Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави за MIYAMOTO , който ми се оказа комшия :)/>))) вече 1/2 от варненската група май се събра във Възраждане :)/>

Айде поздрави тогава на кварталните и аз се присъединявям към "Възражданския клуб" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с който с събота на тракия се поздравихме.. Аз бях със белия акорд със старозагоска регистрация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за водача на сивия сивик с рег. номер СО 2464 ..., който ни изпревари днес около 10 часа по бул. "Цариградско шосе". Аз пътувах в сив бус /служебен транспорт/ и нямаше как да поздравя колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за сивия 6-та хеч В 0986 КТ, който е спрял в момента пред офиса в ЗПЗ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UP! Рекса ще е в София тази седмица за които иска да го разгледа на живо Публикувано изображение/>

 

Видях те преди 2 вечери на пазара в Красна поляна. Поздрави. Много е красива :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с русенската сива агличанка с който покарахме днес на магистралата от Варна, аз бях с черното купе 5 ген. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хони днес в Слънчев бряг поздрави на всички , аз бях с черната четвърта генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ние редовно се засичаме с теб!Има доста фенове от бургаско!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.07., в края на Албена мернах бял Акорд с номер ТХ5988ХМ, а на 14.07. Сивик седан 5-та с номер ТХ5871...или нещо подобно, поздрави :beer:/>/> , аз бях маскиран с ел. триколка ;)/>/> ....

Поздрави. Триколката върви ли=)
Върви, с 20....лева в час ;) И да не съм офф, кой беше със Сивик 7-ма СА3042...днес в Русе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ние редовно се засичаме с теб!Има доста фенове от бургаско!

Поздрави колеги аз съм със синьото комби англичанка бургаска регистрация :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави за колегата със сивия Prelude снощи към 9:30 на ОМВ-то след Гагарин Публикувано изображение

Редактирано от didicha

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката с 6-тата хеч с която се засякохме в петък с-у Бош сервиза под кат във Варна :). Аз бях с купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката с 6-тата хеч с която се засякохме в петък с-у Бош сервиза под кат във Варна :)/>. Аз бях с купето.

Поздрави и на теб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата от Благоевград с изтропалата черна D13-ка с кристални фарове и стопове?Отдавна не се бях качвал в стокова D13-ка :D, но трябваше да я преместя за да вкарам турбото в сервиза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за атома, май не ме видя днес по обяд на светофара на центъра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав и лека работа за Lenalee! Преди 20 минути на кръговото под Максуда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Прелюд-а вчера на магистрала Хемус. Аз бях със сивия Прелюд :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата /колежката/, чийто Jazz беше паркиран редом до моя Сivic на подземния паркинг на Лекси :) в неделя вечерта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав и лека работа за Lenalee! Преди 20 минути на кръговото под Максуда :)/>

Поздрави и на теб колега и благодаря, само дето аз изобщо не те видях, ама така си е като спя докато карам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно дел солче черно днес видях при макдоналдс на орион :)) поздрав ако чете !П.П утре ще има някви рейсърчета зад булгарплода, мисля да намина, ако на някой му се идва да заповядаа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със русенски сив хеч, вчера към 18,20h направи ляв завой до арменската църква. Беше със новите табелки на форума. Карах за теб ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях аз как една вишнева красавица мина зад мен, след като завих. ;) Поздрави и на теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката със сивата 6 ген. с която карахме днес по Сливница Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой колега работи в Маус ПС в завод Москва и кара Сивик 6-та :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един специален поздрав за колегата, с който "карахме" от Сливница до Подуяне тази сутрин към 6-6:10 :D Беше сив американски Акорд ако не се лъжа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на младежите с Аеродек-а пловдивска рег. 21-02, ако са от наш'те Публикувано изображение.Паркирали се в Каварна до моята улица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с Prelude 5 gen (много красив син цвят) с пловдивска регистрация и стикер от националната, който ме изпревари на магистрала Тракия днес по обед :) . Не знам дали заради мен пусна аварийни, но му присветнах два пъти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сивата 6-та хеч В6333 (или нещо подобно) с лепенка на клуба преди малко на паркинга на Кауфланд. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Рекс 1-ген паркиран в Толстой до 57бл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни само на повярвали си V6 ми върви, ония ден беше галант.Та нека си признае, кой беше повярвалия си колега с акорд V6 днес от УНСС към Младост, само катаджиите го спасиха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички колеги кото видях тея дни из Поморие, особено по една бяла интегра тайп р ми изтекоха лигите. Със служебната баничарка съм и за това не се обаждам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Сливен, с черния 5- та хеч, с надпис "У ЖИВОТА" на задната врата, Мисля че живее в отсрещния блок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с Ямболския сив седан 6-та, колега другия път ми остави малко повече място да си отворя вратата, не съм слаботелесен ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите с със черния REX и зелената 4-ка с ВН регистрации с които с размихме днес по Аспаруховия мост :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с Ямболския сив седан 6-та, колега другия път ми остави малко повече място да си отворя вратата, не съм слаботелесен ;)/>

поздрави и от мен за него . На мен ми отне предимството .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за червения прелюд на цариградско :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за червения прелюд на цариградско :P/>

Поздрави и на теб колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с купето 5ген по Сливница снощи :)/> аз бях със сивия хеч 6та ..много се режеш :D/>

Редактирано от daria

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сив ямболски люд 4 ген 2021, F20-ка, със стикер, дето е спрял на DRR, да си признава бързо кой е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сутринта в пловдив видях на бриколаж една 6-та сивик син металик, готина беше :) с карбоново фолио по решетката и лайсните, поздрави на колегата ако чете :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...