Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Кой е с тоя красив 5-та хеч,хамелеон,от лилаво до жълто,който вчера беше спрял до Розариума в Казанлък,с номер СТ2471..???От зяпане щях да се блъсна в градинката на кръговото там,страшен цвят!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червен сивик 5-та седан с железарки 14-ки и 1 минута след него колегата с зелен(син?) акорд 5-та купе с който и преди сме се засичали! И двамата имаха стикер и ги засякох малко по рано днес около 17:00 часа в младост от кауфланд посока деница завиха надясно по Малинов Публикувано изображение

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засякох колега със сив Сивик 5 ген номер С 1737 на зала Армеец Арена около 13:20 :) Не можах да свирна че беше на 2-3 коли пред мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в сградата съм :) За кафе време няма, но по цигара може да пушим :) :) :)Става само да се задържа малко в офиса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на цариградско се погонихме с един черен сивик 6-та, с диодни стопчета, два ауспуха и бая 8-ци в номера. Поздрави, колата изглежда много приятно. :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес малко преди 09:30ч в Дружба покрай OMV-то мина една черна 7-ма генерация (Сивик) Type-R... бая я бяха понастъпили :) Малко след това на Цариградско карахме с една червена 6-та генерация Сивик посока Орлов мост. Караше го девойка... 2666 беше номера :) Та... да се чувстват поздравени!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Wardog, много поздрави и на теб :D Видях те миналата седмица до ШЕЛ-а в Надежда на Ломско шосе, докато си купувах новия Сивик 4ген! За 2ри път те засичам наоколо, оранжевото ти Сивиче лови окото! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за комплимента :) Поздрави и на теб и... другият път кажи едно "Здрасти" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, ако другия път си по-близо ще ти кажа! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кого е бруталната черна хондичка 5та генерация хетч, където спира до метрото на Г.М. Димитров , до института ! :) ВТ е регистрацията. Вече го гледам редовно там си спира, може и да е от форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия Дел Сол с пернишка регистрация, вчера следобед на фантастикото на вардар беше, свирках светках ама не ме видя майПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с 5-тата сивик с PA регистрация с която се заиграхме на излизане от Пазарджик... и така до Макдоналдс.:lol: Май не е от форума колетагата, ама ако е ...поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с червен Прелюд 4та генерация, който спира и може би живее в Дианабад (Крум Кюлявков). Много ми харесва колата!Поздрав и за собственика на синия сивик хеч 5та пак от там.От време ан време мяркам и един сивик 3та генерация на същото място - да се чувстава и той поздравен.Също така поздрав и на собственика на сиво S2000, който много рядко засичам сутрин (т.е. засичам колата му) на същото място. Страхотна кола, умирам си от кеф да я мерна сутрин.Явно съм попаднал на много хондаджийска улица :)И малко офф: да е жив и здрав собственика-съсед на пушещия Фият Браво/Брава, на който помогнах с пожарогасител и така и не ми го върна! Главата горе, колега, има живот след сервиза!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с тъмната 6-ца ,с който карах по Околовръстния и му свирнах минавайки покрай него ... :)Беше вчера към 18.20

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с черен Дел Сол с регистрация СА 8409 ММ, спира винаги зад бял японски седан пред вх.Г ... ;)адреса той си го знае!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата Sa8o. Разминахме се днес на Цар Освободител. От 1 км познах колата - яката мания :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с бял сивик 5 с жълтеникави фарове, който ми пресветна в студентски град - махнах в последния момент, незнам дали е забелязал :rolleyes: п.п. Аз съм със син сивик 5 с бели джанти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градски, утре има седмична среща, ай та водя с мене :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се провеждат срещите? :rolleyes: Имам мерак, но утре вечер съм заеТ :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой е белия Jazz Type R снощи пред Кауфланд Тракия в Пловдив, поздрави на колегата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега с зеленикав Сивик Купе 5та ген, от Герена за под мосто към Подуене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Колегата/жката с тъмно синия Civic VTi 6ген., който ме задмина на изхода на Бургас към София преди началото на магистралата и поздрави с клаксон. Извинявам се за забавената реакция по връщането на поздрава - бях се заприказвал като чух клаксона и докато видя буквите VTi :) се сетих поне да присветна. Дано колегата е видял!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Accord-а купе днес около Техническия в София. Беше много бърз и не можах да отреагирам :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с сивия сивик 6 ген(от черния сивик 6 ген :D)(май беше с рег-СТ,ВТ,или ВР едно от трите).на светофара на новата поща в Бургас.Колата изглеждаше много добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на Околовръстното към 17:00 един колега с CRV ми свирна но аз докато отреагирам (че се бях замислил) вече го нямаше :)Да се чувства поздравен и той :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на момчето с Type S-a на околовръстното снощи към 21h, много правилно сигнализираш за мотористи :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега със син Сивик 5-та хеч на Раковска преди Сливница малко преди 13:00 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с черен Дел Сол с регистрация СА 8409 ММ, спира винаги зад бял японски седан пред вх.Г ... ;)адреса той си го знае!

Аз съм и с двете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката с Тъмното CR-V с която се разминахме на касата в бензиностанция Лукойл на магистрала Хемус към 16 30 часа .Днес :)))хах.Ако е някой от форума да си каже :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Син Прелюд 5-та зад 59-ти блок в Студентски град. Поздрави на собственика, колата е уникална! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Accord-а купе днес около Техническия в София. Беше много бърз и не можах да отреагирам :ph34r:

Ако е един зелен, поздрав и от мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със червения NSX-днес около 19:10 на изхода на Люлин откъм Околовръстнотоп.п. не го видях със каква регистрация е :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше пича с тъмния (черен?) Сивик 5та хеч с белите джанти тая вечер на ОМВто на ул.202?Кой беше колегата с купето 5та зелено, пак на ОМВто?!И поздрави на колегата със сивия Акорд, дето се заприказвахме пак на тва ОМВ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги кой кара тоя оранжевия ЦРХ с голямото крило и оранжевите кожени спортни седалки.Същия който се продаваше сумати време в мобилето?И същия който беше с много кит по него,предполагам че повечето ще се сетят.Сега е с Бургаска регистрация,и днес пак го видях но беше блъснат отзаде :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехее ... на един приятел беше ... от Балчик , но едно Бургаско момиченце го взе ;)))

Редактирано от WaveMastaa
По�т, непо�ред�твено преди тво�, не �е цитира!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда гледам че едно русо момиче го караше.А от клуба ли е?П.С Много и отива тоя рекс :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за черния CRX в Стражица който беше вчера спрян на центъра.Наистина колега много готина кола,няколко пъти минах да я огледам забелязах даже и лепенката на клуба :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес към 19:30 по пътя за летището посока младост ( забравих как се казва булеварда :D ) колега със сивик 4 ген. поздрави ме но неможах да реагирам навреме :P да се чувсва поздравен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синият дел сол PB0556BM днес го видях в Пловдив. Ааа да и на 6-тата ген Сивик (сребриста) на която мигнах на едно кръстовище.. не помня точно къде, май при панаира :D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...