Jump to content
Sign in to follow this  
Nuclear

Актуални карти за навигация на Акорд 8

Recommended Posts

Здравейте,

Поразрових се из форума за последни версии на карта на България и Европа, но намерих теми само за 7-ма генерация.

Незнам дали са съвместими тези карти с навигациите на 8-ма ген. 

Питам Ви понеже си смених стария акорд 2.0 бензин 2007 със дизел 2.2 type s 2012 г. 

Ще съм благодарен ако някой има желание да сподели от къде да си изтегля последните актуални карти или да ги прати по емаил :)

Еднакви са.

Ето тук има и торент.

Продават такива дискове за около 20лв. в един сайт с 3 букви/не знам разрешено ли е да го пиша/. Скоро говорих с такъв продавач и ми вдъхна доверие, че всичко е наред. Незнам дали за тази цена си заслужава човек да си губи времето , а и трябват компютърни познания, както и разни програмки, незнам какви си дискове и т.н. Не познавам човека! Не съм купувал и ако някой го направи нека сподели! Ако желаете мога да споделя телефона!

В линка по-горе на колегата има всичко необходимо, всеки един сам да си запише диск. Не се изискват никакви умения освен основните, четене и желание!

На който не му се занимава или му се струва, че не може, сайта с трите букви е алтернатива.

Пътя на диска от сайта с трите букви минава по същия път по който стига и до тук.

Аз си купух диск с карти за бг за 2018 от сайта с 3-те букви,защото колата ми бе от Швейцария и всичко беше наред. Навито се обнови до нова версия с БГ карта за 2018.Просто нямах време да чета из нета как да го направя сам.Прецених че, 20лв си струват за да си спестя времето за "разучаване" как да го направя сам.

• Like 1

Преди 10 часа, h5rov написа:

В линка по-горе на колегата има всичко необходимо, всеки един сам да си запише диск. Не се изискват никакви умения освен основните, четене и желание!

На който не му се занимава или му се струва, че не може, сайта с трите букви е алтернатива.

Пътя на диска от сайта с трите букви минава по същия път по който стига и до тук.

Еми то хубаво ама от линка по горе  като си записах дисковете и не ми ги чете. Писах в темата ама никой не отговаря

Ако не ви е проблем дайте на лично този сайт с трите букви.

Edited by Nuclear

Преди 2 часа, Nuclear написа:

Еми то хубаво ама от линка по горе  като си записах дисковете и не ми ги чете. Писах в темата ама никой не отговаря

Ако не ви е проблем дайте на лично този сайт с трите букви.

По горе това имах предвид! Може би не е е толкова , сложно, но си трябва и малко да разбира човек какво точно да следва. Аз не разбирам, нямам време и ще дам 20лв. Просто , нали? Пратил съм Ви на лично. 

Здравей купих си 2 диска за Западна и източна Европа от сайта с 3-те букви.

Без значение кой от двата диска ще сложа в DVD-то ми изписва Disk Error Invalid Disk.

И от там почнаха майните :D

Въпроса ми е има ли шанс да се пробва да сваля (update) информацията от дисковете чрез някаква ръчна настройка или няма такъв вариант.

С оригиналния диск си върви от раз  всичко и си мисля,че нямам проблем с DVD player.

Помагайте!

Успях да update картите.

Всичко стана ръчно.Мислях,че има разлика от на 7-ма генерация както е описано в темата с 3-те копчета(Maps/Guide - Cancel- Menu)

Всичко си заспа на мястото.

• Thanks 1

На 5.11.2020 г. at 16:37, MotoMK5 написа:

Успях да update картите.

Всичко стана ръчно.Мислях,че има разлика от на 7-ма генерация както е описано в темата с 3-те копчета(Maps/Guide - Cancel- Menu)

Всичко си заспа на мястото.

Аможе ли да се запише на флашка и оттам да се качи?

Здравей, мисля,че не става идеята ти с флашката .Като цяло са стари картите няма да се лъжем дори не я използвам понеже все от телефона пускам да ме навигира и така.

Има няма 2-часа работа и донастройки ето и резултата 2021г доста от новите трасета в БГ та спокойно може да се ползва.Що се отнася за инсталацията направих го само да си тегли актуализацията

Поставяш диска и сам си се ъпдейтна и тръгна . Направих още един диск Моя е само за изток запад не ми е нужен но го хаправих,та някой от София ако му трябва мога да помогна!

IMG_0867.jpg

IMG_0868.jpg

IMG_0866.jpg

IMG_0869.jpg

IMG_0872.jpg

IMG_0870.jpg

IMG_0873.jpg

IMG_0874.jpg

Edited by Anastasifuneral
  • Like 3
  • Upvote 1

Откъде свали картата за 2021г. колега и кои нови трасета имаш предвид, че ги има?

Новото околовръстно на Бургас за Слънчев бряг? Новата отсечка на магистрала Хемус? Магистрала Струма?

Утре подробни снимки ще направя на посочените трасета!

Качи линк за картата направо колега. Или идеята ти е да изкарваш пари с това нещо в форума?

Или да сподели поне коя версия е? 

Тествам я още преди да я пусна аз я донаправих самата карта не е трудно но искам да проверя дали е наред преди да пусна картата доработих я и скоро ще е качена тука!!!!

За сега работи и е актуална но новото трасе Бургас Варна не е налично то е изградено 2022 края ако не се лъжа.

Edited by Anastasifuneral

Колега как точно ги свали и от къде, линковете са неактивни .

This link is inactive.

Това изписва на всеки линк от сайта който си пратил.

Правят се ъпдейти на по късен етап ще бъде пак пуснат.

Тя статията е от февруари 2022-ра

от тогава се чакат тези ъпдейти и видимо не са стигнали до никъде ... Последното инфо от сайта е март 2022г. Не искам да съм скептичен, но пускането на такава карта ми се вижда нереалистично.
@Anastasifuneral ти ли си се заел да правиш нещо или чакаме на сайта. Защото в сайта пише че ще се продават (ако въобще стартира нещо)