Jump to content
Legend91

Ако се чудите защо вчера цял ден самолети летяха като бесни, а днес вече е облачно

Recommended Posts

Би ли обяснил, по-подробно?

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не можеш без : "Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk" , няма да го рабереш! 😉

  • Харесвам 1
  • Хаха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид връзката между изпонашареното със следи от самолети небе (а някои даже се появяваха И ИЗЧЕЗВАХА за един и същ самолет 🤔) и рязката промяна от хубаво слънчево време към напълно заоблачено небе) Гледайте хубаво видеото от началото до края, вижда се че е снимано от пасажер.

http://www.artificialclouds.com/

А някой друг да се чувства като изцеден след такова пръскане?

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Засев_облаков

Редактирано от Legend91

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прогнозата за неделя съм я гледал още преди 10 дни в Синоптик и времето си го даваха такова - облачно и към дъжд. 

Явно от Синоптик са знаели, че самолетите ще летят. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Синоптик са познали с някоя прогноза за времето, еле пък за такава с 10 дни напред, тогава наистина ще започна да подозирам, че някой манипулира метеорологичните условия на планетата 👽

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кемтрейлс ли става въпрос или не ? Самолети си летят постоянно,  ама не вали постоянно дъжд :D 

 

@Legend91 тва видео видя ли от коя година е ? Ся да не се окаже, че и земята е плоска според теб :D 

Редактирано от Drone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще се промени времето ,от слънчево към облачно, заради пръскането, но найстина ни ръсят с нещо. Не ми се вярва да има пътнически самолети ,летейки един след друг ,както обикновено за Англия едновременно хаха...Поливат ни като мишчици в лаборатория....Вс е "по предназначение" ...Относно рязката промяната на времето ,там също имат пръст хората ,но е др тема..Като цяло сме оцелили късата клечка , но няма връщане назад ;)

Редактирано от mysticchannel33
  • Нагоре 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сме людете, тежим, мор требе.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 2/23/2022 at 10:45 AM, Drone said:

тва видео видя ли от коя година е ? Ся да не се окаже, че и земята е плоска според теб

 

Нима има значение от коя година е? Аз знам, че когато бях малък такива гигантски следи в небето нямаше, само малки опашки, които се разсейваха бързо. Факт е че щом е писана и статия в Уикипедия, (и не е изтрита от "интернет полицая") то явно не всичко е "конспирация" en.wikipedia.org/wiki/Cloud_seeding

Редактирано от Legend91

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кому са нужни такива теми в Хонда форум?

  • Благодаря 1
  • Хаха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нещо за епидемиологичната обстановка у нас? Приключи ли се, та вече не я дават?

  • Харесвам 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, ceco_accord написа:

А нещо за епидемиологичната обстановка у нас? Приключи ли се, та вече не я дават?

Off topic 

Да не те разочаровам, но още не е приключило нищо с ВирусО! Във WHO(под егидата на Глобалистите) в момента се подготвя план( бъдеща Тирания) , с който конституциите на суверенните държави да бъдат извадени от действие в бъдещи,,пандемии", и Фарма мафията да поема контрола над населението по света. Разбирай- полиция и военни срещу народите... Държавните лидери, скоро ще трябва да подписват това,, споразумение", докато в Украйна се вихри война... https://www.consilium.europa.eu/en/policies/coronavirus/pandemic-treaty/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...