Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на Силистренските хондаджий :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с купето 5ген по Сливница снощи Публикувано изображение/> аз бях със сивия хеч 6та ..много се режеш Публикувано изображение/>

 

Поздрави, ако е било червено, че и аз се размотавах малко нея вечер. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с акорд купе, който спира на паркинга до пикадили Владиславово :) И на пича със синьото купе 5 ген, който се режеше тая вечер на светофара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите с бяла 5та хеч на Лукойл до Черноморец в петък (09.08) вечер, който ми подвикна. Поздрави на колегите, които бяха на паркинга на Пикадили център във Варна снощи, към 22:30 - аз бях с бяла 6та хеч, с изгряващо слънце на капачката на резервоара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Денз поздрави и от мен :) аз бях с другата бяла шеста :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се издаде колегата който е с 5-та хеч, с боди черно златиста, доста често се засичаме в Брестовица или Златитрап, Пловдивско!Също така и колегата от Първенец с 6-та хеч синя с карбон на тавана и капака! Чакам ви!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия Рекс, с лепенка от националната, на паркинга на Търговски център Европа в Дружба! Около 8:40... Не знам дали още е там. ;)

Редактирано от MonStarr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата, с когото чакахме заедно на червен светофар на кръстовището на Васил Левски с Дунав, в Пловдив, днес около 14 ч. :) Да се чувстват поздравени и всички пловдивски хондаджии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко, докато се шмугвах между колите със скутера /Honda Публикувано изображение/, на кръстовището на Варна мол видях черно-розовия перлен Civic 6 и много внимателно гледах да не съм близко до него, защото помня, дето каката ни се скара на една от срещите. Публикувано изображение

Редактирано от Fanatico
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАхахахахахахахха Калина ще ви избие ако го драснете :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина 7ма хеч с 4(5) врати фейс модел с шуменски номер H81.... на руски паметник я засичам почти всеки ден около 17 часа.Колега ако си от форума ела на някоя среща да и се порадваме на тази "лъскачка" :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Колежката Дария, Дадох и път онзи ден в Трошево, не знам дали ме позна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата със сива англичанка РВ номера, бели джанти на спици, снижена и ретрофит на фаровете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Колежката Дария, Дадох и път онзи ден в Трошево, не знам дали ме позна :)/>

Познах те ама в последния момент :) вече ще знам с каква кола си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав сега за колегата, който преди 40 мин беше пред Пикадили център с бяла шестица с черни джанти, свирнахме си. Аз бях със силистренския аеродек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колежката със синия десол от. Пловдив вчера към 20,15 на светофара след тунела .Аз бях този който ти свирна с мотора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лилава шеста хеч VTi на паркинга на жп гара вчера към обяд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за Tino преди малко в "Капана" в Пловдив със синята катафалка.Карах зад теб и присветнах, ама май не ме видя, след това изчезна много бързо.Решил съм и аз, че следващата ми кола ще е това комби, може да е грозна, но за мен си има някакъв странен чар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата които днес ми свирна с 3ген бял сивик на пътя м/у Виница и Дружба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрави на Колежката Дария, Дадох и път онзи ден в Трошево, не знам дали ме позна Публикувано изображение/>

 

Познах те ама в последния момент Публикувано изображение вече ще знам с каква кола си Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за сивото купе 6-та в Пловдив неделя 18-ти вечерта към 10 на пещерск шосе спряло пред моето зелено купе.Имаше и стикер на клуба на задните стъкла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави за колегата с черната 5ца с ангелските очи с който покарахме от бамбо до кауфланд :)

Редактирано от didicha

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хонди в китен и приморско през изминалата седмица поздрави на всички, хечбек 5 ген поне 10 броя видях :) бях с 1 джип под прикритие и свира ама кой ли ме отрази :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
post-21675-0-62777500-1377296785.jpgПоздрав сега за колегата пред мен :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях в Приморско с една синя 5 ген, хечбек, благоевградска рег :) Беше паркирана през цялото време до общинския паркинг, някакви батути имаше там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрави и на теб :)Поздрави и за колегата със зелено-бялото купе в Бургас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червената 6 та хеч ..9777... . Бях зад теб на светофара на западен парк до фантастико в 20:15 .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за 6тата, която наказваше едно бмв е 36, към 8 без 10 на светофара на "китайската стена".Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с прелюда с табелки на форума пред който бях спрял с червената 5та хеч. Пред кафе Спирит в кв.Люлин към 19:00 днес късния следобяд!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сив ямболски люд 4 ген 2021, F20-ка, със стикер, дето е спрял на Дюни, да си признава бързо кой е.

И до него синя пета генерация сивик ЕН 3040И до тях още една червена пета генерация сивик ЕН **** Редактирано от LAMER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на хондите тая вечер на пикадили 24 от сивия толбухински седан :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ли беше този, с който си свирнахме до мак драйв, аз бях със сивик комбизон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Dj Sprite, който си беше спрял Акорда, днес около пазара в Ямбол малко след 11:00 часа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата със старозагорския Civic 6-та хеч до метро в Пловдив:rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за синия crx vti по "Левски" посока Златни Пясъци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите в Ахтопол, Синеморец и Резово ! В периода 10 - 22 авг. В началото се опитвах да запомня номерата, но след поне седем в Резово и след като се озъбих на колега в Ахтопол, спрял така, че да не мога да изляза от двора пеша, се отказах. Дано не е от форума; аз съм " вещицата ", по определение.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TEHKO ти ли си с един сив седан с номер ТХ 09*** нататък не го запомних. Вчера вечерта влизам в пикадили да си взема нещо за хапване и гледам точно до бариерата 2-3 хондички имаше от клуба, а на излизане видях твоята кола, тъкмо тръгваше, аз бях с един черен сивик 6-та хеч с лепенки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с сребристата 5та на орион люлин към 15:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и извинения на колегата със сивия сивик купе СA7*** преди 30 мин в Люлин с който леко се чукнахме :д да пише да го почерпя една бира

Редактирано от undisputed

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9791 ;) аз бях отличавам се по фаровете :D малко кофти така ама криза :) помня че с едно комби си свирихме че го видях че имаше лепенки ама то май беше бая отдавна на мкдрайв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...