Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Кой беше с паркирана червена 4-та генерация Сивик, паркиран до магазин 3 4 5 в Младост 4 до Бизнес Парк?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на колегата с ненормалния Сивик 5 ген. - отзад пишеше Боби :D Утре ако е още там колата, ще я снимам да поизплакнеме окото...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо да си признава кой го кара тоя Prelude! Беше вчера пред блока ми !!!

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 13:00 днес в ж.к Хаджи Димитър при сервиза за аудио и видео техника....Бял хеч 5ген. с лепенка на клуба и един дядо човъркаше нещо по нея?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо да си признава кой го кара тоя Prelude! Беше вчера пред блока ми :D .......................

Това е моя Prelude колега :D Това е на един малък паркинг до Окръжна ако не се лъжа - спирам там от време на време заради сандвичите :love:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаа сандвичите са номер 1! Издебнах те от терасата :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес кум 13:30 може би един бял сивик хеч. с PA...... в ж.к. Люлин 5И еин колега с червен сивик хеч. на силвър центъра в Люлин махнах за здрасти.Да се чустват поздравени. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с приятно дрезгавия Прелюд 3 - красавец! Поздравихме се днес след пазара "Иван Вазов" в София.Аз бях с червената англичанка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с приятно дрезгавия Прелюд 3 - красавец! Поздравихме се днес след пазара "Иван Вазов" в София.Аз бях с червената англичанка :lol:

;) Поздрави :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на базата на лукоил маи имаше един колега,ама несъм мноо сигорен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно всеки ден на паркинга на Техническия във Варна червен Сивик купе 5 ген с Врачански номер :)

Аз съм .. уча в ТУ Варна ..ти с коя хонда си - че то си има доста хонди там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сам от ТУ-Варна колегии карам синя англичанка :) ПОЗДРАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз имах работа до ТУ-то и видях доста хонделки, все пак поздрави на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката със черния английски сивик спрян пред бизнес център Балкан. Въпреки, че пречи да се влиза в сградата колата наистина е уникална. Като минавам край нея се я оглеждам и се немога да видя и една драскотина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на човека със синия сивик англичанка със стикер до детската градина към 18:15... в Кичука, Пловдив.. Говореше си с някой, аз бях пеш и само ви загледах :unsure:

Това ще да е била моята кола, но с друг шофьор, приемам поздравите от негово име. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник както си пътувах към Раковски със служебното пикапче и се натъкнах на един колега от форума.Караше адски добре и възпитано,направо му се искефих адски,показа че хонда може да се кара възпитано,нищо че е доста бърз автомобил.Направих една снимка докато карах зад него,поздрави на колегата и да продължава в същия дух.

Публикувано изображение

Редактирано от hondarev_accordov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черния прелюд 5th пред мол Стара Загора,аз бях със синия :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с бялата 8-ма ген. Type R, скандална кола беше спрял на спирката пред Кауфланд до Mall Varna :):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с бялата 8-ма ген. Type R, скандална кола беше спрял на спирката пред Кауфланд до Mall Varna :smile1:^_^:)

На управителя на МОЛ-а е, Калоян се казва и не пише тук ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:smile1: Така си и мислех, че не посещава форуми. Но все пак ^_^ Евала за колата, дай Боже всекиму такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз имах работа до ТУ-то и видях доста хонделки, все пак поздрави на всички ^_^

Моята за щастие повече няма да се подвизава там :smile1:. Стига и толкова ТУ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със черен прелюд 3 ген, който видях преди малко в Дружба 1 до кръстовището. Аз бях тоя дет се беше втренчил :smile1: (тъкмо бях паркирал моята)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве кой е тука в СО Шумен с сив Сивик Купе варненска регистрация?Спешно да ме намери, че ми се дърпа с някой :smile1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали ще си познае синия прелюд до моя, снимано е в Пловдив Публикувано изображение

И това купе с много готини джанти което заснех в Стара Загора Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер между 18.00 -19.00 по бул.България си бръмчах и преди да свия на Шела черен хеч 5-та ми свирна ..не можах да реагирам ,поздрави колега. Случката се развива в София ,да уточня !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в София на "Индустриална" 11, син Прелюд, пета генерация, качен на 17 джанти... Изглеждаше страхотно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък вечерта към 11 на бул. България до Била един колега ме поздрави обаче аз докато се усетя и той отпраши. Свирнах му, макар и със закъснение но не знам дали ме чу, та ако чете да се чувства поздравен. :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък вечерта към 11 на бул. България до Била един колега ме поздрави обаче аз докато се усетя и той отпраши. Свирнах му, макар и със закъснение но не знам дали ме чу, та ако чете да се чувства поздравен. :)))

Брой ме за поздравен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях ви и двамата, ама в тоя Пловдив многооо хонди имало :) даже и един танкист без танк видях :D п.с. нека си признава кой беше с тази плевенска англичанка на магистралата за Стара Загора дето не го слуша главата :)

Колегата МОМ40 87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с черния рекс 2г, която спира на уличката до Билла в Младост 1А/3?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата днес на излизане от Враца, който се беше ударил в някакво Поло май ... колегата беше извън пътя. Колата беше син хеч 5-та ген. номер не видях ..??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пред мен на кръстовището на ХМС-то имаше маслено-зелена англичанка 1.6 с лентичка на фен клуба на номера. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали ще си познае синия прелюд до моя, снимано е в Пловдив Публикувано изображение

И това купе с много готини джанти което заснех в Стара Загора Публикувано изображение

@garfi, купето е на колегата okata http://forums.hondabg.com/index.php?showto...5&start=915 С тия джанти няма как да се сбърка :)

Разкрихте ме. :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяя да си признава днес кой беше в Русе на Технополиса с една плевенска японка 6-та :lol: Да знае, че ако я бях погледал още малко, можеше да остане без джанти :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмно син сивик седан в Пловдив до Атаро клима,да е на някои колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата днес на излизане от Враца, който се беше ударил в някакво Поло май ... колегата беше извън пътя. Колата беше син хеч 5-та ген. номер не видях ..??

Момчи е чукнал Сивичето някъв го засекъл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...