Jump to content

Recommended Posts

едно червейче попитало майка си:- Мамо, къде е тате?- За риба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На противоположните краища на земното кълбо, двама мъже правят съвсем различни неща, но си мислят едно и също. Единия ходи по въже опънато между два небостъргача, а другия се е отпуснал докато 86 годишна бабичка му духа. Какво си мислят ли? "Не гледай надолу! Не гледай надолу:angry:"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чужда кола спира пред двама полицаи. Шофьорът пита:- Ду ю спийк инглиш?Полицаите се споглеждат и с почуда вдигат рамене.- Парле ву франсе?Те пак вдигат рамене- Шпрехен зи дойч?- Пак без отговор.Шофьорът пали колата и си заминава.- Е, явно трябва да учим повече езици, че да можем да се оправяме - казва единият полицай.Другият скептично казва:- Че този като знаеше, оправи ли се?!--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катаджия спира кола. Започва да проверява всичко - книжка, талон, гражданска отговорност, аптечка, пожарогасител и т.н.Шофьорът не издържал и попитал:- Нещо да нямам?- Съвест нямаш! :) - ;) ----------------------Инспектор от КАТ спира шофьора.- Господине, вие сте пиян!- Та аз и капка в устата си не съм слагал!- Я духнете на апарата!Шофьорът духнал - никаква реакция.- Странно, нима се е развалил? - инспекторът го пробва сам. - Тц, работи! ----------------------Катаджия спира кола. На волана е Ники Кънчев. Катаджията се усмихва доволно:- Въпрос за сто лева! Какво нарушение направихте сега? Възможни отговори:А - минахте на червено на светофараB - пресякохте двойна непрекъсната линияC - забравили сте си документите вкъщиD - шофирате в нетрезво състояниеИмате три жокера:1 - Материална помощ от спътници2 - Обаждане на адвокат3 - 50/50, само не си мислете, че това е намаление. ---------------------Полицай спира кола и внимателно я оглежда.- Тази трошка не може да се нарече автомобил!- Точно за това и нямам шофьорска книжка. ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е семеен мъж??? - Магаре вързано за слива. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожар в къща. Голяма суматоха. Жената тъкмо да извика за помощ и е прекъсната от съпруга си ... - Шшшшшт, ще събудиш майка си ма ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама алпинисти решили да катерят планина. Първия не можел да говори добре и се запъвал.Започнали да катерят.Първия:- ЗЗЗЗЗЗЗЗ....ЗЗЗЗЗЗ....Врория:- Ще ми кажеш горе.След 2 минути пак първия:- ЗЗЗЗЗЗ....ЗЗЗЗЗЗ...Вторият му отговорил да му каже горе. Стигнали върха. Тогава първия казал:-ЗЗЗЗЗЗЗЗабравихме раниците.Тръгнали на долу. Първият започнал да казва:- БББББББ.....БББББ...Втория казал да му каже долу.След една-две минути пак същото .Вторият казал, че ще му каже долу. Стигнали долу и втория казал на първия да му каже каквото иска. Първия казал:- БББББ.....БББББазик бе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два червея си говорят:- Леле, гледай - групов секс!- Какъв групов секс, бе! Това са спагети!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kaтаджия спиря пиян водач на мпс:-Господине вие сте пили-Ко пили уееее аз съм ЛЪВ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14-годишна отива при гинеколога и му задава въпроса:-Може ли да ми препоръчате сигурно средство против забременяване?-Лимонада на прах- отговаря след кратък размисъл лекарят.-А, преди или след… ? - последвал нов въпрос.-Вместо! - отсякъл старият лекар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една жена влиза в месарницата и пита месаря:

- Имате ли свинско месо?

- Да - отговорил учтиво месарят - да ви го нацепя или да ви го начукам?

- А, не, не - жената се смутила - а имате ли птици?

- Разбира се, да ви тегля ли една патка?

...- Не, не, дайте ми малко карантия.

- Дайте да ви тегля един език, че да си ходите по живо, по здраво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реклама на санаториум:Нашия санаториум значително ще подобри състоянието на нервната ви система, ако изпратите в него тъща си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Македански :cool: Две госпожи во най-добри години решиле да излезат надвечер сами без мажите. Вечерали се напиле бааги и дошло време за дома. По пат им се примочало. За да не им светкаат белите газишта во градската темнина решиле да скршнат во гробиштата покрай кои минувале и таму да ги изврашат природните обврски.Нормално немале тоалет хартиа. Првата се забришала со своите гашти и фрлила. На втората и било жал за гаштите па откинала парче од венец и завршила работа.Утредента двамцата мажи си пожалиле мейусебно:- Знаеш, жена ми синошта се врати дома пияна и без гашти - рекол единиот.- Не е тоа ништо - одговорил другиот. - Моята исто се врати дома пияна а од газот и штрчеше лента на коя пишуваше: "никогаш нема да те заборавиме! Перо, Миле и фудбалски клуб Слога"!"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Предлагам ти да ядеш пилешко, по-точно патешко, даже мога да ти посоча коя патка да ядеш :)

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една крава се качила на едно борче и я срещнала катерица. Катерицата попитала кравата - краво какво правиш тук горе, кравата - ще ям круши , катерицата - но това е бор! , кравата - нищо, Я си носим. :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блондинка се блъска с колата си в предната кола. От предната кола излиза шофьора и пита:- Поне на шофьорски изпит ходили ли сте?- Разбира се! И за разлика от вас много пъти :) !Говорят си двама психиатъра:- Колега, днес имах интересно потвърждение на теорията на Фройд за неволните грешки на езика. Исках да кажа:" Подай ми захарта, скъпа!" а се получи:"Провали ми живота, кучко такава!".Две мутри се разхождат:- Брато, гледай каква гора!- От тези дървета нищо не виждам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tsvety

- Сър, онзи господин иска да ви предизвика на дуел. - Какъв дуел – френски с шпаги до първата капка кръв или английски с пистолети до смърт? - Български – ще дойде с приятели и ще ви пребият.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Иван и Асен решили да изкачат планински връх, който не бил покоряван.Иван бил по-напред, Асен - по-назад...Стигайки до върха Иван видял, че има забито знаме. Обърнал се и казал на Асен: - Асенее, на върха е забито италианското знаме, изпреварили са ни! :rolleyes: - Нищо, бе Иване, напиши с тебешира "КУР" и да си ходим...

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След як запой някакъв пич забърсва девойка.На сутринта момичето притеснено:-Лелеее, как съм забравилааа - днес ще ходим с мама на гинеколог. Мама иска да знае дали съм девствена!Пича тъкмо бил отворил бутилка бира, за да се освести, махнал гумата изпод капачката и я сложил където трябва.Следва преглед при доктора. Той поглежда и почва да се тресе от истеричен смях.Майката притеснено:-Кво бе докторе, девствена ли е?-Ааа, че е девствена - девствена е, ама за първи път виждам да и пише и срок на годност!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Някои хора разправят за мен, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в един буркан със спирт на бюрото си." (Стивън Кинг)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спира голф 2 до бентли и шофера пита: Пич,може ли да те питам нещо? Да.-отг.шофера с бентлито. Абе доволен ли си от колата? Да, защо питаш? Ааа, гледам че не се карат много. ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посред нощ в една аптека влиза една леко разголена жена, застава пред младия фармацевт и казва предизвикателно:- От месеци не съм виждала мъж!Аптекаря се усмихва с разбиране и ведро отговаря:- Тука, имам едни много добри капки за очи...- Ало!- Да!- Пешо, ти ли си? - Да! - Бременна съм!- Ооо, имате грешка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицейска проверка в един гараж във Факултето..Полицаят пита собственика:- Откъде е тая бормашина.- Не знам, синчето я донесе.- А тая пералня?- Не знам, ама май, че синчето мъкне всичко.Между другото синчето е в 3-ти класА тоя струг, който тежи близо 2 тона? И за него ли ще кажеш, че синът ти го е донесъл?А той откъде да знае, че тежи 2 тона? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Семейство отива на лятна почивка в новопостроен хотел. Още с пристигането забелязват група деца, които тичат пред хотела и издават неистови крясъци. Жената се обръща към управителя на хотела с възмущение:- По телефона казахте, че тука няма да има никакви деца....Управителят:- Че това деца ли са? Изроди....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж се прибрал в къщи мъртвопиян. Жена му го посрещнала разярена, хвърляйки по него чаши и чиний - каквото хване от кухнята. На мъжът това му дошло в повече и се скрил под спалнята.- Излизай от там, пиянде с пиянде!- Не! Няма да изляза!- Излизай бе, чуваш ли какво ти казвам аз на теб?- Я да си гледаш работата ма! Аз съм господар на тая къща и ще си седя където си искам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Каква е разликата между Руснака и Българина?-Разликата е, че в заведение Руснакът си поръчва бутилка водка от 700 мл, а Българинът - 7 пъти по 100 мл!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена влиза в месарница, и се заформя лек разговор с продавача :- Ще искам малко свинско?- Да ви го нацепя или да ви го начукам?Жената леко смутена се пробва втори път :- А случайно пилешко да ви се намира ?- Мога да ви тегля една патка ! Вече съвсем разстроена :- Ще взема малко дреболийки само!- Тогава да ви тегля един език!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя последния го има на предната страница. :rolleyes: Един старец има три сина. Една нощ крадец влязъл в тях и откраднал кравата им. Събрали се четиримата да умуват кой го е направил. Старецът казал, че крадеца е прескочил през тухлен зид, отворил си и извел кравата. Най-големият син рекъл, че щом крадеца е прескочил през зида трябва да е малък човек. Средното синче се замислило и рекло, че щом е малък човек трябва да е педераст. Малкият син се сетил, че в съседното село има такъв човек и отговаря точно на описанието. Намерили човека от съседното село и го завели при съдията. Съдията ги попитал защо са сигурни, че това е крадеца и те му обяснили. Тогава съдията ги попитал щом са толкова умни - какво има в картонена кутия в стаята. Старецът погледнал кутията и казал, че щом е затворена кутия в нея трябва да има нещо :lol: . Следващият казал, че щом има нещо в кутията, то трябва да е кръгло. Средният брат помислил и казал, че щом е кръгло, трябва да е оранжево. Последният рекъл, че щом е оранжево, то е портокал. Съдията погледнал доведения малък човек и казал:- Ей, педераст, върни кравата на хората ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пристига блондинка с "Голф 2 GTI" в автосервиза и казва на механика: - След като возя някой с мен в колата, се появява странен мирис. А когато съм сама този мирис го няма. Механикът казва: - ??? Тогава да се повозим заедно малко. ???Качил се с нея. Понесла се тя по улиците с бясна скорост. Блъска се по бордюрите, кара в насрещното, никакви мигачи или ги бърка, едва се разминава с другите коли, за малко да блъсне няколко пешеходци...и всичко това с около 160-180 км.ч.Върнали се в сервиза.- Ето! Усещате ли! Пак този мирис! - Дали усещам? Аз в него седя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учените са разработили кола, която ползва за гориво вода....Ама е задължително водата да е от Мексиканския Залив.:ermm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитали радио Ереван:-Какво е блондинка с плитки?-Свирка с дръжки :ph34r: - бързо реагирало радиото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиват двама пияни на стадиона и решават да играят футбол. Единият казва:- Аз ще бъда двата отбора и съдиите. Абе всички на терена.Другия отговаря:- Добре, тогава аз ще бъда публиката.Почва се играта. По едно време тоя дето е публиката замерва играещия с кутийка от бира. Играча се ядосва и вика:- Абе идиот такъв, от 25 човека на игрището как баш пък мене уцели!- А ти как разбра, че от 50 000 публика точно аз съм те уцелил, бе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин дупките по пътищата са станали причина за случаен секс в маршрутка номер 6.---На 20 години граф Дракула беще млад, неопитен, и затова някои несъзнателни жертви му даваха да смуче съвсем не това, което се полага за един порядъчен вампир...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мария: Иваааан! Иван!- Кво ma?М: Хвани котарака!- За къв хуй?М: Хвани го ти казвам…Хванал Иван котарака, носи го на Мария.М: Откъсни му ташаците.- Марийо, смили се,..М: Откъсвай ги, давай!!Върти Иван ташаците на котарака, а той драска мяучи, писка, и изобщо надрал Иван до кръв.М: (въздъхвайки) Ех, не те обичат котките, Иванe!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос: Какво е китайски противотанков взвод!? Отговор: 10 000 китайци, въоръжени с гаечен ключ:shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перничанин вижда Туарег, обикаля го няколко пъти, плесва се по челото:- Еб*си големия голф!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eдин студент се явил при свети Петър и той го попитал:-Разкажи ми повече за живота си, за да знам - в ада или в рая да те пратя-Ами, преди година се запознах с една студентка, заговорихме се, говорихме, говорихме и на края я оправих.След месец ме запозна с техните, отидехме у тях на вечеря, тя си легна, ние с майка и и сестраи говорихме, говорихме и взех та ги оправих и тях.На сутринта ме запозна с баща и, и с него говорихме, говорихме, и след час и него оправихСвети Петър отговорил:- Хайде, влизай по-бързо, че много се заговорихме..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водят малко момиченце при психиатър. Започва прегледът. Психиатърът я пита: - Как се казваш? - Петя. - А на колко години си? - На 5. - Кой сезон е сега? - Лято. - Е как лято, вчера вози ли се на шейна? - Возих се. - А прави ли снежен човек? - Правих. - Е какво лято е сега! - Скапано!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено... Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си:- Донеси си бележника!Изплашил се синът и отишъл при майка си:- Имам двойка, какво да правя?- Дай тук бележника.Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той:- Ох, слава богу! Поне в къщи всичко е наред!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама умрели си приказвали на небето. Единият попитал другия от какво е умрял. Той отговорил:-От премръзване.-и попитал другия-Ти от какво умря.-От яд. Първият се учудил.-Е как така умря от яд?-Ами прибирам се вкъщи от командировка по-рано от колкото трябва. Гледам чужди дрехи и обувки в коридора. Влизам в спалнята. Гледам жената сама и я питам къде е той. Тя мълчи. Почвам аз да търся под леглото, в гардероба, на терасата и на други места, но не го намирам. Ей така умрях от яд. Другият казва:-Глупак. Ако беше се сетил да провериш във фризера сега и двамата щяхме да сме живи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...