Jump to content
Беселин

Honda Legend обсъждане на обяви

Recommended Posts

Годината не е реална, 2009 са вече КВ2.

Наближава смяна на ремък и свещи най вероятно, приготви си 2ка. Газчица ако искаш поне още толкова. На 60к смяна масла кутии, дифове, още 600лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и мерси за мненията. А че съм прост, прост съм - човека ми прати снимки на лично и аз изхождам от това, че едва ли не всички ги виждат :D
Не мисля, че е ОК да ги шервам тука без неговото съгласие затова ще коментирам това, което аз виждам. LCAS изглежда, че няма или поне не виждам бутон на волана. Изглежда, че има вентилация защото на бутончетата се виждат степени. 2009 е първата регистрация, иначе реално е 2007 (имам VIN). Ще се гледа на живо возилото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената поне можеш да коментираш като имаш това инфо.Като гледам мобилето една няма на реални километри,всичките на по 200к и по 20к:) 400к е нормален пробег за 15-16 г кола,ако купето е здраво ще изкара още толкова.На мой приятел е на 620к(по километраж е 240к) и ако я видиш никога не може да и дадеш тези км.Те повечето вече са на такива километри и ако състоянието е добре и знаеш кое как да гледаш може да се окажа добра сделка.Цвета е жесток.Незнам дали е оригинален,ама мн ме кефи.

Те са я пазарили за 9к лв някъде според мен,с разходите по транспорт и т.н да им е стъпила 10 и нещо,а бе може и да ти свалят 1к сигурно,което на фона на днешните цени си е оферта.

Моя съвет е да гледаш кое е за смяна от това което може да се види примерно дискове,накладки,акумулатор,гърнета,тампони,гуми,по окачването има някои доста скъпи елементи като носачи и амортисьори и най вече нали кутията и мотора.

Цените на много от консумативите ги знам и на повечето обичайни части които се сменят с времето така,че ако ти трябва още инфо можеш да ми пишеш за да не се стряскат новите ентусиасти от цените по обслужването:)

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То оригинално такъв цвят няма. Вероятно е заради снимането. Не вярвам да е пребоядисвана цялостно, но знае ли човек!

Иначе, да км не са фактор за модела, стига разбира се да не е зверствано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 21.12.2022 г. at 12:51, Varz написа:

И понеже продължавам да следя обявите, смятам за нужно да предупредя за тази:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11671576033743364

 

Ето и оригиналната:

https://www.autoscout24.bg/objava/honda-legend-3-5-v6-aut-4ws-4wd-incl-nwe-apk-11-2023---75bc1871-ce7f-41f6-93d5-babf3a2a942d?sort=standard&desc=0&lastSeenGuidPresent=false&cldtidx=8&position=8&search_id=mn6szzmhua&standardSortStrategy=ltr&source_otp=t10&source=listpage_search-results

 

Явно от Холандия до тука километража е въртял наобратно и то бързичко 😀 От 399к там изведнъж идва на 237к в България. Не казвам нищо за състоянието на колата. Просто е некоректно и мен лично такива шанаджийски номера ме отблъскват.

Screenshot_20221221-124122__01.jpg

Screenshot_20221221-124920.jpg

Малко само са я барнали 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ми е прочел кометара,че няма нищо страшно в километрите ако колата е пазена и гледам вече я няма в мобилето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 дена в хонда купува/продава беше пусната обявата ;) 

 

И тоя спря коментарите като му казахме, че е на други километри :D 

  • Хаха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега сигурно е в размисъл, дали да качи километрите и свали цената, или да си я кара.

То вече първото е кел файда и "след дъжд - качулка", понеже се е разчуло за шмекерията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Някой дали я е гледал или поне да даде мнение 

 

https://mobile.bg/11662223257436550

Редактирано от alexsinelnikpv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От снимките изглежда добре. Има си газчица (което в зависимост от монтажника/настройчика) - може да е добре, може и да не е :)
Хрома ѝ е правен, което е ОК. Има си следи от употреба... пак ОК
Едва ли е на 212К км, ама тва не е от особено значение.
Иска си гледане на място и (яко) каране за проба;)

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има в мобилето и други.

Сериозният мераклия би ги обиколил всичките и ще види как интериор на кола под 200К (и над 20 бона) изглежда по-зле от моят - 346К.

Но моделът е великолепен, без значение от пробега, стига конкретният екземпляр да е уважаван.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте,

може ли мнение за тази обява, че май е време да се върна към Хонда :)
Благодаря предварително!


https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11682323581728522

 

Редактирано от Ivan1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

 

това, че е с нова газoва (ако е първата) е добре, поне ще е карана само на бензин до сега. Друг е въпросът, кой си слага ГУ, за да продаде колата. Пише, че е обслужена изцяло, това спестява доста разходи. Провери за стандартните проверки, разход на масло по черни ауспуси, предключването на кутията, колеги бяха споменавали за скъпи тампони по двигателя, някои от тях трябва да са оригинални и са си цифра.

Това е С класата при Хонда, има си по-специални разходи- виж пиропатроните отпред дали са там, те също са цифра, ако трябва да се слагат/заменят.

Успех

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Ivan1984 написа:

... май е време да се върна към Хонда :)

 

Добре изглежда, а и са вкарани около 5 бона в нея.

Моята е от 10 год на газ и няма драма, ако е читав монтаж и настройка.

Честито завръщане в :honda: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...