Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Guest G_M

Опа :) И аз си мислех сащтото ве4е по4ти 6 месеца :cool: Ура несам сам А МОЖЕ И СМЕ СЕ СРЕЩАЛИ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

АМД то хубаво ама там не е писал никой с години :)G_M нищо чудно, по някое кръстовище :cool: Аз Хондта е взех скоро, ама може да сме се засичали с моторите (ако си ти на снимката)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Е чак пък от години :) - последното мнение е от Jun 5 2007, 07:39 PM . Просто показах, че има подобна тема Честита придобивка и много безаварийни километра с нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G_M

Нещо си прецаках аватара-исках да покажа кво карам ама маи не се полу4и :) Sori до оня ден с компа бях на ниво щепсел :cool: аз сам на снимката но мотора БОГ ДА ГО ПРОСТИ-слаб излезе материала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maugli

А бре хора даите да се сьберем че да се видим а кои нов кои стар то е без значение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

тая седмица взимам заплата и само кажете къде :rolleyes: по принцип най-добре да е през почивните дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз мисля да ходя на среща в Пловдив 04.11.2007 НЕДЕЛЯМож да се саберем преди това и да ходим заедноили поне да се видим :hondarulez: ПС. среща в Пловдив е от 13:00ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен паркинга пред Техномаркета е добра идея :rolleyes: ако нямам някакъв ангажимент ще гледам да дойда и може да сборим D15ки-те :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

по принцип ме чака рязане на дърва, ама нали ми се намира една D15Z3 под ръка, 6те се постарая да доида.(почти е сигурно) :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще гледам да мина и аз :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота ще мина по това време през Габрово :rolleyes: Къде се намира този Техномаркет :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота ще мина по това време през Габрово :rolleyes: Къде се намира този Техномаркет :unsure:

На излизане след коня в посока Севлиево

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота ще мина по това време през Габрово :rolleyes: Къде се намира този Техномаркет :unsure:

Техномаркета е точно на пътя от където идваш от Плевен. Преди да влезеш в града в насрещната посока.Пешо, ще се радвам да се видим. Добре си дошъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги пишете, не се стеснявайте!

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота ще мина по това време през Габрово :rolleyes: Къде се намира този Техномаркет :unsure:

Техномаркета е точно на пътя от където идваш от Плевен. Преди да влезеш в града в насрещната посока.Пешо, ще се радвам да се видим. Добре си дошъл.
Сетих се,пишете ме и мен :wub: Ще мина със зелената бангия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G_M

Привет на колегата ХОНДЮ :rolleyes: Комшията Борислав Маджарски ме лаже 2 месец 4е ще ме запознае с теб -явно ще стане и без него!!!!!!!!!!!!!:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колегата от Търново Matheo с турбо хонделата ще дойде. А също обеща да доведе и други търновски фенове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,даже ще дойда малко по-рано може би към 14,30ч. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,даже ще дойда малко по-рано може би към 14,30ч. :)

Звънни ми като наближиш Габрово. Ще уплътним 30 мин. :)Пешо, донеси ако имаш още останали стикери на клуба, за да си закупят нашите момчета които нямат. Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policeman
:)

Пичове,даже ще дойда малко по-рано може би към 14,30ч. :)

Звънни ми като наближиш Габрово. Ще уплътним 30 мин. ;)Пешо, донеси ако имаш още останали стикери на клуба, за да си закупят нашите момчета които нямат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest wolf

Броите ме и мене мисля че няма да имам проблем да доида и аз до там с червеното животно с малкия двигател:unsure:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

ей, май трябва да мислим друго място, защото няма да има толкова място пред техномаркета :unsure:;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофти работа утре заминавам за софия имам достоен замесник сина ми-луд фен на HONDA :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам маи ще са доста ХОНДИПонеже съм нов във форума ще се раджам да се запозная с ВСИЧКИ . :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то и аз сам новичак още и аз ще се радвам както каза колегата да се запознаем:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, пичове! Като за пръв път - бива. :)Имаше и хубави каки ... :lol:

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добра среща стана :blink: Благодаря на колегата policeman за стикерите и на колегите от В.Търново за присъствието ;) ;)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволно се получи ;) Поразходихме машините, др седмица може пак да се видим.Много мерси за стикера :blink:;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Терористе, днес ми дожаля за съединителя ти, ама другия път ше те тествам да видим как си срещу D14A4. :blink: Интересна дръпка се получи с двете англичанки, де. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Терористе, днес ми дожаля за съединителя ти, ама другия път ше те тествам да видим как си срещу D14A4. :lol: Интересна дръпка се получи с двете англичанки, де. :blink:

нямаш грижи, той и без това е за смяна :blink: Ще се пуснем ама трябва да взема някой да тика отзаде :blink:
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Ха-ха-ха-ха! :blink: Аз ше те тегля! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

хахаха ок ще си взема въже :blink::blink:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана прилична среща като за първи път.Жалко че не направихме снимки :)Радвам се че бяхме уважени и от колегите Policeman /Плевен/, Matheo и Wolf /В.Търново/. Благодаря пичове. Винаги сте добре дошли!Гонките бяха кратки, но все пак задължително трябваше да отбележим че сме на авто среща, а не на гей-среща. :) / сори имаше и мацки/.Давайте предложения за дата и място на следващата среща !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки няма но ми расказаха :D цветно :D Казваите каде икога :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тази събота по принцип съм на работа, ама ако ще е тогава ще гледам да скатая и да се домъкна. :D (абе в общи линии когато кажете)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехо не ме забравите и мене Кога и каде ???ПС : Благодаря на Policeman за стикера :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...