Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Боя с мярка И в много краен случай.Почти никога не води до нищо добро Веси баш селфи е Ма в УНСС са така много Учат (Сега някой учил в УНСС да не се засегне ) Защо повечето родители разглезват децата си прекалено много ?
  2. Честито И много безаварийни километри
  3. Сгъваема позлатена джобна манивела Защо да си тъп прост батка е модерно днес ? (без да се засягате ей ! ) п.п. ето я кифлата
  4. Почти Ма много арни снимки си качва та е трудно го ева... Нови гуми или втора употреба внос от Австрия за къси пари ?
  5. Изпонапиа се ората нали са много се работи по 1ви май А да и е криза и всички отидоха у Гръцко на почивка Как да спра да мисля за една кифла
  6. Лагера беше почнал да вие яко.Сега стана супер тихо в колата Утре или в понеделник ще сменям задни амортисьори
  7. Мм след почивните дни може да взема колелото тука.така или иначе ще трябва да го продавам
  8. Поздрави за колегата с хеч-а 6та паркиран до тенискортовете до 2ри жилищен блок на ТУ.
  9. Купих си лагер за предната главина марка NTN Сори за кофти снимката телефона ми е кенеф малко
  10. Ех ако не бяха толкова скъпи тия легенди Между другото скоро в един друг форум един пич си взе ЦРВ,което Бултрако му внесе от Германия.Та сигурно и с легендите може да се направи тоя номер.Разбира се човек трябва да има пари да го направи
  11. Лагера е поръчан от правилният човек 48лв Ще го взимам в събота и другата седмица на 1ви или 2ри ще се сменя
  12. Съмнява ме да е от гумите.Моите с които купих колата са 12 годишни Освен,че са дървени нищо друго им няма.Малко скърцат по завоите,но това лято ще изкарат и ги хвърлям
  13. Хм аз като пълен лайк, взех един трек 6000 на братовчед ми и се пуснах малко.Иначе имам голям мерак за DH,но все не стигат парите Жив и здраве коледната промоция и те така П.П.Ще ти пусна снимки на л.с. да ми кажеш горе-долу за колко може да се продаде.Не е в цветущо състояние,но все пак е с деоре и хидравлики
  14. Не колега за жалост не става В една друга тема за блутут джаджата ELM-327 един колега каза,че има такъв преходник и джаджата не работи.Сложил си беше инфоборд,но пък аз карам на газ та файда никаква
  15. Тоя преходник не работи с обд2 четец Аз на моето харви имам само 3 пинова букса и 1 седмица търсих из нета да измисля как да си вържа блутут четец,но така и не намерих
  16. Казват,че ще има,но кога и къде само админите знаят Има ли смисъл да си правя по-дълга кутия за Харвито ?
  17. Онзи ден видях една жена с такива добавки отзад на бронята.Нямам идея обаче от къде можеш да намериш,а сигурно ще струват доста
  18. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=52867&page=17&do=findComment&comment=1057392805 това е бъгаво Измества ми страницата настрани
  19. Таратор и прясно мляко с какао Защо повечето селянки се мислят за мноу големи кифли ?
  20. Това не свети ли прекалено силно ? Колегата Player101 ми каза,че на прелюда си ги е направил с диодна лента Аз моето ще го правя скоро с един приятел и предполагам,че ще му сложа и потенциометър
  21. Ако си надуя радиото няма да го чувам ясно ми е това.Сигурен съм,че е лагер,защото на баща ми на реното виеше доста време и миналото лято го смени.Ще питам един човек,който се занимава с лагери и ще видя след това какво ще правя
  22. Почна да ми вие лагера на умряло та споделете,ако имате някаква представа колко пари струва преден лагер? В един магазин бях намерил ашика за 60лв,но все пак да попитам и тук А задължително ли е като почне да вие да се сменя веднага ? Че чакам уж едни пари ама нещо се бавят немските данъчни служби
  23. А отзад това L металната част на емблемата ли е паднала ? Мисля,че беше на месечната колегата за малко, след това си тръгна
×
×
  • Създай нов...