Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Кой беше младежа с червения рекс снощи до Интерпред? Имаше си стикер на клуба. :P Поздрави :P

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пред блока си видях ето тази хонда

 

Публикувано изображение

 

Много ми хареса. Собственика може да се чувства поздравен.

Евала брат, много е яка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални поздрави от днес на Пешо - policeman. Много ме зарадва днес като се набираше след Пркатикер в посока дружба.Също поздрави за този който не познавам от форума с бял сивик 6-та мноооого наточен. Чакаше на светофара при Билла, но ми беше неудобно да го зяпам много :)ПП: И в двата случая бях пешеходец, защото моя Прелюд отлежаваше в Кобра за ново стъкло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пред блока си видях ето тази хонда

 

Публикувано изображение

 

Много ми хареса. Собственика може да се чувства поздравен.

Евала брат, много е яка :)

Това ако не се лъжа е колегата manniakk :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден видяхме колегата Дилян Митев, барабар с колегата I_V_O да се возят и наслаждават на прекрасно немско возило, с емблема на VW и модел Golf V. Твърдяха, че имало B серия под капака, но с оглед на усмивките, които бяха се разтлали на лицата им съм склонен да вярвам, че това е било долна лъжа и просто са се наслаждавали на изключителната мощност на този западен автомобил :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ххахахахаа бях сигорен че ще има включване :rolleyes::) Найстина вози "една идея" по-добре от хонделата, но ако ще да тича с/у нея пак няма да може да я стигне,просто така се случи и не взех Сивик-а :D П.С Варянта за Б-серия под капака на Голф-а ми допада,само тампони да намериме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Онзи ден видяхме колегата Дилян Митев, барабар с колегата I_V_O да се возят и наслаждават на прекрасно немско возило, с емблема на VW и модел Golf V. Твърдяха, че имало B серия под капака, но с оглед на усмивките, които бяха се разтлали на лицата им съм склонен да вярвам, че това е било долна лъжа и просто са се наслаждавали на изключителната мощност на този западен автомобил :)

Видяхме там във вашия район , как разни фенове на марката ровеха завряни под предните капаци.... ииииииии...... решихме да се скрием по възможно най-бруталния начин и да разберем "МАМКА МУ" какво правят по ХОНДИТЕ и ако има нещо нередно да се намесим , максимално бързо :rolleyes::D:D И Голфа си беше адското скривалищте :P Ако не се бях ИЗВИКАЛ така едвали щяхте да разберете , какво се случва в квартала ви :P Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с този прелюд!

Вчера го видях на кръговото в Бургас до метро,Много е як!!

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за пловдивски червено-черен Сивик 5-та ген., мнооооого пипнат, много красив, радва :o Номерът май беше 8823...не съм сигурна за двойката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за пловдивски червено-черен Сивик 5-та ген., мнооооого пипнат, много красив, радва :) Номерът май беше 8823...не съм сигурна за двойката :)

Пак си се зазяпвала :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер около 22:30 от сточна гара до лъвов мост се засякохме с колега, прелюд 3г с двама навигатори и спортно гърне (поне това се видя на първо четене) Добро возило има колегата, забелязва се и да се чуства поздравен както той така и прелюда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес точно в 15.20 на кръстовището на Окръжна болница се разминах с черен седан 5 ген. Метнах, но незнам дали колегата видя. Седана беше доста наточен - нека колегата се чувства поздравен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска мисля че в Поликраище се разминахме с един колега с бяло-сива четвърта генерация. Да се чувства поздравен :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Син 6 ген хеч сивик по бул.България , посока Бояна.... преди 30-40мин ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер около 22:30 от сточна гара до лъвов мост се засякохме с колега, прелюд 3г с двама навигатори и спортно гърне (поне това се видя на първо четене) Добро возило има колегата, забелязва се и да се чуства поздравен както той така и прелюда!

Това трябва да съм бил аз :shock: Мерси колега :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Син Люд 5-та в Търново на Екото :blink: Много ме нарадва колега, поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с някой колега , може би , със Сивик Англичанка Аеродек се бъзикахме с един Мерцедес по пътя Сливен-Нова Загора :) е моите нерви останаха по прибрани поради наличието на 700+ км за деня вече :) но той не му се даде на Мерца - поздрави от син Акорд Комби :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сребрист сивик 5 ген. хеч на светофара на Билла Н.Загора, поздрави колега,левият фар не ти свети :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше с тасове само отзаде.И друг път съм го виждал в Бургас.

хаха да аз съм колега... pamo позна отдавна се завърнахме в играта даже имаме 2000км вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много здраве на една врачанска наточена пета генерация на паркинга на Grand Mall Varna - жената каза, че всяка сутрин спираш до нея, както и на двете 4-ти генерации които видях на плажа - много са хубави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колко ли страници ще стане темата, ако питаме за всяка една Хонда , която сме видели през деня???Ейй видях поне 15 Хонди, докато пътувах за работа, 6 бяха със стикер на клуба, останалите караха един дядко, един чичко, една лелка и останалите 2-ма ръбове и 2 яки каки??? Дали са някой от форума, как мислите, помогнете да разбера иначе ще полудея:)!!Тая тема си е гони катинара отдавна...............Нан какво заприлича този форум? Защо от другите форуми "Хондаджия" стана нарицателно?. Защо??????Една от причините са тъпите, безмислени теми свързани с каквито и да било преброявания и т.н...

:):):):P !!! !!! !!! :censored::newbie::plane::drunk::drunk::boxed::tooth::tooth::sick::slap::cry::lol::lol: евала братле! работете по въпросап.с. и ся с тва изказване да няма пак предупреждение :) Редактирано от Maximalnia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пратя малко поздрави към врачанско :lol: огледах се, но не видях колегата

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив, Събота 18.30 гл.булевард от към стз посока центар.Зелена свалена англичанка с тъмни джанти и спортно гърне.Поздрави :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко дена засичам един червен сивик с черен капак 5 г.хеч да седи при магазина за джанти , на пещерско шосе , срещо аладина . Ако е от форума да се чуства поздравей . аз съм с Черно/цикламен сивик 5 г хеч :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като видях темата и се сетих да попитам :rolleyes: кой беше със сивик 5 ген на 20.06 в Плевен,пред входа на картинг пистата ? До колкото мярнах, нямаше задна броня :rolleyes: и регистрацията май почваше със С.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, вчера много срещи с хондаджии по улиците :rolleyes:Поздрави на двамата пичове с един Дел Сол по Евлоги Георгиев в посока към Орлов мост малко преди стадиона :rolleyes:Както и на колегата с Прелюда 3 ген. (извинявам се, ако бъркам), с когото се заговорихме на Ректората и ми подари лепенка на клуба (моята замина с едно боядисване) - Благодаря, колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, вчера много срещи с хондаджии по улиците :PПоздрави на двамата пичове с един Дел Сол по Евлоги Георгиев в посока към Орлов мост малко преди стадиона :DКакто и на колегата с Прелюда 3 ген. (извинявам се, ако бъркам), с когото се заговорихме на Ректората и ми подари лепенка на клуба (моята замина с едно боядисване) - Благодаря, колега!

Няма ядове. :DПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около половин час видях на Подуене Сивик с номер С1268хх.:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък на метроснация Сливница, колегата MonsterOOD.. поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Преди малко един червен рекс със "златни" джанти със стикерче на клуба зави надясно преди Алати-то , да се чувства поздравен.Веднага захапа за какво му бибиткам ;)П.П. Аз бях със сивата англишманка.

Редактирано от hondakio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък вчера на Малинов, посока Младост4, малко след мостана цариградско, ме изпревари патрулка (бях с 60) и след нея караше колега със 5-та генерация седан. Имаше и стикер на клуба, на рамката на номера.Дано не се е дърпал с патрулката, че му водеше с цяла кола;) После му светнах и махнах, но май не ме видя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на колегата със Civic 6 gen седан, до който се намърдах на паркинга пред Новата сграда на Пловдивският Университет ;)

Редактирано от p0n1X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше... кой беше, абе кои бяхте всички на Националната :lol:Сори за офа не се сдържах :lol:Поздрави на всички колеги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eeeee martjo изпревари ме :lol::lol::)

 

Колеги,моля ви не отговаряйте :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше на пътя преди София днес в дъжда със Prelude в канавката? Имаше и един черен рекс до него, явно пичовете са се връщали от националната и нещо беше станала белята ...?? Дано пораженията не са много (и добре, че сте се разминали със по лошото:lol:). Аз пътувах в автобуса София-Козлодуй и за съжаление не можех да спра за да помогна с каквото мога ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като видях темата и се сетих да попитам :lol: кой беше със сивик 5 ген на 20.06 в Плевен,пред входа на картинг пистата ? До колкото мярнах, нямаше задна броня :lol: и регистрацията май почваше със С.....

ха , аз бях с колата на жената ,че по ефтино излиза отколкот с людаСС 63 80 АК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с черния прелюд 4-та ген(От Бургас е),по уличките на Китен?А също така и сив сивик :) На един паркинг близо до дискотека "LA PIOVRA"-Имаше лепенки по калниците DOHC VTEC,VT.Добре изглеждаше :)Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше на пътя преди София днес в дъжда със Prelude в канавката? Имаше и един черен рекс до него, явно пичовете са се връщали от националната и нещо беше станала белята ...?? Дано пораженията не са много (и добре, че сте се разминали със по лошото:rolleyes:). Аз пътувах в автобуса София-Козлодуй и за съжаление не можех да спра за да помогна с каквото мога ..

с рекса аз бях, но този път не бях в канавката! спрях да видя какво има, хората бяха добре. прелюда май не е от срещата, имаше 2 огромни кучета вътре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата! Надявам се че няма нищо против, че в неделя се снимах с "неговата" в Жеравна :rolleyes:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си казва коя :D беше към 20 тая вечер с 7-ма ген спорт, черна със лепенки SI на Симеон и Сердика.Заблеях се и едно такси щеше да ме сгази :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...