Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрав за колегата с Прелюд 5- та vti-s със смолянска регистрация днес към 17:30 в Пловдив по централния булевард.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сив Сивик 6-та ген В 8281 ... Колега ако сис търсиш колата да знаеш един паяк я разнасяше до морската градина ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно сиво Харви точно в пресечката срещу Пощата до хотел Вега.Отзад има хонда фен клуб лепенка на капака :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с Сив Сивик 6та ген Комби на кръстовището под гранд мол Варна ... И дано др път като прави ляв да не му прекъсва, че не ми останаха накладки ;д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черното CR-V със Старозагорска регистрация с който карахме заедно от Анево до преди Калофер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес докато бях на гости в Пловдив при на жената майката мернах един много готин Люд 4та винено червен отзад с бяла кука за теглене гледам при хондите това е на мода с номер РВ 07 24 имаше стикер на клуба да се чуства поздравен явно в квартала на гаджето ми живее :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата от София,кв. Павлово с червения сивик 5-та седан със стикер от националната 001, зад когото бях спрял снощи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм това колега :) Мерси. Като видиш пак там колата влез в кафето, аз съм там ;) Поздрави и на теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бял хечбег 5-та генерация с черни ленти.В Пловдив пред фитнеса зад вечерното училище.Днес го видях и викам да не е някой колега от форума,пък и колега във фитнеса може да е.Да си признае.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав за тъмносив 6-та хеч РВ 1501...в пловдив...със много хубав плътен звук....мина покрай кръговото на ц.гара в пловдив,и черен прелюд 5 с пловдивска регистрация на същото място...да си признаят кои са,,,,:)))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегите със сивия Акорд 7-ма и каращия зад него черно CR-V по магистрала "Тракия" вчера на 18.01. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои беше с сивата s2000 днес околу 10,30 пред националния стадион, в посока орлов мост? И доволен ли е от нея, щот сам забелязал, че не ги карат много-много...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия английски Акорд 7-ма на околовръстното в София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за което ;) видях че имаше форумни лепенки и за това я бях зазяпал така колата ти, но не се познаваме :) някой път ще се видиме и ще полафим. А акордчето е семейната лимузина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евентуално,ако човека с пазарджишкото синьо харви пише тук.Много поздрави ;) И не го карай тоя паркетник със 140+ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със червен сивик 6-та разминахме се преди приселци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е много за поздрав, но тук са документирали един колега. Дано всичко е минало безаварийно :)http://petel.bg/Eto-kak-bedstvat-shoforite-vav-Varna--lyubitelsko-video-__61620

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е колегата makaveli със седма генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с S2000 на Цариградско, снощи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше със Сивик купенце на светофара на централна гара в Пловдив преди 30 мин. :D/> Поздрави и ако иска да замерим без пасажери :D/>

Редактирано от ivailo526

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивик 4-та генерация на сливница днес сутринта :) и също така на колегата с една 5-та до Явора Публикувано изображениеПубликувано изображение

Днес много ме забелязвате... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колежката със зеления хеч днес в гранд мол :) май не знае че има хонда секта въпреки стикерите :D и за Ямболската 6та пак в гранда :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с 8ма(може и да е 9та) генерация сивик.Беше ми се лепнал отзад преди Парадайс мол.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха поздрави и на теб колега :))

поздрави на колежката със зеления хеч днес в гранд мол Публикувано изображение май не знае че има хонда секта въпреки стикерите Публикувано изображение и за Ямболската 6та пак в гранда Публикувано изображение

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивик 4-та генерация на сливница днес сутринта Публикувано изображение и също така на колегата с една 5-та до Явора Публикувано изображениеПубликувано изображение

Днес много ме забелязвате... Публикувано изображение

 

Няма как да не те забелязваме, не бяха много хондите които се движеха тези дни Публикувано изображение, а и с тази руса коса.... Благодаря за поздрава......
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на сивата 5-ца хеч с черния заден капак, дето се разминахме преди малко пред Метро 2-Запад.Момчето ми светна ма докат' реагирам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с варненската англичанка с лепенки и табелки на клуба вчера на Младежкия хълм в Пловдив !Аз си правих разходка и бая се загледах по колата хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата darius :) днес около 9-9:30 след Старо Оряхово :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с 5та седан,който караше след мен от кръговото на панаира :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с лепенките (212 номер) от националтата днес на Макгахан около 14 часа днес :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе имам чувството, че вечерно време всяка втора кола в София е Хонда... Явно изпълзяваме след залез, хаха.

Айде поздрав за супер съсредоточения шофьор с перфектно-червения сивик 5-ца от 4-ти км към Младост.

И за колегата с черната шестичка без надписите отзад, дето бакшиша му скъса нервите от Мола към кръговото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния хеч 5та генерация с издутите калници и номер от националната ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички дето махат и свиркат .... :) lol

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черния сивик на стадион "Спартак" сутринта Публикувано изображение

поздрави колега то даже май тряя да сме и двамата от техническия даже се познаваме бегло някаде зад доом6 трябва да живееш :))

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да поздравя(на патерици) :Д колегата дето преди около годинка..две от казашко към варна със сивик 5та черна като моята ми святкасше и ми свиркаше да се дърпаме даже кара с мене за малко ахахаха не ми се рискуваше без книжка по онова време знам че сто процента си от клуба и си видял и моите лепенки ахах АЙДЕ МН ПОЗДРАВИ :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5та купе червена със затъмнени стъкла отвсякъде беше по Варненчик във Варна преди 1 час .Поздрави колега,бях в златистото CRV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5та купе червена със затъмнени стъкла отвсякъде беше по Варненчик във Варна преди 1 час .Поздрави колега,бях в златистото CRV

А аз бях на задната седалка на CRV-то и се кефих на червената красавица !

И поздрави на 6-тата Сивик купе с белите джанти която настигна червеното купе и покараха заедно. ;)

Редактирано от Gaze.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черния сивик 6та на кауфланд възраждане преди малко :) мисля,че и вчера се засякохме из потрошените улици до Автогарата.. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави за колегата с черния сивик 6та с който се поздравихме днеска сутринта на главната преди спартак обаче нещо ме гледаше лошо в началото явно сънен ли е бил незнам важното е че върна жеста :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с прелюд 5та сив, който ми махна днес до стадион "Спартак", който днес ми махна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...