Jump to content
darius

Oще за катастрофата ...

Recommended Posts

Но държавата ни е на тоя хал, заради такива като феновете и фенките на максимко....тъжно, но факт. ;) Задаваме им въпроси, а те не отговарят, защо ли?Ако направя банер със синя Хонда, ще го сложите ли в подписите си?Предложения как да изглежда? :)п.п. За целта, ако някой може да ми услужи с хубава снимка, може и да не е синя, като се замисля, може би банера тряба да в черно-бял. ...

Редактирано от Hondanche_mamche

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трият постове на поразия... някой няма ли да изтире целия им форум :)

Вчера с колежката влезнахме във въпросният форум и доста ги понасрахме Общо взето 4-5 дрисли бяха пред нервна криза даже една ми пожела на мен и на себеподобните ми да сме на мястото на Петър Петров ;) Представяте ли си Е докато се намеси модератора изписахме 2-3 страници но тва са няма толкова тъпи парчета ТОЙ БИЛ НЕВИНЕН и винаги щял да си остане такъв ЛУДИ На края им пуснах ЗЗП то като тема но модераторката беше вече там и сега има само мнения от рода kldsnfsda;lejpfgqwjrgqjweq\']lcfjrijekq[\pwlfpwol Не мога да го напиша тва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Цък тук все пак те не четат постовете правилно(към последните постове е това за което говоря) ;):):slap:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

абе хора колеги вие не разбрахте ли че в България Глупоста е непобедима........а справедливоста неосъществима!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Жалко но факт девойки с умопомрачено мислене пишат във този форум боготворящи един психопат убиец с лицеприятна мутра и с болно подсъзнание "Вижте ме кой съм аз"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо държа да отбележа, че не съм от фенките на Максим. Може да е добър фигурист, но това не го оправдава. ТОй е убил човека на пътя след употреба на алкохол и каране с превишена скорост. Така,че моля всеки от нас да се замисли колко пъти е карал в такова състояние и да разбере, че няма значение кой е, и колко добре кара - всеки шофьор в пияно състояние е потенциален убиец. Благодаря за вниманието. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо държа да отбележа, че не съм от фенките на Максим. Може да е добър фигурист, но това не го оправдава. ТОй е убил човека на пътя след употреба на алкохол и каране с превишена скорост. Така,че моля всеки от нас да се замисли колко пъти е карал в такова състояние и да разбере, че няма значение кой е, и колко добре кара - всеки шофьор в пияно състояние е потенциален убиец. Благодаря за вниманието. :blink:

да си призная често сядам зад волана пиинал едно-две , но никога в колата - само пред компа :lol: нямам случай да съм пил повече от две глътки бира и да карам - даже по срещите като си вземам бира само я мириша ,а не я пия - може и аз да съм тъпия в ситуацията , но според мен е невероятно тъпо, и не знам как да се изразя още , да си помислиш че можеш да пиинеш и да се закараш понеже си наблизо - има си жълти коли за целта , а да се натикаш като мърша и после да се качиш и да скокнеш 100-150 км извънградско си е руска рулетка и съм на мнение че всеки с достатъчно малко акъл за да направи второто ,трябва да бъде разстрелван на място в присъствието на 2-3 свидетели , който да се подпишат ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчерагредам новините по БИ ТИ ВИ и значи някои в някъв скапан форум се усъмнили дали братята Аргирови били верно двама но за тази катастрофа никои нищо не казва по телевизията ние живеем в една скапана държава ако някои ат нас бешесамо закачил джипа щеше да му се види много на нагорно на когато този малък геи блъсне 2 коли и убие един човек на него ще му се размине 100 процента съм сигорен че ще се размине само с условна присъда нямам думи :blink:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нека бъдем реалисти :

- Телевизията я купиха както и останалите медий и всички потулиха случая

- Полицията - там май нещата приключиха преди да започнат пук и още преди това нещастие да се случи и момчето да си отиде (визирам че Максим е бил пуснат секунди преди инцидента)

- Прокуратура на тях от много много години никой не разчита...

 

Какво остава на нас обикновенните шофйори :

да бездействаме и да приеме как още един БОГОПОМАЗАН минава м/у капките да примемем че всички хора са равни но НЯКОЙ са по РАВНИ от другите или......

 

 

ПОДПИСКА

 

 

Ако намеря съмишленици съм готов да разговарям с адвоката си и да я изготвим така че да има тежест

 

Към кое се отнася подписката :

Нека не сме ние тея дето ще колят и бесят НЕКА обаче процеса бъде публичен а именно това ще е прецедент процес да бъде излъчван и по телевизията доколкото съм запознат със законите няма наредба която да забранява това при обществено значим процес...

Какво ще се случи , всички знае че на затворени врати нещата са ясни парите под масата и всичко е пито платено...

При положение че делото стане публично достояние не вярвам да им толкова тъпи хора че да рискуват всичко за да отърват на някой кожата .....

в общи линий от нас зависи дали ще проявим гражданска отговорност или пак нещата ще се размият както стана с жената в Перник убила 3 деца...както стана и днес сутринта след като пияно момиче влачи пешеходец 20-тина метра и го размаза в стена.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм запознат законово как стои въпросът, но се включвам, макар че би трябвао подписката да е на хартия. Костадин Йорданов Петров Предлагам хората по градове да направят подписка, да се изпратят листите в София, като някой с информация и опит го направи законосъобразно!Нека като начало направим обща подписка тук във форума като Важна тема, а после и на хартия. Стига сме били стадо!!!!!!!!! Ред е на модераторите!

Редактирано от johnyboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй като аз поставих въпроса :Теодор Борисов Павловски Колеги Подписката ще е писмена !!!Моля модераторите да изтряит егн-то на колегата batkosio След като се изготви Подписка ще си има листи където ще се иска тази информация и това ще е при положение че ще има лице което ще носи отговорност в/у запазване на личните данни!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и мен.Красимир Иванов Симеоновтова за публичен процес е добра идея днес сутринта пак някакъв ресър е убил 2-ма души на Цариградско шосе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Така,че моля всеки от нас да се замисли колко пъти е карал в такова състояние...

А такива като теб, които си задават такива въпроси, май не им е чиста работата, а? Колко пъти ти се размина до сега? Внимавай, защото може миналият път да ти е било за последно ;)
В грешка си колега - никога не съм си позволявала да седна зад волана на 1 бира, нито големи малки и там незнам какво включваше твойто правило. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Антон Емилов Христов с вас съм докрай!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димитър Кателинов Коев Подписвам се с две ръце Стависки да си понесе заслуженото с цялота строгост на закона, без оглед на това кой е и какво е постигнал за България. Нека поне веднъж да покажат на практика, че пред закона всички сме равни, както се бият в гърдите.

Редактирано от PreludeManiac

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефан Ростиславов ТашевПодкрепям и съм готов да съдействам по всякакъв начин този да си получи заслуженото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивайло Пламенов Георгиевплътно зад вас с идеята за подписката и публичния процес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светломир Руменов АневНе ми се иска той да е поредният разминал се :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нека бъдем реалисти :

- Телевизията я купиха както и останалите медий и всички потулиха случая

- Полицията - там май нещата приключиха преди да започнат пук и още преди това нещастие да се случи и момчето да си отиде (визирам че Максим е бил пуснат секунди преди инцидента)

- Прокуратура на тях от много много години никой не разчита...

 

Какво остава на нас обикновенните шофйори :

да бездействаме и да приеме как още един БОГОПОМАЗАН минава м/у капките да примемем че всички хора са равни но НЯКОЙ са по РАВНИ от другите или......

 

 

ПОДПИСКА

 

 

Ако намеря съмишленици съм готов да разговарям с адвоката си и да я изготвим така че да има тежест

 

Към кое се отнася подписката :

Нека не сме ние тея дето ще колят и бесят НЕКА обаче процеса бъде публичен а именно това ще е прецедент процес да бъде излъчван и по телевизията доколкото съм запознат със законите няма наредба която да забранява това при обществено значим процес...

Какво ще се случи , всички знае че на затворени врати нещата са ясни парите под масата и всичко е пито платено...

При положение че делото стане публично достояние не вярвам да им толкова тъпи хора че да рискуват всичко за да отърват на някой кожата .....

в общи линий от нас зависи дали ще проявим гражданска отговорност или пак нещата ще се размият както стана с жената в Перник убила 3 деца...както стана и днес сутринта след като пияно момиче влачи пешеходец 20-тина метра и го размаза в стена.........

Идеята ти е страхотна, но ти предлагам да направиш петиция, която да бъде връчена на по-късен етап на адвоката ти. След малко ще побликувам и къде може да се направи...

 

ЕТО ТУК http://www.bgpetition.com/new-petition.html

 

Когато е готова я пусни!

 

КОга ще направим шестивето?МИсля, че е време....

Редактирано от Hondanche_mamche

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво Иванов Атанасови аз съм с вас :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брой те ме и мен.Станислав Богомилов КараджовНикаква прошка за пияни шофьори!

Редактирано от Stanley

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивайло Бойков КОВАЧЕВ всички заедно..... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

Станислав Стефанов ВладевЩом има закони те трябва да се спазват и да се прилагат! Виновния трябва да си понесе последствията с пълната сила на закона, иначе това ще бъде лош пример за всички останали. Как после да имаме доверие и респект към катаджии и системата като цяло?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hondanche_mamche

Добре де, няма ли да е по-ефикасно с петиция? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно ще е ефикасно. И трябва да измислим текст, който да е умерено патетичен, но да не граничи с pathetic. :) Аз се кандидатирам за проверач за правописни и граматически грешки (пише на сайта, че е желателно да се редактират такива работи). :rolleyes: Ако на някого му иде изблик изотвътре, нека го избълва тук, да видим каква анти-drunk-drivers пропаганда можем да си спретнем.

Редактирано от Rammkopf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

броите ме и мен Атанас Спасов Благоев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Up! :P Дилян Христофоров Димов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емил Иванов Марин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мариян Руменов Стоицев. Подкрепям отвсякъде!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Георги Григоров Пренчевбройте и мен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една бройка и от мен за подкрепа! :P

 

 

Асен Славчев Илиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emod

Емил Димитров ДимитровПодкрепям изцяло всички изказали се колеги. Нека да направим едно показно на тези, които се смята за недосегаеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с петицията?Станислав Иванов Цветанов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с петицията?Станислав Иванов Цветанов.

И аз това се чудя, чакам някой да я измисли, да я пусне и да я подпишем всички дружно!Айде бе хора, някой с дар слово нЕма ли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димитър Николаев Димитров дано поне в затвора влезе, но като гледам как вървят нещата... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest morskija

И аз съм за с двете ръце,бройте ме и мен.Красимир Методиев Стефанов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiholov

И аз съм тук Калин Йорданов ТихоловМного се надявам да бъде един справедлив процес и виновника да си понесе наказанието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rammkopf

Ихаааа, откриха топлата вода!

 

Aлкохол в кръвта е установила и кръвната проба на световния шампион по фигурно пързаляне за танцови двойки Максим Стависки, който катастрофира в неделя вечерта край река Ропотамо и в иницидента загина един човек и един е в кома с опасност за живота. Според дежурния прокурор в Бургас Огнян Стоянов, цитиран от "Дарик" радио, измереното количество е 1.1 промила. Това е точно под границата от 1.2 промила, при която ако шофьорът е виновен за катастрофа и в нея е загинал човек, се полагат между 3 и 10 години затвор. Отрицателен е тестът на пробата за алкохол, взета и на водача на лек автомобил "Ауди-А4" - 34-годишната Гергана Шекерджиева от София, един от участниците в катастрофата. По неофициална информация третият шофьор - загиналият 23-годишен водач на "Хонда сивик" Петър Петров от Сливен, не е имал алкохол в кръвта.

 

При така измереното количество се предвижда отнемане на книжката за срок до 12 месеца, но само в случай, че шофьорът е спрян за проверка, а не и когато е настъпило произшествие. При инцидент с жертви наличието на алкохол у водача винаги се смята за утежняващо ситуацията обстоятелство.

 

Стависки е причинил катастрофата край река Ропотамо снощи, при която загина човек, предаде сутринта БТА, цитирайки информация на КАТ. Катастрофата е станала около 19.45 ч. в неделя по пътя Приморско-Бургас, при десен завой, близо до река Ропотамо. Сблъскали са се три автомобила.

 

Стависки е управлявал джип "Хамър". При несъобразена с пътните условия скорост е навлязъл в платното за насрещно движение, казаха от КАТ.

 

Едно от момичетата, пострадало при катастрофата край р. Ропотамо, все още е в кома и има опасност за живота му, казаха дежурни лекари от бургаската болница. То е пътувало на предната дясна седалка, до шофьора на "Хонда"-та, който почина вчера в болницата след катастрофата.

 

Стависки не е пострадал сериозно. Според информация публикувана на сайта на радио "Дарик", направената му проба с дрегер е показала наличие на 1,2 промила алкохол в кръвта.

bold-ирал съм най-интересните части от текста според мен. Странно как с "Драго" са му отчели 1.2, а в кръвта е имал 1.1 ... :D Стависки не бил пострадал сериозно - много важно! Трябваше да си начупи 2-та крака и таза на 49 места и да остане жив - ей т'ва щеше му е*е майката за цял живот! :) Нито на кънки щеше стъпи вече, нито може би и на собствените си крака изобщо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...