Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на всички хонда фенове в Пловдив, вчера и днес се поразходих доста из тамошните булеварди със шестака и засекох доста хонди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния Civic 8gen около 21:00, с който се засякохме и поздравихме по пътя Божурище - София. :) Колега, малко бързах, защото сестра ми трябваше да чака 50мин автобус, та бързах да си я прибера, да не виси по спирките. :) Голяма красавица имаш, надявам се и аз някой ден да се сдобия с подобна. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния Civic 8gen около 21:00, с който се засякохме и поздравихме по пътя Божурище - София. :) Колега, малко бързах, защото сестра ми трябваше да чака 50мин автобус, та бързах да си я прибера, да не виси по спирките. :) Голяма красавица имаш, надявам се и аз някой ден да се сдобия с подобна. :)

Благодаря ти. Поздрав и за теб. Много ми хареса пъргавелката ти. Точно преди да се засечем гледах обявите за такава :). Утре ще звъня по обявите, дано намеря нещо читаво.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с 5та генерация със старозагорска регистрация до метро в тракия ;)  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колега с вишнавия седан, който ме пусна преди малко на околовръстното :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с прекрасния АКОРД , който беше спрял пред хотел Берлин Голдън Бийч днес :))) Красив Красив Красив !!!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата кадето днес мина през Монтана с червения хеч,много добър звук и много красива хонда :) само неразбрах 125 или 160? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния рекс на централна гара на светофара бяха зад него и му мигах ;) 

Поздрави и за колегата с зелено-белия сивик до нон-стопа на Брилянтин :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Dragi4a :) 1-во на Паркинга до блока до Авангард на Сливница , после на околовръстното до Терапията и накрая преди 2 часа някъде до 2-те Кули :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за 2те невероятно красиви 5та ген хечбеч до 28 бл в студентски град! вчера около 4 следобяд ги видях паркирани! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОздрави за хубавата колежка с червената 5-та хеч днес около 13:45 пред AJ във Възраждане ... :) говореше по телефона и доооста приятно се облизваше :) 

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черния сивик купе по Гешов, с Плевенската регистрация.  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния сивик 5та.Карах зад него от зоологическата до Лукойла на Г.М. Димитров.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Dragi4a :) 1-во на Паркинга до блока до Авангард на Сливница , после на околовръстното до Терапията и накрая преди 2 часа някъде до 2-те Кули :)

Бе ти да не ме следиш :))))))))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с оранжевия сивик 6та днес на бул.Република :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия сивик 6-та ген. Рег ном. СТ0355ВВ пред Астория в Стара Загора

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрави за Dragi4a :) 1-во на Паркинга до блока до Авангард на Сливница , после на околовръстното до Терапията и накрая преди 2 часа някъде до 2-те Кули :)

Бе ти да не ме следиш :))))))))))))))

 

Хахах :) още не съм се разболял толкова по С-ките :D 

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на теб, колега! Ако си бил на партито се надявам да си се изкефил  :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на колегата със синия, 5-та хеч, сивик, с Габровска регистрация на паркинга на Търговски Център Европа, в Дружба вчера! Много е красив сивика, колега! И много лъскав! Тъкмо търсех някой с D16Z6,за да докажа на един колега, че вървят повече от Опел Астра Бертоне (1,8 125кс). Помислих, че твоята е с D16, но като слязох да си ходя, видях питата отпред и реших, че няма смисъл. ;)

 

Поздрави и на колегата с бързия, червен Прелюд по Сливница около 6 и нещо, при Западен парк и натам, към Люлин. Доста го настъпваше! :)

Редактирано от MonStarr
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с червения дел сол с който карахме заедно тази сутрин по магистралата посока Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с 5-та купе който тръгна да кара след мен :D готина Хондичка :) и да не пропусна, поздрави за колежката Lenalee :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с 5тата, с който почти всяка сутрин се разминаваме на нанадолнището до Академик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на ObiChLiFk0 тази сутрин до гаргата ;). Малко късно те видя, че през тези моите прашни прозорци шофьора не се вижда кой е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с 5-та купе който тръгна да кара след мен :D готина Хондичка :) и да не пропусна, поздрави за колежката Lenalee  :)

Поздрави и на теб колега, и просто пътят си ми беше от там  :D а колкото до колежката аз няма да я поздравя нея ,защото тя никога не ме поздравява ,а после аз съм бил този ,който не поздравявал  :tongue1:  :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на ObiChLiFk0 тази сутрин до гаргата ;). Малко късно те видя, че през тези моите прашни прозорци шофьора не се вижда кой е :)

А още Сабайлян пред AJ ?! :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега с червения хеч който ме пропусна да мина пред него на бул. Никола Въпцаров, по-рано тази вечер :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрави на колегата с 5-та купе който тръгна да кара след мен :D готина Хондичка :) и да не пропусна, поздрави за колежката Lenalee  :)

Поздрави и на теб колега, и просто пътят си ми беше от там  :D а колкото до колежката аз няма да я поздравя нея ,защото тя никога не ме поздравява ,а после аз съм бил този ,който не поздравявал  :tongue1:  :D

 

 

 

Поздрави колега :)

А до колегата Иво ... аа не последния път като те поздравих до Елитис толкова лошо ме изгледа, може би защото приятелката ти беше с теб хахах :) Забелязала съм че когато поздравя някой колега, който е с приятелката си в колата, все лошо ме гледат :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за ченият матиран Слатински prelude, с които се разминахме пред Лидл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Поздрави на колегата с 5-та купе който тръгна да кара след мен :D готина Хондичка :) и да не пропусна, поздрави за колежката Lenalee  :)

Поздрави и на теб колега, и просто пътят си ми беше от там  :D а колкото до колежката аз няма да я поздравя нея ,защото тя никога не ме поздравява ,а после аз съм бил този ,който не поздравявал  :tongue1:  :D

 

 

 

Поздрави колега :)

А до колегата Иво ... аа не последния път като те поздравих до Елитис толкова лошо ме изгледа, може би защото приятелката ти беше с теб хахах :) Забелязала съм че когато поздравя някой колега, който е с приятелката си в колата, все лошо ме гледат :)

 

хаха не е било заради това а сигорно заради всички пъти ,в които аз те поздравявах ,а ти не ме отразяваше  :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е собственика на прелюда в Бизнес парк Варна дето е спрял в момента до мен :)

Поздрави от черния сивик 7ма !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата със 5та хеч днес преди асеновград посока Кърджали/Смолян! :) И на колегата на пещерско шосе с червена 6та хеч който ме изгледа супер лошо като му махнах... .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на всички хонда фенове по пътя Калофер за Казанлък днес след обяд към 15 часа и включително на маздата с японското знаме аз се бях скрил на сушинка защото бях с мотора отивах на казанлъшкия мотосъбор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на колега с червения хеч който ме пропусна да мина пред него на бул. Никола Въпцаров, по-рано тази вечер :) 

 

Този ли бре ? Без емблемата :D

post-8601-0-67774200-1402767284_thumb.jpg

post-8601-0-79143100-1402767294_thumb.jpg

Редактирано от sound_master

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със Сивик 7ма, който поздравих преди малко на бул Сливница. Колега, май не разбра, че за това ти свирнах?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колежката с черния Прелюд която засичам през ден на семинарията ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

Поздрави на колега с червения хеч който ме пропусна да мина пред него на бул. Никола Въпцаров, по-рано тази вечер :) 

 

Този ли бре ? Без емблемата :D

 

Определено не. Беше 6 генерация :)

Редактирано от ToffiFee

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения варненски CRX с черен капак, който беше спрял на една уличка в Равда. :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...