Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Кой е колегата със сивото Кончерто с което днес два пъти се засичам в Кайсиева градина във Варна? Мисля че беше със софийска регистрация. Другия път на кафе :)

Редактирано от Wyvern

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата със сивото Кончерто с което днес два пъти се засичам в Кайсиева градина във Варна? Мисля че беше със софийска регистрация. Другия път на кафе :)

Сигурно е lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукчо е, там е до края на месеца:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик седан с СА 9315 Х? със стикер на клуба ми даде предимство в Лозенец като пешеходец тази сутрин - поздрави колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

И няколко метра преди това мернах много лъскав сив прелюд 5-ца доста натоварен със Софийска регистрация ако не се бъркам!

 

На единия колега лек път а на другия приятна почивка :D:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска тоест вече вчера бял рекс 2-ра генерация на паркинга на Brodway пред ректората на техническия към 13:00 имаше лентичка на номера :angry:Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лилав Сивик 6-та генерация хечбек вчера на Стамболийски и Христо Ботев с окачване, тунингарско крило, липове и черни джанти със син кант?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен хеч 5-та Нова Загора, беше в задръстване човека, аз бях със зелено купе 5-та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеНа 25.07 по автомагистрала Тракия (от Пловдив до София) си правехме компания с една Хонда Кончерто с рег. номер СА6749РА !Да си признава кой беше без бой :help: Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес пред блока си видях ето тази хонда

 

Публикувано изображение

 

Много ми хареса. Собственика може да се чувства поздравен.

Евала брат, много е яка :help:

хмм... това ще да съм бил аз :P

едно приятелче работи в фризиорския салон в дъното на снимката... :P

 

мерси :P

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С червената 5та нали? Сигурен бях, че сте дружки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

син делсол с пернишка регистрация и джанти оз ф1 и лепенка на клуба пред офиса на мънибукърс до займов ? да си признава веднага кой е хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

син делсол с пернишка регистрация и джанти оз ф1 и лепенка на клуба пред офиса на мънибукърс до займов ? да си признава веднага кой е хаха

Този Дел Сол стои по принцип близо до кръстовището на Стамболийски и Константин Величков :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката Mandylion, която днес на излизане от Сити центъра ми направи път да пресека с колелото :DКултурна работа са тва хондажиите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен Сивик 5г. хетч В0353 има проблеми със стоповете. Снощи от стадион Спартак посока техникумите ме изпревари...Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да си признаят колегите с двете хонди които направиха егати яката фиеста на центърана града ни Елин Пелин, едната беше купе с много як изчистен тунинг оптичен 5та с много яко бяло залени разцветки , другата беше бяла 6та хеч с черен капак, таван, и спойлер с енжъли много ниска и номера и беше отпред отдясната страна на бронята така бучеха и ручеха, че подпалиха алармите наоколо евала на феноветете направо ми се разхлопа сърцето чесно :devil:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата със зелената 5 хеч дето се опитахме да бягаме един мотор да се чувства поздравен и да знае, че левия му стоп е като аквариум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата, с който се поздравихме до Плевен при МЕТРО! :) Беше със Сивик 5-та хеч, черна с ейнджъл айс, но незнам дали беше от клуба! :) Аз бях със Сивик 5-та хеч, син!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

хмм... това ще да съм бил аз :(

...

Днес, 21:09 ч. Кръстовището на Околовръстен път и бул. Сливница (Европа)? Или се бъркам? ;)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сутринта към 09.00 след автомивката на едно кръстовище в кв.Слатина мернах колегата bObChU и му метнах. Не знам дали ме е познал :):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес точно на върха не Петрохан черна англичанка ако не се лъжа с Видински номера :) . В Монтана сив хеч 5 генерация с черен капак караше зад мен от АСМ-а до кръстовището преди полицията, аз продължих към полицията, а той зави към бул. трети март :) Хонделата му беше доста лаченка :(

Редактирано от venkYYY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес близо до бензиностанция Симона - Банкя.. Сивик 5-та седан, бордо.. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип не пиша в тази тема но след днеска няма как да се сдържа.Поне 2-3 Много хубави колички,направени с вкус,и пичовете махнаха :lol:.И една УНИКАЛНА НЕВЕРОЯТНА СТРАХОТНА 5та генерация от София Оранжева с оранжеви джанти май 17-ки,с черен капак с вежди,с черно крило и уникална броня,абе изобщо колата беше върха.Видяхме се в Мол Варна,ако е от форума,а трябва да е от форума,защото имаше лента на номера от фен клуба,да се чуства поздравен,както и другите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е с Хондата на тоя паркинг?

Снимката е от днес...

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи около 22ч. зад Мола на Стамболийски бе забелязан черен Сивик с РВ регистрация.:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес във Враца пред басейна на стадиона, имаше една много яка Honda Concerto черно с монтанска регистрация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си признае кой е бил днес на женския пазар в Монтана ! :D сива видинска Хонда 6 ген хеч, баща ми го е заговорил и го е питал какво мнение има за Хондите(понеже аз съм се страшно много зарибил да си купувам 6 ген, но купе) Собственика е казал, че за 180 000 км единствено я е обслужвал и сменявал накладки :D , и както се казва в песента "И после кажи, че Honda не ти се нрави"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип не пиша в тази тема но след днеска няма как да се сдържа.Поне 2-3 Много хубави колички,направени с вкус,и пичовете махнаха :lol:.И една УНИКАЛНА НЕВЕРОЯТНА СТРАХОТНА 5та генерация от София Оранжева с оранжеви джанти май 17-ки,с черен капак с вежди,с черно крило и уникална броня,абе изобщо колата беше върха.Видяхме се в Мол Варна,ако е от форума,а трябва да е от форума,защото имаше лента на номера от фен клуба,да се чуства поздравен,както и другите!

Това ли е колата? Или това ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа и на 2те не ми прилича,по скоро на Wardog,обаче беше с големи оранжеви джанти,пък неговата е с черни.Ако ги е боядисал.

П.С. И 2-те коли са уникални,падна ми ченето като ги гледам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на Ботевградско при карулката един Сивик 5та ген хеч. Свирна ми, подмина ме, ама ме спряха куките :):(:)А също така имаше май и бегачка на Баумакс пак Сивик 5-та хеч, пишеше SPOON на задния джам, ама мн лошо го наказа едно Пунто ГТ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на Ботевградско при карулката един Сивик 5та ген хеч. Свирна ми, подмина ме, ама ме спряха куките :D:):D

 

А също така имаше май и бегачка на Баумакс пак Сивик 5-та хеч, пишеше SPOON на задния джам, ама мн лошо го наказа едно Пунто ГТ :)

:D Аз ти свирнах колега, щото ти познах купето още на Баумакса, но нямахме време заради куките да дойдем да те видим и тебе! :) А другият Сивик, дето викаш е на колегата EGocentric, и той не се е пускал с Пунтото, а то само си се режеше, но все пак е с надута турбина тва Пунто! :P

 

Поздрави, другия път може да се засечем! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това се отнася наи вече за колегите от София.Ако случаино ви засече бял civik 5г седан с номер ВР9194ВВ със лепенки LIMITED EDITION отстрани на стъклата.моля да ме извините мн често се оспивам за работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на Ботевградско при карулката един Сивик 5та ген хеч. Свирна ми, подмина ме, ама ме спряха куките :lol::D :D

 

А също така имаше май и бегачка на Баумакс пак Сивик 5-та хеч, пишеше SPOON на задния джам, ама мн лошо го наказа едно Пунто ГТ :D

:D Аз ти свирнах колега, щото ти познах купето още на Баумакса, но нямахме време заради куките да дойдем да те видим и тебе! :D А другият Сивик, дето викаш е на колегата EGocentric, и той не се е пускал с Пунтото, а то само си се режеше, но все пак е с надута турбина тва Пунто! :D

 

Поздрави, другия път може да се засечем! :P

 

Бре ако говорите за събота и аз бях там но видях само Стефата EGocentric поговорихме си и така друг с хонда невидях Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре ако говорите за събота и аз бях там но видях само Стефата EGocentric поговорихме си и така друг с хонда невидях

Мда, и тебе те видяхме, но ти пзркира някаде далече от нас! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на двамата колеги от Опънец мисля че са(видях ги там) с черните сивици 5 ген, единия имаше крило, с другия се поздравихме, да си признават кои са. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре ако говорите за събота и аз бях там но видях само Стефата EGocentric поговорихме си и така друг с хонда невидях

Мда, и тебе те видяхме, но ти пзркира някаде далече от нас! ;)

 

Сори просто не съм ви ивдял то беше голяма туломентия аз псоел ходих до ОМВто на теца в Надежда беше много голямо шоу ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде поздрави за колегата със синята 5-та с черния капак, на когото връчихме стикер на клуба ;) Поздрав и на колегите с черната 5-та с пловдивска рег-я, които гледаха неговата кола :D Добра мини срещичка се получи ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на Ботевградско при карулката един Сивик 5та ген хеч. Свирна ми, подмина ме, ама ме спряха куките :D :D :)А също така имаше май и бегачка на Баумакс пак Сивик 5-та хеч, пишеше SPOON на задния джам, ама мн лошо го наказа едно Пунто ГТ :)

е чак пък много лошо :) пича буреше зверски но и фиата вървеше много ;) и след като толкова много хора ходят на баумакс що не свиркате !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко е ок петък съм на Баумакс фенове който иска да мине спирам да спамя вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на Ботевградско при карулката един Сивик 5та ген хеч. Свирна ми, подмина ме, ама ме спряха куките :D :D :DА също така имаше май и бегачка на Баумакс пак Сивик 5-та хеч, пишеше SPOON на задния джам, ама мн лошо го наказа едно Пунто ГТ :D

е чак пък много лошо :P пича буреше зверски но и фиата вървеше много ;) и след като толкова много хора ходят на баумакс що не свиркате !
Абе с тая пипана/сменяна турбина :P пък и съм бивш италянец аз, и са ми слабост :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...