Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. За това си взимам масло от сигурен човек 0W20 на хонда няма да го коментирам, на 8к км е като вода и звука на двигателя е като на дизел. В момента колата се кара с 5W30 на Ravenol и за сега си работи супер. Ще видим как ще е лятото. Зимата може пак да се мине на 0W20.
  2. Няма нужда да ме цитираш като мнението ми е над твоето. Molygen можеш и отделно да си купиш. Не е нещо космическо, че да е чак толкова уаау
  3. С какво е по-различно от другите масла ?
  4. Разликата между "тревицата" по магазините и тревицата от дилър е от небето до земята Едната е под много строг контрол, другата не се знае какво се слага вътре. Едната се използва за лечебни цели и успокояване, другата си е чиста дрога Та попрочетете малко за какво става въпрос. THC-O се води това, което се продава по магазините. То има действие около 1-2 часа, докато при другото може да продължи 12 часа Смешно е как се ядат картонени домати от кауфланд, обаче тревата ни е проблема Те за тва Възраждане са трета политическа сила и ИТН пак минаха 4те процента
  5. Най-лесното нещо, което можеш да направиш е да видиш колко мръсна е течността. Ако е черна сменяй възможно най-скоро
  6. @Plamen-CRV в 2 сайта погледнах, 235-245 го дават идеален размер за 8.5j Иначе при мен разликата е такава.
  7. Според мен няма да има проблем да ги сложиш тези джанти Аз на аудито сложих 8.5j с ЕТ43 като по каталог ги дават 8j с ЕТ 39. Гумите са едно към едно със cr-v като размер.
  8. ЦР-В не идват ли попринцип фабрично с 18ки ?
  9. A как спира нов пилот ? Защото реално погледано няма как да знаеш Една смяна на спирачна течност не коства много усилие и средства. Моята я сменях 2 пъти за 2 година. Декември я смених, защото задните апарати ми бяха задържали и дисковете бяха станали на нищо. Сложих рейсинг течност с по-висока точка на кипене
  10. Аз ще сменям малкия филтър, който е цилиндричен и е по-високо, някъде под акумулатора се намира.
  11. Е нали си показал колко литра събира Чакам общата поръчка да дойде и ще видя кога ще го сменям
  12. Ами какво си очаквал ? 2 литра астматик бензин колко да гори извънградско с тази скорост ? На колко хиляди километра е колата ?
  13. Drone

    F1

    Eee много пък сте обидчиви по адрес на Макс Чеко, ако може да се бори, ще се бори Ся въпрос на време е Хорнер да му скръцне или да стане като по времето в което Рикардо беше в отбора.
  14. Drone

    F1

    Макс като минаваше Ръсел, все едно имаше едни 40-50км/ч разлика в скоростта
  15. Поръчах малкия филтър, 4 кила масло за кутията и 2 литра за диф-а. Също така от общите поръчки поръчах 1 кварта за всеки случай. Навсякъде пише 4.3 литра, че събира.
  16. Не мога да си редактирам мнението, ще добавя още няколко неща линк: https://ato24.de/en/sonax-clay-ball.html Вид и количество: SONAX CLAY-BALL 1 брой линк: https://ato24.de/en/liqui-moly-silicone-spray-300ml.html Вид и количество: LIQUI MOLY SILICONE SPRAY 300 ML Стойност на поръчката: (11.95+ 8.40)* 1.9775 = 40.24 + Грубите 40(39.53лв) лева от предния коментар, общо 80лв
  17. линк: https://ato24.de/en/honda-hcf-2-0-946-l.html Вид и количество: HONDA HCF-2 0,946 L Стойност на поръчката: 19.99*1.9775= Грубо 40лв. Начин на плащане: По Револют, днес или утре ще ги изпратя Начин на получаване: - Лично в кв. Малинова долина
  18. Другото е марката Масло. Кастрола може да е ментакис и толкова да му е ресурса
  19. Не, питам за филтъра на кутията. Горивния е сменен скоро заедно с помпата, имам резервен за черни дни Днес доуточняваме количеството на Маслото за Кутията и Поръчвам. До края на седмицата или началото на другата ще е сменено
  20. А филтъра сменя ли се ? Видях, че е зачукан на някакво много странно място, трябва да се изкара акумулатора и още няколко неща. Днес или утре ще поръчам маслото и другата седмица ще се сменят, на кутията и на диф-а
  21. Аз имам един въпрос, как ги сметна тези моточасове ? Аз сега си гледам трип-а и на 8500км съм на 165 часа
  22. Трагедия значи 😀 на всеки 20к дифа хаха.
×
×
  • Създай нов...