Jump to content
Tino

Новата 9-та генерация на Сивик

Recommended Posts

...истината е,че след европейската версия на 8 ген.(която за мен изпревари времето си с дизайна)следващата изглежда прекалено обикновена :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...истината е,че след европейската версия на 8 ген.(която за мен изпревари времето си с дизайна)следващата изглежда прекалено обикновена :rolleyes:

+100Всички пишат че вътре била много по-добра, по-тиха и т.н., но отвън изглежда като даунгрейд :unsure:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-ма генерация беше наистина много напредничава за времето си.И точно поради тази причина си мисля, че няма как всяка следваща версия да има много по-иновативен дизайн от предишната. На мен лично тази новата ми харесва и с кеф бих си я взел. Даже ми се струва като полиране и изпипване на 8-ма. абе няма да й търся кусури :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрите сивици ще си останат ЕГ и ЕК ... ЕП3 също е един от последните хубавби за Европейският пазар.. Но като гледам последния ще бъде разочерование ... Дано да съм се заблудил и да бъде поне малко добър , колкото старите сивици .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки и под малко по-различен изглед...Допада ми на втората снимка как е излезнал Сивика в дясно....Този цвят му отива може би, а и светлината пада доста подходящо върху него...Или фотографа е много добър и знае как да улови хубавото в една кола или тя изглежда на живо много по-добре от колкото на снимките из нета....

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина е много хубава на този изглед.В 10-та ген. като я посплескат още малко на височина и ще стане Honda. :lol:

Редактирано от Ивайло Петков
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен просто трябва да изчакаме пичовете от муген да я докопат и всички ще се кротнем .Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нетърпение чакам да я видя по нашите салони. на каква ли цена ще стартира? Да им върна моята 8 ген. и да доплатя :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

А ето какво са замислили Honda за есента на 2013-та, на базата на 9-тата европейска генерация:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега kolyo. Това за мен е мн. несполучлив колаж на photoshop, а не реален прототип. Даже е сигурно. Въпреки, че не мога да уголемя снимките, защото линковете са счупени, като погледне човек задния рег. номер, може да види, че е разкривен и нереален.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пишат се разни глупости из нета за този Civic Crossover ама дали са верни незнам, дано си остане само photoshop защото не ми допада особено.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно ревю не видях, дано не е повторение -

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да не е ново HR-V :D

Ами а дано да е.Една такава машинка каква хубава работа ще върши не е истина просто.Икономична и надеждна(вярвам, че ще е такава нали е Хонда все пак) и за градско и за извънградско.По дупките няма да и закачват праговете и корите под мотора, а в обстановка като тази в момента също ще е супер и високите ледени бабуни няма да и пречат.На мен идеята много ми допада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста Европейски елементи са вкарани в колата :( И на мен лично не ми допада на външен вид .

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете,че Сивик с меко и комфортно окачване няма това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз освен на моя Сивик друг път в Хонда не съм се возил, обаче да ти кажа много ми харесва как вози тая колица.Една класа е отгоре в сравнение с предишната ми кола - Ауди А4, а тя е един клас по-нагоре.:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Още се пече, за сега в по-малката "тавичка"

http://www.autoblog.com/2012/02/22/mugen-powered-honda-jazz-rally-car-looks-fit-for-the-purpose/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете,че Сивик с меко и комфортно окачване няма това е.

Моята значи не е Сивик защото доста мекичко вози :huh:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ги видиш на живо една до друга 9-та Сивик и Голф7 пак ще си говорим колко е гаден Сивика:hondarulez: На мен лично ми харесва, а интериора ще е супер убеден съм.Качеството си личи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета май-нещо и мен няма да ме изкефи.Предишната изглежда по красива особенно ако е тайп-р.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА бе чисто нова Хонда няма да те изкефи.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел видял колата в салон в Германия.Според него е извънземна.Изчакайте да я видим на живо и ние,пък тогава да говорим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено е най-гадният Сивик за всички времена

Парадоксе, нека живот и здраве да видим каква ще е 10-та генерация, па може да си на друго мнение. Така както са тръгнали нещата :D
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста е странен този сивик.Лично на мен не ми допада , нито като вървеж нито като външност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3-4 дни видях един по улиците на Пловдив :) Чесно да ви кажа отпред на живо изглежда чудесно, но тези изхвръкнали стопове отзад хич не ми допадат...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес я покарах и да ви кажа си е супер грозотия,и да си призная изобщо,ама изобщо дизела не върви като самолет.А пък да не си помислите че возията и е подобна на Акорд.......няма толкова гадна кола.Не трябваше да спират 5-та генерация,от Хонда не разбират май че тя е най-красивата и вървящата :P

ENJOY ;)

Публикувано изображение

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе хора , СИВИКА е перфектен! Ако имам КЕШ пара сега ще си купя точно този СИВИК! Днес го видях на живо много ми хареса,а вътре е уникален! Големия му двигател дава 5 градско 3 и нещо извънградско - 4 смесен режим! По-малките двигатели дават значително по-голям разход. Голям плюс от мен за колата! Вътре се усеща спорт и лукс !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е прехвалено вървенето на 2.2 I-CTDI :dry: И аз я карах и не е особено динамична! На външен вид ми мяза на Тойота Приус! :( Интериора е хубаво изработен, волана е хубав, но не ми харева че уредите са на майната си на 1м зад волана, като при некой миниван на Рено! Иначе се кара доста лесно, има хубава хидравлика. :) CRV-то ми харес в пъти повече :) CRZ-та също ми хареса, въпреки, че си има кусури и той! :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз останах доста разочарован от този Civic 9-та генерация, който беше толкова хвален в доста ревюта......

 

Карах два от тях:

1. Бензин мотор 1.8л. i-VTEC 142к.с./6500 и 175Nm въртящ момент, ръчни скорости, бял цвят. С трима човека в колата (общо около 300кг.) и пуснат климатик беше най-тромавото нещо което съм карал някога..При спрян климатик, осезаема разлика не се усети. Липса на демараж и сериозен респонз...жива Тойота....Визията му на живо е почти същата като на снимките - трябва много фантазия и точен ъгъл, за да ти хареса. Изключително лесна за управление.

 

2. Дизеловия 2.2л. i-DTEC 150к.с./4000 и 350Nm въртящ момент при около 2500об., ръчни скорости, черен цвят. С трима човека, пак същото тегло и пуснат климатик, се престави доста по-добре. Колата няма голям ряз и агресивност, но определено има доста повече сила в нея от 1.8 мотора. Сравнитрелно шумен мотор, а когато заработи климатика все едно голям самолет е в турболенция. Мотора се чува доволно и вътре в колата. Изключително лесна за управление.

 

Возията и на двете не е на нивото на Accord и CRV, просто Сивика е доста по нестабилен, твърдостта няма какво да я коментирам...По интериора нямам забележки, всичко изглежда задоволително, но можеше да се направи доста повече по въпроса.

 

Хонда вече не е това, което някои хора все още я помним!

 

 

П.С> ASIMO се представи на ниво, въпреки че това не беше последния модел който си мислех, че ще покажат ;)

Редактирано от Petar Petrov
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм очарован и от към дизаин и качество и салон и особенно и безкраино много от 2.2 i-dtec.Карах е няма такъв звяр.Колата с 4 човека и климатик на 2-ра гумите се палат. :blink: Този черния Сивик е Ексклузив изпълнение и имаше навигаця кожен салон камера за задна абе ад.После като се качих в моя сивик... няма да казвам че все пак си Хонда :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...