Jump to content
darius

Oще за катастрофата ...

Recommended Posts

:rolleyes: очаквах го от самото начало и въпреки това пак съм много разочарован! :hondarulez::ebanjeee::unsure:

И аз мислех, че ще го измъкнат някак си... но все се надявах, че имаме някакво законодателство и ще има справедлив процес. Колко струва един човешки живот - 90000лв според българската съдебна власт. Поне да не беше пиян - да е станал някакъв инцидент, да има някакво извинение....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две думи: "БЪЛГАРСКО ПРАВОСЪДИЕ" Няма какво повече да добавя по темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам си управляващите :rolleyes::hondarulez: в нащта хубава родина БЪЛГАРИЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм очаквал друго. Като му гледах ПР кампанията на тоя мазен пе...ал бях готов да се обзаложа, че ще се измъкне. З асъжаление 1 човешки живот струва само 90 жалки бинки. Ми то джипа му е кажи речи няколко пъти по-скъп, за какво говориме изобщо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знаех си че ще стане така :ppp но до последно се надявах ,че този път ще има справедлив процес :box: но такава смешна държавица ще си останем явно :P просто нямам думи :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държавата ни е педалска

не е държавата, а оправниците са педали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осрана работа е българското правосъдие...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държавата ни е педалска

не е държавата, а оправниците са педали
ние сме си виновни :rolleyes: защото ния ги избираме тези горе :box: а на тех не им пука за нас :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние сме си виновни :rolleyes: защото ния ги избираме тези горе :box: а на тех не им пука за нас :ppp

А като няма какво по-добро да избереш, защото всичките до един кандидати за говеда и за нищо не стават? :P Това е... просто... ако можех да си правя експерименти с времето, да си го връщам... щях да си направя експеримент и аз да сгазя така някого да видим мен какво ще ме направят.. щяха да ме забутат в кучи гъз... ама бял ден нямаше да видя, за да поема срама на хиляи други.. абе без думи оставам просто...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е повече от смешно просто. Гледах новините и не вярвах какво казват. Ако беше някой от нас безизвестен щеше да лежи мин 10 години и то с право да си ги лежи, а тоя се отърва. Просто няма какво да се говори повече! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното доказателство каква скапана държава сме :box: законите важат само за някои .Имаш ли пари и връзки, ти си над закона, а ако си някой сиромах ще те изядат жив :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление голата истина е тва приятели!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали ако смазаната кола не беше хонда щехме да си го обсъждаме? :angry: Съдът си спази практиката чисто и просто. Подобни неща се случват редовно, никой не е влезнал в затвора... и аз мисля че щеше да е забавно ако Ставииски го направят нечия "кучка", но все пак кво като е мазен... и да ви кажа в спортните среди хич не е долюбван руснака тъйче нищо чудно бай Иван дето е карал на 2 шишета ракия из село да разполага с повече връзки от Ставииски... все пак децата му на бай Иван работят в София... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каквото и да направят няма да върнат погубените животи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каквото и да направят няма да върнат погубените животи...

това е истината!няма го Петио това момче беше истински мъж гъзар но поне брат му оживя!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....от една държава ТОАЛЕТНА каво може да се очаква?Да е пълна с лайняри,а от лайняри какво може да очакваш...лайна,има и някой които се опитват да бъдат чисти в тая ТОАЛЕТНА ама не става щото всеки сере където си иска и е неизбежно да не се оцапаш.Лошото е,че няма и кой да я почисти тая ТОАЛЕТНА защото боклуци боклуците трябва да изчистят!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва хем да лежи поне 10 години хем да изплати цялото лечение на момиченцео, въпреки че тя никога няма да е същата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А гледахте ли по новините какво се случва с Мануела 1 година след инцидента?? Прекалено ми е болно да коментирам просто.. :thumbs::oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в тоя сайт Аха се запознах със сестрата на Албена,ама и забравих името и тя е фигуристка и учи в Русия и преди я питах за някви новини постоянно,сега ако и изнамеря профила ще я питам кво става с мЪксим,кви ги върши у русията :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в тоя сайт Аха се запознах със сестрата на Албена,ама и забравих името и тя е фигуристка и учи в Русия и преди я питах за някви новини постоянно,сега ако и изнамеря профила ще я питам кво става с мЪксим,кви ги върши у русията :offtopic:

хаха,съвпадение....и аз си писах с нея ама се получи малко грубо,щото си помислих че е колажче снимката й със Ставийски и й казах да му каже че лайно и други такива съвсем директно.....и тя се обиди разбира се:offtopic:))Бил й като семейство......ще ми е чудно сега какво ще говори като забива друга вместо сестра й.За разлика от истинското си семейство,човек може да избира с какви да бъде.....Абе дано лъсне на яве че е кретен,то и за тях е по-добре да го разкарат овреме преди да има сватби и други такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ме е яд за баща и тъп комарджия, че похарчи всичките пари за лечението на бедното момиче къса ми се сърцето направо :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Бургаският апелативен съд постанови две години и половина ефективна присъда тоест затвор! Ето я статията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз това прочетох първо и много се изкефих, макар че е малко за 2ма убити (Не знам мануела ако се възстанови какви ще са последиците за мозъка й)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз чух по новините, за 2,5 години затвор, Ставийски и адвоката му били много изненадани...Защо ли, може би се радват на малката присъда, според мен е малка!Но присъдата подлежи на обжалване, все пак, дано справедливостта възтържествува накрая, не че ще се промени нещо, но все пак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така, трябва да се остави пример за всички останали - никой не трябва да се измъква, независимо какъв спортист или човек е.Приятелката ми го защитава с аргумента, че защото бил известен и само за това му давали присъдата. Е, ми права е, ама като е известен да го пуснат ли, или какво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ShEfA, прав си колега. Точно защото е публична личност не трябва да му се разминава. Още повече, че участваше в кампания против шофиране след употреба на алкохол. То иначе става смешно - световно известен спортист убива на пътя и получава условна присъда, а някой си бай Иван от Горно Нанадолнище за такова нещо ще лежи по затворите с години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека да полежи, да си вземе малко поука и той и всички българи, че неможе безрасъдно пиян като кирка да убиваш хората по пътя и да ти се размине.Даже му е малко 2,5 години, дали са му минимален срок поради невменяемост иначе трябва поне 10-тина годинки да си полежи, какво като е известен и е шампион...да му целуваме краката ли че е пребил невинните хора...нека да лежи :) :) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина,най-вероятно са изненадани с адвоката му че присъдата е много малка,а не от това че има присъда.Закона трябва да е един и същ за ВСИЧКИ,без значение кой какъв е.Нали това му е идеята на закона...трябва,ама не е...и тоя педал Стависки е само един блед пример за това което става в Българя...жалко и унизително...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тази малка присъда, само замиват очите на хотата да се охладят страстите и след по малко от годинка е вън... :lol: Затворче с леко режимче... джакузи,сауна....   :lol:  нямам думи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абее леко режимче... един път да го вкарат в истинския дранголник и ще му направят дупето шарено... тоест, знак тип "Опасен участък!" /A40/ ;)От там нататък няма да се качи повече в кола, саамо това му трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Българския съд си прави PR поред мен. Че тоя трябва да лежи в дрънголника е ясно, но с това се опитват да си измият ръцете за още стотици подобни случаи и дори по-груби - в града, на пешеходна пътека - нямам думи.Ха на бас, че след като обжалват, няма да има ефективна присъда. Най-малкото защото е прецедент в българската т.нар. "съдебна система" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да видим кой на кого колко ще плати и туй ге...че пак ще го отърват, и да лежи ще е някой затвор тип хотел...да го затворят малко с мангалите в някой изродска дупка, че да види тогава кон боп яде ли и ще пие ли пак като се качва в кола...ще стане любовница на някой по як брадясал уруд ;):D:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да видим кой на кого колко ще плати и туй ге...че пак ще го отърват, и да лежи ще е някой затвор тип хотел...да го затворят малко с мангалите в някой изродска дупка, че да види тогава кон боп яде ли и ще пие ли пак като се качва в кола...ще стане любовница на някой по як брадясал уруд :lol: :lol: :lol: :lol:

:yes::lol: :lol: :lol: :lol: :yes: Редактирано от ursus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

//offtopicНе може да бъде! Българският съд май е започнал да раздава ефекетивни присъди: http://www.dnes.bg/article.php?id=63828Надявам тази присъда да не е само защото е пострадал и турчина :cool:

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...2006 г. тежко пострада и заместник-министърът на финансите Нахит Зия.Ето защо има присъда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да видим кой на кого колко ще плати и туй ге...че пак ще го отърват, и да лежи ще е някой затвор тип хотел...да го затворят малко с мангалите в някой изродска дупка, че да види тогава кон боп яде ли и ще пие ли пак като се качва в кола...ще стане любовница на някой по як брадясал уруд :cool:;) ;) :lol:

недейте пожелава на никого такива неща, стига ни злоба по улиците. :( Хората не случайно са казали "за мъртмите само добро или нищо" Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има огромен напредък....Ш****А КОРУМПИРАНА ДЪРЖАВА!!!!!!!!http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2714149

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...