Jump to content
Sign in to follow this  
Радостин Георгиев

Поставяне на газова уредба гр. Варна

Recommended Posts

Posted (edited)

Колеги предстои ми поставяне на газова уредба на Honda crv 2010г 2.0 150кс. Може ли да дадете мнения къде да се постави и каква марка да е газовия инжекцион.

Edited by Радостин Георгиев

Posted (edited)

При "Markony"в Русе,ще ти я направи,като на неговата:yes:марка РОМАНО!После само ще черпиш...,за добрата работа и препоръка де:D:)!

Edited by JHM

Posted (edited)

Колега от Каварна съм и незнам как ще се обслужва гаранционен. Иначе не е проблем да се отиде до там. 

Edited by Радостин Георгиев

Чуй се с Markony и той ще ти обясни. Поправете ме ако греша, но доколкото знам филтрите са поставени така, че лесно да си ги смениш сам, а настройките той ги прави дистанционно.

Иначе и аз съм с Романо, обаче поставяна в София, и засега съм доволен.

• Upvote 1

On 6/28/2020 at 12:47 PM, Радостин Георгиев said:

Колега от Каварна съм и незнам как ще се обслужва гаранционен. Иначе не е проблем да се отиде до там. 

Повярвай филтрите елементарно се сменят  нужда от настройка не съм имал от две години с негова уредба на

Маркони.

Иначе предната която изхвърлих я настройвах по безброй пъти на месец.

Преди 4 часа, CARPERA написа:

Повярвай филтрите елементарно се сменят  нужда от настройка не съм имал от две години с негова уредба на

Маркони.

Иначе предната която изхвърлих я настройвах по безброй пъти на месец.

Не мога да се свържа с колегата. Звънях му на посочения телефон в профила но не отговаря. 

Да трудно става не всеки път .

Бъди по настоятелен може и след 10тия път  да се свържеш.

Но ще получиш най-доброто,защото ти прави регулиране на клапаните и се уверява че всичко е наред с Хондата преди да сложи газовата.

Posted (edited)

Може да е имал ангажименти и е доста зает.

Мой градски миналата седмица си взе Хонда.

Свърза се и се записа за 3ти август.

Така че не е неоткриваем.

За мен план Б е посредствен.

Решението е твое.

Edited by CARPERA

Posted (edited)
Off Topic

Във всеки един град има свестни майстори които поставят уредби. Няма никаква космическа технология затова не знам защо винаги трябва да е Markony. 

Edited by emod
  • Upvote 2

Обслужвали са ми колата в Омега газ на ул. А. Разцветников, работят с Брц, което е супер за мен лично и аз съм с такава и много доволен. Чувал съм и други добри мнения за тях. Може да ги проучиш. 

Иначе така или иначе като ходиш във Варна, сервиза на Дидо е безспорен специалист 👌

• Like 1
  • Upvote 2

4 hours ago, Радостин Георгиев said:

Точно за това се интересувам. Но никои не казва име на сервиз или някои си... 

Никой не иска да ти препоръча нещо и после след време да дава обяснение в друго твоя тема която е с заглавие #Моля помогнете#. 

Вчера говорих с колега на които такива много добри майстори карали и  те Хонда 1ген натикана охлаждането на изпорителя на мястото на байпасното съединение.

Сега колата загрява. 

Мога да добавя още поне 4 случая на поставяне на газови уж марка ,а после вътре  турски  евтини части.

Та колега ти сам си прецени  или получаваш най -,доброто или се надяваш  да е така.

Пак ще го повторя кой газаджия ще ти погледне колата на оригинален софт на Хонда и регулира клапаните в цената която предлага за газовата. 

Не отговарят никой.

Нека сме обективни – в цената, на която той предлага монтажа. Плюс това имаш и пътни разходи и доста инвестирано време. Всеки избира, но твърдението че едва ли не всички „препоръчвани майстори“ са един дол дренки защото някой знае за 5 лоши случая е несериозно. Ако беше за София, щях да препоръчам. За жалост нямам представа за други градове.

Ако не намериш препоръчан сервиз, който ти вдъхва доверие след разговори с тях, натискай телефона на Маркони и рано или късно ще се свържеш. Аз така бих направил.

Posted (edited)
Spoiler

Единия  от споменатите от тези 5 сервиза е Софийски .

Миналата година беше  ,тема имаше .Супер промоция на газова Романо гарантирано всички части от марката.

Действително турски  нивомер и датчик  отзад на бутилката.

Малък изпарител не можещ да захрани конете на колата и куп лъжи от страна на монтажниците.

Да спасихме от тези лъжи и измами колегата.Накрая сложиха големия изпарител и Романо нивомер.

Можеш да намериш темата .

Не казвам всички че са измамници но ако не знаеш какво да гледаш те мамят.

Плюс другите екстри Маркони осигурява кола която да ползваш докато твоята е при него.

........

.............

.........

Edited by CARPERA

Posted (edited)
Off Topic

Така е, монтажниците на газови уредби на Хонда са тайно общество от 3-ма човека и поставянето на газова уредба при хора различни от тайното общество винаги е равносилно на проблеми. Още повече ако е нещо различно от Романо, това е равносилно на анатема и биваш изгарян на клада за назидание на неверниците.

Edited by emod
  • Like 1
  • Haha 1

Темата е за конкретен сервиз....,ако не греша:huh:!

Така че предлагайте смело и вие!

• Upvote 1
  • Thanks 1

От всички мнения досега само на @galin_k е по темата. Прочетете пак заглавието, колеги. 

• Like 1