Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Здравейте

Поздрави на всички Хонделки (и техните собственици разбира се), които бяха "освиркани" днес по магистрала Тракия (от Ст. Загора до София) в периода 10.00- 12.30.

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрaв зa колегaтa със сивик 6тa хеч до сити център софия туко що пaркирa нa тротоaрa.. aз бях в тълпaтa чaкaщa рей.. много приятен звук (Y)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата паркирал сутринта до 28 блок в студ. град! 5та ген хеч.. направи деня ми хубав ^_^

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колежката Daria преди 20тина минути във Възраждане :). Аз бях пешеходец към момента :D

Мерси колега :) скоро ще ставам комшийка там горе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за готината колежка с черния Японски хеч, която излизаше от гробищата в Тополи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черния хеч в смирненски (идея си нямам къде се пада по-точно) днес към 18:30 се разминахме и ми махна,много бързаш не може да те огледа човек :)

Май бях аз... (blush)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за готината колежка с черния Японски хеч, която излизаше от гробищата в Тополи :)

Мерси, колега, ако въобще се отнася за мен (ходих там на 21-ви и 25-ти). Поздрави и за теб, а черната Японска хеч е Прелюд 4-та. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за двете хондички 6-та хеч. Червената с черния капак и Тъмно синята с ревящ ауспух :D Днес в Добрич. 

Редактирано от luboo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивата шеста купе, който вчера ме пусна на Цар Освободител във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с хеч-а 6та паркиран до тенискортовете до 2ри жилищен блок на ТУ. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравче за колегата с черната 6-та хеч, с големия шокър на задния прозорец, с който се поздравихме на Гм. Димитров - посока 4-ти км, вчера около 19 часа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сивата англичанка, с който се засякохме по пътя към Бачиново в Благоевград. Аз бях със синя пета генерация :) От Благоевград ли си, колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

краси ако си зарежиш пак колата така ...я  съм ти свалил новите джанти :tooth:  :tooth:  :P

 

 

 

 

 

post-27926-0-45581900-1399232595_thumb.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

Поздрави за готината колежка с черния Японски хеч, която излизаше от гробищата в Тополи :)

Мерси, колега, ако въобще се отнася за мен (ходих там на 21-ви и 25-ти). Поздрави и за теб, а черната Японска хеч е Прелюд 4-та. :)

 

 

За друга колежка става дума, но разбира се и ти се чувствай поздравена :) Поздрави и за колежката Lenalee  :P:)

Публикувано изображение

Редактирано от justqk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
^_^ Поздрави на красивата колежка с червен делсол преди малко на Г.М. Димитров
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сивия сивик 6 генерация на околовръса издаваше ужасно як звук. (от колегата със зеления акорд)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с тъмно сивия хеч 5 в Пловдив на кръстовището на Санкт Пербург към 19:30,напълни ми душата!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сивия хеч 5-та генерация със златистите джанти, на когото дадох път  до автоморгата, срещу ОМВ -то над затвора във Варна. Аз бях с червената 5-та генерация с лентите. :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сийчеееее :) Видяха ти трансформъра най-после из града :) Поздрав за всички колеги , които всеки ден засичам и поздравявам и никой не отвръща :)))) От "таксито" 6-та хеч ;) 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сийчеееее :) Видяха ти трансформъра най-после из града :) Поздрав за всички колеги , които всеки ден засичам и поздравявам и никой не отвръща :)))) От "таксито" 6-та хеч ;)

Аз колко пъти свиря и никой не ми отговаря, днес метнах на един.....той не реагира.....то чак тъпо да ти стане. Кви хондаджии сте бее, не поздравявате хахахах

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сийчеееее :) Видяха ти трансформъра най-после из града :) Поздрав за всички колеги , които всеки ден засичам и поздравявам и никой не отвръща :)))) От "таксито" 6-та хеч ;)

Аз колко пъти свиря и никой не ми отговаря, днес метнах на един.....той не реагира.....то чак тъпо да ти стане. Кви хондаджии сте бее, не поздравявате хахахах

 

И аз така. Всеки те гледа се едно съм с BMW. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата, който ми даде път, на  булеварда до мола в варна, сребрист сивик 5та хеч с черен капак и червена емблемка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с бяло,черния хеч 5-та,който по-принцип с радост виждам на ЖСК-то в Кършияка,днес ми направи удоволствието да го видя по бул. Дунав,много я обичам тази кола :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Поздрави за готината колежка с черния Японски хеч, която излизаше от гробищата в Тополи :)

Мерси, колега, ако въобще се отнася за мен (ходих там на 21-ви и 25-ти). Поздрави и за теб, а черната Японска хеч е Прелюд 4-та. :)

 

 

За друга колежка става дума, но разбира се и ти се чувствай поздравена :) Поздрави и за колежката Lenalee  :P:)

Публикувано изображение

 

 

 

Ехааа най-накрая някой ме забеляза и мен :) хахах щото видиш ли моята кола хич не се забелязва и изобщо не може да се разбере че съм аз :) хахах Поздрави колега ... и благодаря :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Поздрави за готината колежка с черния Японски хеч, която излизаше от гробищата в Тополи :)

Мерси, колега, ако въобще се отнася за мен (ходих там на 21-ви и 25-ти). Поздрави и за теб, а черната Японска хеч е Прелюд 4-та. :)

 

 

За друга колежка става дума, но разбира се и ти се чувствай поздравена :) Поздрави и за колежката Lenalee  :P:)

Публикувано изображение

 

 

 

Ехааа най-накрая някой ме забеляза и мен :) хахах щото видиш ли моята кола хич не се забелязва и изобщо не може да се разбере че съм аз :) хахах Поздрави колега ... и благодаря :)

 

А не те забелязват. Всеки ден минаваш светофара на Варна мол кум 8- 8и нещо. А и пред блока в Възраждане си паркираш.  :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахаххахахахахахаха Сийче разкрита си :) Поздрави за Стамен :) Ония ден се засякохме на булеварда до ЯВОР-а :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с бяло,черния хеч 5-та,който по-принцип с радост виждам на ЖСК-то в Кършияка,днес ми направи удоволствието да го видя по бул. Дунав,много я обичам тази кола :)

Колежке,махай повече,че понякога съм като кон с капаци,поздрави и на теб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрав за колегата с бяло,черния хеч 5-та,който по-принцип с радост виждам на ЖСК-то в Кършияка,днес ми направи удоволствието да го видя по бул. Дунав,много я обичам тази кола :)

Колежке,махай повече,че понякога съм като кон с капаци,поздрави и на теб :)

 

Бях пешеходка едва ли щеше да разбереш,защо точно махам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на  колегите Сивик купе 6та, червена задна броня в студ. град около CLUB 35 до Мтела и малко по- натам пак сивик 5та седан черен с ангелски очи и готини джанти! :) 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колежката със жълтата 6та днес на светофара на кат във Варна която ми направи път да мина :) бях със един син джип☺☺

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на колегите (червен хеч. 6, червен джас, черен джас, черен хеч. 6) на изхода от Бургас за Варна.

Редактирано от bobchoo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрав за колега с синяя прелюд на пазара на Иван Вазов в София вчера следобяд, с който се поздравихме ;)И поздрав за колегата с сивата 6-та хеч с чения лип, който ми направи път на улицата в многото легнали полицай, днес в Младост в София ;)

 

Синята 6-та хеч съм аз ;)

Редактирано от www.spirit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката днес към 10и нещо сутритна на бул.България карах след нея 2-3 светофара... не реагира на нищо това момиче... маслено зелен Дел Сол. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми върви на Дел Сол.. поздрав за колегата на Гео Милев и за колегата до цариградско ... аз се разхождах като първия човек със стелки и аптечки, пожарогасители по пътя :D  :D 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със синия хеч до гробищата в Пловдив :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колежката със жълтата 6та днес на светофара на кат във Варна която ми направи път да мина :) бях със един син джип☺☺

Мерси  Колега :) поздрави и на тебе :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави и от мен на яничка много ми блестеше слънцето :Д поздрави и на всички хондаджии вчера които им свирнах и никой не отвърна :) и за калина която беше спряла пред годзила с новите джантета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-здрави за колегата с червения ЦРХ, с черен преден капак, който не се стърпя и размаха среден пръст на някой, насред задръстването по Осми Примоски полк във Варна, в посока Чаталджа.

Колега, другия път я карай по-спокойно, най-малкото, защото няма къде да бягаш в задръстването. Айде със здраве и по-здрави от очилатия със синята настъпана Мазда, когото изгледа като че ти е изял десерта.

 

Сърдечни поздрави на всички колеги с които се разминаваме ежедневно, приятно съчетано с двустранни жестове на елементарна колегиалност и култура! Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гранд мол ,открит паркинг ниво 2 -> 3 броя шести, ямболската бяла я знаем ;) имаше една сива с регистрация СА,и още една зелно/кафяво ...китосана.

Поздрави от пътника в едно пежо 306 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...