Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави и за собственика на лъскавия сив рекс, спрян пред Езиков център Варна днес следобед. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и за собственика на лъскавия сив рекс, спрян пред Езиков център Варна днес следобед. ;)

 

Поздрави!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечерта пък спрях до теб на паркинга на Пикадили. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на прелюда по България в 19 и нещо. Като го видях да се изстрелва бях в настроение да спетнем едно НФС, ама двигателя не беше загрял още...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечерта пък спрях до теб на паркинга на Пикадили. :D

 

Аз съм навсякъде Публикувано изображение.Днес ти видях колата пред езиковия центърПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след разходка за полу пролетно полу зимно почистване на хеча на прибиране с баща ми спряхме до един син дел сол на сфетофара на Арена запад (софия) с лепенки на JDMworks с регистрация РВ....... около 17:30 ние бяхме с черния Е500. Поздрав за колежките в него! ;):D п.п. аз бях на паажерската

Поздрави от колежката... тя си блее като кара, не вижда колегите и не реагира особено ((:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на прелюда по България в 19 и нещо. Като го видях да се изстрелва бях в настроение да спетнем едно НФС, ама двигателя не беше загрял още...

Ами и Прелюда не беше загрял, ама те така най-бързо загряват :lol: Нямаше да се получи NFS, че маслото ми е ниско и VTEC-a изключва :( Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях някаква много симпатична колежка със Civic, в София в началото на Ботевградско шосе, зави в посока стадион герена. Черен сивик 5ген хеч със също толкова красива шофьорка :Р към 17:15-20

Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен колегата с белия Сивик 6-та ген. с рег. номер РР **** ** и стикер на форума. :cool:

Поздрави колега ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черния 6та хеч пред НБУ, днес сутринта се разминахме , но в тоя сняг не разбрах дали ме видяПубликувано изображениеАз бях с 6та хеч маслено зелен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега с акорд работи във виваком, защото често засичам колата там и има лепенка на клуба. Син акорд :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на жълтия фейслифтов Сивик с големите бели джанти забелязан до читалище Маяковски във Варна!:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с 5та синя в Надежда-1, пред блок 15.. и нещо си е с джантата ... ебаси струната ! Евала ти - поздрави :D:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя беше колежката от Бургас която я даваха по новините с червения Сивик 6-та ? Пожелавам ти другия път да си на 1-во място на Женското майсторско шофиране! ;) Намерих само това за съжаление: http://www.burgasinfo.com/news/view/57/33317/ Честито !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И поздрави на колегата от снощи на бул. Рожен със синия акорд. Имаше стикер на клуба и за едното нищо щеше да се убиеш в рейса колега, карай човешки... :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата вчера със сив английски Сивик, рег.№ОВ7431АХ, в района на Централна Автогара - СОФИЯ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А кой е с този оранжев Варненски Сивик дето никога не съм го виждал. Има ли го няма ли го ?http://www.carsbulgaria.com/honda-civic-2-736

Редактирано от Ivo Myankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой е с този оранжев Варненски Сивик дето никога не съм го виждал. Има ли го няма ли го ?http://www.carsbulga...nda-civic-2-736

аз съм го виждал в Провадия.... голяма стойкаджйиика е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой е с този оранжев Варненски Сивик дето никога не съм го виждал. Има ли го няма ли го ?http://www.carsbulga...nda-civic-2-736

аз съм го виждал в Провадия.... голяма стойкаджйиика е
Да от Провадия е и дано да не е вярно, че чух за ПТП или ако е вярно да не е сериозно. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имаше един колега зад мен караше точно и паркира в локалкото на Плиска при сладкарницата с име на почивен ден, млад беше, така че е по-вероятно да е член на клуба :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата дето беше на паркинга на Техномаркет към 12 наобяд днес в Монтана да се чуства поздравен Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с синия делсол с РВ регистрацията ,дето работи в НЕТ 1 ?Колега си ми в работата и по една марка си падаме ;)Поздрави

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата със сивия Сивик седна с пернишка регистрация който към 19:00 часа се подвизаваше в Кауфлад - Шумен да се чувства поздравен. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на младежите от черната петица (имаше стикер на клуба) вчера на Папараци в Пловдив.Докато се усетя колега и ти ме подмина :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синият Сивик седан 5ген, с рег. номер ВТ******, който беше паркирал на Еко на изхода на Варна, вчера около 11:30. Хубав седан колега:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях колега - Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен колегата оставил календарчето на предното ми стъкло пред 3-ти корпус на Шуменския Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с синия делсол с РВ регистрацията ,дето работи в НЕТ 1 ?Колега си ми в работата и по една марка си падаме ;)Поздрави

Колега, аз съм ... За последните 2 години не успя да видиш акорда с лепенката на клуба, но видя дел сол-а ((: В съпорт-а съм ... мини да пием бира ;) Поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам си колега в Аграрния, в Пловдив. Сивик англичанка пред катедрата по Информатика РВ 5126 МК със стикери на форума. Поздрави колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм ... За последните 2 години не успя да видиш акорда с лепенката на клуба, но видя дел сол-а ((: В съпорт-а съм ... мини да пием бира ;) Поздрави ;)Далеко си ми колега ,аз съм в Бели брези а акорд не съм виждал там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам си колега в Аграрния, в Пловдив. Сивик англичанка пред катедрата по Информатика РВ 5126 МК със стикери на форума. Поздрави колега!

Поздрави и на теб,колега! Има няколко Хонди,които се подвизат из паркинга на университета,но си мислех,че никой не е от форума.Е,изглежда не съм сам,другият път ако ме видиш около колата,обади се да се запознаем :):honda:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм ... За последните 2 години не успя да видиш акорда с лепенката на клуба, но видя дел сол-а ((: В съпорт-а съм ... мини да пием бира ;) Поздрави ;)Далеко си ми колега ,аз съм в Бели брези а акорд не съм виждал там :)

И аз съм в съпорта :)Колега щом си от Бели Брези значи с теб можем да пием бири, аз съм в Хиподрума.Поздрави и на двамата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега с тъмно червен прелюд 5ца с черен капак и багажник, софийски номер в младост 2 към 13:30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с бруталния червен хеч 5-ца по обяд на Пикадили 24 във Варна. Щеше да ми се откачи вратО от зяпане :blink::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поздравиме прекрасните колежки с наточената пета генерация хеч, които не обърнаха внимание на стандартния английски седан на 13,03,2012 привечер около паметника Левски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[И аз съм в съпорта :)Колега щом си от Бели Брези значи с теб можем да пием бири, аз съм в Хиподрума.Поздрави и на дваматаАз работя в Бели Брези ,иначе и аз живея в Хиподрума !

Редактирано от saaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с якия ямболски прелюд (4 ген.), паркиран пред Casa de Cuba в Пловдив на днес (14.03.12) около 18:00 ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой има бял Сивик седан с десен волан и черен Дел сол и живее в Банишора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...