Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Държа да поздравя колегата, който днес спрях и ме съпроводи до вет. центъра, кара 6-та генерация Сивик, лилава на цвят, а мийтинга ни беше в Панчарево. :)Благодаря за отношението и за отделеното време, заради моя проблем колега! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички келеши със Хонди ,днес двама се опитаха да катастрофират докато ме изпреварваха,незнам за къде бързате....

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да поздравя дузината Прелюди дето си бяха спретнали среща на паркинга на кино Арена-Запад вчера вечерта.Браво момчета-много хубава гледка :).Бях със сивата 6-ца хеч :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със Сивика СО45*2АХ , аз бях с 5тата ген. дето спре пред мен в Лом Публикувано изображение

Редактирано от JDMPower

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата с комбито днес по чаталжда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е едно със светещи мигачи- аз съм бил :D. Поздрави :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със т.синия Акорд купе...който ми направи път тази сутрин кам 7:30 точно пред Шкода....Колега купенцето ти е страшно... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси братле и твоя сивик не е лош. Доста повече ми харесва от на колегата Обичливко (дидо без лоши чувства :)).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с големия Акорд комби, който беше спрял до мен на паркинга на Жанет в Несебър :) Аз бях с малкото комби сивик :lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси братле и твоя сивик не е лош. Доста повече ми харесва от на колегата Обичливко (Дидо без лоши чувства :)/>).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Поздрави за колегата.

 

 

И още един поздрав за колежката със сивата Русенска 6-ца :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата с комбито днес по чаталжда Публикувано изображение

 

Мерси, мерси, а аз защо не съм те видял ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за червената 5та хеч с зелени джанти на киров люлин и поздрави на колегата с 6-та хеч с който се поздравихме на лабиринт люлин!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за ZERO :) днес от център ЯВОР до обратния до Елитис :) около 9:30 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много По-Здрави за колега със сива 6та ген. които се опита да потроши и 2 двете коли...в уличката за вход към Гранд Мол точно до ареста към 20:30ч......земи си прочети правилника и карай по нормално в тънките улички , изсече ме на убийство......не стига че твоята лента е заета ...ами само дето не се заби отгоре ми Публикувано изображение!

 

 

 

 

п.п. Тука наскоро едни мой познати една сива 6 ген им отнесе огледалото...като преди това се е ударил няколко пъти в бордюра и е минал пак на убийство , цялата била леш на външен вид...( а и тази днес като я видях не беше мн стегната) и нищо чудно да е същия образ..................

Редактирано от LsD
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за червената 5та хеч с зелени джанти на киров люлин и поздрави на колегата с 6-та хеч с който се поздравихме на лабиринт люлин!

Колега ти ли беше с червената 5-та ония ден на светофара при лабиринта, където се заговорихме дай един фейсбук ние сме бая хора от люлин май :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със синия сивик 5-та ген. днес на светофара на "Източен" и "Богомил" дето ми зяпаше колата и ме поздрави.Колега, тая кола как върви с толкова много хора вътре бе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с прелюда, който ме пусна да на входа на Кауфланд в кв. Трошево ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на бяло црв и червена 5та ген купе на сливница :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на Спрайта с белия лебед :) днес около 14:10 на кръстовището между Борисовата Воденица и Алати :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Дружба 2 към 16:30ч. поздрави на колегата с тъмния Прелюд 4 ген. с който се разминахме. Бях се заблеял и не мигнах по - рано.

Редактирано от degman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с цветния рекс , засякохме се до техномаркет :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой обикаля в Бургас с една S2000?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с прелюда, който ме пусна да на входа на Кауфланд в кв. Трошево Публикувано изображение

 

"Колегата" с прелюда беше колежка ;) Поздрав и за теб! :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приеми извиненията ми тогава, просто видях само колата, но не и кой я кара ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата от гр.Пловдив с Прелюд 2 генерация...работещ в денонощния магазин до жп гарата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със зелената 5-ца днес сутринта в студентски Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за белия Type R 8ма от София ,който определено беше фен.На изхода на град Шумен посока Бургас,бях в златистото CRV ,натоварено с цимент :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този тайп р е най - вероятно варненския със софийска регистрация :) караше го една жена, но го бяха пуснали за продажба ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер! И аз да се включа, че ми стана интересно.. Миналата седмица засякох на паркинга на хотел Long Beach & Spa resort където работя русенски прелюд с табелки на фан клуб, номера мисля че беше Р3259АК .Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата иво с 4-ката беше в сервиз-лучаноПубликувано изображение

 

Поздрави и от мен :) Често виждам колата там :) Сигурно е в доста кофти състояние ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци кои е от ТУ София ония ден бях с колега по-работа в работилницата при стругите и видях, че има стикери на клуба в работилницата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на мацката с черен Дел Сол, който засякох на светофара на МакДрайв в 9:40 сутринта... Варна

Редактирано от Окич

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелено купе с КН регистрация на аварийни ,което видях на Симеоновско след отбивката за Дианабат ,на колегата Палеца ли беше ? Свирнах мму два пъти ...ма никва реакция :) и все пак поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сива S2000, в който се вторачихме с едно аверче в Младост :)/>

Редактирано от abcivic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата със синята 4-ка днес на топливо около 8 30

Поздрави и на теб колега ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата от гр.Пловдив с Прелюд 2 генерация...работещ в денонощния магазин до жп гарата Публикувано изображение

 

трябва да съм аз колега.....който минава през нон-стопчето на кръговото до ц.гара да знае че там работи един истински хондаджия...Публикувано изображениеПубликувано изображение
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой е синият сивик купе 5та генерация до 12ти блок на ТУ в София ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...