Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на колегата със сивата 5-та хеч с големи жанти с който редовно се засичаме на светофара на Затвора около 18:00-18:15ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави сега и за колегата със сивия прелюд, с който се поздравихме днес по пътя Варна Добрич.Поздрави и за колегата с жълтия сивик 6, който поздравих като пресичах светофара пеша до гранд мол във Варна.Голям кеф е да махаш на непознати :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата arrogance със Сивик 5-та купе с който се разминахме онзи ден край гр.Тетевен. Страхотно купенце и много як син цвят. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сливенски сивик EJ на паркинга на Кауфланд в Разград вчера :)/>

post-3394-0-45081300-1380606160.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DENZ ти ли си бил бря :)/> Поздрави за теб тогава преди няколко седмици във Възраждане - Варна на паркинга на бившата Билла до Мулен Руж :)/>

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен 3 поздрава :) За колегата с Акорд-а Купе, с който се разминах на излизане от Студентски град в Неделя следобед, за колегата с тъмно бежовия/черен Акорд 8-ца седан, който няколко сутрини го виждам в Стрелбище и за колегата със сивия Акорд 7-ца, който паркира на импровизирания паркинг около Мотопистата :).

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата Atomа , който разнасяше някакви кашони из седана преди малко до работното си място ( около 12:00 ) :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на теб :) и карай по бавно :P В ФБ се вижда и какво имаше в кашона :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързах да си хвана покер турнира :))) А и карах що годе нормално :D Иначе много НАЙС съдържание на кашона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата на Atoma, преди час, до стадион Локомотив. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SeSSion редовно си седи там :) смисъл всеки ден. Благодаря за поздрава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DENZ ти ли си бил бря :)/>/> Поздрави за теб тогава преди няколко седмици във Възраждане - Варна на паркинга на бившата Билла до Мулен Руж :)/>/>

И на теб, пак от тогава, миеше цвичето на автомивка 'Водопада' или нещо от рода, под старата Билла :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че колегата атом е най засичания и коментиран в темата... мисля, че ви видях веднъш отивахте в един хотел на слънчев бряг с 4ри манекенки! Поздрави.. аз бях с един приятел и ви махнах, но не ми отразихте... сигурно сте бързали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега cool24, моля ви не издавайте такива тайни, се пак жената мое да влезе да види и ще стане панаир..... :DИ да не съм ОФФ, поздрави на колегата с сивия хеч 5-та с Н на номера с който караме редовно около мола и около затвора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегите със жълт и сив 6ген хечове, които поздравиха днес около 6ч до Авангарда и по Сливница

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на собственика на тъмносивия Рекс с ямболска регистрация с който се разминахме след с.Веселиново - Ришкия проход. Аз бях с яко калното тъмнозелено Паджеро. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

синия прелюд пред кафе спирит и orange имаше стиекр отзад с черни джанти, много готино прелюдче :) спрях зад тебе колега не знам дали си видял Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сребристият хеч, който ме поздрави днес около 11ч на Чаталджа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черно червената 6-ца днес около 3ч. на кръстовището на доом 6 :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Micho аз бях ! Публикувано изображение хеч-а е скандален!

п.с гледам и ти си с икономик. Публикувано изображение

Редактирано от EK3_LS
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на зелено синия сивик 5ца хеч които ме изпревари в тунела на люлин преди 1час.Нисък сивик с джанти с борд.Евала брато,някои да има информация за момчето или феисбук нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегите, които днес бяха паркирали на улицата до служебния вход на трети корпус на ТУ-Пловдив. Днес на два пъти се зарадвах, като видях хонди с стикери на клуба,кръстосвайки между двата учебни корпуса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един CRX влезе на цялата газ вчера на 202-ра с ксенон, покажи се колега ;d

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с жълт хеч 6та с лепенка 'SPOON' на задното стъкло и на черния хеч пред него - вчера в Лозенец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с червена 5та ген. хеч, на паркинга на ТУ Варна, спряна до Аеродека. :D

Редактирано от SeSSion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Dimitrov93 ако това е твоя сивик от снимката с Азевките на излизане от Лукоила преди няколко дни.Бях с друга кола и не можах да свирна.Гледам че си от Люлин колега имаш ли инфо за момчето с зелено синия сивик 5ца хеч с бордовите джанти и ниското окачване?И имаш ли снимки на Сивика му?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави сега и за колегата със сивия прелюд, с който се поздравихме днес по пътя Варна Добрич.

Поздрави и за колегата с жълтия сивик 6, който поздравих като пресичах светофара пеша до гранд мол във Варна.

Голям кеф е да махаш на непознати Публикувано изображение

 

Поздрави колега , аз бях с жълтака Публикувано изображение Редактирано от LsD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черно червената 6-ца днес около 3ч. на кръстовището на доом 6

Поздрав и за теб :Д Редактирано от cekocek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с червената 6ца вчера следобяд по "Сливница" бях се заблеял малко :)Също така поздрави и на колегата с черния прелюд по "Цар Освободител" малко преди това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегите, вчера пред корнера на сливница. Единия с червена англичанка, а другия с 6-та хеч, със стикербомб на капачката на резервоара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с жълт хеч 6та с лепенка 'SPOON' на задното стъкло и на черния хеч пред него - вчера в Лозенец.

Мерси да ти се връща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата днес на околовръстното в София, който беше с Сааб и на Драгалевци ми свирна и се поздравихме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката с черния сивик, дето караше зад мен на СУ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега снощи с 4г сивик вечерта на Сливница и раковска. Аз бях с мерцедесаКолега колицата е СТРАШНА :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравявам колега, избрал да си спре Хондата точно до моята в иначе полу-празния паркинг на Кофланд!Също така и на две хондаджиики с 6-та хеч до автомивката на същото място, които разпалено играеха футбол...по между си! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегите, вчера пред корнера на сливница. Единия с червена англичанка, а другия с 6-та хеч, със стикербомб на капачката на резервоара Публикувано изображение

 

Аз ще да съм с тоя бомб на капачката :) Поздрави и на теб !
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за шуменската Хонда 1660** 5-та генерация, хечбек с бели джанти, на паркинга в Грандмол.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за атома днес, аз бях с зеленото купе шеста дето махнах.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на Долна Митрополия видях черен Прелюд 4 ген с рег. номер ЕН 7955 ВН

Поздрави Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Crazy job поздрави :)Поздрави за колегата с Прелюда който ми свирна на светофара на Мол Варна, сори че не махнах, ама бързах за работа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...