Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

:) абе човек на теб не ти варви ...
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калоян Кателиев той е бил така отдолу под дясната чистачка кадето е черното на стъклото имаше бяло на едно място като потно,кадето се е одлепило самото стакло.И тя като не е карана не е и дръсана,а сега аз като я разклатих и се спраска.Снощи ходих при един пич дето много му чува главата и ги познава много дали са блъскани,щото се съмняваше че има някакво напрежение в стъклото.Но порсто джама си е бил тръгнал и сега като се е поразмърдала и се спраска.Смятайте до средата е вече :hondarulez: Искам помощ каде мога да намеря по тънкана стъкло и да ми го сменят.Че съм доста добър улов за куките така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз на стария дръг си сменях стъклото на "Коня". Излезе ми общо 180 лв. ама това беше преди 3 години някъде.Трябва да потърсим стъкло от някоя блъсната, ако е здраво.И слагането ще излезе (не съм сигурен) около 70 лв.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е каръщина братлета :hondarulez: Гледаите кво става сега!!!!!!! Пазарих в4ера една хонди4ка-жокер исе по4на една не е истина. Първо обстоен преглед от-до Второ голямо пазарене тип хубава работа ама малко сиганска ша ма проштаваш ша знаш бате ;) Н акрая си стиснахме рацете с уговорката утре в колко ще сме при нотариуса и................кво става ????? Прибирам се и ми звани тела ОПАААААА викам си тоя се осети 4е много клекна в цената а тя ква била работата . Цетирам: Гошка да знаеш 4е няма зделка. АЗ: Що бе пи4 заради цената ли??? Тои: Не бе току що на консултативна поликлиника на пешеходната една ТИГРА ми влезе в багажника :worthy:!!!! Отивам аз и о ужас ,грозна картина ;) Като се видим следващия път ще ви раскажа подробно 4е се уморих да пиша :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maugli

Абе голяма каръщина ни е налегнала

Колегата ( plamenpetrov ) Като си ме видял що не се обади че така се бях маскирал направо не знаех каде се намирам.

А за стаклото не мисля че имаш голям избор сам трябва да си прецениш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А то ясно че ще се сменя.Ама ме интересува как е по-добре...Май направо нов да слагам и кви пари ще излезе?А тва за на G_M случея,аз като разбрах ми се дорева.Но хубавото е че не е втънал с пари там,а аз по тази наринах доста и вместо по-добре отива към по-зле работата :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко хора.Трябва само да ги стегнем веднъж.И ако не се намери някои олигофрен да ги улузи, ще им се радваме доста време :hondarulez:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да се похваля пък :P Още една HONDA в семеиството D16Z2 4G голяма сладурана :P На следващата среща ще я видите!Сега се захващам да си сменя карето и бенз помпата 4е срамота 2 седмици само се каня и нищо :P Хаиде със здраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито тогава :) много радостни моменти със сладураната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина е мн хубава :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ще кажете за неделя да се съберем ???

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PiPuRs``

аз съм ЗА :unsure: тъкмо ще ви покажа новата предобивка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм ЗА :unsure: тъкмо ще ви покажа новата предобивка ;)

Я 4е се е наперил малкия ;) Кажете кога икъде 4е някои май ще 4ерпи по кафенце ;) А или .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе незнам кой ще черпи кафе, ама аз имам да го черпя 1 бира.Благодарение на него най-накрая си оправих парното :unsure:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да се изфукам днес смених предното стъкло :lol: Остана само резервоара и съм готов. А напред как изтръпнах имах чувстово,че се разкикери отпред цялата взе да тресе сякаш имам развита гума,спрях бутнах и 4-те колела всичко ок.Качих се и всичко ок,какво може да е било това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха да не си прегазил някой гоуф и да не си разбрал :lol:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде бре хора какво става ще се саберем ли в НЕДЕЛЯМястото се знае в час някаде към 2 маи беше :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха Миленски можеш ли се наспа до 2 часа ? :rolleyes: ами хайде пак в 14:30 на бензиностанцията ?????

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maugli

Ами то комаи ще сме само ние ама хаиде ще се видим в 2.30 тогаваП С .Ще гледам да се наспя по на бърже ха ха ха ха :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна, че съм малко болен :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G_M

Ако успея навреме с ремонта там сам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей аз се прибирам от Йокохама за празниците няма ли да има някое местно събиране?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :P Има ли мераклии да се видим на по кафенце ДНЕС :) Мястото ви е извесно 4аса също!!!!!Драснете някой ред ако има желаещи да не се УЗЪБЯ там сам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако има да тръгваме ???

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така става, като не гледам форума! :) Добре, че G_M ми се обади. Аз идвам към 3:40 най-късно. Обадих се на още фенове, но се оказа, че някои в момента имат неприятности, други са неоткриваеми, трети са заети ... и така. Май ше идвам само аз ... с дежурната компания. :)Шкарче, ти питай и чакай още малко, па да видиш ... :) ИДВАЙ, ЧОВЕЧЕ! :P

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще правим седянката каде 15:30 или поне така се разбрахме с Калоян :) Алоооооо става дума за ДНЕС!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е! Наистина се полу4и :D Сега трябва да си спретнем нещо по организирано и да сме пове4ко!!!! И как смятате не е ли по добре да сменим мястото за срещи????Може някаде на пъпа на града а???А като ре6им да местим си представете една колона ХОНДИ как се изнася на някаде да си разиграват кон4етата.........готино а???? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

забравих да дам сайта за снимкита : http://imageshack.us/

даваш на разлистване харесваш си снимка и после кликаш на " Host it! "

след като я качи , под снимката има няколко урл-та. Копираш и поставяш 1 линк под снимката ("Hotlink for forums (1)") под твоето мнение във форума.

 

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shkarcheto

Добре се събрахте ама Шкар4ето кацна в София на 10и и пак ви изтарвах ама здраве да е - другия път тогава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казвай като идваш на сам ! Винаги можем да се съберем.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ама аз имам само на Госхко тел-а(Хондю). Оставете и вие по някой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ама аз имам само на (Хондю) тел-а.

Добре дошъл бе морски :lol:ами като му имаш на Хондю тел-а що не му звъннеш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли доброволци за утре ??? че мн хобав сняг вали на вън :P

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наздраве пи4ове 4естито рождество христово.бъдете живи и здрави-другото ще си го купим :Pпозрави от мен и PiPuRs``

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весела Коледа на всички . Живи и здрави и много весели моменти :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...