла, време е да я опресня със операцията, която премина моята любима :punk:

Тя отдавна нещо " кашляше" и я заведох на чичо доктор GM и синът му Пешо, след което диагнозата не беше много цветуща и се наложи операция ;) ;) :P;):P

Ще приложа компроматите директно предоставени ми от докторите :)

Благодарности и поздравления за добре свършената работа, благодарноси и за намесата на "терориста" в операцията като дарител на "органи" по трансплантацията :P:D

Вече сме с нови тампончета :P

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе казах ти аз кой ще ти излекува купето както трябва, вихрила се е огнена фурия, ама той GM не исползвал само големи чукове ами и големи флексове, ако му попадне нещо японско и веднага го лекува с флекса :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема да си запиша час в онова гаражче :D за поставяне на това +кутийка

Публикувано изображение

:D

 

П.П:Майстор Доктор ,къде без него :P

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами утре явно се очертава спортен полуден при Миленския гараж :D Дока ще сменя задното окачване, а аз ще си чопля пак ролката и ще се смея на Дока :D Към 9-10 ще се замъкнем там пък ти ако се навиеш за сайда може и него да барне майстор Доктор :P :P :P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре сутрин пия 1 кафе с две кифли с мармалад, вземам инструмента и се паркирам на оная полянка пред гаража, за 1 час съм готов френдове с окачването и който има нужда от помощ да свирка че ще нося много инструмент и ще се вихря. Утре който квото има за оправяне да идва да помагам. Тоя съединител дали ще влезе в четворката че много е арен.

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм извънградска и не мога да присъствам дайте снимки да следя развитието на нещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMD вече джътка с по-къса кутия и хубав съединител (щеше да е още по-хубав ако бяхме го качили на 4-ката :) )

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док,как е окачването? :)п.с.Стягайте там тия тръскачки,че като разработя червената косачка, ще дойда да ви сложа на чертата :P

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи благодарности на групата за помоща .Съединителят за там е правен, влезе като у тях си ;) че и кутията от първият път влезе.Само масълцето и трябва да се смени ,с това е кофти.Кутията е от D16Z6 ,доста добре е с нея ,и 2-ра и 3-та са по късички,4-та и 5-та не съм ги тествал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема трябва да я преместят в "технически" ;) ;) Айде народе утре .. опа днеска .. Алеко 16:00 !п.п. Скоро май пак ще трябва да го местим в 14:00 ;) Утре може да го разгледаме на 1-во четене ;) ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вдигна малко техническата тема, продължава подготовката за синята тромбовачка известна още като поразяващата ръка :lol: Ще постна малко снимки от трудовата дейност ->клапани накиснати в нафта, глава измита и готова за портване, дросел (от който ще ми трябва само макарата) и колектор почистени от тотален нагар и едно EACV което ще служи само за запушване на дупката на колектора но все пак беше почистено от шлаката:

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Ами треперете щото всичко това означава че много скоро ще се появи на бял свят БЕЛИЯ ТРОМБОВАЧ и ще наказва много лошо :)

Какво написах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и не вярвам на очите си :) Аз май на Междене повече няма да идвам. То там вече и 1,4 взеха да стават бегачки, така че май ще си стоя у дома или ако идвам само ще гледам, защото толкова труд и средства сте вложили в тези коли и ми е неудобно да ви наказвам с изгнилата и тежка седанка :):D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти жив ли си бе ? :P Ела, ела има тука една-две умрели четворки може да се пробваш с тях ;) Няма да е лошо да си докараш на сам един двигател от интегра, защото друго няма да те спаси :D едната е малко болна ама утре ще я съвземаме (да не ме забравете ей ! )п.п. 1.4 е най - вървежния автомобил. естествено ако е 6ген все пак

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес четворките се предадоха,петиците не откъсваха да вървят ,само 6-тата жънеше :D 1.4 75 кс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, днес наистина беше най-бързата Хонда на пистата. Наистина има голяма разлика в положителна посока :D. Браво :DАз едвам се дотътрих до вкъщи с прескочил ремък :P . Днес наистина не беше добър ден за 4-ката.Утре към 18:00 ч. в гаража на Маугли или ще я накараме да върви или ще я хвърля някъде до пролетта ;)Аман от майстори (вие знаете за кой капут говоря). И аз ще спирам да ходя при него. Всичко което ми смени вече се издъни, а съм минал само 1500 км. от ремонта.Миленски давай да почваме да зидаме новия гараж, че ми писна на оная работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник с незаменимата помощ на Chori-снабдил ме с каре за носача и GM-монтаж си отпатувах за жената :P . Окачването е истинска фурия без компромиси, ляга на всякъде и колата седи като закована. Един пример -> на детелината на търново в обратния завой под надлеза го взех със 70 и направо се исхлузих от седалката а колата не мръдна, главата ми отиде до жабката. Трябва спортна седалка че тая не ми дръша тялото. Обаче има ли копка и всичко стърже тотално, трябва си хубав път, даже на легналите полицай на стадион Априлов (ниските) стържа като за световно.R.I.P. за синята бегачка която завърши своя път на слава в понеделник, изгасна и омря за винаги, но поне в неделя като за последно наказа едно D16Z6. Така става понякога но победителите не ги съдят. Сега завинаги Втек-живота и приключи, едно филмче за збогом :P:bye: :bye: http://www.vbox7.com/play:f8023793

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,от къде мога да си купя само шарнири..горе долу на добра цена...а и като чета добре си правите хубавелките :P някой няма ли две стокови пружини предни..ако има някой да свирка..айде успехи..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адашче благодаря че оправи компа-правиш го добре като HONDA :P Док забрави си при мен каталога за чаркове :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адашче, за нищо ;) на ли знаеш че съм денонощна поддръжка за Хонди и компютри :P:bye: Док, какво се отчая бе ?? :P Не се знае какво е станало дай ще я оправим , не я отписвай толкова бързо ! Просто и дойде в повече като видя как върви моята :P:bye::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко инфо: Черната 4-ка е готова за битка отново :P Маугли пак беше основния виновник за да я настроим както трябва. Мерси отново брат:bye:П.П. Док, тя 6-цата може да не е в движение ама пак си остава най-красивата :bye:

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

док,въпреки че вече не карам хонда,биваше да споменеш кой направи клипа за ДОКМОБИЛА,а за бялата-ебати фаянса,като застанах до нея капакът и ми беше под колянотоп.п. момчета ако дойда на някоя сбирка,ще ме почерпите ли с едно "японско" кръгче,че вече ме гони носталгия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове искате ли да посетим ИТАЛФЕСТ-2009 на Междени на 3-ти. Тъкмо ще видим как се организират колегите с италианските марки. Не е задължително да ходим за всички прояви, а сами за майсторското и ако има драг.

 

Подробности ТУК

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да оставим Хондите по в началото, че ще ни върнат :D Иначе аз съм ЗА да се разходим и да видим как бягат напилените фиятчета току виж се е появила някоя Интегралка :)

 

МАУГЛИИИ решавай кога да свалим скоростната кутия от 4-ката.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте днеска, докато се разхождахме с бай Пеш да търсим "Храбрият шивач" на какви разработки на Миг-29 се натъкнахме :)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

:);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са на Наско Божилов колите. Само че не сте видяли най-новата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са на Наско Божилов колите. Само че не сте видяли най-новата :)

...че ми е и адаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един ПЛЕТИКОША :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като потроших 2 камъка дадох главата на ония менове до КАТ и ми я портна за 40 кинта, видя ми се доста и се сдърпахме ама така е живота, мисля обаче че я направи повече от добре.

 

Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като пари не е много, ама като гледам на какви кратери е .... нямам думи ! Добре че не тръгнах да си играя да портвам моята. така като гледам какви криви са станали (гаранция че по добре нямаше да мога да ги направя) не съм сигурен колко ще е положителния ефект. дано поне не е отрицателен .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я на Наско новата кола въпреки че вече не е много нова!За жалост този уйкенд не се пусна с нея беше ми любопитно да я видя! http://www.bgnrc.info/index.php?option=con...45&Itemid=1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес семейството се увеличи с още една хубавица :) :) :D

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лачена бре :)Хайде много безаварийни от мен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер изглежда, айде със здраве и радост да я кара фамилията. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е най-накрая една свястна Хонда да се появи в Габрово - честито :)п.п. Док аз много от портване не разбирам, ама като я гледам тая глава, нещо не съм впечатлен, дано да греша :)

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде честито и от мен май ще има нов бърз седан на междене след някой друг месец

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вече излязох от бокса. В неделя мисля да намина към летището ако сте там. До колкото знам в събота ще има там среща на Fiat. Дано в неделя да е свободна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...