Jump to content

Recommended Posts

Ето един много смешен. Сивик 4ген (хетчбег) тежал 1100-1120кг :D

  • Надолу 16

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важно условие да останете невредими при влизане в Перник: Купете си Голф и влезте с него, иначе могат да ви разпознаят!

Редактирано от paRADOx
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Студент закъснява за лекция и професора му се кара:- Срамота! Не си ли бил в казарма, да се научиш на точност?- Бил съм. - И какво казваше там старшината, като закъснееш за строя?- Казваше "Здраве желаем, господин лейтенант".

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самотна жена звъни в службата за компаньони: - Имате ли силни мъже? - Разбира се! - А силни и красиви? - Всичките са такива! - А силни, красиви и стилни? - Да! - А от тези силни, красиви и стилни има ли такива, които дълго не свършват? - Да! - А има ли такива които дълго, дълго, дълго, дълго не свършват?! - Имаме такъв, взимате ли го? - Да! Давайте го! След половин час се звъни на вратата. Тя отваря, а там стои силен и красив младеж с цветя, целият облечен в Кавали и Гучи, дори чорапите - Бриони и т. н. Влизат в спалнята, тя ляга на кревата, а той в това време хвърля цветята, и започва да къса всичко по себе си, костюма на парченца, ризата на парцали... а тя: - КАКВО ПРАВИТЕ? ЗАЩО ТАКА КЪСАТЕ? - ЗАЩОТО КОГАТО СВЪРША, ВСИЧКО ТОВА ЩЕ Е ИЗЛЯЗЛО ОТ МОДА!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Скъпи, вътре ли е вече?-Да!-Ми - оххх тогава...

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руски учени са открили охлюви- цигани…в една черупка живеят по шестнадесет!Жена отива на работа - щастлива, усмихната... абе пърха от щастие. Колежките я питат: -к'о става ма? Да нямаш любовник? Тя: - неее, правих секс с мъжа си! Е, луда ли си? От двадесет години сте женени... к'о толкоз правихте? И жената обяснява: - все едно бяхме гаджета... един час любовна игра, после два часа здрав секс и накрая четири часа се гушкахме! Мъжа й отива на работа (с черни кръгове около очите) и колегите го питат: - ко стана ве, дън си махмурлия? - не бе, просто... правих секс с жена си! Първо един час не мога да го вдигна, после 2 часа не мога да свърша и накрая кат се разсъних... четири часа не мога да заспя!

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По времето, когато казармата беше две години, Асан изслужил година и половина и пише на Айшето: - Айше, година и половина мина, останаха шест месеца. Ако щат на к*р да ме въртят, ще издържа. Отговора на Айшето бил: - Ни бой се Асане, мен година и половина на два к*ра ме въртят и нищо ми няма. Ще издържиш!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два хипопотама лежат в тинята, прозяват се и си мърдат ушите. По едно време едниният казал:- Хайде да се преместим в другото блато.- Да бе, да - казал другия - ей сега ще зарежа всичко и ще хукна...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи училищен ден в едно средно училище в САЩ. Учителката представя нов ученик - Такиро Сузуки от Япония. Часът почва и тя казва: - Сега ще видим дали познавате историята. Кой е казал “свобода или смърт”? Никой не знае, но Сузуки вдига ръка: - Патрик Хенри, Филаделфия, 1775 г. - Много добре, Сузуки. А кой е казал “Държавата е народът и като такъв никога не може да умре”? Сузуки става: - Ейбръхам Линкълн, Вашингтон, 1863 г. Учителката поглежда другите деца и им казва: - Засрамете се, деца! Сузуки е японец, а знае по-добре от вас американската история. Тих глас от последните чинове: - Да им го натаковаме на японците! - Кой каза това? - изкрещява учителката. Сузуки вдига ръка: - Генерал Макартър, Пърл Харбър, 1941 г. и Ли Якока на събранието на акционерите в Крайслер, Детройт, 1982 г. Учениците стоят в пълна тишина, когато пак някой се обажда: - Да до духаш! Учителката, извън кожата си: - Стига вече! Кой беше това? Сузуки: - Бил Клинтон на Моника Люински, Белия дом, 1997 г. Някой друг извиква: - Сузуки е лайно! Сузуки веднага отвръща: - Валентино Роси, мото-състезанието Гран-При в Рио де Жанейро, Бразилия, 2002 г. Всички изпадат в истерия, учителката припада, а на вратата се появява разсилният: - Да го еба! Никога не съм виждал такъв хаос. Сузуки е готов: - Българският премиер към министъра на финансите, за разпределението на бюджетния излишък, София, 2009 г.-Aло, КАТ ли е? -Да, кажете.-Тука с колата ударих две кокошки. Какво да ги правя?-Хвърлете ги на банкета, да не пречат на движението и не ни занимавайте с глупости! -Добре, а с Пежото им какво да правя?

Редактирано от atoma
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мъжа атрибута му бил мноого голям и дебел (почти негърски), и като клецал жената много я боляло, но не смеела да му каже. Отишла тя на лекар, и след кратка справка, лекаря й предписал вазелин преди действието. Прибрала се тя и тамън да се оправят, и тя извадила вазелина и се намазала където трябва. Мъжът като загрял какво прави жена му, хванал едно въже и почнал да го намотава около х*я си. - Какво правиш? – викнала жената. - Е как какво?! На хлъзгав терен вериги…

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Клиент звъни в мола и пита: "Как е положението при вас днес?", а от там му отвръщат: "Бомба е."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сър Джон и лейди Марая решили да правят секс. Вечерта сър джон отишъл в покоите на жена си, почукал на вратата и след като чул едно секси 'Yeeesss', влязъл. Подарил на дамата цветя, пили чай и ликьор от вишни, след което се съблякли и се заели за работа... Докато сър Джон клател старателно, лейди Марая му казала:- Скъпи, но той не е вътре...- Ооо, скъпа, вътре е, сигурен съм!- Не, не е, аз добре осъзнавам отговорността да ви правя подобна забележка, но това е защото със сигурност знам, че не е вътре.- ОК - казал сър Джон - да попитаме иконома.Провикнал се сър Джон, и икономът, стария Хенри дотичал почти на бегом.- Хенри, имаме един деликатен спор с лейди жена ми. Молим те да погледнеш изотзаде на мойта снага и да кажеш вътре ли е или не!Сър Хенри, който служел на фамилията откакто водел съзнателен живот, леко се навел, нежно поразтворил краката на сър Джон за да има по-добра видимост и отсякъл:- Сър, ако имате два такива, единият със сигурност е вътре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перничанин тича при лекаря:- Докторе, ухапа ме змия.Докторът:- Къде те ухапа?- Е, па, зад трафопосту.- Не бе, за какво те ухапа?- Е, па, ей така без нищУ!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вратата на кабинета на психиатъра рязко се отваря и вътре нахлува разярена млада жена, крещейки: "Докторе, много съм нервна!"Докторът невъзмутимо и бавно се изправя от стола си, приближава пациентката и казва: "Спокооойно, госпожо! Аз нали затова съм тук - за да ви излекувам?!". А след това слага нежно ръка върху челото й с думите: "Кажете сега тридесет и три!"."Трийсе и три!", троснала глава жената. Но и това не смутило доктора, който съвсем невъзмутимо и безцеремонно обхванал с двете си ръце бясно надигащите се полукълба на гърдите й и пак я подканил с равен глас да каже същата фраза."Тридесет и три", казала пациентката - този път вече видимо по-спокойно. Докторът пуснал лека усмивка, кимнал окуражително и отново без никакво притеснение бръкнал с едната си ръка под полата на пациентката си с думите: "Я сега да видим как ще е? Кажете пак тридесет и три, моля!"По лицето на жената се разляла доволна усмивка и тя започнала бавно - и с лека закачлива нотка в гласа - да отброява:"1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8..."

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блондинка, пътуваща за пръв път със самолет, отива в пилотската кабина и пита пилота: - Защо така се тресе самолетът? - Защото попадна в зона със силна турбуленция. - А ако откаже двигателят? - Не е проблем, ще летим с останалите три. - А ако падне още една мълния? - Остават 2 здрави двигателя. - А ако падне трета? - Нали има един здрав, ще летим с него до близко летище. - А ако и върху последния двигател падне мълния? - Ще изкараме резервен двигател и с него ще кацнем. - А ако и резервния го удари мълния? - Ще изкараме още един резервен... - И откъде ще вземете толкова резервни двигатели?- любопитства тя. - Откъде ли? Ами, откъдето Вие взехте толкова мълнии...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седят три кучета пред кабинета на ветеринаря - немска овчарка, сaнбернар и дог.Питат овчарката: - Какво правиш тук?- Ами бях придружител на слепец, но стопанинът ми беше голям гад - биеше ме, държеше ме гладен и един ден го прекарах през едно кръстовище на червено и един камион го премаза, та сега ме водят да ме убиват с инжекция.- А ти бе, санбернар?- Бях куче спасител и една вечер изпих всичкия коняк от буренцето на врата ми, през това време паднала лавина. Умрели 5 човека и сега ме водят за убиване.Попитали и дога за какво са го довели.- Бях домашно куче и стопанка ми беше една хубава блондинка. Един път беше в банята и се къпеше при отворена врата. Аз седях отпред и я гледах, изведнъж тя си изпусна сапуна, наведе се да го вземе и тогава не издържах, скокнах и я опънах отзад…- И сега и тебе ли те чака инжекцията?- Ами-и, доведе ме да ми изпилят ноктите.:D/>

Редактирано от civic 1.6 aerodeck
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дядо Коледа към Снежанка : - Снежанке, искаш ли да те накарам да викаш Хо-хо-хо наобратно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По Коледа човек върви отчаян по улицата, и по едно време гледа пред себе си: благ старец, с брада, в червено палто и с чувал на гърба. - Ти Дядо Коледа ли си? - Да, човече, защо си така угрижен? - С жена си се скарах, детето е в затвора, нямам пари, уволниха ме. . . - Стига, стига! Коледа е, ще ти изпълня 3 желания. - Добре! Първо, искам къща с басейн, с гараж, с градина. Старецът плясва с ръце: - Готово! Второ? - Да! Искам пари, много пари! Старецът отново плясва с ръце: - Имаш на сметка в банка, в имоти и в ценни книжа 100 милиона долара. - Супер! А сега, трето, последно, искам като се прибера вкъщи, там да не чака Клаудия Шифер! Старецът плясва пак с ръце: - Готово! Всичко е изпълнено. Но сега искам и ти на мен да ми изпъълниш едно малко желание. - Е, кажи, Дядо Коледа! - Искам да ми направиш свирка! - Е, ти направи толкова много за мен, става. Потил се нашия, с много мъки направил свирката. Доволен, старецът му казал: - Момче, на колко си години? - 35. - Е, и все още вярваш в Дядо Коледа?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лежат двама в болница, единият целия обинтован. Съседът му го пита:- Какво стана?- Абе карам си аз камиона, по едно време завивам в пресечката и...- И какво?- Ами нямало пресечка...***Журналисти питат футболист: - Защо ритнахте противниковия играч в тунела към съблекалните? - Грешка беше, честна дума! Мислех, че е страничният съдия! :lol:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нощ…- Скъпи, свали пръстена!- Скъпа, това е часовника…

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям градски джип минава през забутано селце, завива със замах по потънала в кал уличка и пропада в дерето.Две баби го наблюдават:- Глей Гицке, още един с джипиес......Лежат двама в болница, единият целия обинтован. Съседът му го пита:- Какво стана?- Абе карам си аз камиона, по едно време завивам в пресечката и...- И какво?- Ами нямало пресечка... ....Руснак закъсал насред тундрата с джип.След известно време видял да минава чукча и го помолил за помощ.Чукчата му отговорил:- Две думи кажа и машина тръгне, обаче дай водка! Руснакът му дал бутилка "Smirnoff" и след като чукчата доволен я изпил, казал:- Багер трябва.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блондинка се връща разтревожена вкъщи и пита мъжа си:- Къде са децата?- На английски.- Оффф, добре: Where are the children?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Курваруване Участниците в този обичай са само мъже-овчари. Води ги най-старият курвар, наречен още станеник, защото винаги му става. В нощта срещу Гергьовден те обикалят домовете, носят геги – символ на мъжкото начало, и пеят обредни песни с различни мотиви, според лицето, на което се изпълняват. Ако домакинята е мома, се пее: “Тебе моме ти прилега Да подфанеш нашта гега Леле, как сме загорели Да ти видим кълки бели!” Ако домакинята е невеста, се пее: “Ой те, гиздава невесто! Мъж ти те оножда често. Мигар йощ не си разбрала, Как се свири на кавала?” Случва се и домакинът да е хомосексуалист. Тогава се пее следното: “Домачине гъзовити! Дупедавецо честити! Дойдоха ти добри гости, Никой нема да ти прости. Яла бърже във егрека, Да ти пръснеме геврека!”

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катастрофа. Идва полиция. Сержант Петров пише протокол:"Ударили се Лада и Москвич. Станала страшна катастрофа, насекъде парчета от хора. И една глава на троту... торто... тотро...Спира да пише, тегли един шут на главата и дописва:"... и една глава на платното."

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъв барабанист се настанява в нов дом. И почва джангър. Идва съседа след 3 дни непрестанен шум и барабаниста:- Тудей репетишън - тумороу консърт.И съседът си вика, че щом на другия ден ше спре, значи няма дерт, отишъл си. След седмица пак почнал джангър, пак отишъл, пак тодей репетишън, тумору консърт. И така няколко пъти. Не издържал съседа и един ден отишъл и като звъннал, си събул гащите и почнал да лъска. Отворил барабаниста и съседа: Тудей репетишън, томору ай фък йор мадър.Хахахаха!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Ганьо, французинът и американецът хванати от канибали.- Сега ше ви режем първо онези работи - казва вождът. - На всеки по професията!Пита французина:- Какво работиш?- Месар - отговаря той.Взимат един сатър и клъц. . .Американецът - дървар. Един трион и неговото мъжество заминало. . .Дошло ред на Бай Ганьо, който избухнал в смях.Вождът смаян го пита:- Какво се смееш? Ние ще ти режем оная работа, ти се смееш?- Абе аз съм сладоледжия..... Блондинка влиза в кафе. Поръчва си нормално кафе. Сервитьорката носи поръчката.Блондинката:- Извинявайте, но това кафе мирише на пенис…Сервитьорката се изчервила, грабнала кафето и отишла при бармана.- Клиентката каза, че кафето мирише на пенис…Бармана вдигнал чашата, помирисал я и казал:- Кажи на клиентката да го пие с другата ръка…

Редактирано от civic 1.6 aerodeck
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връща се Кубрат Пулев от пиано бар!Хвали се на майка си че слушал класика.- А, Андреа Бочели?-питала жената.- Е, Андреа буче, ама накрая я пуснахме да изпее и тя едно парче!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влязла баба в магазин и си харесала бански.Забавила се тя в пробната.-Бабо,да ти дам ли и горнището?-попитала продавачката-А,няма бабе,то всичко се събра доле....

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтрий тук ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ с ключ или стотинка и спечели нов монитор!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос: Каква е приликата между ВИБРАТОРА и СОЯТА.........................................................................................Отговор: И двете са заместител на МЕСОТО

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...