Jump to content

AMD

Фен
  • Мнения

    3608
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от AMD

  1. AMD

    Габрово

    Трябваше да сложиш другата скоростна кутия Chori Благодаря за болтовете на щангата
  2. двигателят работи ли ? с толкова много грешки . Откачи едната клема на акомулатора за малко и я закачи после и виж има ли грешки
  3. Разбрахме че не ви харесва сервиза , но трябва ли във всяка тема да го оплювате Колкото и странно да ви изглежда има и доволни от него
  4. На пръв поглед маркуча, който излиза от сервото е здрав ,също така при натиснат педал на спирачките и палене хлътва леко . и пак го направи този номер ,като този път беше от по висока скорост.От калпави накладки може ли да се получи това ?
  5. AMD

    Габрово

    Док ,според мен най лесно ще ти е PVC тръба,едно коляно 45 градуса и докарваш филтъра зад фара (където ти е сегашната кутия ) евентуално ще ти трябва редуциращ маркуч от дросела към тръбата Днес си размених носачите, можело и да стоят както пише по книгите щангата не съм я закачал понеже нямам болтовете към биалетката
  6. AMD

    Габрово

    Снимка нямам но на тях нали си пише R и L , R е от лявата страна сложен а L отдясната Как да закача биалетката на стабилизиращата щанга при това положение ?
  7. Съгласен с колегата Animal има си раздел" Продава" не е тук мястото
  8. AMD

    Габрово

    Смешници всичко друго са оправили, че стигнали до там да слагат легнали полицаи, и то на изхода от града. А утре като завали сняг ,айде махай ги
  9. AMD

    Габрово

    Днеска олекотих малко Хондата .Срязах си зверски задната гума и сложих 13-ките За Павликени --не знам може и да съм на работа неделятаП.П:Сряда живот и здраве я вкарвам в бокса тампончета, пружини и щангаxzibi7 щом си развил 3-те болчета трябва да излезе, на щипки е в долния край
  10. Накладките не са нови , равномерно износени са .
  11. AMD

    Габрово

    Малко повече инфо дай и като дойдем кой ще черпи
  12. Да но дали е от него или от някой маркуч .Не го прави всеки път този номер
  13. Съгласен с колегата над мен Определено има ефект от стрът-а , скоро ми се наложи да го сваля и усетих разликата.
  14. AMD

    Габрово

    Док, тая кола ненормална , много върви, определено има ефект щом върви наравно с мен
  15. В темата на колегата ли да дават акъл ? Това е раздел " Продава части" за други въпроси си има друго място.
  16. То ще е Сваля се , презапояват се спойките и после нямаш грижи.П.П:Добре дошъл
  17. Колектора прилича на такъв от D16A6, но дали е такъв .За инжекцията има цяла тема в "полезни технически" , вътре са описани всичките части, които са необходими. В момента се продава един комп който ще ти свърши работа прегледай " продава части"
  18. Честито Много бебета събра
  19. Трябва така и не се замерих с някой втек с D15B2 съм
  20. AMD

    Ч.Р.Д.

    ЧРД Емо Жив и здрав, много щастие и късмет
  21. Супер среща ,въпреки дъжда Очакваме снимки
  22. Извинявам се на колегата ,че му ползвам темата , но да не пускам друга как става монтажа и настройката при пълната инжекция (всмукатели от D16A6 )
  23. Това http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=17779
  24. AMD

    Габрово

    Док така ли ще я докараш утре изхвърляй и резервната гума
×
×
  • Създай нов...