Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Сутринта си гледам колата, всичко е наред моно-конче си на мястото.

Публикувано изображение

Да ама не, към 10,00 часа гледам един човек ми хвърлил моното на земята и си шкури ли шкури. Щял да я прави Чудовище, замина ми семейната колица хора-замина, ако някой го познава да ми каже че ми няма двойноточковия тромбовач убиец на комари. Поствам снимка да го видите как пили алуминия:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И запали ли чудовището :DТози лепеният всмукател държи ли :D

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааайде още един :D ,честито ДОК .Каква е тази спронцофка бре, към инжекциона ли върви :D ?Теро май си взел очилите като гледам.П.п ще зема и аз една четворка в края на крайщата да чопля и аз :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой го познава да ми каже

И аз я издирвам тая гад. Причини ми същото и на моята кола, че и по-лошо :D Марта, не сме я палили, защото Дока се беше "подготвил" та обикаляхме цял ден на ляво и дясно да търсим какво ли не ... Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tова Док-а дето го държи се казва "пълна спринцовка". Гледам че и Д15-ката е станала "пълна" :DАйде Док честито и да наказваш здраво, че шампионската 4-ка се предаде тази вечер. Отели се яко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе Док как ще си дадеш колата на "тоя" да ти я прави. Той само с големия чук знае да работи :) Айде успех с тюнинга и както се казва да дадеш едно кръгче :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта си гледам колата, всичко е наред моно-конче си на мястото.

Публикувано изображение

Да ама не, към 10,00 часа гледам един човек ми хвърлил моното на земята и си шкури ли шкури. Щял да я прави Чудовище, замина ми семейната колица хора-замина, ако някой го познава да ми каже че ми няма двойноточковия тромбовач убиец на комари. Поствам снимка да го видите как пили алуминия:

Публикувано изображение

Герги махниги тея цайси бре :dry: Дон баро гъзаро.Ще се срастнеш с тях.Иначе честито за поредния франкенщайн :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ !!!

 

Да сте живи и здрави дружина :tease:

 

Стига сте яли яйца и козунаци ами се стягайте бегачките !!!

 

И не забравяйте, за тези които са останали в Габрово, днес 14:00 Алеко :cool:

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще имам неизвинено, след малко тръгвам за Попово да взема жената и ще се пребера късно. Другия път съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да се включа в срещата стига да нямате нищо против. !!!

добре дошъл си . 14:00 Алеко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,на платеният паркинг зад общината ли?

Да, той в почивни дни не е платен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и линейката на Дока :worthy: Днеска взех че я запалих, ама има малък проблем ;) Мартата ако пусне колектора и делкото става страшно ;)

 

Док, чудовището е готово , дано всичко е наред за напред ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сядам отпред в коша и контролирам с едната ръка притока на въздух, с другата предварението :worthy:;) Това на клипа е празният ход ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кв'о става момци викам да взем а да вдигна темичката малко и да видим кв'о се е случило през изминалите дни няма ли някое интересно материалче някои с нещо да се похвали :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приемате ли гости тая неделя че имам ходене до Казанлък и мисля да прескоча ....не разбрах къде се събирате но ще се чуем с AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай, кино Алеко 14.00 часа, всеки го знае къде е. Добре дошъл си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес добре си покарахме :) Док "линейката" добре си вървиП.П:Това за кутията може да го уредим :D

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си върви ама трябват някои подобрения:

1-во - по дълга кутия , тая му е много къса ..

2-ро - още по буксуващ съединител ... :):D;)

 

Чакай да покажа една снимка на бегачката. Взема да си боядисам и моята така че да ми ходи на екипа :D;):D

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да се избазикам :P:D Я един въпрос към тези дето бяха днеска на Междене: Я ми кажете за кой се сещате като гледате това клипче :

:):D;):P;):D:P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да се избазикам :P:ppp Я един въпрос към тези дето бяха днеска на Междене: Я ми кажете за кой се сещате като гледате това клипче :

:D:P :P :P :P :ppp :ppp :ppp
да само дето на клипа никой не го дърпа :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло днес имаше много хора. Тромбовачката не върви според очакването ми, аз мисля че ще получа много груб прилив на енергия ама не. Съединитела е леж от както купих колата, ама за тая година толкова->предавам се, втънах до шия. Искам кат натисна и да се залепя кат ваденка одзад, май варианта е Формула 1, само 4мил. и си пилот за 1 година ама сигурно си струва. НАЙ-МНОГО кефеше мириса след черния кадет, ей таквоз ще си слагам в бензина, може да не върви ама ще УХАЕ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих информация че светло синия Голф3, един исчистен е бил ВР6-170...180к.с. Аз го биех с един калник около 50-60см. Водя му много ама като включи 3та и направо излита яко тоя кон. Седи седи че като отпори и като гледам огледалото направо се чувствам спрял. Абе не само мойта не върви, може и той да няма съединител и така, ама чак толкоз коне и ба го как се развърта. Ей така за трупане на мнения че изоставам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hahahah, Док ти какво очакваш от ВР6 ??? Да лети ли ?? Хондю му слагал автовози :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти, днес скъсах веригата на карта. Утре ще я оправя, че нямах звено горе. Баси, много издържа тая верига, според мен отдавна трябваше да е скъсана. Май ще ми трябват обаче няколко, защото преместих големия пиньон. Сега би трябвало да има повече сила. А и шпонката на задната джанта е изхвърчала. Надявам се до събота да е ОК и да си покараме. Само да се случат някой неща и ще взема онова Кавазаки. Снощи го сънувах мааму стара, сериозно. Трябва обаче да му намерим карбуратор и радиатор. Тоа клип мноо арен. Малък, другия път ще си взема една кофа с банани и ще ти ги хвърлям пред маторя.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, хвърляй да падна да си обеля носа :(:P Сега на големия пиньон много ще се сяпа ама повече от 100 май няма да може да вдигне. Пък и трябва да те накажа с обиколките, че предния път направи малко по-добра от мен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих информация че светло синия Голф3, един исчистен е бил ВР6-170...180к.с. Аз го биех с един калник около 50-60см. Водя му много ама като включи 3та и направо излита яко тоя кон. Седи седи че като отпори и като гледам огледалото направо се чувствам спрял. Абе не само мойта не върви, може и той да няма съединител и така, ама чак толкоз коне и ба го как се развърта. Ей така за трупане на мнения че изоставам.

Док, този Голф имаше брутален звук- много плътен и як.Иначе като се пусках с него умира и на 1-ва и на 2-ра и на 3-та яко. Чак съм изненадан че е ВР6, ама всичко е възможно. Като се замисля май досега атмосферен Голф не ме е бил. ;) П.П. Да вземем в събота да почистим малко гаража и да понаправим някои работи там, че в неделя много ни тегли пистата и не остава време за друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се качим. И без това ще трябва да си сложа "шампионските" гуми. Все пак трябва да се подготвя за батъла с Опела.Поне да не ме бие с много ;) Даже мисля да сваля хидравликата да видя да ли ще има разлика. Сега остава проблема че утре ще доразцентровам предницата, като сменя накрайниците и дали ще върви колата в пътя после не знам. Май ще е като едно време с Москвичите: вадя метъра и гледам разстоянието м/у предния и задния край на двете гуми ;) ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се качим. И без това ще трябва да си сложа "шампионските" гуми. Все пак трябва да се подготвя за батъла с Опела.Поне да не ме бие с много ;) Даже мисля да сваля хидравликата да видя да ли ще има разлика. Сега остава проблема че утре ще доразцентровам предницата, като сменя накрайниците и дали ще върви колата в пътя после не знам. Май ще е като едно време с Москвичите: вадя метъра и гледам разстоянието м/у предния и задния край на двете гуми ;) ;)

То да ти кажа ли ,не само на Москвичите е така,в сервизите без стенд как мислиш ,че правят реглаж?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С дървен метър (дюлгерски) .. не с рулетка ;) ;) В момента е супер зле .. Като пусна волана и обикаля като циркова количка ;) ;) На тунела с 70 ми свирят гумите все едно минавам с 200 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дясното колело е с перфектна геометрия , не го пипай :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) :) мани ... все едно бяха го регулирали група пияни кривогледи маймуни :) Днеска смених накрайниците и така по старателно на око я барнах. Волана е на право, не тегли, не носи ... абе направо станах и стенд :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой доброволец довечера да удари едно рамо, че има да свалям кутия :o:(:):D Ако не довечера - тези дни че да може да изненадаме Кадета :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой доброволец довечера да удари едно рамо, че има да свалям кутия :D:worthy::o:( Ако не довечера - тези дни че да може да изненадаме Кадета :)

:DСлед 19:00 ч. направо "горе". както се разбрахме. Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Благодарско на Hondю и InsaneP за оказаната помощ :) :) Сега Икономичния Втек е още по палав :cool:

И специални Благодарности към I-BOY_STZ. Шапка му свалям на човека, истински фен :o;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги някои може ли да ми каже на Стоино номера и дали изобщо ще ми свърши работа за смяна на каре и двата големи тампна отзад

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги някои може ли да ми каже на Стоино номера и дали изобщо ще ми свърши работа за смяна на каре и двата големи тампна отзад

08******** :cool: май съм го изтрил от телефона си :huh: Колега ако не държиш на всяка цена "майстор" Стойно да ти прави колата ми драсни едно лично да те упътя към някого.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоино :) колега недей комай че ако ми чуеш скоростната кутия как вие лагер сменян от Стоино и направо ще паднеш има и друго един приятел тои теро го знае казва се дидо караше едно сиво митсубиши лансер ся кара сивик хеч та по темата де на митсубошито му изключваше2-ра скорост и чичко "майстор" му я прави 2 пъти и накрая нищо и това не е всичко след това ако не се лъжа му продаде "перфектна" скоростна кутия на която обаче и изключваше 4-тата така че ако искаш мога да те свържа ти си прецени :) . Апък аз да се похвала от сега още :D към Габрово пътува моито всмукателно колекторче и хондичката ми ще става "бегачка" :)

Редактирано от DQVOLA6669

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ако някой иска да си провери "атмосврерното" аа :) налягане в маторя-вече има читав уред за това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...