Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Guest teror1sta

аз се пребрах ама не ме питай как.С едночасов престой на ОББ и тикане от тунела до унас.....най-смешното е че сага нищо му няма.. ко да кажя.Купих си нова гума и ще има ревендж.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООООООООоооооооо за много години бе :P Аз намерих малко време да седна,след като Калоян ми се накара че не влизам :P . Имам както обикновенно проблем...Кажете от каде да си намеря задно гърне за каручката? Каде ли не ходих няма и няма...А така не става реве мъжки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно, батко! Така звучи мно'о секси! Не ти трябват REMUS-и, MREMUS-и и т.н. :P A иначе автоморгата на изхода на Габрово по пътя за Търново имаха една англичанка сякаш. Може там да се види.Teror-е, да го сваляш т'ва счупеното Zaki от аватара и да слагаш една кола кат' за свят там! :P Некой пернишки Москвич, туй-онуй. :P

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DRM

За утре или неделя ще има ли среща....в Алеко и в какъв час?Мога и да прескоча до там...имам офис до Шадраваните....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя ги правим по принцип. Бат' hondю, можеш ли да координираш нещо с Mateo, защото и аз съм ЗА гостуване на търновската група ... ако ни искат.G_M, не се ядвай, приятелю Снегът още не се беше стопил по околовръстното и нямаше място да си правил ластици. За сметка на това Maugli най-сетне седна в японка. Нека каже как е спрямо англичанката. :huh:

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калоянски нещо против "подобието на хонда" ли имаш? ;) Тя хубаво реве,ама онзи ден се връщам от Севлиево и преди Драгановци минавам един реис на Видима-та и както си карам със 80 на 5-та при 1600/1700 оборота,бия мигача 4-та газта до долу и оная като каза да реве...Шофера на рейса чак се оплаши и спря :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИМА ЛИ ЖЕЛАЕЩИ ЗА АЛЕКО??????? ;) АЙДЕ ЧЕ ВИ ЗАБРАВИХ ФИЗИОНОМИИТЕ ;) 14:00 Я ДА ВИДИМ КОЙ ЩЕ Е НА ЛИНИЯ??????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

аз най-вероятно ще се домъкна.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

И аз ще цъфна. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога да дойда ;) приятно изкарване и полека с дрифтовете в снега ;) особенно тези с летните гуми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

G_M свали снимките да ги постнем. Ама ония гоуфар нещя да се захапе да му сипем малко "жълта" сила :ph34r::lol:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе много лошо гледаше тоя! :lol: Надявах се да се понапъне и тогава.......олеле ама на той само дето не слезе да тика :dry::lol::ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Николов, засрами се! Аз поне газя в снега смело и по баирите се катеря без да ми дреме. Така че да не чувам нищо лошо за Bridgestone B330! И предния път ти казах, че ще те дръпна на гонка. Нищо, че ще си с мотор. То май така и стана. :)

Ами тогава ще оплюя моя Bridgestone , защото чак на 3-та оспях да тръгна .... а относно кой е бил ще видим като изсъхне пътя :)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пичове.Не успях да се върна навреме, бях във Варна, но тази седмица можем да направим едно гости на търновци /ако се събират де :)/.Ще държим връзка !

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

давайте да се разберем какво ще правим тази седмица да не да има изненадани :punk: Мауглииии ...... стига си хойкал по нощите и да ми спиш до 18:00 часа ;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кат' каза Маугли - вчера се видяхме пред Алеко. Верно, пич, оправяй си режима, че виж как изпусна дрифт феста миналата неделя. :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Оп-готово там съм :D :D :D

Адаш май студено да ходиш да давиш червея ? :P Най - вероятно съм там :D
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ега ти ужаса студ,студ и пак студ :D На червия трябва да му навлека неопренов костюм :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп Гошка ще я продавам тази мойта скрап... Писна ми човеко да я наривам пари и да се 1упи повечев и повече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Кателиев, върви да си лягаш че утре пак ще ми закъснееш ;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да намина през" Алеко" Ще има ли дрифтове после ? :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам какъв хубав снежец напада, може и да подрифтим пак. ;) Николов, гледай ТИ да не закъснееш, че ше плащаш сметката! Нали знаеш? :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

клипчетата ще ги качя по-късно.

 

Ей ама на това ОМВ само на голфари ни върви :) Тоя отначало се надъха , ама нещо се уср... .

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линковете към снимките в по-голям формат не бацат. :P Хубаво се получи днеска, да го е*а! ;) А след като си тръгнахте, аз верно трябваше да сложа веригите, за да изгазя. Което е по-веселото в случая - оня пич с BMW-то, дето дойде да дрифтира, го дърпах нагоре с веригите да излезе и той. ;) Беше голям майтап! В тази връзка - Гоше, G_M, ЖИВ ДА СИ ОЩЕ 300 години, дето ми подари капитанския колан! :)И после като дойдоха 3 броя от Golf Fan Club - Gabrovo да се въртят на полигона ... седяха, седяха 10-ина минутки, па си отидоха. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я стига бе човек :P значи са дошли почитателити на семейство WV-AUDI ;) Как сме се разминали-малеееее ще се побъркам :) А ние с TEROR1STA НИКОЛОВ ги дебнем по кръстовищата е..ти МИНАВКАТА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да направиш една снимка как го теглиш :P Добра среща се получи въпреки студа ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И после като дойдоха 3 броя от Golf Fan Club - Gabrovo да се въртят на полигона ... седяха, седяха 10-ина минутки, па си отидоха. :P

:) ...... да ...... ех трябваше да поостанем още малко !!! пу .......
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Е-е-е, не с лошата! Момчетата се оказаха съвестни и дойдоха да помагат в издърпването на BMW-то ... бутаха Хондата по баира нагоре. Инак т'ва туловище (1300 kg) ме завличаше надолу отма! И то т'ва действие се развива в най-горната част на баира, дето е и най-стръмна (сещате се). :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е-е-е, не с лошата! Момчетата се оказаха съвестни и дойдоха да помагат в издърпването на BMW-то ... бутаха Хондата по баира нагоре. Инак т'ва туловище (1300 kg) ме завличаше надолу отма! И то т'ва действие се развива в най-горната част на баира, дето е и най-стръмна (сещате се). :sick1:

а, така може! Аз рекох че са с промитите мозъци.....
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че не можах да присъсствам, но се занимавах с непривлекателна строителна дейност :sick1:Иначе добре сте си подрифтили на полигона. Другия път дрифт на сух асфалт :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия път дрифт на сух асфалт ;)

Това го разчетох като "После горе при Стойно, смяна на предни тампони на задни носачи за моя сметка :)"

 

;):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я! Рожденик?! Еййй, аре всичко най-най и следващата Хонда да е с "дръпнати очи", а не "дебелогъза" като тая! :D

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде момци ще се сбираме ли ?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HONDA i RIBOLOV :) Aми ще ида за едни ЕДРИ риби- дойде им реда!!!А като се бърна от риболов пак ще има ..........УУУУУУУУУ САДИСТ ЩО САМО ДАВИШ ЧЕРВЕИТЕ УУУУУУ ;) ;) ;) Ама кво пък , :);) мойе пък да стана природозащитник!! :) Ако се сабирате ви желая приятно изкарване и мн адреналин ;) А.....и УМНАТА......ако не пък РУСАТА ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде идващата събота или неделя мисля че е първи и втори в Габрово или в Търново аз ще дойда.

Редактирано от pepi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...