Jump to content
gerchooo

Андроид мултимедия съвместима с оригиналната навигация на Honda CRV 3

Recommended Posts

Здравейте, колеги!
Имам хонда CRV 3 с оригиналната навигация и от известно време си търся андроид мултимедия.
Проблемът ми е, че масово китайците пишат, че медийте не пасват ако колата е оборудване с оригинална навигация. (прикачил съм снимка)
Някой успял ли е да намери подходяща андроид мултимедия за вграждане, която да е съвместима и евентуално да работи с оригиналната камера за задно виждане при включване на задна скорост?
Прилагам снимка каква е медията ми и какво пишат китайците.
Благодаря!

kjkjkj.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много полезна информация.

А може ли да споделите и коя мултимедия и откъде сте закупили?

Редактирано от Honda_Z
Моля, не цитирайте цяло предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

от AliExpress - в линка качих още една папка в която си бях записал web страницата и вътре снимки

NaviFly - M400

image.thumb.png.dadc31d3e77583753c8273076c00feea.png

Редактирано от Honda_Z
Моля, не цитирайте цяло предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
На 28.05.2023 г. at 18:28, kyna написа:

Здрасти,

Да става аз съм си ги направил, само ти трябват малко познания по ел. за да може да се свърже някои кабели след като използваш адаптера, които ще получиш с китайската навигация.

 

3. захр. за субуфера

---- друго не се сещам

 

аз работих по тази схема: виж G-drive линка

- в розово е кабела, който ще дойде с навигацията и вържеш към ориг. инсталация/ букса

- в оранжево съм белязал какви допълнителни сигнали съм взимал от другите букси

Здравей,

Моята е без оригинална навигация, така че стана много лесно. Единствено не можах да се справя със захранването на субуфера. Когато му подам 12V от най близкото място, десетина секунди след изключване на захранването се чува силен и доста неприятен звук от него. Та ако може малко помощ от къде точно да захраня буфера или трябва нещо допълнително да включа във веригата.

Благодаря предварително.

Редактирано от Nano

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Дали може малко помощ. Сложих Андроид на crv 2007 с оригинална навигация, като преди това изчетох всичко по въпроса, но след връзването на оригиналната камера към китаеца и влючване на задна ми дава no video signal. Някой може ли да ми каже къде бъркам. От черната букса съм взел + и - , като към + съм вързал и 12в червения кабел от буксата за камерата, като съм ги вързал към въпросния dc/dc convertor посочен в поста по-горе, от там + към захранването на камерата от зелената букса 7P (green), a - на camera gnd (white). След това  video от зелената букса към reverse кабела и video gnd към черния кабел с жълтата букса на камерата.

Благодаря предварително!

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 18.06.2023 г. at 23:30, Icoo написа:

Здравейте,

 

Дали може малко помощ. Сложих Андроид на crv 2007 с оригинална навигация, като преди това изчетох всичко по въпроса, но след връзването на оригиналната камера към китаеца и влючване на задна ми дава no video signal. Някой може ли да ми каже къде бъркам. От черната букса съм взел + и - , като към + съм вързал и 12в червения кабел от буксата за камерата, като съм ги вързал към въпросния dc/dc convertor посочен в поста по-горе, от там + към захранването на камерата от зелената букса 7P (green), a - на camera gnd (white). След това  video от зелената букса към reverse кабела и video gnd към черния кабел с жълтата букса на камерата.

Благодаря предварително!

 

Това което пишеш все пак трябва да провериш дали камерата получава седем волта и дали връща сигнал ако тези неща са окей тогава остава да зададеш в навигацията типа на камерата. Вече на две навигации съм го правил това когато се използва оригиналната камера дисплея светва показва картина но на много квадрати но черна никога не съм виждал.

За да влезеш в опциите на камерата включи на задна когато се появи екрана за заден ход задръж с пръста върху дисплея и ще ти се появи менюто за настройки.

По това което пишеш по-горе трудно се ориентирам Какво си направил имам чувство че си подал 12 волта на камерата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на път да сменя отигиналната мултимедия с Андроид такава 

какво е качеството на оригиналната камера? 
Чудя се дали да я сменя с друга с по висока резолюция? Благодаря 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Качеството е същото както с оригиналната медия.Не е кой знае какво но... все пак е оригинална камера. Ако ще я ползваш - внимавай с захранването.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...