Jump to content

Recommended Posts

Двойка влюбени се целуват на дивана. По някое време младежът пристъпва към по-решителни действия и бута девойката по гръб.- Почакай! - казва тя, - не е ли по-добре след сватбата?- Знам ли ... Ами ако мъжът ти се случи някой ревнивец?Възрастен мъж се сваля с млада мадама, а тя му вика:- Вече си стар, виж се, косата ти е бяла.- Така ли? И на Пирин планина върховете са бели, ама долу е пролет... Върви си един мъж по улицата и среща една майка с малко дете. Заглежда се и се обръща към майката и казва:- Ах какво хубаво детенце, кажете ми как да не му е@а майката. :) Един тинейджър решил да подразни нервен продавач в магазин за електроуреди.Влязъл вътре и казал:- Електрически крушки имате ли?- Не.Излязъл навън и поседял 2-3 минути. После пак влязъл и попитал:- Електрически крушки имате ли?- Не. И ако още един път ме попиташ ще ти забия езика с два пирона на стената.След още пет минути:- Пирони имате ли?- Не!- А, електрически крушки имате ли? Един войник се връща в отпуск. Бащата го попитал какво е научил в казармата. Синът извадил една ябълка, сложил, я на оградата, застанал на 50 метра от нея, метнал един нож и, я разцепил на две. Бащата бил изумен, но пак попитал:- Браво, сине! Друго можеш ли?Синът без да отговаря изважда една граната и я мята към тоалетната в двора. След като се разсеял прахоляка от тоалетната не било останало нищо. Бащата с усмивка добавя:- Ех,да беше жива майка ти, да види какъв юнак е родила!- Защо бе тате, какво е станало с мама?- А, нищо бе, беше в тоалетната. Фокусник вика на сцената случайно дете от публиката. Обявява на залата:- Дами и господа, няма лъжа, няма измама! Ето това тук дете, което ще ми асистира, е избрано случайно от публиката. Кажи на хората, момченце, виждал ли си ме някога преди?- Не, татко! Майка и дете се разхождат в парка. Видели едно момиче и момче да се натискат. Детето попитало:- Мамо, какво правят тая кака и тоя батко?- Ми, кекс.После видели в зоологическата градина една маймуна и един маймуняк да се натискат.Детето пак попитало какво правят и майката пак отговорила:- Ми, кекс.На другата сутрин детето попитало майка си:- Мамо, снощи с татко правихте кекс, нали?- Как разбра бе?- Ами аз облизах глазурата от дивана. Млада девойка се прибира в къщи към 3-4 през нощта.Майката я чака притеснена и с разтреперен глас казва:- Дъще къде ходиш, защо закъсня толкова?Девойката казва:- Мамо, остави ме на мира, защото съм пияна като тиква!- Защо като тиква, дъще? - пита майката учудено.- Ами защото освен това съм пълна със семе.... Момчетата от 3 "а" клас пишат на момичетата от 3 "б" клас:- Хайде след часовете в парка да се целуваме!Момичетата отговарят:- Ако е само за това - пишете на 1 "а" клас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представител на Coca-Cola отива на аудиенция при папата във Ватикана и го пита:- Свети отче, в проповедите си вие казвате, че човек не може да живее само с единия хляб. Но не може ли там някак да се вмъкне и някоя дума за кока-колата?- Как, това е богохулство!- Ами ние ще си платим, по 10 милиона на година ще ви даваме.Тръгва си човекът, а папата се замисля. Вика секретаря си и му казва:- Я провери кога ни изтича договорът с хлебозавода. В Англия се продавал един голям дворец. Един милиардер разбрал и се възползвал но двореца бил много евтин пък голям. Той попитал съседите защо е така и те му отговорили, че е обитаван от духове. Той отишъл до двореца почукал и от там излязъл един пребледнял господин. Милиардерът попитал:- Вярно ли е, че този дворец е обитаван от духове. А, мъжът отговорил:- Аз от 500 години живея тука и дух не съм видял! На село:- Ей, добро утро, Бабо Пено. Как беше в града?- Много е хубаво! Особено в градския транспорт. Отиваш в автобуса, само поглеждаш някое място, и веднага стават и ти го отстъпват!- Бре! Я и аз да ида до града да видя това чудо!Отива другата баба, качва се на автобуса и си избира една място. Гледа човека, гледа мястото, но онзи не става. Бабата пита:- Младежо, стара жена съм, няма ли да ми отстъпиш мястото?- Бабо, автобуса е почти празен, точно това място ли си хареса?На бабата й станало криво, но пак опитала:- Моля ти се младежо!- Бабо, хайде стига де!Бабата обаче нали упорита, пак:- Моля те бе, нека седна!- Добре, добре, щом толкова искаш, сядай. Но карай внимателно! Работният ден в банката е на приключване. Чистачката влиза в кабинета на директора и казва:- Г-н директор, може ли да ми оставите ключа от трезора за през нощта?- Абе ти с всичкия ли си, как ще ти го оставя?- Ама господин директор, вече хванах мазоли на пръстите да отключвам трезора с фиба като влизам вечер да мия пода. В Морската градина мъж се е качил на улично кантарче да се премери. Пуфти, пъшка, по едно време хванал с две ръце огромният си корем и го повдига нагоре. покрай него минава дългокрако девойче и ехидно отбелязва:- Господитне, това няма да ви помогне...- Разбира се, че ще помогне! Как иначе да видя цифрите на кантарчето?! Адам и Ева се разхождат из райската градина, към тях се спуска Бог и им казва:- Деца мои, имам за вас 2 подаръка, но вие ще решите как да ги разпределите... първият е пикане прав..Адам се развикал до небесата, удрял си глават в близкото дърво, скачал и крещял, че той иска да пикае прав. Ева му отстъпила... Адам, започнал да бяга из градината, радвал се, скачал, крещял, пикал на всичко подред.На дърветата, на цветята, на всяко насекомо поотделно и просто на земята!Ева застанала до Бог и двамата мълчаливо наблюдавали това безумие. Накрая Ева не издържала и попитала:- Господи мой, а какъв е втория подарък??Бог промълвил:- Мозък, Ева.. Мозък! Но ще се наложи и него да го дам на Адам, иначе ще опикае всичко? Автоинструктор съветва курсист.- Момче, запомни какво ще ти кажа, най-много трябва да се пазиш от пияните шофьори. Ако заподозреш, че някой е пиян, веднага спирай и го изчакай да отмине. На второ място по опасност са таксиджиите и маршрутките. Те правят каквото си искат, спират рязко и не дават никакви мигачи. На трето място са мотористите. Те са луди младежи, които се мислят за безсмъртни и карат с 200 в града.- А жените шофьорки?- Ееех - въздъхнал инструкторът - щом ме питаш ще ти кажа. Жената шофьор е като пиян таксиджия на мотор. (Да не се засегне някоя съфорумка :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влиза един при лекаря и оплаква:- Докторе, много забравям.Лекарят дописвал нещо по големите тефтери и след като приключил, попитал пациента:- От кога?- Кое от кога!? Пиян мъж се прибира и се мъчи да нацели ключалката но не успявал. Случаен минувач го пита:-Желаете ли да ви помогна?-Да хвани къщата,за да не се движи.Един мъж, който бил силно възбуден, защото любовицата му го чакала гола в леглото, влязъл в една аптека. Прередил нетърпеливо хората, които чакали на опашка и казал на аптекарката:-Дай ми един презерватив!-Не, не може така, господине! Вие прередихте другите хора, а и измислете по-културен начин да кажете какво искате, за да не отблъсквате клиентите ми.Мъжът се върнал на края на опашката. Като дошъл неговия ред, разкопчал си ципа, извадил си оная работа, сложил я пред аптекарката и й казал:-Бихте ли ми дали един бял костюм за този господин? Вкарват в килията нов затворник-крадец. Той оглежда обстановката и пита надзирателя:- За какво са тия решетки на прозореца?- Заради сигурността.- Вие не сте наред! Кой пък ще иска да обира затвора? - Бабо, а защо са ти толкова големи ....- Силикон, бабе, силикон! :);) Тестват няколко кандидати за работа в разузнаването. Дават им по един плик и им казват:- Тук има секретни документи, трябва да ги отнесете на нашия агент в отсрещната сграда. Как ще намерите кой е - ваша си работа, но до един час да са доставени.Всички излизат от стаята и се запътват към отсрещната сграда, само един се шмугва в тоалетната и отваря плика. Вътре намира лист с бележка:"Върнете се обратно, приет сте на работа." Таксиметров шофьор към клиент:- Нещо не ми вдъхвате доверие. Имате ли пари?- Имам, но все още са у вас... Министерството на здравеопазването предупреждава: "Злоупотребата с виртуалния живот може да доведе до реални хемороиди!". Между приятелки:- Нямам никакъв късмет: запозная ли се с хубав човек, все се оказва, че или той е женен, или аз съм омъжена...Клиент към много пиян бръснар:- Да не ме порежете?- Приятелю, как мога да те порежа, като даже не те виждам. Седят в парка двама пенсионери. Покрай тях минава готина мацкас къса пола. Единият казва:- Ех, да бях на 18 години!- В ред ли си? Заради 5 минути щастие после 40 години да работиш! В салона на самолет нахлува мъж с пистолет в ръка и казва:- Дами и господа! Превзех самолета. Може да пушите! Посред нощ се звъни на вратата. Домакинът пита:- Кой е?- Данъчна полиция.Връщайки се обратно към леглото:- Пак сънувам кошмари.Пешо вкъщи ли е?- Не. Пешо го няма вече... Той напусна нашия свят...- Какво бе, да не е умрял?- Не, включи се в Интернет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разговор между контрола и пътник в градски автобус:- Вашето билетче?- Моето билетче.- Вашето билетче?- Моето билетче.- Вие какво зациклихте ли? Други думи не знаете ли?- Знам. Прахосмукачка...- Да не сте болен?- Да не сте доктор?- Не съм доктор!- Аз пък не съм водопроводчик.- Май ви хлопа дъската...- Що, да не сте дърводелец?... А, ето я и мойта спирка !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Млад режисьор правил първият си филм. Поискал от директора да му се осигурят 5000 души статисти за една армия и още 7000 за другата, за да направи грандиозно сражение.- Ти луд ли си, бе? - възкликнал директорът. - На 12 000 души кой ще им изплаща хонорарите?- Не се бойте! - отвърнал режисьорът. - Стражението ще бъде с истински патрони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Художници седят на брега на морето и рисуват пейзажа. Минава японско семейство туристи. Бащата казва поучително:- Деца, виждате ли как се мъчат хората, които си нямат фотоапарат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички кават, че добър любовник е този, с който след секс жената веднага заспива с усмивка на лицето. Всъщност те са гола вода. Моята жена заспива още по време на секса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изморен и притеснен един студент излиза от изпит.Отвън чакащи го питат:- Как мина изпита?- Ами, като в църкава.- Е, как така?- го питат чакащите.- Той ми задава въпросът, аз се кръстя.- Аз му отговарям, той се кръсти.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж и жена отиват на море,жената имала татуировка на бедрата със Красимир Балъков и Христо Стоичков.Отишли те на плажа и жената взела да се пече на слънце,минава мъж и казва - голям фен съм на националния ни отбор може ли да целуна Балъков, и тя казала добре целунал едното и бедро и казал ами Христо Стоичков може ли да го целуна,тя отговорила че може след това я попитал дали може да целуне на Трифон Иванов брадата, а мажът и отговорил: - Ами на Данчо Лечков темето не изкаш ли да целунеш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утрото на англичанин: Става,отива до хладилника, отваря хладилника, изважда яйцата,вари ги, изяждат гиУтрото на французин: Става,отива до хладилника, отваря хладилника,изважда яйцата,прави си омлет, изяжда гиУтрото на българин: Става,отива до хладилника, отваря хладилника, почесва си яйцата,затваря хладилника :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Ти какво подари за осми март на любимата си ? - Нарисувах под прозореца й сърце. В снега ... с жълто :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В центъра на Перник спира Тоарег. Насъбра ли се хора около него и почнали да го обсъждат... Единия от тълпата като го видял възкликнал: - Баа го у големия Голф .... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A Paki, a Nigger and a Jew walk into a bar.My crowbar.

Ще си позволя да преведа вица, за да го разберат колегите които не са прекалено навътре с разговорния английски - има игра на думи, която се губи при превода.Пакистанец, Негър и Евреин се натъкват на щанга докато вървят - моята щанга. (Щанга е използвано в смисъл на изкривен лост)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на червената шапчица и дошъл мензиса за първи път и она бега из гората и квичи яко: умииираааам, умираааам, помоооош"вълка кво си лежал и си цокал бира се стреснал от тиа викове и отишел да види кво става. спрел он ЧШ и и вика: "ама гъско, кво си се развикала такава, не видиш ли че си почиваме тука" а она му вика: "бегай бе вълчо, не виждаш ли че ше мрем"."що ма кво става""па тече ми яко кръф отдоле"вълка вика: "ооо я тиа работи много ги разбирам, я дай да видим"та погледнал нашиа и вика: "малееее червена шапчицо, некой ти е отрезал ташаците ма"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

връвели двама из пустинята. единия имал камила другия папагал. ама ядат само ориз. единия не издържал и рекъл- абе дай да гътнеме камилата и да ядеме камилско с ориз.- абе камилата въpши работа, кара ни багажа, не мое ли да заколяме папагала и да едем пилешко с ориз.папагала ги слушал па рекъл- абе що си не ударите по една чекия и да едете млеко с ориз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В една фирма чакали Бойко Борисов и шефа на фирмата казал на всички работици да бъдат лъснати и бръснати,на др ден Бойко Борисов пристига всички в фирмата светят само бай Иван разпищолен и пиян идва на работа,Бойко го видял и казал ооо бай иване как си 6то си заговорили се и никаква работа не свършили.На следва6тата седмица фирмата чака Президента но и той кат Бойко като видял бай Иван заговорили се и пак ни6то не свършили.След едим месец шефа трябвали да отиде в Рим да види папата и трябвало някой да го придрожи и кой да вземе Бай Иван.Отишли те в Рим и папата като го видял казал :- Здр Бай Иване ела са качи до мен.Той отива до него и видял че шефа му припаднал и слезна да види какво става:- Шефе какво стана защо припадна!- Като дойде Бойко при нас трябваше да направим една зделка,но като те видя и нищо не свъшихме,но го преживях!- Като дойде Президенте при нас трябваше да направим една зделка,но като те видя и нищо не свъшихме и това го преживях!- Одеве като се качи при папата мина един един италянец и ме пита:- колега кой е този до бай Иван там горе,е това не можах да го преживея! :lol::P :P :):P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиян катаджия спори с пиян шофьор на камион :- Гражданино шофьор! Вече десети път Ви питам - защо камионът Ви не е уплътнен добре и сипете товара си по пътя?- Гражданино полицай! Аз пък вече за десети път Ви обяснявам, че съм от “Чистота” и опесъчавам заради поледицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Син на мутра се прибира вкъщи след последния учебен ден. Баща му го пита:- Е, сине, как завърши?- Ами, тате, 5 двойки...- Мале-е-е, голям бой ще падне!- Знам, тате, взел съм адресите на даскалите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инженер, счетоводител, химик и държавен служител започнали спор чий котарак е най-умен. Инженерът повикал своя котарак: "Хикс на квадрат, демонстрирай!". Хикс на квадрат се качил на масата, взел хартия и молив и нарисувал кръг, квадрат и триъгълник. Всички се съгласили, че котаракът е много як. Счетоводителят казал на своя котарак: "ДДС, демонстрирай!". ДДС отишъл в кухнята и се върнал с 12 кюфтета, които подредил в 4 купички по 3 кюфтета в купа. На другите им харесал номерът.Химикът се обърнал към своя любимец: "Епруветка, давай!". Епруветка донесъл кутия мляко от хладилника и отсипал точно 150 милилитра в една чаша. И другите се впечатлили от тази точна лапаНакрая дошъл ред на държавния служител. Попитали го: "А твоят котарак какво умее?". Държавният служител казал: "Хрантутник, демонстрация!".Хрантутник изял кюфтетата, изпил млякото, препикал чертежа, изнасилил другите три котарака, оплакал се, че го боли гърба, написал жалба срещу лошите условия на труд, изпратил я в службата за предотвратяване на епидемии и си взел болнични за един месец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Музикалната Академия потвърдили ,че концертите на Веселин Маринов имат лечебни своиства на последния му концерт парализирано момче станало и си тръгнало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама си говорят:- Подозирам, че жена ми ми изневерява с горския.- Защо мислиш така?- Ами прибирам се у нас, а в леглото - разни борови иглички.- А пък аз подозирам, че моята ми изневерява с попа.- Защо мислиш така?- Ами прибирам се у нас, а в леглото какво мислиш? Попът…

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две блондинки приятелки седят на по кафенце и си говорят:- Дали пък да не пробвам вибратор?- Ти луда ли си, аз пробвах, изби ми зъбите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е общото между жената и вентилатора?- Първо спира да ти духа, после спира да се върти и накрая само бучи и харчи ток.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде предпочиташ да си по време на секс?- Отгоре.- А аз отдолу.- Защо?- Представям си, че поправям колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В шоуто на Слави чух нещо от сорта, че между нормалната жена и лесбийката нямало разлика ако лесбийката е добре завързана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътен полицай спрял шофьор за това, че не спазил пътен знак.- Знаете ли защо ви спрях? - попитал той.- Аз намалих скоростта, нали? - отвърнал шофьорът.- Но на знак „стоп" трябва да спрете.- Да спра, да намаля скоростта, има ли разлика?Полицаят се ядосал, извадил палката и започналда налага шофьора по главата, викайки:- Е, да спра ли искате, или да намаля скоростта :thumbs1: ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става мъжът сутринта гол. Връзва си една кърпа през кръста и отива на терасата да изпуши една цигара. Жена му му подвиква от леглото:- Недей стой с тая кърпа на терасата, че комшиите гледат! - Да гледат ма! Да ма видят какъв мършав съм станал, защото не ми правиш закуска! - Ми хвърли тогава и хавлията да видят защо не ти правя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един шофьор си плаща глобата за бързо каране на полицая и този му дава квитанция.- Какво да правя с това листче? - пита шофьора.- Добре го запазете! -казва му полицая, като получите още 9 от тях, ще ви дадем колело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават стар папагал на пазара. Между сергиите минава полицай и папагалът се развикал:- Ченге- глупак! Ченге- глупак!Полицаят се обидил и дал под съд птицата и продавача й. Съдът осъдил папагала да прекара една година в манастир.След година същия полицай пак минава през пазара и гледа същия папагал, седи и мълчи. Полицаят се приближил и му казал:- Нещо не викаш, а? Аз съм онова същото ченге- глупак.- Късно е да се каеш, синко! :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Негърче умира и отива в рая. Христос го поглежда усмихнат и му казва- Сега ще ти дам чифт крила.- На...истина? Аз ангел ли съм?- Не, синко, ти си шибан прилеп.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаема редакция,Нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително.От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Както обикновено.Ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с “приятелки”, а като я питам с кой е била, казва, че не ги познавам.Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла.Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някаде, не се сдържах.Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане.И гледам - ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо!Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните или ще трябва да се изръся и за амортисьори?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорят си двама приятели:1: - Знаеш ли как се нарича човек, който не разпознава цветовете?2: - Ами ... далтонист1: - Да. А знаеш ли как се казва на човек, който ги разпознава?2: - Миии, .... !?!? .... не знам. 1: - Расист:cool: :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Каква е разликата м/у автомобилната гума и негъра?Отговор:На гумата като и сложиш верига не започва да пее блус :D:D:cool: Отива един бял в ЮАР на екскурзия и решава да глвда кино.Влиза в киносалона и един негър му казва"Ти да не си нов тука ве?" А той "Да,защо?" и негъра му казал"Тука негрите гледат кино на долния етаж,а белите на горния".Отива белия на горния етаж и си гледа филма,обаче му се приходило по малка нужда и решава да пита за кенефа.Един друг бял му казал"Ти да не си нов тука?В тая държава белите пикаят от 2рия етаж в/у негрите"."ок" казал белия и започнал да си пикае от парапета и в тоя момент се чува"А ве ти да не си нов тука?Не съм само аз негър,разтръскай го малко де....." :cool::huh::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влиза един мъж в банката и пита служителката:- Мога ли да си вкарам шибаните кинти в скапаната ви банка?-Господине, моля дръжте се възпитано, в банка сте.....-Кво ми дреме, ма.. искам да си открия шибан влог в ебаната ви банка.Не може така, господине... ще извикам управителя....след 5 минути...У: какъв е проблемът тук? Колежката ми каза, че не знаете как да се държите в банката? Да повикам ли охраната?М: Не бе... спечелих некви шибани милиони от скапаната лотария и искам един шибан влог в ебаната ви банка.У: И кво? Тъпата путка неще да ви обслужи ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните научни изследвания са доказали, че бирата съдържа женски хормони. Защо?Като изпиете три чаши, почвате по-лошо да карате кола.След шест бири почвате да се хилите на всяка дивотия.След десетата бира се налага да пикаете седнал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На заболекарсия стол жена на ревнивец!Мъжът, се скъсва да й звъни, а тя с разчекната уста няма начин да му вдигне. След поредното влудяващо звънене, на зъболекаря му писнало, вдигнал и му казал:- Свършвам, плюе и тръгва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Директорът на училището вика бащата на един ученик и му казва:- Имам за вас лоша и добра новина. С коя да почна?- С лошата.- Вашият син е хомосексуалист.- Аууу, но това е ужасно! А коя е все пак хубавата новина?- Ами... избран е за "Мис абитуриентка 2009".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Кое е най-голямото игрище за голф в света?- Перник! Всеки има голф и всички са играчи!----- Много съжалявам, но този месец няма да мога да ви платя за квартирата.- Но как така? Вие казахте същото миналия месец, по миналия също, а и преди три месеца:P- Нима не си държа на думата?----Син : Мамо-о-о-у, ама днеска тати ме накара като бяхме в рейса да отстъпя място на една друга мама.Майка : Точно така, точно така, така трябва.Син : Аз бях седнал на крака на тати. ---Жена : Какво харесваш повече в мен - красивото ми лице или секси тялото ми?Мъж [след като я поогледал я от горе до долу] : Чувството ти за хумор. ---Мъж решил да изпита силата на волята си. Минава покрай магазин и си казва:- Това е, няма да вляза!След 10 метра:- Усложнявам експеримента - ще вляза, но няма да купя!Влиза в магазина - гледа любимата си ракия:- Усложнявам експеримента - ще купя, но няма да пия!Купува ракията и се прибира вкъщи:- Усложнявам експеримента - ще си налея в чашата, но няма да пия!Налял в чашата:- Усложнявам още - ще пия, но няма да гълтам!Пийнал и го глътнал:- Еееее, ето това е сила на волята! Не ми се пиеше, но се наложих и пийнах!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пиян бръснар бръсне клиент.- Да не ме порежете?- Приятелю, как мога да те порежа, като даже не те виждам. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...