Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Вчера в Дъ Мол, в подземния паркинг се разминах с поне 5 Хонди! :o 2 броя Сивик 6-та ген (тъмно синйолилав и сив), 3 броя Сивик 5-та хеч (червен, бял с оптичен тунинг и син)! :o Ако някой се познай да се чувства поздравен, аз бах със син Сивик 5-та хеч! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой беше вчера на спирката на метрото в младост с черен рекс :)

Аз бях колега с черния рекс! ти с какво беше?всеки ден минавам от там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях с червената 5-та :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега със светло синя Сивик 5 ген хеч, с номер С/Са 7359 на бул. Владимир Вазов около 13 часа днес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с хубавия сивик англичанка с много тройки в номера :DДнес на излизане от София по магистрала Хемус се разминахме няколко пъти :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой беше вчера на спирката на метрото в младост с черен рекс :lol:

Аз бях колега с черния рекс! ти с какво беше?всеки ден минавам от там!
аз бях с червената 4ка пред теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои беше тоя с синьо-зеления седан 5та сутринта кам 10 някъде из Слатина бръмчеше :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Дъ Мол, в подземния паркинг се разминах с поне 5 Хонди! :( 2 броя Сивик 6-та ген (тъмно синйолилав и сив), 3 броя Сивик 5-та хеч (червен, бял с оптичен тунинг и син)! :lol: Ако някой се познай да се чувства поздравен, аз бах със син Сивик 5-та хеч! :P

къде тва ,колега,ти от коя планета си,че то във всеки град има МОЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Дъ Мол, в подземния паркинг се разминах с поне 5 Хонди! :P 2 броя Сивик 6-та ген (тъмно синйолилав и сив), 3 броя Сивик 5-та хеч (червен, бял с оптичен тунинг и син)! :P Ако някой се познай да се чувства поздравен, аз бах със син Сивик 5-та хеч! ;)

къде тва ,колега,ти от коя планета си,че то във всеки град има МОЛ
The MAll на Цариградско колега :lol::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Метро В.Търново мярнах син врачански седан 5-та :lol: Да се чувства поздравен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на двамата колеги от Опънец мисля че са(видях ги там) с черните сивици 5 ген, единия имаше крило, с другия се поздравихме, да си признават кои са. :(

Може и аз да съм бил... този с крилото е kleni 100% Август май ходих до Опънец :lol:П.С.На време ти отговарям!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на двамата колеги от Опънец мисля че са(видях ги там) с черните сивици 5 ген, единия имаше крило, с другия се поздравихме, да си признават кои са. :(

Може и аз да съм бил... този с крилото е kleni 100% Август май ходих до Опънец :lol:П.С.На време ти отговарям!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой беше вчера на спирката на метрото в младост с черен рекс ;)

Аз бях колега с черния рекс! ти с какво беше?всеки ден минавам от там!
аз бях с червената 4ка пред теб
поздрави! и до следващия път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно всеки ден на паркинга на Техническия във Варна червен Сивик купе 5 ген с Врачански номер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно всеки ден на паркинга на Техническия във Варна червен Сивик купе 5 ген с Врачански номер ;)

Видях го и аз онзи ден като ходих до ТУ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... с червения crx на кръстовището в люлин 9 срещу паркинга

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата който е паркирал този Сивик пред бл. 59 в Студентски град ? Да се чувства поздравен

Редактирано от Sisqo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"По-здрави" и на колегата с червения Акорд във Варна дето кара, говори по телефона и ме засече на светофара на Чаталджа, аман от такива "мутренски" личности.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Прелюд номер РВ 8094!Беше паркирал днес на 15 метра от къщи. :(

Редактирано от Stretford

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Метро В.Търново мярнах син врачански седан 5-та :( Да се чувства поздравен

мерси колега не съм те забелязал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно всеки ден на паркинга на Техническия във Варна червен Сивик купе 5 ген с Врачански номер :(

Тоя червения не съм го виждал, виолетов има и мойта черната са купетата 5 ген които знам аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре и аз имам работа до ТУ в 10:00, ако има колеги може да се засечем :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата до ТУ Варна с синия хеч 5та.И на 2мата колеги(не ги знам дали са от форума) вътре на паркинга сива 5та хеч и сива 8 ген !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черния Прелюд 3-та с който се засякохме преди час пред Ориент 33 в Студентски град! Много радва Прелюда колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера зад окръжна болница във Варна - Civic 5 gen hatch мисля, че беше червен .. и с доста хубави джанти :lol:Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,днес в Казанлък,към 14.00 на светофара на полицията,някъв Прелюд с клепачи,3-та,някой да се познава???Не е тукашен,гаранция:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От бая време се каня да питам, ама все забравям... Та, във Варна около спортна зала спира едно лилаво сивик купе много лачено !!! Някой да си го познава? Даже сме от един регион :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от семинарията към мол Сердика (стоЛица на модата) трафика ми пречеше да стигна до лачен прелюд 4-та генерация в червен цвят, ниско окачване, полирани или никелирани джанти и крило. Трябва да кажа, че колата доста се открояваше от останалите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на човека със синия сивик англичанка със стикер до детската градина към 18:15... в Кичука, Пловдив.. Говореше си с някой, аз бях пеш и само ви загледах ;)

Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота или неделя малко след своге посока лакатник,една колежка с сивик 6г.Колата беше сива с черно,со5*55** поздрави. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения хетч 5 - та генерация шуменска регистрация и благодарско за приятната компания по магистралата днес от Варна към Шумен :dry:

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черния Прелюд 3-та с който се засякохме преди час пред Ориент 33 в Студентски град! Много радва Прелюда колега!

:) мерси поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата LiL DoG да си признае какво вървула из пловдив хахах аз съм момчето с лилаво(розово) черната хонда :)

Редактирано от X A X O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен на колегата LiL DoG,свирнах му на кръстовището на ресторант стадиона (със синия акордион).Колата на живо изглежда уникална,направо се искъртих от удоволствие като я видях а звука немам думи просто......:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях ви и двамата, ама в тоя Пловдив многооо хонди имало !!! даже и един танкист без танк видях ;) п.с. нека си признава кой беше с тази плевенска англичанка на магистралата за Стара Загора дето не го слуша главата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше в Младост-2 със син Прелюд 3ген преди фейслифт с 4WS :lol: Ще ми е драго да се запознаем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои бяха колегите със зеленото купе 5та и зеления рекс мисля, че беше зелен които ги мернах в Младост 1 снощи към 22:30 !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си познава 5-ицата? :) Много красив хеч, снимах го днес следобед на бул. България, близо до магазин Джъмбо :cool:

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...